PDA

View Full Version : С друга самоличност



Jesssy
12-03-2008, 17:25
3дравейте.
Имам проблем,эатова ви пиша.Предварително благодаря на теэи,които ще ме раэбребат и ще се опитат да ми помогнат.
Сега накратко эа какво става дума.Намирам се в положение,което не ми харесва,но сама го съэдадох при това съвсем съэнателно.Но това беше единственият начин да подържам контакт с човек,който обичам и да энам какво става с него,как е.Това лято в живота ми внеэапно се появи един човек,който обикнах.3а пръв път се влюбвам и чувството е толкова силно и прекрасно.На 17 съм,почти 18,но досега не съм се влюбвала.Е,ето,че се случи и на мен.И се радвам,че беше толкова силно.Всъщност все още е.Макар че явно неговите чувства не са били стабилни.Нещата се промениха.И все пак всеки сам иэбира и има право да е щастлив.Няколко месеца нямах никакъв контакт с него.Съсипах се.И съвсем слячайно теэи дни го намерих в интернет (няма да ви обяснавам как,эащото е эаплетено).Говорихме малко.Но аэ се представих с друга самоличност.Приех положението,эащото энам,че вече нямаме шанс да сме эаедно.Това ще ми е контактът с него явно.Но се чудя как да направя така,че все пак да продължим да подържаме контакт,а не само аэ да му пиша и да досаждам.Тъпо е,но какви теми да эасегна според вас?Трябва да съм нов човек,не мога да говоря эа някакви неща,които ще му напомнят эа мен.Всеедно сега се эапоэнаваме...дайте ми някакви съвети.Благодаря.И иэвинете,че е шашаво написано,но съм много раэвълнувана.. :)

MakeMeFeel
12-03-2008, 17:28
Ъмммм ... Това е тъпо ... по-добре му признай истината ... Защото кво става ако иска да се видите ? :?

LigLichKa1936
12-03-2008, 17:32
Малко странно от твоя страна да се представяш за друга ,но има много неща...


говорете за музика,филми и какво ли още не...

Просто гледай да задържиш повече на една тема задавай въпроси ... помисли какви тми не сизасягала с него до сега и... го направи!


Успехи с момчето! :-)

soul1199
12-03-2008, 17:54
vse nqkoga toi 6e razbere,4e si go lugala,i 6e ti e mn gadno,po-dobre sega go blokni primerno ili my kaji i tova e,prosto nqma smisal da produljava6 s ilyuziqta

EternalSilence
12-03-2008, 18:11
Като оставим настрана факта, че наистина е по-добре просто да му кажеш коя си наистина... противно на казаното досега - засягай теми, за които вече си говорила с него (когато се налага ти да поддържаш разговора, иначе няма смисъл да предпочиташ едни и да избягваш други само, защото си говорила с него на тях вече), а още по-добре, не подбирай специално темите, никой няма да тръгне да си мисли "аа чакайи, това е ТЯ" без наистина основателна причина... а това, че си приличаш с друг човек (в случая със себе си, не че има значение), винаги може да е просто съвпадение. Просто гледай да не оставяш впечатлението, че имаш какво да криеш от него. :)
И пак повтарям, наистина е по-добре той да знае коя си. ;)

dimitar_ak
12-03-2008, 18:34
Не се прави на друг. Няма смисъл

UnHappyy
12-03-2008, 18:45
аз няма да те обвинявам ..щ0м това по някакъф начин облекчава мъката ти....само че не си представяй ,че може да стане нещо повече като да станете адски добри фр..просто това е някфа минимална близост която (вече) явно можеш да имаш до него...също и не си помисляй няк0га да се издадеш че си ти... 100% би го ядосало....и все пак бих ти препоръчала да не го правиш-колкото по-малко контакти с него ,толкова по-бързо ще го забравиш .. :)

ucnaHчE
12-03-2008, 18:47
Ъмммм ... Това е тъпо ... по-добре му признай истината ... Защото кво става ако иска да се видите ? :?

+1 8-)

Jesssy
12-03-2008, 18:47
Като оставим настрана факта, че наистина е по-добре просто да му кажеш коя си наистина... противно на казаното досега - засягай теми, за които вече си говорила с него (когато се налага ти да поддържаш разговора, иначе няма смисъл да предпочиташ едни и да избягваш други само, защото си говорила с него на тях вече), а още по-добре, не подбирай специално темите, никой няма да тръгне да си мисли "аа чакайи, това е ТЯ" без наистина основателна причина... а това, че си приличаш с друг човек (в случая със себе си, не че има значение), винаги може да е просто съвпадение. Просто гледай да не оставяш впечатлението, че имаш какво да криеш от него. :)
И пак повтарям, наистина е по-добре той да знае коя си. ;)
Благодаря ти эа написаното.
Наистина съм много шашната.
Благодаря и на всички останали,които са писали.
Единодушни сте,че трябва да му кажа истината.И аэ го энам.3нам,че е беэклайно тъпо да го лъжа по тоэи ночин,но само това е начинът да имам някакъв контакт с тоэи човек,макар и толкова повърхностен и неэначителен. :( Мамка му,сега като се эамисля,наистина е ужасно.
Не искам да приэная,че съм слаба,но е неиэбежно.Слаба съм,така се чувствам.СТРАХ ме е,че ако му го кажа,няма да го чуя повече.Когато всичко между нас свърши,аэ му эвъннах два пъти да го чуя,но той не беше същия.Не съм от онея преследвачки и досадници,эатова го оставих.Три месеца поне не съм се чувала с него,не энаех как е,какво прави...и сега това,че най-после мога да си раэменя няколко думи с него породи в мен едно странно чувство на спокойствие.Страх ме.Не энам как да му приэная.Не энам....реакцията ще е лоша.. :(
Може би ще трябва да се примиря.Край эавинаги..няма театър.

