PDA

View Full Version : Възможно ли е гаденето да е толкова скоро?



mitev111
12-03-2008, 22:07
vijte naprimer na 28-mi minaliq mesec praih sex s edna putka.neska e 4etvarti a tq mi vika 4e i se gadelo i imala apetit.vazmojno li e ako e zabremenqla gadeneto da zapo4ne tolkova skoro?i si naprai test testa be6e otricatelen(nee bremenna)uj.i kaza 4e testa pone do 2 sedmici 6e ot4ita otricatelno
nz ko stava nqkoi ako nee razbral da me pita ama mi trqbvat otgovori spe6no :booooomb:



*Липсва описателно заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

6ibanqka
12-03-2008, 22:09
е две седмици минали ли са от 28-ми до 4-ти (днеска) ?

pavlinkamalinka
12-03-2008, 22:14
теста се прави след 7 дни
значи след 2 3 дни пробваите пак
но не е вазможно да и се гади за толкова време
то о6те не се знае дали е бременна
лигави се и иска да те стресне
пак и помисли каде си сваршил
според мен нищо няма да е станало

VeSna
12-03-2008, 22:18
vijte naprimer na 28-mi minaliq mesec praih sex s edna p***a.neska e 4etvarti a tq mi vika 4e i se gadelo i imala apetit.vazmojno li e ako e zabremenqla gadeneto da zapo4ne tolkova skoro?i si naprai test testa be6e otricatelen(nee bremenna)uj.i kaza 4e testa pone do 2 sedmici 6e ot4ita otricatelno
nz ko stava nqkoi ako nee razbral da me pita ama mi trqbvat otgovori spe6no :booooomb:

Възможно е, но е малко вероятно попринцип... Познавам 2 жени дето още 1-та седмица повръщаха... Имало ли е презерватив? И да теска показва вярно няколко дни след закъсняването на сикъла й.

mitev111
12-03-2008, 22:19
теста се прави след 7 дни
значи след 2 3 дни пробваите пак
но не е вазможно да и се гади за толкова време
то о6те не се знае дали е бременна
лигави се и иска да те стресне
пак и помисли каде си сваршил
според мен нищо няма да е станало
na4i edin pat i sva6ih na cicite posle malko sex i edin pat v ustata tq sq mi vika umiram ot bolki v korema te sa min 7 dena samo az znam 4e gadeneto ibolkite po4vat sled 1-2 meseca

VeSna
12-03-2008, 22:22
na4i edin pat i sva6ih na cicite posle malko sex i edin pat v ustata tq sq mi vika umiram ot bolki v korema te sa min 7 dena samo az znam 4e gadeneto ibolkite po4vat sled 1-2 meseca[/quote]


Божеее бременна е значи - ще роди през устата! Приготви пари за зъболекар, че бебето ще и избие зъбите....

Misha91
12-03-2008, 22:22
Споко нищо и няма само те юрка.Ти какво искаш без апетит ли да е бе?А пък гаденето се появява към 3-4 месец някъде.Питай я кво е яла ,че и се гади.

mitev111
12-03-2008, 22:22
vijte naprimer na 28-mi minaliq mesec praih sex s edna p***a.neska e 4etvarti a tq mi vika 4e i se gadelo i imala apetit.vazmojno li e ako e zabremenqla gadeneto da zapo4ne tolkova skoro?i si naprai test testa be6e otricatelen(nee bremenna)uj.i kaza 4e testa pone do 2 sedmici 6e ot4ita otricatelno
nz ko stava nqkoi ako nee razbral da me pita ama mi trqbvat otgovori spe6no :booooomb:

Възможно е, но е малко вероятно попринцип... Познавам 2 жени дето още 1-та седмица повръщаха... Имало ли е презерватив? И да теска показва вярно няколко дни след закъсняването на сикъла й.
cikala i zakasnqva 3 dena na4i testa pokaza otricatelno na4i nqma ni6to 6to togava mamka i q boli gorema

VeSna
12-03-2008, 22:23
vijte naprimer na 28-mi minaliq mesec praih sex s edna p***a.neska e 4etvarti a tq mi vika 4e i se gadelo i imala apetit.vazmojno li e ako e zabremenqla gadeneto da zapo4ne tolkova skoro?i si naprai test testa be6e otricatelen(nee bremenna)uj.i kaza 4e testa pone do 2 sedmici 6e ot4ita otricatelno
nz ko stava nqkoi ako nee razbral da me pita ama mi trqbvat otgovori spe6no :booooomb:

Възможно е, но е малко вероятно попринцип... Познавам 2 жени дето още 1-та седмица повръщаха... Имало ли е презерватив? И да теска показва вярно няколко дни след закъсняването на сикъла й.
cikala i zakasnqva 3 dena na4i testa pokaza otricatelno na4i nqma ni6to 6to togava mamka i q boli gorema


ЗАЩОТО ЩЕ Й ДОЙДЕ !!! нормално е да я боли....

