PDA

View Full Version : Относно веждите



NoNick
12-03-2008, 19:57
Здравейте! Момче съм и имам един въпрос, понеже козметиката не ми е силната част.. Какво мога да използвам, колко струва и от къде мога да го взема за да си махна косъмчетата между двете вежди, тоест да ги разделя само без да ги оформям, изтънявам и други такива глупости ? Знам,че може да се скубят един по един косъмчетата, но има ли някакъв начин да се махант на веднъж или нещо такова..

taNcheto93
12-03-2008, 20:01
Да може с лентички или на козметик :P

miloto_girl_4e
12-03-2008, 20:01
Еми има начин, да :)
Взехи от лентичките кола-маска и давай с тях, има специални тънки, предназначени именно за лицето(примерно за мустаците при момичетата и т.н)

Jaffs
12-03-2008, 20:01
Има. Лентички Veet. Отиваш в аптеката или в парфюмерията и казваш, че искаш лентички за обезкосмяване на лице :)

Adwokat
12-07-2008, 23:31
Аз ходя на козметик и ми ги маха с кола маска посредата отгоре и отдолъ хич не боли... и има по голям ефект.

merilin1
12-08-2008, 07:19
внимавай с тия за лицето, аз като пробвах след 10 мин целия участък ми стана в пъпки... някой ми беше казал, че има специално за вежди ама не съм ги виждала :(

raichEbaichE
12-08-2008, 08:01
[quote="merilin1"]внимавай с тия за лицето, аз като пробвах след 10 мин целия участък ми стана в пъпки... някой ми беше казал, че има специално за вежди ама не съм ги виждала :([/q
точно за това май се пробва първо на ръката,за да няма такива ефекти :)

varnen4e
12-09-2008, 07:02
Здравейте! Момче съм и имам един въпрос, понеже козметиката не ми е силната част.. Какво мога да използвам, колко струва и от къде мога да го взема за да си махна косъмчетата между двете вежди, тоест да ги разделя само без да ги оформям, изтънявам и други такива глупости ? Знам,че може да се скубят един по един косъмчетата, но има ли някакъв начин да се махант на веднъж или нещо такова..

Отиди на козметик. Най- добрият вариант е.