PDA

View Full Version : Имам невероятен сърбеж там долу...



Ashley88
12-03-2008, 15:57
Хора кажете ми какво ми има: имам невероятен сърбеж там долу, мн ама мн ме дразни погледнах се отдолу с огледало и сякаш самите ми срамни устни са си променили цвета едни по тъмни са. Нямам течение или нещо от сорта това нормално ли е? Някакъв съвет да ми дадете? Имам едно мазило с което се мажа и мн успокоява, но все пак.

Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

LigLichKa1936
12-03-2008, 17:15
Абе детето е притеснено ти кви ги дрънкаш!

Мила... ми има няколко възможности или така с крем ама нз колко ще продължи... добре е да идеш на генеколог да хвърли едно око (:

miloto_girl_4e
12-03-2008, 19:44
Това, че нещо те успокоява(или подтиска нещата), не значи, че ще мине по този начин..
По-добре отиди на гинеколог, за да ти каже какво точно ти има(ако ти има нещо де)и да ти предпише лекарството, което ще те излекува, а няма да притъпи просто болката .. :!:

mysterious93
12-03-2008, 19:46
otidi na ginekolog :)moje da ti ima ne6to i pone da go izklekuva6 na vreme :)

SINDEL
12-03-2008, 20:08
Правила ли си по-бурен секс наскоро?
Може да е така, ако имаш някаква рани4ка от протриване например.
Ако не е това - иди на лекар. Мазането с някакви кремове може и да облек4и сърбежа, но ако имаш някакъв проблем, няма да го излекува.

SWASTICA
12-03-2008, 20:23
Хора кажете ми какво ми има: имам невероятен сърбеж там долу, мн ама мн ме дразни погледнах се отдолу с огледало и сякаш самите ми срамни устни са си променили цвета едни по тъмни са. Нямам течение или нещо от сорта това нормално ли е? Някакъв съвет да ми дадете? Имам едно мазило с което се мажа и мн успокоява, но все пак.

Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:
Колко пъти си гледала срамните си устни?
По-тъмни? Не мисля... Внушение... Зачервени?
Кои срамни устни?
Парене при къпане и попадане на душ гел/сапун?
SINDEL, големите срамни устни нямат нищо общо със чукането... за съжаление : )
Да си се бръснала?
Може би е инфекция...
Пъпки?
Точици?
Секрет?
Миризма?

hottie
12-04-2008, 08:48
Причините може да са много. Както може и да е инфекция, може и да е друго. Може и да си получила раздразнение от бельо, превръзка и пр.
Ама няма как да гадаем :)

Ashley88
12-04-2008, 11:39
това се появи след като взех да използвам един интимен гел на Avon, може да е от това .. но знам ли ... не съм имала такъв проблем до сега :(

UFOs
12-04-2008, 11:40
Или е от крема или си се резнала при бръснене по срамните устни и са се възпалили..

GabisiTa
12-04-2008, 15:03
Причините може да са много. Както може и да е инфекция, може и да е друго. Може и да си получила раздразнение от бельо, превръзка и пр.
Ама няма как да гадаем :)

hottie
12-05-2008, 09:47
това се появи след като взех да използвам един интимен гел на Avon, може да е от това .. но знам ли ... не съм имала такъв проблем до сега :(

Ами ето, нищо чудно да е от него. Според мен ги спри и си прави промивки със смрадлика. А може и да пробваш друг интимен гел. Тези на ейвън са пълни боклуци.