PDA

View Full Version : Петиция против ислямизацията на България!!



kristo
12-04-2008, 11:40
http://bgpetition.com/anti-islamizatzia/index.html

Моля подпишете се, не можем да продължаваме да допускаме безразборния строеж на джамии в България, което ще задълбочи процеса на ислямизация на България, нещо крайно вредно и опасно за страната ни. Аз лично нямам нищо против исляма като религия, но съм твърдо против ислямизацията в България. Твърдо против съм и това, че въпросните нарояващи се ежедневно джамии в мнозинството си се строят с пари от Арабския свят, с пари на фундаменталистки организации, които се базират в центъра за Ислямска Конференция, намиращ се в Истанбул!

MakeMeLaugh
12-04-2008, 12:18
Такива електронни петиции неведнъж съм писал.
Не помагат..
Иначе и аз съм против.

darla
12-04-2008, 16:50
MakeMeLaugh, ti o6te li si moderator...a i se izkazva6 po naistina seriozni temi...naistina se nadqvm onzi tvoi post da e bil ironi4en :lol:

voodoodoll1
12-04-2008, 17:41
Ще се подпиша. :)

MakeMeLaugh
12-04-2008, 20:01
MakeMeLaugh, ti o6te li si moderator...a i se izkazva6 po naistina seriozni temi...naistina se nadqvm onzi tvoi post da e bil ironi4en :lol:




Какво имаш предвид??
Казввам истината, нали това е целта на темата, да изказваме мнение?
Какво очаква - да взема да пропагандирам всеки да се разписва ли?

Bu7cher
01-17-2009, 14:56
От петицията нищо няма да стане...от парламента нещо трябва да стане.Ако става дума за ислямизацията...против нея съм,но съм против тъпкането на националното ни достойнство от страна на Гърция и Македония...от бездействието на Българските посолства в чужбина...против политиката водена от Тройната паплач.

Darkkiss
01-18-2009, 02:48
http://bgpetition.com/anti-islamizatzia/index.html

Моля подпишете се, не можем да продължаваме да допускаме безразборния строеж на джамии в България, което ще задълбочи процеса на ислямизация на България, нещо крайно вредно и опасно за страната ни. Аз лично нямам нищо против исляма като религия, но съм твърдо против ислямизацията в България. Твърдо против съм и това, че въпросните нарояващи се ежедневно джамии в мнозинството си се строят с пари от Арабския свят, с пари на фундаменталистки организации, които се базират в центъра за Ислямска Конференция, намиращ се в Истанбул!

БНТ -> Новини на турски

какво ми обесняваш бе пич та то е факт...

SoFarSoG00d
01-20-2009, 21:08
Ох ,иска ми се тези неща да можеха да помогнат,аз съм отчаяна ,4е България е била 500 години и сега все още е 'Турски Клозет' и няма да се промени.....