PDA

View Full Version : Не искам да го загубя заради секса!



sladkasnejinka
12-03-2008, 16:12
Здравейте! Имам следния проблем: Всичко започна когато бях много малка и си падах по 1но момче от махалата с което често си играехме. Като пораснахме пътищата ни се разделиха (него го пратиха в ТВУ) и не го бях виждала 6 години. Преди 5 месеца се срещнахме отново (той вече беше завършил). Появи се същата тръпка от преди години и след известно упорство от моя страна :oops: тръгнахме заедно. Вече сме заедно 3 месеца но имам чувството че съм била с този човек цяла вечност. Обичам го наистина много. И като казвам това знам какво говоря понеже той далеч не е първото момче в живота ми.
Проблемът е че от доста време увъртаме въпроса за секса и досега все съм се опитвала да го задоволявам по други начини... Истината е че аз вярвам че момичето трябва да е девствено преди сватбата си! И поради тази причина с предишните си приятели аз съм практикувала по нестандартни сексуални взаимоотношения... Някои от бившите ми приятели са се възмущавали от този мой начин на живот, а други са реагирали с голям възторг.
Сега се притеснявам как той ще реагира ако му предложа подобно нещо. Не искам да е нещастен (незадоволен от мен и да търси други), а и не искам да го изгубя! Незнам какво да правя!

sladkopepi
12-03-2008, 16:18
Знам, че не е точно по темата, но ми е любопитно как точно си успяла да задоволиш партньора си и все още да си десвствена? :-)

Питам, защото и аз се интересувам от подобни алтернативни практики. Например, правили ли сте си "гуши-муши"?

sladkasnejinka
12-03-2008, 16:31
"гуши-муши" какво ?!

KillSwitchEngage има си и анален секс, а и някой други приуми с други части на тялото. Стига човек да има въображение всичко се постига. Да sladkopepi все още съм "непорочна девица". Но това е тема за друг раздел...

А някой по темата може ли да ми помогне?

ThePowerOfLove
12-03-2008, 16:59
Не знам дали ще намериш мъж, който ще се ожени за теб без да сте спали :-D Малко нереално в днешно време... А иначе приятелят ти и сам ще разбере,че не искаш.

Crazytu
12-03-2008, 17:01
Не знам дали ще намериш мъж, който ще се ожени за теб без да сте спали :-D Малко нереално в днешно време... А иначе приятелят ти и сам ще разбере,че не искаш.

+1 :)

cherinka
12-03-2008, 17:04
"гуши-муши" какво ?!

KillSwitchEngage има си и анален секс, а и някой други приуми с други части на тялото. Стига човек да има въображение всичко се постига. Да sladkopepi все още съм "непорочна девица". Но това е тема за друг раздел...

А някой по темата може ли да ми помогне?Ами, че на пиша му трябва секс!
На него ще му е все едно дали ще те еди-си-кво във вагиналния отвор или в ануса..
така, че кво се чудиш..

Ама внимавай, щото от прекаления анален секс мускула ти се разтяга (говоря за бая години практикуване на тоя вид секс) и след време като те напъне големия звяр няма д аможе да се стиснеш.
хаха, бахти кво гнусно звучи..

MakeMeFeel
12-03-2008, 17:21
Извинявай , ама ти в кой век живееш ? Честно казано в тея времена, едва ли някой ще иска да се ожени за тебе при положение, че го държиш на сухо 8-)

scoobydors
12-03-2008, 17:26
Не знам дали ще намериш мъж, който ще се ожени за теб без да сте спали :-D Малко нереално в днешно време... А иначе приятелят ти и сам ще разбере,че не искаш.

+1 :)

+ 2 :-o

Lekov
12-03-2008, 17:27
Извинявай , ама ти в кой век живееш ? Честно казано в тея времена, едва ли някой ще иска да се ожени за тебе при положение, че го държиш на сухо 8-) Напълно съгласен

sladkasnejinka
12-03-2008, 17:29
Ама внимавай, щото от прекаления анален секс мускула ти се разтяга (говоря за бая години практикуване на тоя вид секс) и след време като те напъне големия звяр няма д аможе да се стиснеш.
хаха, бахти кво гнусно звучи..
В началото си правех клизмички преди секс...но после...Не се притеснявай вече съм привикнала към това и се справям, смея да твърдя, доста добре. Използвам 2-3 мазила и готово - нямам си грижи, а на момчето му е кеф!


