PDA

View Full Version : Относно коремните преси



NeverBackdown
12-04-2008, 12:40
Аз съм висока 170 см (ако това изобщо има значение де) и обиколката на кръста ми е 75 см.Въпросът ми е-за да сваля 5-10 сантиметра,като редовно правя коремни преси (доколкото знам,за тях няма бройка,а ги правиш до откат,ако не е така моля някой да ме светне по въпроса :D ) колко долу-горе време ще ми отнеме ? Месец-два...повече ?Извинявам се ако въпроса ви се стори глупав,но наистина не знам

UFOs
12-04-2008, 13:41
Повече време ще ти трябва!

ShadyRecords
12-04-2008, 16:49
Момиче заблудила си се жестоко ако ги правиш до откат няма да постигнеш нищо ще претренираш и мускола няма да расте нито да придобие форма ! Коремните мусколи са като всички останали и те имат нужда от почивка.. прави 4 серии по 30 повторения 3 пати в седмицата понеделник сряда и петак примерно.

DJACK
12-04-2008, 17:18
samo da kaja 4e sus koremni presi moje da se svali okolo 5% maznini
Qko kardio ti4ane ska4ane na vuje tva e istinata

stasitooooo
12-07-2008, 09:01
koremnite po4tinqma da ti pomognat. Ti pak gi pravi no kakto kazaha ve4e pove4ko ti4ane ska4ane no sam 4uvala 4e i ot ku4eci sa se mahali palaski nz dali vqrno az pone nqmam :D

machine
12-07-2008, 15:11
ако си начинаещакоремът го прави така:2 упражнения за горната част и 2 за долната-до отказ-1 серия или 2 маь.не прави упражнения за косите коремни мускули,тъй като те разширяват талията.Вкарваш кардио след тренировка 15 минути-пътека,а преди тренировка пак 15 мин.И най-важното трябва да имаш що годе приличен хранителен режим.Но не гледай размерите,защото е важно колко мазнина имаш,все пак жените имат липидна анааболитна ефективноист-склонни са къум омазняване.Времето,което ще ти е необходимо е строго индивидуално.тренирай корема от 2 до 3 пъти седмично и ако не всеки път то поне през седмица сменяй упражненията,но нека си останат за горна и долна част,косите мускули не ги пипай.Довери ми се,след 1 седмица имам изпит за фитнес инструктор и персонален треньор.

NeverBackdown
12-08-2008, 11:56
Мерси за помощта :) и късмет на изпита ;)

vikc
12-08-2008, 16:28
Къде го видя тоя горен , долен и среден бицепс? 8-)
Ето ти едни упражнения за бицепс http://www.bb-team.org/fitness/exercises/#biceps

machine
12-08-2008, 17:41
Коремните мускули8-абдоминис упражняват натиск върху коремните органи.Към коремнире мускули са-косите,напречният и правият.Правият-рекутус абдоминис-тялото му е прекъснато с 3 сухожилия и затова доста често се обособява и една средна част,което е неправилно.Упражненията,пр и които тялото отива към краката са за горна,а когато краката отиват към тялото за долна.

За бицепса:за коя глава искаш:дългата или късата,може също да се обособят като външна-натоварва се и брахиалиса и вътрешна.Бицепса е двуглав мускул.

machine
12-08-2008, 19:18
когато мускулното тяло е разделено с междинно сухожилие мускулът е двукормест;когато единият му край завърщва с 2 или повече сухожилие е двуглав,триглав,четириглав .