6ibanqka
12-03-2008, 22:23
хаха ми според мен момичето е яло нещо развалено :D или те габарка!
Аре изчакай да мине време и я прати пак да си праи теста! Тва е...

pavlinkamalinka
12-03-2008, 22:23
ми сестра ми е бременна и и беше лошо но след месец
не се тревожи
но все пак пробвайте с тест след няколко дни и сам сигурна че ще е отрицателен

mitev111
12-03-2008, 22:26
vijte naprimer na 28-mi minaliq mesec praih sex s edna p***a.neska e 4etvarti a tq mi vika 4e i se gadelo i imala apetit.vazmojno li e ako e zabremenqla gadeneto da zapo4ne tolkova skoro?i si naprai test testa be6e otricatelen(nee bremenna)uj.i kaza 4e testa pone do 2 sedmici 6e ot4ita otricatelno
nz ko stava nqkoi ako nee razbral da me pita ama mi trqbvat otgovori spe6no :booooomb:

Възможно е, но е малко вероятно попринцип... Познавам 2 жени дето още 1-та седмица повръщаха... Имало ли е презерватив? И да теска показва вярно няколко дни след закъсняването на сикъла й.
cikala i zakasnqva 3 dena na4i testa pokaza otricatelno na4i nqma ni6to 6to togava mamka i q boli gorema


ЗАЩОТО ЩЕ Й ДОЙДЕ !!! нормално е да я боли....
eeeeeeeeeee da beeeeeeeee za tva ne se setih sq 6e i 4upq ustata det ma strqska :D
bazikam sa

mitev111
12-03-2008, 22:29
ми сестра ми е бременна и и беше лошо но след месец
не се тревожи
но все пак пробвайте с тест след няколко дни и сам сигурна че ще е отрицателен
a dano da e otricatelen mn 6te se radvam

pavlinkamalinka
12-03-2008, 22:31
ами ха дано :-)

mitev111
12-03-2008, 22:37
toku 6to po skype mi kaza 4e use6tala kak te6to stavalo v korema i .ae mamkamu minala e edna sedmica kak 6e use6ta takova ne6to use6ta li se ili mai naistina ma prai na prost

pavlinkamalinka
12-03-2008, 22:46
ne se use6ta !!!
absurd
sestra mi useti bebeto si 4ak w 6 mesec a bratov4edka mi v 3tiq
no na 1ta sedm ne moje da stane
use6ta ne6to drygo ne e bebe 6toto ako go iam e po malko ot to4ka

mitev111
12-03-2008, 22:56
ne se use6ta !!!
absurd
sestra mi useti bebeto si 4ak w 6 mesec a bratov4edka mi v 3tiq
no na 1ta sedm ne moje da stane
use6ta ne6to drygo ne e bebe 6toto ako go iam e po malko ot to4ka
na4i ma prai na prost mamka i!! na mene kosata mi 6e ukape 6e pripadna ot pritesneniq tq kvi gluposti prikazva....kakto tuka vav foruma kazahte gadeneto po4va sled nqkolko meseca i use6taneto 4ak kam 6-tiq mesec tq si prai pi6ka s mene zna4i a

Misha91
12-03-2008, 23:00
ne se use6ta !!!
absurd
sestra mi useti bebeto si 4ak w 6 mesec a bratov4edka mi v 3tiq
no na 1ta sedm ne moje da stane
use6ta ne6to drygo ne e bebe 6toto ako go iam e po malko ot to4ka
na4i ma prai na prost mamka i!! na mene kosata mi 6e ukape 6e pripadna ot pritesneniq tq kvi gluposti prikazva....kakto tuka vav foruma kazahte gadeneto po4va sled nqkolko meseca i use6taneto 4ak kam 6-tiq mesec tq si prai pi6ka s mene zna4i a