Извинявай , ама ти в кой век живееш ? Честно казано в тея времена, едва ли някой ще иска да се ожени за тебе при положение, че го държиш на сухо Cool
Абе кой ти ги държи на сухо - просто се е** само отзад (с извинение!), или в по редки случаи проявявам повечко въображение...

MakeMeFeel
12-03-2008, 17:34
Ама внимавай, щото от прекаления анален секс мускула ти се разтяга (говоря за бая години практикуване на тоя вид секс) и след време като те напъне големия звяр няма д аможе да се стиснеш.
хаха, бахти кво гнусно звучи..
В началото си правех клизмички преди секс...но после...Не се притеснявай вече съм привикнала към това и се справям, смея да твърдя, доста добре. Използвам 2-3 мазила и готово - нямам си грижи, а на момчето му е кеф!


Извинявай , ама ти в кой век живееш ? Честно казано в тея времена, едва ли някой ще иска да се ожени за тебе при положение, че го държиш на сухо Cool
Абе кой ти ги държи на сухо - просто се е** само отзад (с извинение!), или в по редки случаи проявявам повечко въображение...

Да браво евала .. машалата направо 8-) А това , че след време ще имаш 10 пръста разстояние между двата крака да не ти прави впечатление 8-)

sladkasnejinka
12-03-2008, 17:36
мила сладка бубичке знаех че ще кажеш така точно за аналния не че е лошо но да споменяваш анален секс и непорочна девица в едно изречение за мене не е нормално , браво че си девтвена поне една дупка си запазила но другите са ти протъркани така че такива хора като теб не мога да ги разбера , съжалявам може проблема да е в мен :-o
Няма проблем аз разбирам - "разни хора, разни идеали". Незнам дали знаеш но в днешно време доста момичета които практикуваме подобен полов живот. Даже аз самата взех пример от най добрата ми приятелка, а познавам и много други. Лошото е че идеята взе да се пренася и сред по малките (8-9класнички) чиито дупета хич не са подготвени за това :D

byby0202
12-03-2008, 17:41
v teq vremena,edvali 6e nameri6 nqkoi,koito 6e iska da se ojenite i posle da go pravite,te na 12 rajdat ve4e,prosto mn e veroqtno da go zagybi6,sujelqvam,no tova e istinata

sladkasnejinka
12-03-2008, 17:42
Да браво евала .. машалата направо 8-) А това , че след време ще имаш 10 пръста разстояние между двата крака да не ти прави впечатление 8-)
Абе да ти кажа от "кучешката", 69 и "феникса" луфтове много много не стават 8) (Спокойно и за това съм помислила)

Може ли сега някой да ме посъветва как да постъпя с приятеля си :( Този уикенд ще ходя с него на студенски празник на хижа. Вече сериозно обмислям варианта да му отдам девствеността си... но ми се иска всячески да го избегна чрез някакви завъртулки...

MakeMeFeel
12-03-2008, 17:46
Да браво евала .. машалата направо 8-) А това , че след време ще имаш 10 пръста разстояние между двата крака да не ти прави впечатление 8-)
Абе да ти кажа от "кучешката", 69 и "феникса" луфтове много много не стават 8) (Спокойно и за това съм помислила)

Може ли сега някой да ме посъветва как да постъпя с приятеля си :( Този уикенд ще ходя с него на студенски празник на хижа. Вече сериозно обмислям варианта да му отдам девствеността си... но ми се иска всячески да го избегна чрез някакви завъртулки...

Абе .. не ги разбираш правилно нещата . Целта да си девствена преди сватбата е .. един вид да си невинна . А за тебе последното нещо , което мога да кажа е , че си невинна 8-)

Crazytu
12-03-2008, 17:47
Е добре,какъв е проблема "да му се отдадеш" ако си сигурна че го обичаш и той теб също ... ако ли не просто му кажи че не си готова за това(защото наистина не се знае как ще реагира на предложението ти за анален секс) ...
Edit:
Абе .. не ги разбираш правилно нещата . Целта да си девствена преди сватбата е .. един вид да си невинна . А за тебе последното нещо , което мога да кажа е , че си невинна 8-)
+1

sladkasnejinka
12-03-2008, 17:48
Абе .. не ги разбираш правилно нещата . Целта да си девствена преди сватбата е .. един вид да си невинна . А за тебе последното нещо , което мога да кажа е , че си невинна 8-)
Нем ти не разбираш: Целта е ТОЙ ДА СИ МИСЛИ че съм невинна, а като перфектното доказателство му поднасяш девствеността си!

