PDA

View Full Version : Страх ме е.А не искам да е така.



Eily
12-03-2008, 16:06
Честно казано имам нужда от съвет,който не мога да получа от приятелите си в момента.
Започвам..Аз съм момиче,на 16г.Преди 2 години ме нарани точно човекът,на който най-много вярвах и се доверявах.Оттогава ме е страх от сериозни връзки.Но предполагам се сещате,срещнах едно момче.Той е страхотен,държи се мило,забавен е ии общо взето перфектен.На 21 е,ако има значение.В началото беше просто увлечение,но с течение на времето се влюбих в него.Той също.Връзката ни е сериозна и точно това ме плаши.Не ме разбирайте погрешно,аз искам да бъда с него,искам да имаме сериозна връзка,но в същото време ме е страх.Прекалено уязвима съм.Както се казва,с една дума може да ме съсипе.Вярвам,че няма да го направи,но в една връзка винаги има и лоши моменти.Преди няколко дена се скарахме и много ме заболя.Оправихме се,5 минути след това,но беше достатъчно да осъзная,че има силата да ме накара да страдам...
Искам да не ме е страх и да си изкарам тези глупости от главата.Накратко,въпросът ми е как.
ПП:Заради тези страхове малко или много се дистанцирам и той го усеща.Боли го,а има и други проблеми на главата,така че последното което искам, е да му навличам нови.

Crazytu
12-03-2008, 16:58
Не мисли постоянно за това какво ще стане ако се скарате или някакви такива.В една връзка винаги има и лоши и добри моменти.Просто се опитай да му се довериш и да не гледаш толкова негативно на нещата...

LigLichKa1936
12-03-2008, 17:00
Така е! Няма как да се избегнат караниците! Но ако им устоите после ви правят по-блисзки (:

Victorya
12-03-2008, 19:03
На 16 и вече наранена и със фобия от дълги връзки?Извинявай,но ти какво видя от този живот,че така да говориш,по дяволите?Направо ще умра със вас 16-годишни лигли.Наранени,имали сериозни връзки,тежки раздяли,брутално разбити сърца.... :shock:

pandelka
12-03-2008, 19:07
Така е! Няма как да се избегнат караниците! Но ако им устоите после ви правят по-блисзки (:

+

curka87
12-03-2008, 21:15
Не мисли постоянно за това какво ще стане ако се скарате или някакви такива.В една връзка винаги има и лоши и добри моменти.Просто се опитай да му се довериш и да не гледаш толкова негативно на нещата...

+1

MoHuTo
12-03-2008, 21:25
Не гледай негативно на нещата. Погледни от хубавата страна - заедно сте, обичате се - какво по хубаво от това??? Ти си една щастливка знаеш ли? Много момичета нямат този късмет - да са с любимия човек.. Така че, успокой се и си живей живота с твоя човек :)

sweet4esf
12-03-2008, 21:34
На 16 и вече наранена и със фобия от дълги връзки?Извинявай,но ти какво видя от този живот,че така да говориш,по дяволите?Направо ще умра със вас 16-годишни лигли.Наранени,имали сериозни връзки,тежки раздяли,брутално разбити сърца.... :shock:

emi da mnogo sme vidqlii tui kato gi ima mn v dneshno vreme golemi e*achi chuk i bej nali zn :D
a tva che ti si vidqla na 20 priemrno ili tam kolkot si vidqla se BLAGODARI che si vidqla po suzrqla boli po malko :D :wink: :wink:

inache macoo ne se vprqgai tolkova..i moq beshe taka no s vremeto mu pokazah che taka nqma da mojem da produljim s toq strahh i vruzkata ni se razbivashe takache spri na vreme prostoo LUBOVTA E BOLKA ... :wink:

nemoje bez karanici ... prosto go obichai i se radvaii na vruzkata tva e :-P :-)

VeSna
12-03-2008, 22:44
Така - и аз имах (и все още имам) този проблем, но не със сериозността, а по-скоро със доверието,, нон това е друг въпрос...