О я и кажи да мълчи а ти стига се филмирай!!!

hforce
12-04-2008, 01:13
1. moje da se bazika s tebe
2. si4ko koeto kaza moje da si ima drugo obqsnenie - pritesnenieto

rubi
12-04-2008, 05:04
кажи и да прочете някоя и друга книга за бременността и после да ти приказва глупости!!! :?
това ми напомня на една приятелка която преди години се беше филмирала че и закъснява и при адекватния от моя страна въпрос"Той в теб ли свърши?" тя ми вика "МИ в устата"
:lol: :lol: :lol: :lol: тфа беше най идиотското нещо което тя можеше да си помисли.... :lol:
та да знаете сперматозоидите се телепортират през стомаха във матката :razz: :razz: :razz:

traka
12-04-2008, 05:10
Споко нищо и няма само те юрка.Ти какво искаш без апетит ли да е бе?А пък гаденето се появява към 3-4 месец някъде.Питай я кво е яла ,че и се гади.


Душа не се изказвай така без да си преминала през това... Гаденето може да започне още от 2 седмица.... аз съм бременна в момента за щастие не съм имала проблеми с гаденето до сега ... единственото нещо което е първи признак е наедрелите гърди,(това става още в първата седмица при някои, при мен така си и стана) наедрели не толкова видимо, колкото жената ги чувства подути и има болки около зърната от там нататък всичко е индивидуално....

Пич, не се стряскай, но втори път не пробвай номера да го вкараш пак след като си свършил... отиди измий го и пак наново. Не винаги трябва да свършиш за да стане белята, има случай в които мъжа изпуска нещо като течност в която може да има и един заблуден сперматозоид и работата е сършена.

nejnaDROGA
12-04-2008, 05:25
единственото нещо което е първи признак е наедрелите гърди,(това става още в първата седмица при някои, при мен така си и стана) наедрели не толкова видимо, колкото жената ги чувства подути и има болки около зърната
По тая логика аз трябва всеки месец да съм бременна :lol:
Нарастването на гърдите става и по време на ПМС ;)

По темата:Абе пич я по-спокойно!!!Тая гледа яко да те филмира,а ти й се връзваш :-D За една седмица никакви симптоми не могат да се проявят!!!Купи някоя книга за бременни (има такива за около 6 лв. ако не се лъжа),опаковай я,сложи една панделка и й я подари с думите "Прочети книгата преди да правиш опити да излъжеш някое друго момче с това,че си бременна" ... :-D 100% ще се сдуха повече,от колкото ти си се сдухал в момента :D

traka
12-04-2008, 05:39
Като един ден, надявам се когато си готова за това, ти се случи ще откриеш разликата, наистина наподобява ПМС, но чувството е различно има една тежест в гърдите не мога да ти я обесня но е различна. Разбираш, че тялото ти се променя... другото което не допълних е, че има вгнездяване на яйцеклетката, което в повечето случаи е рязка болка ниско долу(чувството е че се едно се порязвш от хартия) но не много продължителна, по някога придружена и с капки кръв по бельото(не е задължително), това става между първата и втората седмица след оплождането...

ето ви малко инфо за да не търсите сами:
http://semeistvo.rozali.com/zachatie/p7490.html
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=765&Itemid=20

Misha91
12-04-2008, 06:58
Споко нищо и няма само те юрка.Ти какво искаш без апетит ли да е бе?А пък гаденето се появява към 3-4 месец някъде.Питай я кво е яла ,че и се гади.


Душа не се изказвай така без да си преминала през това... Гаденето може да започне още от 2 седмица.... аз съм бременна в момента за щастие не съм имала проблеми с гаденето до сега ... единственото нещо което е първи признак е наедрелите гърди,(това става още в първата седмица при някои, при мен така си и стана) наедрели не толкова видимо, колкото жената ги чувства подути и има болки около зърната от там нататък всичко е индивидуално....

Пич, не се стряскай, но втори път не пробвай номера да го вкараш пак след като си свършил... отиди измий го и пак наново. Не винаги трябва да свършиш за да стане белята, има случай в които мъжа изпуска нещо като течност в която може да има и един заблуден сперматозоид и работата е сършена.

