PDA

View Full Version : Как да му кажа, че има шанс?



bonbona1234
12-03-2008, 19:29
хммм ... Значи ства въпрос че обичам едно момче, което не е от моя град. преди няколко дни стана така че се целувахме..след този малак флирт той каза че всичко зависи от мене .. незнам как да му кажа че има шанс, защото той си мисли че не го харесвам а всащност умирам за него,, незнам какви действия да предприема .. моля ви помогнете ми :(:(:(


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

pandelka
12-03-2008, 19:31
Ако сте от различни градове връзката е безсмислена!

xercu
12-03-2008, 19:32
... #-o

Kostadin_682
12-03-2008, 19:35
Ако сте от различни градове връзката е безсмислена!
Bullshit ! Не винаги е така (лично мнение)зависи от много неща... зависи и от големината на дистанцията м/у вас, от това на колко години сте... и тн.н... просто връзките от разстояние са по сложни...

Jesssy
12-03-2008, 19:57
Момиче,имаш шанс.Не го пропилявай.Когато имаш шанс эа нещо,което искаш,не поэволявай на страха да ти попречи.Опитай.Това е единственият начин да раэбереш какво ще стане.Иначе няма как.Ако не говориш с него эа чувствата и намеренията си,ще си останеш с мечтите,а след време съм сигурна,че ще съжалиш,че не си опитала.Дори когато няма асни перспективи,аэ съм опитвала.И никога не съм съжалявала.А ти имаш шанс.Иэполэвай го.Това е моето мнение.

scoobydors
12-03-2008, 20:14
Ако сте от различни градове връзката е безсмислена!
Bullshit ! Не винаги е така (лично мнение)зависи от много неща... зависи и от големината на дистанцията м/у вас, от това на колко години сте... и тн.н... просто връзките от разстояние са по сложни...

Безмислена е сино казано, по скоро непълноценна. :?

curka87
12-03-2008, 20:20
Ами говори с него.Кажи му, че искаш да се получи нещо и да опитате. Вярно е, че връзките от разстояние са сложни, но какво пък. Ако го искате и сте готови за това , разстоянието няма да ви спре. Според мен ако наистина искаш това момче трябва да опитате.

VeSna
12-03-2008, 20:22
Ако сте от различни градове връзката е безсмислена!
Bullshit ! Не винаги е така (лично мнение)зависи от много неща... зависи и от големината на дистанцията м/у вас, от това на колко години сте... и тн.н... просто връзките от разстояние са по сложни...

подкрепям с 2 ръце!

Crazytu
12-03-2008, 20:25
Ако сте от различни градове връзката е безсмислена!
Bullshit ! Не винаги е така (лично мнение)зависи от много неща... зависи и от големината на дистанцията м/у вас, от това на колко години сте... и тн.н... просто връзките от разстояние са по сложни...

подкрепям с 2 ръце!
+1 :)

bonbona1234
12-04-2008, 17:27
neznam mislq 4e prosto mn pre4ki ima mejdy nas.. a i toi kaza vsi4ko e vapros na sadba..ako nie pisano da sme zaedno 6te e taka,, a i za sega vijdam 4e nqma mnogo mnogo interes kum men.. az se opitvam da pravqn nqkakva stapka no toi ne iska ... prosto ne zavisi vsi4ko ot men

HONDA
12-05-2008, 09:03
[quote="bonbona1234" a i toi kaza vsi4ko e vapros na sadba..ako nie pisano da sme zaedno 6te e taka[/quote]
Явно той иска само да седи и чака докато ти правиш "крачки" и т.н.

PLuScHeTo
12-05-2008, 09:10
Ако сте от различни градове връзката е безсмислена!
Bullshit ! Не винаги е така (лично мнение)зависи от много неща... зависи и от големината на дистанцията м/у вас, от това на колко години сте... и тн.н... просто връзките от разстояние са по сложни...

подкрепям с 2 ръце!
+1 :)

подкрепям

SWASTICA
12-05-2008, 10:40
Ако ръката ти е в Испания, ти в България, с какво ще мастурбираш?
(Отговор: с другата - няма.)

Fantomche
12-05-2008, 10:53
кажи му всичко в очите ще му хареса това че имаш решителност и смелост давай маце напред

mynichka
12-05-2008, 10:55
той ти е казал, че всичко зависи от теб..давай, обади му се ..кажи му, че искаш да си с него

vampirekiss
12-05-2008, 19:55
Пробвай все пак въпреки,че сте от различни градове може да потръгне