MakeMeFeel
12-03-2008, 17:49
Абе .. не ги разбираш правилно нещата . Целта да си девствена преди сватбата е .. един вид да си невинна . А за тебе последното нещо , което мога да кажа е , че си невинна 8-)
Нем ти не разбираш: Целта е ТОЙ ДА СИ МИСЛИ че съм невинна, а като перфектното доказателство му поднасяш девствеността си!

E хубаво .. ти му духай и му давай да та ебе отзад всеки ден, пък да видим дали ще те мисли за невинна...

Crazytu
12-03-2008, 17:50
Честно казано в днешно време повечето не ги е грижа дали си девствена или не си ...

vilinanova
12-03-2008, 17:52
KillSwitchEngage
МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2008 9:27 pm Заглавие:
sladkasnejinka написа:
"гуши-муши" какво ?!

KillSwitchEngage има си и анален секс, а и някой други приуми с други части на тялото. Стига човек да има въображение всичко се постига. Да sladkopepi все още съм "непорочна девица". Но това е тема за друг раздел...

А някой по темата може ли да ми помогне?



мила сладка бубичке знаех че ще кажеш така точно за аналния не че е лошо но да споменяваш анален секс и непорочна девица в едно изречение за мене не е нормално , браво че си девтвена поне една дупка си запазила но другите са ти протъркани така че такива хора като теб не мога да ги разбера , съжалявам може проблема да е в мен Surprised


+1
Абе кви са тея глупости дет ги дрънкаш!Я му достави малко удоволствие на момчето.Ти в кой век живееш?За мен тва са пълни измслици!!!

sladkasnejinka
12-03-2008, 17:53
Никой не е казал че ще се омъжа за него! Пък и вие пак не можете да разберете идеята на израза "Да е блага ракията!"

MakeMeFeel
12-03-2008, 17:54
Никой не е казал че ще се омъжа за него! Пък и вие пак не можете да разберете идеята на израза "Да е блага ракията!"

Аз не ти говоря за него ... Говоря ти попринцип ..

sladkasnejinka
12-03-2008, 17:57
Мисля че щом едно момче може да излъже едно момиче за това че е девствен (понеже неможе да се определи) => мога и аз да излъжа всеки следващ че и аз съм такава.

MakeMeFeel
12-03-2008, 17:58
Не мога да те разбера честно ... :?

buffalo88
12-03-2008, 18:02
АХХАХАХАХА ПРЕДИ СВАТБАТА А ? :lol:

soul1199
12-03-2008, 18:09
v teq vremena,edvali 6e nameri6 nqkoi,koito 6e iska da se ojenite i posle da go pravite,te na 12 rajdat ve4e,prosto mn e veroqtno da go zagybi6,sujelqvam,no tova e istinata


това че на 12 някои раждат не означава че тия дето са ги правили тия деца го искат спокоино 8-) :lol: :lol: mhm

scoobydors
12-03-2008, 18:52
"гуши-муши" какво ?!

KillSwitchEngage има си и анален секс, а и някой други приуми с други части на тялото. Стига човек да има въображение всичко се постига. Да sladkopepi все още съм "непорочна девица". Но това е тема за друг раздел...

А някой по темата може ли да ми помогне?


мила сладка бубичке знаех че ще кажеш така точно за аналния не че е лошо но да споменяваш анален секс и непорочна девица в едно изречение за мене не е нормално , браво че си девтвена поне една дупка си запазила но другите са ти протъркани така че такива хора като теб не мога да ги разбера , съжалявам може проблема да е в мен :-o

Спокойно. проблема явно е и в мен. :-o

Аз ако бях момче щях да предпочитам момиче, което не е девствено, пред такова, което се е спуквало от анален.

UnHappyy
12-03-2008, 18:57
"гуши-муши" какво ?!

KillSwitchEngage има си и анален секс, а и някой други приуми с други части на тялото. Стига човек да има въображение всичко се постига. Да sladkopepi все още съм "непорочна девица". Но това е тема за друг раздел...

А някой по темата може ли да ми помогне?