Аз да не се изказвам а ти се противоречиш...Тука големи сециалстки има ей...Подай им пръст и цял роман ще напишат..

traka
12-04-2008, 07:39
Абе, като не си запозната не се обаждай... просто ти го казвам, не те съдя нито нищо... дала съм инфо и за момичетата и за момчетата да не стряскат от въздуха, просто като не знаете нещо не скачайте на това какво сте чули ами четете малко....

Misha91
12-04-2008, 08:10
Абе, като не си запозната не се обаждай... просто ти го казвам, не те съдя нито нищо... дала съм инфо и за момичетата и за момчетата да не стряскат от въздуха, просто като не знаете нещо не скачайте на това какво сте чули ами четете малко....

Разбира се мадам..вашето желание е закон за мене :D :D :D

traka
12-04-2008, 08:17
Абе дете, защо си мислиш, че си много навътре в нещата?! Една 17 годишна пикла, която само я чукат под път и над път е веща във всичко. Не само опита е важен скъпа, трябва и да се чете, а по въпроса на момчето нямаш право на изкавания, които дори не са близко до истината. Просто затваряй си устата когато не знаеш, някои неща няма да ги научиш от нервъстния си опит. Секса за теб е просто чукане, за което даже не ти трябват и знания.

Misha91
12-04-2008, 08:23
Абе дете, защо си мислиш, че си много навътре в нещата?! Една 17 годишна пикла, която само я чукат под път и над път е веща във всичко. Не само опита е важен скъпа, трябва и да се чете, а по въпроса на момчето нямаш право на изкавания, които дори не са близко до истината. Просто затваряй си устата когато не знаеш, някои неща няма да ги научиш от нервъстния си опит. Секса за теб е просто чукане, за което даже не ти трябват и знания.

Ами вземи прочети ти малко и тогава се обеснявай.Дали под или ад път ме чукат си е моя работа.А за тебе като 17 годишните момичета са пикли ти на колко си ,БАБО?И каква работа имаш ти изобщо в тоя форум на тази пенсионерска възраст?Само не ми излизай с номера "ДА УЧА ТАКИВА КАТО ТЕБ".Тези клишета са ми ясни като бял ден.Айде затваряй си грозната уста и не ми казвай аз какво да правя ,кучко. :D

Misha91
12-04-2008, 08:33
vijte naprimer na 28-mi minaliq mesec praih sex s edna p***a.neska e 4etvarti a tq mi vika 4e i se gadelo i imala apetit.vazmojno li e ako e zabremenqla gadeneto da zapo4ne tolkova skoro?i si naprai test testa be6e otricatelen(nee bremenna)uj.i kaza 4e testa pone do 2 sedmici 6e ot4ita otricatelno
nz ko stava nqkoi ako nee razbral da me pita ama mi trqbvat otgovori spe6no :booooomb:

Ето какво намерих в сайта по твоя проблем...:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=210676

mitev111
12-04-2008, 15:18
vijte naprimer na 28-mi minaliq mesec praih sex s edna p***a.neska e 4etvarti a tq mi vika 4e i se gadelo i imala apetit.vazmojno li e ako e zabremenqla gadeneto da zapo4ne tolkova skoro?i si naprai test testa be6e otricatelen(nee bremenna)uj.i kaza 4e testa pone do 2 sedmici 6e ot4ita otricatelno
nz ko stava nqkoi ako nee razbral da me pita ama mi trqbvat otgovori spe6no :booooomb:

Ето какво намерих в сайта по твоя проблем...
mnogo ti blagodarq!pone mi olekna.

mitev111
12-04-2008, 22:36
hm taq ve4er izvednaj dokato ni6to i nqma6e po4na da q boli korem glava da i se vie svqt abe pak filmi ama az ot utre s tva momi4e pove4e nqma da izlqza

VeSna
12-05-2008, 00:12
Споко нищо и няма само те юрка.Ти какво искаш без апетит ли да е бе?А пък гаденето се появява към 3-4 месец някъде.Питай я кво е яла ,че и се гади.


Душа не се изказвай така без да си преминала през това... Гаденето може да започне още от 2 седмица.... аз съм бременна в момента за щастие не съм имала проблеми с гаденето до сега ... единственото нещо което е първи признак е наедрелите гърди,(това става още в първата седмица при някои, при мен така си и стана) наедрели не толкова видимо, колкото жената ги чувства подути и има болки около зърната от там нататък всичко е индивидуално....

