PDA

View Full Version : Кола маска..уф!



mArMaLaDkA
12-04-2008, 15:29
Навила съм се да си взема кола-маска.Проблема не е в цената,а да ми препоръчате някаква добра марка и да ми обясните как се ползва и каква е разликата между топла и студена кола-маска.Аз четох упътването на "Кара" и нещо не разбрах.Прави се някакво топче,после се разстила върху желаното място..Значи тоя "лист",от който откъсваме топчето е някакъв..мек,кашкав.. :-o Ще ме прощавате за идиотизма ( 8-) ),но досега не съм ползвала кола-маска.

UFOs
12-04-2008, 17:03
Един път съм ходил да си правя кола маска на краката.Леля ми е козметик, и я прави студена,като преди това мачка съдържанието,после маже с двата пръста и дърпа рязко и така целите крака.Повечето козметици правят топла маска,но при нея се премахват по-малко косъмчета.Препоръчвам ти да отидеш на козметик да ти ги махнат.А ако искаш сама,си вземи лентички.Намажи кожата с маската,скожи и малко на ленатата,слагаш я да прилепне хубаво и после дърпаш по посока срещу косъма.След като премахнеш всичко,може с мокри сълфетки да се избършеш и после с някакъв лусион,но нека някой друг каже какъв ;)