PDA

View Full Version : Петиция против ислямизацията на България!!



kristo
12-04-2008, 12:42
http://bgpetition.com/anti-islamizatzia/index.html

Моля подпишете се, не можем да продължаваме да допускаме безразборния строеж на джамии в България, което ще задълбочи процеса на ислямизация на България, нещо крайно вредно и опасно за страната ни. Аз лично нямам нищо против исляма като религия, но съм твърдо против ислямизацията в България. Твърдо против съм и това, че въпросните нарояващи се ежедневно джамии в мнозинството си се строят с пари от Арабския свят, с пари на фундаменталистки организации, които се базират в центъра за Ислямска Конференция, намиращ се в Истанбул!

Rowdy
12-04-2008, 12:53
с петиции нищо няма да постигнем

LINKNOT
12-04-2008, 13:11
Реално погледнато кой ще обърне внимание на петицията? Мога да създам въпроса по друг начин - Кой се интересува от мнението на народа? Всичко се гради на егоизма и глада за пари.

Christ
12-04-2008, 13:24
Протест се иска, не лайняни онлайн петиции! :-x

LINKNOT
12-04-2008, 13:37
Тянко,подобно нещо се осмисля много добре,иска се тактика,иска се желание! .. но времето ни изтича,защото в момента се раждат 4-5 циганчета и 1 българче ..

LINKNOT
12-04-2008, 13:51
На нас ни е нужен достоен водач,за да се решим. В момента чакаме да се случи неизбеждното и когато неговото време настъпи,повечето ще избягат като страхливи мишки..
Не искам да се примиря,че всичко е загубено! Все още имаме реалния шанс да кажем "НЕ!" на фалша,в който живеем и да помислим трезво за себе си.. Уви.

http://www.zazz.bg/play:7e6bf4c5 Пз.

cunt
12-04-2008, 16:24
С петиции нищо няма да стане.

momon
12-04-2008, 17:07
И аз гласувах. "С петиции нищо няма да стане" - да,ама нищо няма да стане и ако си седим и нищо не правим !

babity
12-04-2008, 21:10
^Ама ти сериозно ли мислиш, че една такава петиция всъщност е някакво адекватно действие? Ако ми обясниш каква тежест може да има това он-лайн подобие на петицийка и къде ще я има тази тежест и аз ще гласувам. Не забравяйте, че това не е Америка и тук няма кой да дебне да ни чете он-лайн петициите и за всеки нам-си-колко подписа да увеличава присъдата!

lsd43
12-05-2008, 07:39
Хубаво е ,че проявявате желание,но все пак тези петиции няма да променят нищо,трябва да се вземат сериозни мерки,за жалост едва ли някой има достатъчно смелост да ги предприеме,но все пак браво!
НЕ искам повече,като минавам по центъра на Пловдив,да слушам ,как някакъв шибан резак крещи,не искам да ме е страх от това,че като се прибирам сам вече,някой циганин ще ме нападне в гръб! България за Българите!

Alco
12-05-2008, 13:54
туба бензин и кибрит - така ше стане. :grin:

Alco
12-05-2008, 14:02
абсолютно... ама 90% от българите са моралисти, част от стадото и през ум не им минава, че на ударите трябва да се отвръща с двойно повече удари.

LINKNOT
12-05-2008, 14:10
Абе аз се чудя .. ок,с петиции няма да стане,това е ясно,но кой ще излезе на улицата и ще извика "Нека ги изселим! Тук не им е мястото!". Кой ще се съгласи с него? Кой ще организира шествия срещу т.н. български турци? Трябва да се направи тайно и ударът да се нанесе неочаквано. Как може да се запази тази тайна като ни е нужно обединение? Ще има да се шушука "Ама ти разбра ли ..?" Тогава резаците ще организират свои си мероприятия срещу нас. Ще започнат граждански войни,България е в ООН,а това значи,че ние сме длъжни да толерираме човешките права на тея нещастници .. Най-вероятно ще се формират и многобройни мирни организации. Малко ли са 'хипенцата',които защитават мюсюлманджиите.. Трябва поне всички да защитаваме идеята за премахването им от нашите земи и тогава може да се действа пълноценно.

vampire_girl_
12-05-2008, 17:05
Напъъъъълно съгласна съм с всичко написано до тук!!!
Така е!
Радвам се,че най-сетне някой казва нещо по този въпрос.
Някой дори нямат мнение,а други го пазят за себе си,а не е правилно!
Петиция не е решението,но все е нещо...Дано е начало на нещо което ще донесе резултат.
Турците са ни тъпкали години наред,а сега толерираме правата им в държава която е била избавена от лапите им с цената на толкова кръв...Неискам да повтаряме историята!
В Турция ще направят ли българска църква?Ще се отнасят ли с българите,както ние тук се отнасяме с тях-равноправно?-Не.
Трябва да действаме преди да е станало късно и по-трудно.
Както някой вече каза:
България на Българите!!!

Blo0dyBitch
12-06-2008, 17:56
ае ги махаме всичките от държавата,те вече сериозно прекаляват,а и след 1-2 години ще са повече от нас-както се множат като зайци :?
не че съм расистка или нещо подобно,просто това си е наща родина...
знам ли...в България сме...вместо постепено да я превръщат във втора Турция,би следвало да спазват или поне да уважава законите и обичаите ни..

Pliok0019
12-06-2008, 18:27
Малък цитат от вестик "Атака", излязъл в чевтъртък:

"Парите, за които се твърди, че идват от частни дарители от ОАЕ, други арабски държави, както и лично дарение от султана на Оман биват превеждани чрез културно-просветителната организация Ислямска конференця чието седалище е в Инстамбул. Фактът че тези пари биват препращани към България вече е алармиращ. А заплануваният грандиозен строеж на 5-етажна джамия, Висш ислямски институт, общежития и какво ли още не всичкото това зад високи стени е доста тревожен. Нещо повече той си е политическа провокация. Дайте своят глас и кажете твърдо НЕ на този проект който радикално ще промени лицето на София. се казва в послането на авторите на петицията, които са се представили като Боян и Християн.

Всичко това бе под заглавие: "5000 подкрепиха в Интернет АТАКА за забрана на минарето"

Still1ME1Still1HERE
12-07-2008, 16:45
В тези петиции имат ли право на глас малолетни и непълнолетни лица,защото в този форум 3/4 са такива :) По-късно днес ще се подпиша и аз :)

InitialD
12-07-2008, 21:09
туба бензин и кибрит - така ше стане. :grin:

точно така.

с петиции и писане в интернет няма да стане...

насилие за турците,трябва да страдат...

Ае ... чекам !!! Ма глей да не объркаш джамията с църква ... църквата има камбани а джамията минаре!