PDA

View Full Version : Дрехи,грим и други..



sweetsunshine
12-03-2008, 18:27
Искам да попитам какви дрехи са подходящи за дискотека според жас(то е ясно,че потници(тениски) и къси поли или нещо подобно,но какъв цвят)?Също така предпожения за грим,и какви бижута(големи ала бала..). :)

sweetsunshine
12-03-2008, 18:35
A предложете и прическа :)

Jaffs
12-03-2008, 18:37
Въпрос на вкус е.
Аз избягвам големите и тежки бижута като ходя на дискотека, защото ми пречат. В повечето случаи някоя гривничка, обици, понякога и пръстен.
За дрехите не съм се замисляла в какви цветове се обличам. Каквото набарам в гардероба и ми хареса как стои.
Не мисля, че има дрескод за дискотека. Освен за ясно обособените партита - в бяло, ретро, оранжево и каквото им душа иска. Всеки се облича както му харесва. Малко повече се барваш и си готова да взривяваш аудиторията :D

mimsiii
12-03-2008, 20:54
1.бижутата ... недей да се кичиш с 100 пръстена , обици , от които да ти увисват ушите и т.н. .. 1-2 пръстена , някакви по-леки , но пък за сметка на това ефектни обици ии така , герданче нещо а у също е добре :mrgreen:

2.грим ... ти си решаваш . Ако искаш да си ... неузнаваема , бъди с много силен грим . Аз например бих си направила опушен , но това си е мое мнение :-|

3. облекло ... По принцип нещо черно или бяло , секси ии лъскаво като например някакви блестящи надписи , кантове и т.н. , дънки , пола , панталон ... обувкииии .... каквото ти е удобно ама ест. трябва да си подхожда с облеклото =; :D

4. Прическа ... ами ... изправи си косата , топирай я ... дд3 и аз

абе ... общо взето това .. според мен поне :D


By : mimSi ... :-)

My6mYLka
12-03-2008, 21:22
1.ми значи бижутата сложи някоя друга гривничка няма да е лошо 8-) а пръстените или пръстена тфа зависи от твоя вкус както ти е удобно , обеци нещо по нежно :P

2.гримчето както на тебе ти ходи в смисъл има хора на които им ходи по силен грим такъв с по тъмни цветове не съм те виждала но на тебе може да ти ходи нещо от по светлите тонове :)

3. дрешки мене лично много ми хареса аз като си смеся поличка дълго потниче клинче и ботичките,цветове обикновено използвай такива каквито да си подхождат не розово с златно :D

4.коса най много хората си изправят косата и я топират на тебе може да ти ходи да я накъдриш и да я бухнеш

нещо от този сорт

http://prikachi.com/files/481750q.jpg - за бухналост

http://prikachi.com/files/481752S.jpg - това не е лошо

http://prikachi.com/files/481753c.jpg - тази е най хубава :-)

psychopath
12-03-2008, 23:18
колкото по-оскъдно облекло...толкова по-добре :D

Wrathchild
12-04-2008, 07:35
Защо по дяволите всички й казвате да си изправи косата? На някои хора пък не им отива, а и аман вече от това изправяне, толкова уврежда косата, а и всяка вече ходи така.
Начупи си косата с пяна, много хубаво стои на повечето лица. Пък и ще се забелязваш на фона на останалите с прави коси (:

kapinka
12-04-2008, 07:42
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=201110 ето ; екстравагантен грим & прически за дискотека :)

sweetsunshine
12-04-2008, 17:30
Защо по дяволите всички й казвате да си изправи косата? На някои хора пък не им отива, а и аман вече от това изправяне, толкова уврежда косата, а и всяка вече ходи така.
Начупи си косата с пяна, много хубаво стои на повечето лица. Пък и ще се забелязваш на фона на останалите с прави коси (:Ами моята коса е права(е има някоя друга чупчица),а със пяна косата ми става не къдрава/начупена ами си стой същата само малко по бухнала.. :(