По темата - често обичам да споменавам старите хора, имат доста умни приказки... " Любовта означава да дадеш силата на някой да те унищожи, и да вярваш, че той няма да го направи..." Много е умно нали? Съвета ми е - не му се доверявай на 100 % (винаги има шанс да те лъже), но и никога не поставяй под съмнение (винаги има шанс да не те лъже)... Така че - златната среда и няма от какво да те е страх - риск печели риск губи....

Forever_love_
12-04-2008, 06:11
ако успявате да устойте на караниците и да се справяте с тях независимо колко зле са нещата всичко ще върви добре и връзката ви ще укрепне успех! :-D

vampirekiss
12-04-2008, 06:35
Ако вечно мислеш така ще си винаги сама.Просто се опитай да не мислиш за това какво евентуано може да стане и се радвай на любовта,защото ако тя е истинска и от двете страни никога няма да бъдеш наранена.

soul1199
12-04-2008, 07:16
Не гледай негативно на нещата. Погледни от хубавата страна - заедно сте, обичате се - какво по хубаво от това??? Ти си една щастливка знаеш ли? Много момичета нямат този късмет - да са с любимия човек.. Така че, успокой се и си живей живота с твоя човек :)+1

evelinka1122
12-04-2008, 10:53
stiga s toq strah... 6te si propilee6 jivota! prosto budi 6tastliva i ne misli za tova :)

Eily
12-04-2008, 11:18
На 16 и вече наранена и със фобия от дълги връзки?Извинявай,но ти какво видя от този живот,че така да говориш,по дяволите?Направо ще умра със вас 16-годишни лигли.Наранени,имали сериозни връзки,тежки раздяли,брутално разбити сърца.... :shock:

Съжалявам,Виктория,че не поясних.Не става въпрос само за любовен живот.Видях прекалено много от живота и последната дума,която ми приляга, е лигла.Лесно е да съдиш,но дали е правилно?

HONDA
12-04-2008, 11:44
Май всеки минава през този период на страх от обвързване. Просто се отпусни, пак бъди предпазлива, но малко по-спокойна. Само времето може да покаже какво ще излезе.
И моя приятел се държеше мило и нежно, но ми изневери... Но човек трябва да рискува, иначе как ще открие подходящия човек...

Whyniser
12-04-2008, 11:50
На 16 и вече наранена и със фобия от дълги връзки?Извинявай,но ти какво видя от този живот,че така да говориш,по дяволите?Направо ще умра със вас 16-годишни лигли.Наранени,имали сериозни връзки,тежки раздяли,брутално разбити сърца.... :shock:

Съжалявам,Виктория,че не поясних.Не става въпрос само за любовен живот.Видях прекалено много от живота и последната дума,която ми приляга, е лигла.Лесно е да съдиш,но дали е правилно?
То има хора на по не знам си вече не са видели толкова.И какво да не мислиш,че "тежката" любов или там каквото и да било (включително и смърт) си видяла много от живота :? :-o

Eily
12-04-2008, 11:57
На 16 и вече наранена и със фобия от дълги връзки?Извинявай,но ти какво видя от този живот,че така да говориш,по дяволите?Направо ще умра със вас 16-годишни лигли.Наранени,имали сериозни връзки,тежки раздяли,брутално разбити сърца.... :shock:

Съжалявам,Виктория,че не поясних.Не става въпрос само за любовен живот.Видях прекалено много от живота и последната дума,която ми приляга, е лигла.Лесно е да съдиш,но дали е правилно?
То има хора на по не знам си вече не са видели толкова.И какво да не мислиш,че "тежката" любов или там каквото и да било (включително и смърт) си видяла много от живота :? :-o
Не знам.Предполагам,че има доста по-гадни неща.Имах предвид,че е прекалено много за 16 годишна,прекалено рано.Както и да е,не беше това целта на темата.