Пич, не се стряскай, но втори път не пробвай номера да го вкараш пак след като си свършил... отиди измий го и пак наново. Не винаги трябва да свършиш за да стане белята, има случай в които мъжа изпуска нещо като течност в която може да има и един заблуден сперматозоид и работата е сършена.


Лелееее булка не ме плаши... Това за гърдите беше страшничко... Смисъл наблъсках се с противозачатъчни за 1 седмица 1 блистер (за да ми закъснее, поради лични причини... :oops: ) и сега вече 4 ден не ги пия, но не ми идва... Сигурно съм си объркала нещо цикъла...? А гърдите е нормално да са чувствителни и преди цикъл + това и корема да се подува и да е лееееко заоблен... Нали? Малко се паникьосах... Като прочетох това... Я да сподели някой, ако знае как мога да го предизвикам да ми дойде... Вече взе да ми липсва.... :oops: Сигурно и теста за бременност няма да е верен... Я дайте някакви мнения? Няма смисъл от нова тема, само 1-2 по-компетентни ми стигат....

traka
12-05-2008, 07:40
Няма смисъл ма си отворила тема :)


Скъпа от опит го казах това... бременна съм и дадох доста инфо за хората, които не знаят много по въпроса :) не съм искала да стресна никого и пак повтарям по-друг начин се чувстван гърдите не е баш същото като при ПМС, но тва само жената може да си го установи....

По въпроса ти и тук ще кажа не си играй с организма ти , споко ще се оправи най-много да не ти дойде този месец, но няма да се стряскаш(ако си спряла овулацията, не чакай невъзможното). На мен ми се е случвало от стрес да не ми дойде при наличие на ПМС, организъм кво да го правиш :)
Не се тормози, ако си притеснена скочи за 20 мин на гинеколог.

krem4et0
12-05-2008, 13:11
VeSna, как така ще пиеш повече от 1 противозачатъчно на ден? Да беше пила по 1 пак щеше да има ефект. И Примолут-нор да беше пил-пак. Важното е да поддържаш високи нива на прогестерон.......Ти си се натровила.....Направила си ОГРОМНА беля!!!!

VeSna
12-05-2008, 14:17
VeSna, как така ще пиеш повече от 1 противозачатъчно на ден? Да беше пила по 1 пак щеше да има ефект. И Примолут-нор да беше пил-пак. Важното е да поддържаш високи нива на прогестерон.......Ти си се натровила.....Направила си ОГРОМНА беля!!!!

Знам знам знам... Изглупях... Но за няколко месеца (2-3) ще си регулирам цикъла... Надявам се...

therichbitch
12-05-2008, 16:34
ne ne moge tolko skoro da i se gadi

krem4et0
12-06-2008, 11:15
Не искам да съм лоша, но това са супер много хормони наведнъж. Все едно Ескапел си пила.....може и повече от 2 месеца да е регулирането. Другият път нещо само с прогестерон.....

VeSna
12-06-2008, 12:06
Не искам да съм лоша, но това са супер много хормони наведнъж. Все едно Ескапел си пила.....може и повече от 2 месеца да е регулирането. Другият път нещо само с прогестерон.....

А възможно ли е само да ми прокърви? Или да м пропусне този месец? Или какво може да стане?

traka
12-06-2008, 12:14
Нищо не е изключено ако ме питаш мен...

На мен без никакви хапчета ми е пропускало по един месец, а с химията не знам каква ще е реакцията на организма... погълнала си голямо количество и едва ли някой освен лекар ще може да ти каже нещо по въпроса... Хормоните не са си шега работа и подтискането им не знам до какво може да доведе, тъпото е че май и няма инфо за това какъв би бил ефекта.

krem4et0
12-06-2008, 12:16
Пия ОК и като спра блистера, получавам "менструация" до 3, максимум 4 дни. но аз си ги пия по график. Всичко си е до организъм. Сестра ми почва и свършва противозачатъчните, когато й скимне, защото вижда приятеля си рядко и не иска да е на червено тогава. Нищо й няма. На други от 3 хапчета Примолут-Нор им се скапва цикъла за половин година..всичко е така относително. Факт е, че си приела мнго хормони. И обикновено това води до доста сериозни последици....Майка ми от силни хормони имаше ужасни кръвотечения и се наложи на два пъти да й преливат кръв...