Evanescencefan
12-05-2008, 16:04
Защо по дяволите всички й казвате да си изправи косата? На някои хора пък не им отива, а и аман вече от това изправяне, толкова уврежда косата, а и всяка вече ходи така.
Начупи си косата с пяна, много хубаво стои на повечето лица. Пък и ще се забелязваш на фона на останалите с прави коси (:Ами моята коса е права(е има някоя друга чупчица),а със пяна косата ми става не къдрава/начупена ами си стой същата само малко по бухнала.. :( :D Само като се сетя за РД-то на Калоянчо :D Сенктите ти на Боржоа,молив,коректор,спир ла,гланц,може и брокат.Косата пробвай с маша или с ролки.Прилепнали дънки и туника примерно и едни висооооооки обувки :D Днеска не съм добре с главата,вчера също не бях,заради оная тъпа кучка Христомира :-x :x Оспамих ти темата :-D

masal
12-05-2008, 16:20
Защо по дяволите всички й казвате да си изправи косата? На някои хора пък не им отива, а и аман вече от това изправяне, толкова уврежда косата, а и всяка вече ходи така.
Начупи си косата с пяна, много хубаво стои на повечето лица. Пък и ще се забелязваш на фона на останалите с прави коси (:Ами моята коса е права(е има някоя друга чупчица),а със пяна косата ми става не къдрава/начупена ами си стой същата само малко по бухнала.. :( :D Само като се сетя за РД-то на Калоянчо :D Сенктите ти на Боржоа,молив,коректор,спир ла,гланц,може и брокат.Косата пробвай с маша или с ролки.Прилепнали дънки и туника примерно и едни висооооооки обувки :D Днеска не съм добре с главата,вчера също не бях,заради оная тъпа кучка Христомира :-x :x Оспамих ти темата :-D Ами да тея работи са за лични.Нас какво ни интересуват Коколино и Христина?Аз подкрепям Wratchild. :P

Evanescencefan
12-05-2008, 17:08
Защо по дяволите всички й казвате да си изправи косата? На някои хора пък не им отива, а и аман вече от това изправяне, толкова уврежда косата, а и всяка вече ходи така.
Начупи си косата с пяна, много хубаво стои на повечето лица. Пък и ще се забелязваш на фона на останалите с прави коси (:Ами моята коса е права(е има някоя друга чупчица),а със пяна косата ми става не къдрава/начупена ами си стой същата само малко по бухнала.. :( :D Само като се сетя за РД-то на Калоянчо :D Сенктите ти на Боржоа,молив,коректор,спир ла,гланц,може и брокат.Косата пробвай с маша или с ролки.Прилепнали дънки и туника примерно и едни висооооооки обувки :D Днеска не съм добре с главата,вчера също не бях,заради оная тъпа кучка Христомира :-x :x Оспамих ти темата :-D Ами да тея работи са за лични.Нас какво ни интересуват Коколино и Христина?Аз подкрепям Wratchild. :P :D Отивам да поспамя в кофата :D :grin:

nefchi_bs
12-05-2008, 19:24
Ами може да сложиш някоя блестяща блуза.Лятото продаваха едни потници с пайети по тях...Не ти препоръчвам да ходиш с пола на дискотека за по-сигърно..Незнам от къде си но в дискотеката в Бс (тя е само 1) с късата пола можеш да си докараш много проблеми на главата...Грима не е нужно да е някакъв силен защото на края на вечерта нищо не е останало от него а и не се вижда в дискотеката много много..Бижута гледай да не слагаш много,защото я си погледнала някое момиче не както на нея и харева и ти отива герданчето(личен опит)И за косата не се изправяй след половин час ще си се накъдрила и ще изглеждаш смешно 8-) И в никакъв случай не си оставяй нещата без надзор миналия път ми откраднаха портмонето.. :-D :D :D 8-)

Nadelina
12-05-2008, 20:04
Drehite, s koito hodq na diskoteka sa nai-chesto po-tynki i po-sexy. Grima vinagi e po-silen i po-tymen. Bijutata sashto sa poveche.