мила сладка бубичке знаех че ще кажеш така точно за аналния не че е лошо но да споменяваш анален секс и непорочна девица в едно изречение за мене не е нормално , браво че си девтвена поне една дупка си запазила но другите са ти протъркани така че такива хора като теб не мога да ги разбера , съжалявам може проблема да е в мен :-o


+ 26475325783645783

ше ма извиняваш амааа... на*бали са та в гъза...ама за другот0 -сватбата ше чакаме....на някой тука май му е изкривената представата за "непорочната девица" ама май не е мойта...

sladkasnejinka
12-03-2008, 19:44
Спокойно. проблема явно е и в мен. Surprised

Аз ако бях момче щях да предпочитам момиче, което не е девствено, пред такова, което се е спуквало от анален.

Добре нека си го представим... И как ще разбереш истината за мен?

beb4yy
12-03-2008, 20:08
Не знам дали ще намериш мъж, който ще се ожени за теб без да сте спали :-D Малко нереално в днешно време... А иначе приятелят ти и сам ще разбере,че не искаш. да бе много странно 21 век сме

SINDEL
12-03-2008, 20:10
Абе какво се палите толкова, не виждате ли как ви ебава злобно :D

assd
12-03-2008, 20:11
Спокойно. проблема явно е и в мен. Surprised

Аз ако бях момче щях да предпочитам момиче, което не е девствено, пред такова, което се е спуквало от анален.

Добре нека си го представим... И как ще разбереш истината за мен?
ти добре ли си?
всеки може да познае дали наистина си девствена или не, то не е само физически белег това. а като те слушам с изкривената ти представа за "девица" ще се издадеш

в библията е казано "няма нищо скрито което да не се разкрие и нищо казано което да не се узнае" (може и да не е буквален цитат) четете библията, деца!

Len4etyYyy
12-03-2008, 20:46
Имам въпрос към авторката на темата...Написала си "Не ВяРвАм в ГлУпАвИ иДеАлИ! Те Са За НяКфИ П**кИ ЗаСпаЛи!!! ", а държиш да си детствена до сватбата-противоречиш си :?

MoHuTo
12-03-2008, 21:42
Имам само 1 въпрос към авторката: Толкова ли са ти изопачени представите за невинност на тебе бе? :shock: Бахти ненормалните хора.. :-o

krem4et0
12-04-2008, 05:54
sladkasnejinka, ти си мислиш, че си девствена и невинна, като си правила анален или орален секс. Е, ще ти кажа, че само технически си съхранила девствената си ципа. Пред БОГ всичко плътско извън брака е грях...даже целувката(стига да не е между мъже). Но ти реално си правила секс. Как можеш да се мислиш за непорочна девица? Е, не си!

А "блага ракия" не се пие от 100 години, освен ако не си мюсюлманка и циганка. При тях девствеността на вагината ти е задължителна. И защо за БОГА ще лъжеш единствения и неповторим мъж, който ти ще избереш за свой съпруг по този начин? ще започнеш брака с лъжа...чудесна предпоставка зе безоблачно бъдеще. Аз предлагам да покажеш на половинката си темата и проблемът ти ще се реши.

Не, че аз имам нещо против аналния или оралния секс. напротив. Аз смятам, че те са много по-интимни, а истинска загуба на девствеността си усетих, когато правих за първи път анален секс. защото той беше така плътно, близо и надълбоко в мен.......уф, какво ли да обяснявам на заблудено момиче за истинска интимност, невинност и прочие. След 3 години вагинален секс аз се чувствам абсолютно невинна и треперя като девственица всеки път. Защото са вълнувам от секса, защото го правя с точния човек, защото обичам този мъж с всяка клетка от тялото си и не смятам, че е срамно това, което правим.

Само да вметна, че разлика като усещане от първите 1-2-3 пъти вагинален секс няма. И лесно можеш да кажеш, че си девствена, ако си правила 1 път или обратното. това, което обаче ти имаш като белег след целия този сексуален живот, който си водила е опита. Него няма как да го скриеш и да излъжеш за него. Той просто си личи!!!


П.С.А "блага ракия" може и да не пиеш изобщо, защото при огромна част от момичетата, кръв НЯМА!

xSaShEtOx
12-04-2008, 06:34
Не знам, ако аз бях на мястото на твоя може би щях да те зарежа. Да ме държиш на сухо с месеци няма да стане :D :D :D

sladkasnejinka
12-04-2008, 11:58
Имам въпрос към авторката на темата...Написала си "Не ВяРвАм в ГлУпАвИ иДеАлИ! Те Са За НяКфИ П**кИ ЗаСпаЛи!!! ", а държиш да си детствена до сватбата-противоречиш си Confused
Подписът ми се отнася до разни други идеали и втълпени табу-та като: "прелюбодейството", "секс при първа среща" и много други, които не смятам че тука е мястото да споменавам.