Victorya
12-03-2008, 18:50
Колкото и да се опитваш,от себе си няма да избягаш!Теб като личност не те изгражда името,визията,ЕГН-то или каквото и да е,което можеш да смениш.Ти си това,което е отвътре.Малките детайли.Походка,жестове,ми ли,начин на изразяване,чувства.Може би е по-добре да се примириш с факта,че няма да сте заедно и няма да го бъде.Вместо да се правиш на друга,вдигни глава и продължи напред.Ще има и други влюбвания.Но да пренебрегваш себе си,преструвайки се,че си някой друг...това е несправедливо.

babity
12-03-2008, 19:47
Смятам, че мога да ти дам най - компетентния съвет до момента, защото съм минала през това. Имаше едно момче, нааках се жестоко и реших, че това е начина да оправя нещата и да поддържам връзка с него. Обаче (!!!) той рано или късно ще иска да осъществи контакт с теб и да те види, а тогава ще отлагаш, ще отлагаш и накрая вече ще трябва да кажеш истината. Това пък от своя страна ще убие всичките ти шансове с него (дори и да имате приятелство) и той ще те сметне за някаква откачалка и ще те игнорира по всички параграфи. Вярвай ми, когато разбрах, че с тази глупост съм си пропиляла последния шанс ми идеше да се блъксам някъде много сериозно.

beb4yy
12-03-2008, 20:01
Истината винаги излиза на яве

scoobydors
12-03-2008, 20:02
Тъпо е да се представяш за друг човек. Аз това го правех като бях на 13 да го е*а... 8-)

Kostadin_682
12-03-2008, 20:04
Ъмммм ... Това е тъпо ... по-добре му признай истината ... Защото кво става ако иска да се видите ? :?
Да, и аз съм на това мнение... какво наистина ще направиш, ако поиска да се видите (а това ще стане) ... по добре не си играй така с него... признай му истината... :?

miShle
12-03-2008, 20:10
Нали знаеш, че в момента се забъркваш в голяма интрига ... Полсе нз как ще се оправяш,ако се наложи да му признааваш коя си и пр. Късмет с това което си замислила .. няма да те осъждам за нищо защото ти си знаеш най-добре какво правиш ... надявам се де :)

Jesssy
12-04-2008, 16:42
Благодаря на всички эа мненията.
Много ми е тежко.Колкото ми беше до сега - сега е двойно.
Ако му приэная истината,вероятно повече няма да го чуя.А ако продължа така....всъщност няма "ако".Няма начин,эащото ще поиска снимка.
Днес цял ден ме преряэваше стомахът.Постъпих като някакво 10-годишно момиченце и го осъэнавам.Но по дяволите искам поне да энам какво става с тоэи човек :( Мъчението must go on.Това е...

SunFl0w3r
12-04-2008, 17:17
ами не си нправила добре,но все пак у кажи надявам се да те разбере.ако се е привързал достатъчно към теб,няма да му направи впечатление

Erica1
12-04-2008, 18:07
Това е тъпо, да се предтавяш за друга така пак няма да сте заедно. :?

hooliganka89
12-05-2008, 07:37
Не мога да разбера какво ще постигнеш с това инкогнито?
Обичаш и го и ще се задоволяваш само с виртуално контактуване ли?
Ако е така,то това няма да те задоволи напълно,много сложно.

mynichka
12-05-2008, 10:53
и какъв е смисъла на всичко това ..ако му допаднеш ще иска среща и кфо ..не може, няма как да се получи, защото ти се представяш за друга :( Правиш неща все едно си 12-13 годишна ..озъзнай се на 18 си почти :shock:

vampirekiss
12-05-2008, 19:58
Когато прецениш,че си готова му признай коя си всъщност.Все пак никога нищо не се знае.Може отново да се съберете.

happy end
12-05-2008, 22:39
аз миналата год. направих същото на един момче което мн обичам и 3 месеца го лъгах , че съм друга той по едно време разбрал вс но продължив с ролята... признах му вс един ден той мн ми се разсърди и мн ми костваше да си го върно ЕДНО ЩТИ КАЖА КАТО ЧОВЕК КОЙТО Е НАПРАВИЛ СЪЩОТО СПРИ ВЪЗМОЖНО НАЙ СКОРО .кажи му истината кажи му че искаш да си останете приятели... ;(

Blab
12-05-2008, 22:58
Честно, бих направила същото.
Ако ми липсва контакта точно с този определен човек, независимо от това, че е там някъде си и е продължил напред.

И какво като го лъжеш?
Важното е да се чувстваш добре.

babity
12-06-2008, 09:30
Да, ама след време това ще и стане недостатъчно и ако той я харесва ще иска среща, която тя няма да може да му даде и всичко започва отначало...

pandelka
12-06-2008, 09:34
Доста тъпа постъпка,но те разбирам. Най-умното решение е да спреш по този начин да поддържаш контакт с него..защото като се замислиш той изобщо не знае,че си ти и му е се тая.. ; ?