PDA

View Full Version : Петиция против ислямизацията на България!!



kristo
12-04-2008, 11:00
http://bgpetition.com/anti-islamizatzia/index.html

Моля подпишете се, не можем да продължаваме да допускаме безразборния строеж на джамии в България, което ще задълбочи процеса на ислямизация на България, нещо крайно вредно и опасно за страната ни. Аз лично нямам нищо против исляма като религия, но съм твърдо против ислямизацията в България. Твърдо против съм и това, че въпросните нарояващи се ежедневно джамии в мнозинството си се строят с пари от Арабския свят, с пари на фундаменталистки организации, които се базират в центъра за Ислямска Конференция, намиращ се в Истанбул!

BulgariaZaBulgarite
12-04-2008, 11:32
Още вчера я подписах, но щеше да е по-добре да беше пуснал темата в раздел "Всичко тийн накуп". Така повече хора ще подпишат.

kristo
12-04-2008, 11:38
Аз вчера чух за нея в предаването на Велизар Енчев по Скат, но после нямах възможност да посетя интернет поради заетост и чак днес я открих. ОК, благодаря за добрата идея, ще я пусна и в други раздели на форума :)

Diam0nD
12-04-2008, 19:29
Да, всеки трябва да се подпише. Даже и ти си на това мнение :-o пфф добре ... дигна ми се малко в очите ;) ае и от мне ще бъде подписана :)

LaKroS
12-04-2008, 19:43
И аз я подписах щото според мен България е на Българите а не на некви азиатски племена....

Diam0nD
12-04-2008, 19:54
Охоо, аз отдавна я подписах.

Diam0nD, интересен аватар :) ами това е един доста як рапер ... политически :) и може би любимия ми от един лейбал хахаха а бе як е ;) храни буш ,храни войните им , за полицаите има една песен ... а бе стойностен е ;) а подписа ми е от негова песен и е за куките /по точно за побоя им върху невинни и е послание към тях де хаха /

mariiche
01-03-2009, 19:18
подписах се :)

Pagan_man
01-04-2009, 12:59
Подписах се отдавна, но смятам, че нищо няма да се постигне по този начин, трябва да се направи на улицата, и да се, окупира парламента и да се даде на другаря Гейнишев.,

kristo
01-04-2009, 14:30
Как ще се окупира парламента, след като годините на всенародни митинги и бунтове отминаха през 1997 уви... Знам, че така трябва да стане, ама няма начин, в това е проблема.

Valentin123
01-04-2009, 20:34
Тази петиция е толкова неграмотно написана,че по-скоро ще станем за смях и резил.
Подписах я,въпреки всичко.