PDA

View Full Version : много съм объркана



princeska93
12-03-2008, 23:27
Когато съм се родила баща ми ме е зарязал защото не искал момиче. И до ден днешен аз незнам нищо за него освем,че има жена и така желаното момче! Никога не съм го виждала само на снимки и това е! Майка ми не иска нищо от него нито пари нито нищо мен опредлено ме боли и тя го усеща! Приятелят ми заговори за това и ми предложи да го потърся защото ще ми трябва за да мога да си издам лична карта и други такива! Майка ми пък ми предложи да ме прехвърли на нейно име, но ни казаха че трябва подпис и от него. Много съм объркана и незнам да изчакам още малко и тогава да го потърсим или да се опитаме с майка ми да оправим нещата сами,защото аз не искам да го видя никога :neutral: нито пък искам майка ми да се среща с него защото съм сигурна,че няма да и е приятно и ще се върнат спомените от това което е направил и начина по който го е направил!

LigLichKa1936
12-04-2008, 03:27
Да израстнеш без родния си баща е наистина ужасно! от една страна какъв човек е той,че щом иска момче да е готов на всичко да го направи.Не ми е ясно що за човек може да си зареже така детето СОБСТВЕНОТО ДЕТЕ! (това е не мнение не се обиждай)

Но от друга страна имаш нуждаа да го видиш...Поне да разбереш какъв човек е ,кой е.Поне за миг да висичш баща си на живо! Явсно е ,че ти липсва!

Аз имам едиин мн мнмнмн добър приятел ,който имаше същия проблем и той лично остави майката да се оправя защото не искаше да вижда баща си!

Но,мила в такива моменти можеш да си помогнш само ти! Направи каквото ти чувстваш!Каквото ти подсказва сърцето! Тази тема е прекалено сериозна за да я обсъждаш с непознти хора и искам да те похваля за смелостта ти!

Каквото и да решиш ще е правилно!

Целувки! :-)

vampirekiss
12-04-2008, 06:47
Опитайте,ако е възможно,сами да се справите.Срещата ще бъде неприятна и само може да те разочарова още повече.Аз мисля,че ако някой ден баща ти те види ще осъзнае грешката си,но нещата едвали ще се променят.Горе главата -този човек не заслужава да мислиш за него.Сигурна съм,че има някакъв начен нещата да се оправят и без да го срещаш!

soul1199
12-04-2008, 07:09
Опитайте,ако е възможно,сами да се справите.Срещата ще бъде неприятна и само може да те разочарова още повече.Аз мисля,че ако някой ден баща ти те види ще осъзнае грешката си,но нещата едвали ще се променят.Горе главата -този човек не заслужава да мислиш за него.Сигурна съм,че има някакъв начен нещата да се оправят и без да го срещаш!+1

curka87
12-04-2008, 07:22
Съгласна съм с vampirekiss.

mynichka
12-04-2008, 07:49
Щом досега майка ти се е оправяла сама и сега ще се справоте :) няма смисъл да търсиш каквито и да е било контакти ...той не заслужава дори и да си спомняте за него :(

evelinka1122
12-04-2008, 10:36
az kazvam da go potursish kolkoto se moje po-skoro... az ako bqh na tvoe mqsto nqma6e da spa dokato ne go namerq i da mu zadam nqkoi vuprosi....

fire_cat
12-04-2008, 13:06
По-добре ще е наистина да го потърсиш. Може да те приеме, а ако не - той губи. Бъди силна и не се предавай, независимо дали резултата ще е лош!

GabisiTa
12-04-2008, 14:52
Съжалявам, че ще прозвучи грубо, но според мен ако е искал до сега е щял да те потърси... :( Ако можете се оправете сами с майка ти. :-)

princeska93
12-04-2008, 16:13
Просто незнам ако го намеря и му кажа че съм аз и той ме пита за какво го търся или ме обиди с нещо,незнам какво ще направя мога да кажа или направа нещо за което после да съжалявам :(