PDA

View Full Version : интересно ми е дали само при мен ...



fr33wajlk3r
12-04-2008, 09:17
Значи по принцип във всичките си връзки не съм се бил замислял за много от дребните неща. Имам предвид че сега когато съм сам и погледна назад забелязвам много големи съвпадения в много отношения. По принцип не съм такъв човек който вярва в някакви съдби или т.н. Това което ми направи впечатление е : всичките ми приятелки са били водолей или лъв като са се редували ( водолей , лъв , водолей ) друго което се замислих е че по едно и също време на годината завързвам сериозни връзки поне съвпадат + - 4 дена. Друго интересно е че при 3 от момичетата фамилията Станева се срещаше при тяхните родители.. аз ли съм луд или незнам..Сега преди няколко дни харесах едно момиче в фитнеса и забелязах че тя ме загледа и исках да се запозная но тя все с притялките си там и скоро там разпитвах и ми казаха че тя е водолей ... с нея едва ли ще се получи нещо тай като тя хем ме харесва хем не го показва но това е тема на друг разговор.. Благодаря на тези които са прочели глупостите ми и споделили мнението си . ( 19г.)

curka87
12-04-2008, 09:30
Е какво пък- може и да има доза истина в историята ти. Аз не вярвам много в тези неща, но понякога съм се замисляла дали наистина има някаква зависимост. Може и да има. Кой знае.....
Само , че ти не се вманиачавай на тая тема. Не избирай гаджетата си по зодията или фамилията. Това е глупаво.

fr33wajlk3r
12-04-2008, 09:36
не аз не го и правя и не ги вярвам тия глупости ...аз съм мн капризен човек откъм момичета и не ги избирам по зодии и работи тва е тъпо..но просто се замислих какво се е получило ... и все пак възможно е да е случайно съвпадение

miloto_girl_4e
12-04-2008, 09:46
Надали е случайност, просто явно тези две зодии ти допадат, явно в определен период от годината си по активен и си търсиш връзка, а относно фамилията.. виж това е интересно :) :)
Аз лично най-сериозни за момента съм имала с момчета от зодията Овен..
Даже двете ми най-сериозни връзки са с момчета от Обеля, и двамата учеха в Киров, и двамата бяха овнета и то априлски, и двамата бяха с тъмни коси и си приличаха малко на външен вид..
Явно човек, когато има с някого по сериозна връзка по натам си търси партньор със сходни качества и външен вид..

HONDA
12-04-2008, 10:00
Аз не вярвам в тези неща.

evelinka1122
12-04-2008, 10:33
e mn qsno nie Vodolei4etata sme nai-qkite momi4eta 8) 8) 8) mi zagovori q kakvo tolkova :P :)

fr33wajlk3r
12-04-2008, 10:36
по темата за момичето еми писах и няколко пъти в нета щото тя била все заета отговаря ми кратко с 2-3 думи и не задава мн мн въпроси вчера и казах че ми харесва мн и си мисля често за нея тя ми вика че съм преигравал """ а като ме види не откъсва поглед от мен и ми се усмихва в фитнеса преди няколко дни ... просто женското сърце е океан от тайни както се казва

mynichka
12-04-2008, 10:42
и лъвчетата също :P
ем не не вярвам ..според мен е чиста случайност

nestle
12-04-2008, 13:53
Няма случайни неща!!!

GabisiTa
12-04-2008, 14:50
Хах може да е случайност .. :)

bloodmoon95
12-04-2008, 16:28
a ako nqkoi razbira pove4e ot zodii i takiva 6te mi kaje li :
moje li da se polu4i ne6to mejdu bliznaci i ribi
bliznaci i kozirok ? :) :)

Sladyranna
12-05-2008, 04:58
Според мен няма случайности.
Аз много вярвам за зодийте.
99% от всичко това което съм чела за мен, и за хората които харесвам е вярно.
Аз например винеги хлътвам по лъвове...Всичко в тях ми допада.
И разбирасе не ги избирам според зодията им а в последствие разбирам каква е.
Та..много ми е интересно да чета хороскопи и тем подобни..
Повтарям: Случайности на този свят няма..! :P