МнениеПуснато на: Чет Дек 04, 2008 10:34 am Заглавие:
Не знам, ако аз бях на мястото на твоя може би щях да те зарежа. Да ме държиш на сухо с месеци няма да стане Very Happy Very Happy Very Happy
За пореден път ще спомена, че никого не съм оставяла на сухо!



sladkasnejinka, ти си мислиш, че си девствена и невинна, като си правила анален или орален секс. Е, ще ти кажа, че само технически си съхранила девствената си ципа. Пред БОГ всичко плътско извън брака е грях...даже целувката(стига да не е между мъже). Но ти реално си правила секс. Как можеш да се мислиш за непорочна девица? Е, не си!
Аз няма да се омъжвам за БОГ... и не се мисля за "непорочна девица" а някаде в далечното бъдеще някой да ме помисли за такава. Да в 21 век сме, но времената се менят и хората също!


И защо за БОГА ще лъжеш единствения и неповторим мъж, който ти ще избереш за свой съпруг по този начин? ще започнеш брака с лъжа...чудесна предпоставка зе безоблачно бъдеще. Аз предлагам да покажеш на половинката си темата и проблемът ти ще се реши.
Зависи от самия човек дали ще го излъжа. Ако той би се почувствал поласкан - че той е специалния и т.н. - да защо да не го излъжа? И какво толкова - все едно съм първото момиче на този свят излъгало мъж... Ние човешките същества от женски пол по природа сме си усойници 8) затова и живеем по дълго



П.С.А "блага ракия" може и да не пиеш изобщо, защото при огромна част от момичетата, кръв НЯМА!
Благата ракия според обичая не се пие от булката, а от родителите на младоженците. И да знам че този обичай е останал в миналото.

krem4et0
12-04-2008, 13:31
Ако той те обича, ще те обича ако ще да си спала с 20 мъже. А самият факт, че ще си отпусната е по-голямо доказателство за това че не си непорочна, от няколкото капки кръв. Защо ти е някой(и то не кой да е, а човекът за който ще се омъжиш) да те мисли за нещо, което не си? А и в 1 брак не е специалното това, че сте си първи, а това че сте се обрекли, че ще сте си последни!!!! Както и да е...твоя си работа. А ако се омъжиш на 27? Кой ще ти повярва, че мъж не те е пипал.....

И в заключение 1 хипотетична(но реална) ситуация. Ти правиш анален и орален секс с мъж. Оказва се, че се обичате, че искате да сте заедно и се жените. Как този мъж ще ти повярва, че си невинна? Как ти ще прецениш през кой мъж няма да се "пуснеш", защото може и след 5 години да се ожените? Бтв. по старите български обичаи и младоженецът трябва да е невинен. Ако не се справи от раз със задълженията си, то кумът или баща му трябва да "отворят" булката. Ще ли ти се да попаднеш в подобна ситуация?

SunShinePearl
12-04-2008, 13:45
Извинявай , ама ти в кой век живееш ? Честно казано в тея времена, едва ли някой ще иска да се ожени за тебе при положение, че го държиш на сухо
и доколкото прочетох само анлен практикуваш..не е мн хубаво това обаче,,, :? защото прекаленото правене на анален е вредно!!!

sladkasnejinka
12-04-2008, 14:09
Извинявай , ама ти в кой век живееш ? Честно казано в тея времена, едва ли някой ще иска да се ожени за тебе при положение, че го държиш на сухо
и доколкото прочетох само анлен практикуваш..не е мн хубаво това обаче,,, :? защото прекаленото правене на анален е вредно!!!
От опит ли знаеш ?

Lekov
12-04-2008, 16:25
sladkasnejinka да ти кажа ела при мене аз от отавна си търся момиче което да не го е толкова шубе от аналниа :razz: :razz: :razz: :razz:
незнам по добре не си пази девствената ципа рано или касно и тя ше се махне така бе по добре рано отколкото късно щото рано или късно истината излиза на яве 8-)

aka6a_vamp
12-04-2008, 16:35
sladkopepi все още съм "непорочна девица". Но това е тема за друг раздел...
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Оооооооо,човече уби ме......Значи розата ти,все още е непокътната и чиста,като майско утро? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

HePeAJIeH
12-04-2008, 17:36
Ако се обичате `що не се изшибате? Туй за сватбата не е схема-заеби тая пуста нисша

Neprikosnovena
12-04-2008, 17:49
Не знам дали ще намериш мъж, който ще се ожени за теб без да сте спали :-D Малко нереално в днешно време... А иначе приятелят ти и сам ще разбере,че не искаш.
+1 Nz za teb oba4e az ne bih stoqla devstvena do svatbata,ne zaradi dygo ami prosto sled kato se om1ja ako m1ja mi ne me zadovolqva dostat14no to posle 6te trqbva da davam pari za razvod :D :oops: 8) 8-)

Erica1
12-04-2008, 18:12
Не знам дали ще намериш мъж, който ще се ожени за теб без да сте спали :-D Малко нереално в днешно време... А иначе приятелят ти и сам ще разбере,че не искаш.
+1 :-D

SunFl0w3r
12-04-2008, 18:24
[/quote]
Нем ти не разбираш: Целта е ТОЙ ДА СИ МИСЛИ че съм невинна, а като перфектното доказателство му поднасяш девствеността си![/quote]

ей тва вече ме уби.начи той си мисли че момичето е някво скромно такова е то се изебало с целия квартал ма на задно.Твойта логика ,, девствена съм,щото ме ебаха отзад не отпред" Ейййй цепиш мрака обаче,Бахти курвенските ипълнения

hooliganka89
12-05-2008, 07:31
Ти като туркините,хахаха.
Правят само анален преди свадбата,за да са си "чисти".

sladkasnejinka
12-05-2008, 11:13
Ако се обичате `що не се изшибате? Туй за сватбата не е схема-заеби тая пуста нисша
Ами защото така е по интересно! Хаха Знам че не ме разбирате... но пък и аз като вас намирам някои неща за странни: Ето например съм сигурна че поне 1 от включилите се по темата би правил/а секс на първа среща с непознат/а... Нещо което е непонятно за мен (НЕ КАЗВАМ ВСИЧКИ ИЛИ ПОВЕЧЕТО, А ПОНЕ ЕДИН)
Колкото до Ж. (приятелят ми) тази седмица сме на хижа и си мисля че той ще е толкова пиян там че дори и да го направим няма да усети коя дупка е улучил :-P

sladkasnejinka
12-05-2008, 11:15
sladkasnejinka да ти кажа ела при мене аз от отавна си търся момиче което да не го е толкова шубе от аналниа :razz: :razz: :razz: :razz:
незнам по добре не си пази девствената ципа рано или касно и тя ше се махне така бе по добре рано отколкото късно щото рано или късно истината излиза на яве 8-)
Добре ама... какво ще каже по въпроса 13годишната ти приятелка :P

Lekov
12-05-2008, 11:22
sladkasnejinka да ти кажа ела при мене аз от отавна си търся момиче което да не го е толкова шубе от аналниа :razz: :razz: :razz: :razz:
незнам по добре не си пази девствената ципа рано или касно и тя ше се махне така бе по добре рано отколкото късно щото рано или късно истината излиза на яве 8-)
Добре ама... какво ще каже по въпроса 13годишната ти приятелка :Pкой ше я пита пък нея :D не бе базикам се това беше в кръга на шегата а по твоя проблем незнам с какво да ти помогна мога само да ти кажа ти си знаеш ти си решаваш какво ще правиш в личниа си живот ние неможем и нямаме право да ти казваме да правиш каквото и да било :) :P :mrgreen:

krem4et0
12-05-2008, 12:46
Аз пък не права секс, когато приятелят ми е пил или аз съм пила.....то притъпява всяко усещане......

nicolepcd
12-05-2008, 14:01
Пази Боже от такива девици като тебе 8-)
Ако искаш да имаш сериозна връзка, не бива така гадно да се гавриш с момичето и да го лъжеш... Не знам, ма като гледам начина ти на мислене, все едно си на 15 някъде... Не знам мяткаш ли ни, ма наистина е забавно! 8-)

MaCe_Za_MiLi0nI
12-05-2008, 16:43
тои може да се напий ам ти ако се напийш дори няма и да разбереш после кфо е станало :D като го обичаш начи му имаш доверие следователно можеш му пуснеш :grin: