PDA

View Full Version : Личната хигиена



traka
12-04-2008, 16:43
Отварям тази тема, защото ме потресе едно изказване.

Наистина ли има момчета и момичета, които не обичат водата и сапуна...
и как правят секс (когато не знаят как да подържат интимните си части), предполагам е нещо, което се учи в ранна възрст... ох потресена съм :shock:

macka_1912
12-04-2008, 16:45
xixi e mila sekfi gi ima ima takia koito ne sa 4uvali za voda ima takiva koito ne izlizat ot banqta [kat mene ] :D :D :D :-) :-)

CanyH
12-04-2008, 16:49
...... ima takiva koito ne izlizat ot banqta [kat mene ] :D :D :D :-) :-)

Явно си яла нещо развалено

traka
12-04-2008, 16:49
ама аз трудно млъквам, ма това ми дойде в повече...

Наистина без думи останах...

Ти представяш ли си да орална любов на някакъв такъв индивид....
(не се мил от 24 часа) не го отнасям само до момчетата, а за момичетата по се стреснах, аз не мога да си обесня ... направо в шок съм, та аз карам мъжа ми и след 3 часа да се мие след като се е къпал, за да му направя свирка(все пак пикае).....

macka_1912
12-04-2008, 16:55
Явно си яла нещо развалено


xaxaxa az da ne sym ti ;) :D ] :D :D :D :D :D

macka_1912
12-04-2008, 16:57
emi tfa lichnata higiena e mnogo hubavo ne6ty ama nqkoi hora q nqmat za ni6ty :-o :-o :-o :( :( :lol:

traka
12-04-2008, 16:58
a ... :shock: :shock: :shock:

macka_1912
12-04-2008, 17:00
emi nz smisal s risk da se povtorq ili potretq ima i takia hora qvno ne sa gnuslivi :shock: :shock: :( :shock:

CanyH
12-04-2008, 17:01
"Аз да не съм ти" .......
Със сигурност ти не си аз. Ама ти с тия лафове от преди детската можеш да ми почешаш оная работа.

traka
12-04-2008, 17:03
Ама то и до гнус не е явно, тва да се търпиш такъв немитичък... ох леле не мога и да си го представя, не започва ли да те сърби, да ти е някакво некомфортно... за мен тва си е чисто престъпление... а болести, а чудо...

van94n
12-04-2008, 17:04
Охх божее аз ако не се изкъпа не мога да спя апа тия...бе да не дава господ ... :x

UFOs
12-04-2008, 17:05
ама аз трудно млъквам, ма това ми дойде в повече...

Наистина без думи останах...

Ти представяш ли си да орална любов на някакъв такъв индивид....
(не се мил от 24 часа) не го отнасям само до момчетата, а за момичетата по се стреснах, аз не мога да си обесня ... направо в шок съм, та аз карам мъжа ми и след 3 часа да се мие след като се е къпал, за да му направя свирка(все пак пикае).....
Явно си доста гнуслива,щом го караш да се мие през 3 часа!

traka
12-04-2008, 17:06
И аз това казвам айде дори и да не е киснене в банята, пак 5 мин няма да изтървеш нещо... боже, аз за интимни части си мисля, а колко вмерисани на пот и какво ли не още има и и ти се вират около муцуната в градския трянспорт... боже тая България.....

macka_1912
12-04-2008, 17:07
CanyН

"Аз да не съм ти" .......
Със сигурност ти не си аз. Ама ти с тия лафове от преди детската можеш да ми почешаш оная работа.


xaxax nqmam takoa namerenie toku vij si nqkoi ot teq hora za koqto e temata ;)

traka
12-04-2008, 17:11
ама аз трудно млъквам, ма това ми дойде в повече...

Наистина без думи останах...

Ти представяш ли си да орална любов на някакъв такъв индивид....
(не се мил от 24 часа) не го отнасям само до момчетата, а за момичетата по се стреснах, аз не мога да си обесня ... направо в шок съм, та аз карам мъжа ми и след 3 часа да се мие след като се е къпал, за да му направя свирка(все пак пикае).....
Явно си доста гнуслива,щом го караш да се мие през 3 часа!

Ми не, че съм гнуслива, имам чувството че не е нещо чисто все пак всеки знае още каква е фунцията на половия му орган... (наистина най-мръсното нещо е устата, но просто не я възприемаме така)
Честно преди години ми се е случвало да помириша един немит... (не знам от колко време), но още помня миризмата, може би на това ми се дължи и ужаса в момента и отношението към хигиената...

Neftochimic
12-04-2008, 17:14
mnogo qsno be.... znaesh li kwo e gadno da se kypish...
samo po praznicite stiga... 8-)

CanyH
12-04-2008, 17:14
CanyН

"Аз да не съм ти" .......
Със сигурност ти не си аз. Ама ти с тия лафове от преди детската можеш да ми почешаш оная работа.


xaxax nqmam takoa namerenie toku vij si nqkoi ot teq hora za koqto e temata ;)

Да де то затва ме сърби. Тъкмо ше ме позамиеш с език.

macka_1912
12-04-2008, 17:18
ex mechti mechti ...
nishty mechtai si .... mamin zlaten :-D :D pone me4tite sa bezplatni :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D




po temata avtorkata ne e 4ak tolkova gnusliva prosto obi4a vsi4ko da e 4isti4ko :-) :-) :-)

traka
12-04-2008, 17:23
Ами хубаво е да правиш свирка на сладък К... , а не на вмирисан (сори че само тая дума използвам, но дори не искам и да си помислям какъв ли е на вкус)....

Обичам да доставям удоволстие на мъжа си, както и той на мен и не бих допуснала да го отблъсна... затова ми е странно, че има хора на които не им пука за това дали са мити или не... ебане да има....

CanyH
12-04-2008, 17:36
На Коледа мечтите стават реалност, а тя е близо.
Пхаха.. не бе, ти да не земеш да си вирнеш носа. Таshaка настрана.
Аре мамче :-$ , че не си ми инт, нема тръпка просто.

macka_1912
12-04-2008, 17:38
xaxax a ti na mene antipati4en
psp: aide da spreme dA pulnime temata na momi4ety s na6te karanici ;)

SpeedStar
12-04-2008, 17:58
Хахахахха, доста си гнуслива ... трябва да те запозная с баба ми :D

CanyH
12-04-2008, 18:02
xaxax a ti na mene antipati4en
psp: aide da spreme dA pulnime temata na momi4ety s na6te karanici ;)

Караници?!? Аз не се карам с никой. Убивам скуката. Не го приемай като караници или обиди, просто базици.

traka
12-04-2008, 18:06
Хахахахха, доста си гнуслива ... трябва да те запозная с баба ми :D


Е все пак говорим за млади хора, излъчващи секс....

SpeedStar
12-04-2008, 18:12
Абе бая си гнусливичка, но те разбирам.
Аз лично се къпя сутрин много по комфортно ми е и по-добре се чувствам (най-вече за косата), и вечер разбира се... По три пъти ако ходя и на фитнес :)

traka
12-04-2008, 18:15
ако не бях омъжена и телефона ти щях да взема :)

CanyH
12-04-2008, 18:21
Абе бая си гнусливичка, но те разбирам.
Аз лично се къпя сутрин много по комфортно ми е и по-добре се чувствам (най-вече за косата), и вечер разбира се... По три пъти ако ходя и на фитнес :)

Тъкмо се чудех дали тренираш нещо, с тая фигура....... бая здрав изглеждаш. Респект и успехчетъъ

SpeedStar
12-04-2008, 18:23
хахахаха :D

Като говорим за това... познавам едно момиче, наистина много секси, но не се къпе много често, като мине мерише на застояло, пот, парфюм да не кажа направо на мокър войнишки крак.
Много жалко, доста красиво момиче... но как да и го кажеш :-D

SpeedStar
12-04-2008, 18:26
Тъкмо се чудех дали тренираш нещо, с тая фигура....... бая здрав изглеждаш. Респект и успехчетъъ

Доста спортувам и ходя на фитнес ;) Разбирасе не прекалявам, не искам да стана свиня

traka
12-04-2008, 18:42
Е явно съм се срещала с хубави хора :)

sapa91
12-04-2008, 19:30
Отварям тази тема, защото ме потресе едно изказване.

Наистина ли има момчета и момичета, които не обичат водата и сапуна...
и как правят секс (когато не знаят как да подържат интимните си части), предполагам е нещо, което се учи в ранна възрст... ох потресена съм :shock:

еми за момичета не знам ама момчета има определено даже в класа ми има 1-2 а не са цигани от др градове са и на общижитие и поне докато са на даскало през седмицата не се къпят и вунят ... просто да те е гнус да ги доближиш .....

fasta4e
12-04-2008, 19:41
Мразя водата и сапуна , но не излизам от банята се пак не искам да жоня от километри или пък приятеля ми д ми праи френска любов и там доо да вони на умрели порове

scoobydors
12-04-2008, 19:46
...... ima takiva koito ne izlizat ot banqta [kat mene ] :D :D :D :-) :-)

Явно си яла нещо развалено

Хахахахаха ей тва направо ме разби ... :razz: :razz: :razz:

Иначе за темата.. гнус ме е от такива хора и като усетя, че някой ми намирисва и чупкааа !!! 8) 8-)

macka_1912
12-04-2008, 19:48
xaxaxa СапуН ма ти базикаш ли се незнаех :d ama po dobre poe4e ne q upotrebqvai taq duma 4e ima te ebavat :razz:

Untitled
12-04-2008, 19:55
Може да са от захар и да си мислят че водата ще ги разтопи. :lol: :lol:

BaHky
12-04-2008, 20:01
когато се капеш по-често ти става като някакав вид мания всеки ден да се капеш ,че по някога и по 2-пати и постояно рацете лицето да си миеш...
и всяка мръсотия по тебе те дразни

същото е и когато не се къпеш почваш да не усещаш ,че нафунарваш и така мързела се превръща в ежедневие и започваш лека по лека да навлизаш в седмично а не дневно разписание...

CanyH
12-04-2008, 20:12
xaxaxa СапуН ма ти базикаш ли се незнаех :d ama po dobre poe4e ne q upotrebqvai taq duma 4e ima te ebavat :razz:

Никъде не съм писал "базикам СЕ", а само "базик". Говориш наизуст.

macka_1912
12-05-2008, 07:25
..... xaxxa e to bazik ili bazikam se e 1 i sy6to :D :D :D emi damz 6te govorq kakto si iskam :D

CanyH
12-05-2008, 07:28
Добре бе.. базикам се с тебе! Доволна ли си? Говори кФото си искаш, никой не те спира.

dazz
12-05-2008, 07:52
Големи чисници. Аз някой път като акам не се бърша даже - просто сядам за 30 мин и те си влизат обратно на тъмно...

hooliganka89
12-05-2008, 07:54
Хигиената много си зависи от самото възпитание.
Малък пример.Когато бях по-малка не исках вечер да си мия зъбите и майка ми като разбираше за това ме гонеше с четката за зъби у нас и ме чукваше по главата с нея,и то системно,докато не я взема и не отида да я използвам по предназначение.
Резултата е,че сега никога не мога да си позволя да си легна с немити зъби.
Това се отнася и до другите хигиенни навици,родителите много влиаят на това.
После да тръгнат да ми разправят,че първите седем години не били важни...

traka
12-05-2008, 08:04
Големи чисници. Аз някой път като акам не се бърша даже - просто сядам за 30 мин и те си влизат обратно на тъмно...


ти си.....

traka
12-05-2008, 08:09
Хигиената много си зависи от самото възпитание.
Малък пример.Когато бях по-малка не исках вечер да си мия зъбите и майка ми като разбираше за това ме гонеше с четката за зъби у нас и ме чукваше по главата с нея,и то системно,докато не я взема и не отида да я използвам по предназначение.
Резултата е,че сега никога не мога да си позволя да си легна с немити зъби.
Това се отнася и до другите хигиенни навици,родителите много влиаят на това.
После да тръгнат да ми разправят,че първите седем години не били важни...

Много съм съгласна, но има и такива хора явно на които и родителите не са могли да им помогнат....

По повод зъбите, много късно навлезе устаната хигиена в България(аз лично чак след 12г. почнах да си мия и вечер зъбите, за което в момента вече и коронки си имам), лично аз не обвинявам майка ми, че не ме научила, защото и на нея никой никога не и го е казвал, но аз лично сама започнах да си ги мия след, посещение при частен зъболекар, който си обичаше професията, интересното е, че дори и майка ми макар тогава и на 47г. започна да си ги мие и тя. Явно си е до човека. Независимо на какво са го научили, всеки уважаващ себе си човек, не би допуснал да мирише ( не зависимо от къде), защото познавам хора, които веднъж в седмицата си мият зъбите....

hooliganka89
12-05-2008, 08:16
Хигиената много си зависи от самото възпитание.
Малък пример.Когато бях по-малка не исках вечер да си мия зъбите и майка ми като разбираше за това ме гонеше с четката за зъби у нас и ме чукваше по главата с нея,и то системно,докато не я взема и не отида да я използвам по предназначение.
Резултата е,че сега никога не мога да си позволя да си легна с немити зъби.
Това се отнася и до другите хигиенни навици,родителите много влиаят на това.
После да тръгнат да ми разправят,че първите седем години не били важни...

Много съм съгласна, но има и такива хора явно на които и родителите не са могли да им помогнат....

По повод зъбите, много късно навлезе устаната хигиена в България(аз лично чак след 12г. почнах да си мия и вечер зъбите, за което в момента вече и коронки си имам), лично аз не обвинявам майка ми, че не ме научила, защото и на нея никой никога не и го е казвал, но аз лично сама започнах да си ги мия след, посещение при частен зъболекар, който си обичаше професията, интересното е, че дори и майка ми макар тогава и на 47г. започна да си ги мие и тя. Явно си е до човека. Независимо на какво са го научили, всеки уважаващ себе си човек, не би допуснал да мирише ( не зависимо от къде), защото познавам хора, които веднъж в седмицата си мият зъбите....


Само да добавя,че майката на майка ми също е била толкова претенциозна в това отношение,и по същият начин я е гонила с четката за зъби,и после това се предаде и на мен,и имаще ефект.
Може да се стигне и до моите деца с тази практика,като гледам има ефект над мен.

traka
12-05-2008, 08:20
Съгласна съм за децата ми, че ще бъдат подложени на това :) определено искам да имат идеално здраве и безупречна хигиена, защото не искам да са мърльовци. Все пак не сме в 15 век да не се мием по 1мес и да се пръскаме с парфюми........

Sissy90
12-05-2008, 11:25
Хигиената много си зависи от самото възпитание.
Малък пример.Когато бях по-малка не исках вечер да си мия зъбите и майка ми като разбираше за това ме гонеше с четката за зъби у нас и ме чукваше по главата с нея,и то системно,докато не я взема и не отида да я използвам по предназначение.
Резултата е,че сега никога не мога да си позволя да си легна с немити зъби.
Това се отнася и до другите хигиенни навици,родителите много влиаят на това.
После да тръгнат да ми разправят,че първите седем години не били важни...
:lol: Много забавен начин, ама явно действа.
Аз като малка също не исках да си мия зъбите, но в училище като бях 1ви-2ри клас имаше една кампания, организирана от Блендамед май. Беше много интересно направено, с едни стикерчета, задачки и игри и от тогава свикнах - сега просто е абсурд да не си измия зъбите преди да легна, дори и така да ми се спи, че едва да гледам. Всичко е въпрос на навици.
Разказвали са ми преди, когато са нямали бани в къщите, а са ходели в градската баня, са се къпели един път седмично, а бельото са го сменяли като се къпят. Явно има хора, които са си запазили навиците от тогава :-D Хем ми е смешно, хем гнусно.

Mr_Crowley
12-05-2008, 11:37
Ми да...аз се къпя на Коледа, Великден и после ако ида на море - бонус! Иначе няма смисъл много често 8)

BlackRevenger
12-05-2008, 11:40
глупава работа ... по добре чист и здрав от колкото мръсен и болен

slun4ice_90
12-05-2008, 13:21
Аз страшно много държа на хигиената си...И за т'ва като вляза в банята стоя към 2 часа само сутринта....Вечер още толкова,че даже повече.Просто обичам да съм си чистичка и такам.Не мога да си легна без да съм се изчипкала,да съм си измила зъбките, и без да съм си почистила лицето си и т.н... :D Понеже съм човек,който много държи на чистотата и реда.

krem4et0
12-09-2008, 08:40
traka, аз сигурно съм адски непукист, но не ме бърка да му правя орална любов, а той да е бил до двете нули преди 1 минута. Общо взето моите и неговите пориви за уриниране се засилват при сексуална стимулация, а както знаеш не можеш да се отпуснеш напълно, ако ти се ходи зверски до тоалетната. Мъжете пък не могат да еякулират. Не ме бърка кога се е мил, как се е мил и честно казано предпочиам да ми миреше на него(ако ще и урина), отколкото като смуча да ми бие на сапун или душ-гел. Също така не държа да си мие половия орган след като е бил във влагалището ми, преди да престъпя към орални ласки. Той-0също. А най-много мразя да се измия след секс...обичам да ухая на него....Наречи ме мръсница, ама натуралния секс с мирис на човек, а не сапун до мен ме възбужда и ми е приятен. когато сме на вилата ни извън града няма баня, а стоим там 2 дни и се спукваме от секс...Е, лятото се миехме във тоалетната(има канал), ама сега зимата няма как, защото е външна...Нито ми е гадно, нито нищо. Обичам просто да ме награби и и да си правим секс, а не да се подготвям 3 часа преди това и нищо да не излезе по някаква причина.....Ест. вечер преди да излезем се мия обстойно, но понякога обстоятелствата са случайни, правим секс навън, в кола и прочие без предупреждение. Е какво да не се бутаме ли?

traka
12-09-2008, 08:50
и аз нямам против да му правя орална любов след като е бил мен, но по отношение на орината малко по така ми стоят нещата. Просто самата мисъл ме спира. не съм казала, че е някаква подготовка, но просто обичам да е чистичак и измит когато му правя свирки, мисля си че и един мъж предпочита да лиже приятелката си след като се е измила, все пак има и моменти в които жената има и бяло течение. За мен въпроса с банята си е много важен фактор. А да ако сме на полеви условия, без баня няма да ме спре да правя секс с него, но няма да му направя свирка, нито ще позволя да ме лиже... Наистина съм гнуслива но си имам и причини за това :)

krem4et0
12-09-2008, 08:52
Нищо не може да ме спре-не сме ли правили орална любов, все едно нищо не сме направили. Изключително държа на нея....Вагиналният секс не ми е така вълнуващ и приятен като цяло....

traka
12-09-2008, 09:04
явно съм си с мойте странности :) все пак си е до личен избор и не бих искала да натрапя моите виждания и на други хора просто споделяме мнение :) радвам се, че има хора които не са толкова "лоши" като мен, но аз съм стигнала до този извод от срещите ми с такива видове(просто немърливи и необичащи банята с по дни) и съм отвратена само от миризмата... може вкуса да не е чак толкова отблъскващ, може би мойто обоняние е доста изострено, но аз съм си такава.

krem4et0
12-09-2008, 09:53
О, и моето обоняние е изострено. А и мъжът ми работи такава работа, че е невъзможно да не се окъпе след нея. Като си вземе душ към 6, не виждам проблем да правим секс към 8-9 часа, нали?

traka
12-09-2008, 10:06
разбира се, че да просто съм по педантична към оралната любов, не съм казала че трябва да се къпе преди секс, а просто да го позамие преди свирка, такава съм си :)

sladky2009
12-09-2008, 15:25
аз лично се къпя рядко :oops: особено сега зимата щото ми е студено.. освен тва не ме е гнус от нищо и не намирам причина да се мия постояннно или нещо такова.същото се отнася и ако някой е с мен не е проблем да сме си и двамата така :oops: :-)

neebatelna
12-09-2008, 16:12
oo da opredeleno ima takiwa..daje imam i takiwa poznati koito sa ot moq klas i sa tochno taka..i to ne samo momi4etata :shock: murlqchi .. :x

sladky2009
12-09-2008, 16:13
oo da opredeleno ima takiwa..daje imam i takiwa poznati koito sa ot moq klas i sa tochno taka..i to ne samo momi4etata :shock: murlqchi .. :x

ти кво..тръгнала си да ги миришеш ли че знаеш?? :?

Rofl4e
12-09-2008, 16:18
И аз съм за личната хигиена.. :) мразя и аз мръсотията и мръсните хора :o

traka
12-09-2008, 17:32
аз лично се къпя рядко :oops: особено сега зимата щото ми е студено.. освен тва не ме е гнус от нищо и не намирам причина да се мия постояннно или нещо такова.същото се отнася и ако някой е с мен не е проблем да сме си и двамата така :oops: :-)


С тая простотия дето блика от теб далеч няма да стигнеш. Няма смисъл дори да си правиш труда да пишеш в теми, за които не те е грижа, само си хабиш пръстите, а на мен ми дразниш очите и напрягаш мозък ми да че чудя от къде има такива дебили като теб...

darla
12-09-2008, 17:36
^traka,nedei da zaka4a6 4ovekopodobnoto,4e sled malko i teb 6te te poricae polovinata forum...debilite sa na moda!

CanyH
12-09-2008, 17:41
krem4et0, да не си пила нещо?

swords1010
12-09-2008, 19:20
Хехе, ами защо не? Когато няма създадени навици детето, после какво очакваш? :)

borislava88
12-09-2008, 19:54
Oh boje gospodi ne moga da si predstavq da si legna bez da se izmia ili izkupq.Neznam kolko sa vuzpitavani tezi momicheta koito kazvat che ne im puka dali priqtela im se e mil ili ne no men lichno me hvashta gnus kogato priqtelqt mi se pribere sled 14 chasov raboten den i ne vlezne v banqta a se hvurli napravo v legloto i poiska seks.Purvota mi rabota e da go pratq v banqta.Za vas neznam no za men higienata e na purvo mqsto

mettalium
12-09-2008, 19:59
Oh boje gospodi ne moga da si predstavq da si legna bez da se izmia ili izkupq.Neznam kolko sa vuzpitavani tezi momicheta koito kazvat che ne im puka dali priqtela im se e mil ili ne no men lichno me hvashta gnus kogato priqtelqt mi se pribere sled 14 chasov raboten den i ne vlezne v banqta a se

С мен няма ли да легнеш, аз не съм се къпал от месец :D :D :D

miloto_girl_4e
12-09-2008, 20:02
Какво си се филмирала..
Дори да има такива момчета и момичета, ще спреш да си контактуваш с тях...
Всекви луди, може и такива да има, не знам ...
Надявам се да си нямам вземане - даване с такива хора ...

nestle
12-09-2008, 20:08
А така похвалете се колко сте чистички и по колко пъти на ден са къпете...кво толкос вече сте са зачудили " как може?!?!?!? " емиии може нали тряа да има сякви хора ;) Аз се къпя секи ден ама имам познати дето даже и зъбите си немият ;)

SoAfraid
12-09-2008, 20:14
Един приятел някога ми каза "Всяка жена харесва мъжката пот и дори се възбужда от нея но не иска да си го признае." Е вие ся тряя да кажете какво мислите за това и т.н. или да пусна темата :)
По темата и аз не мога да търпя миризливковци. Един път ми се падна момиче на което устата и много миришеше и тръгнала да ме целува, просто това ще остане спомен за цял живот и ще я помня с това.

darla
12-09-2008, 20:18
muja mi me vazbujda,kogato e poten SAMO,kogato sme na plaja....ina4e nqma 6ans

mettalium
12-09-2008, 20:24
muja mi me vazbujda,kogato e poten SAMO,kogato sme na plaja....ina4e nqma 6ans

Шанса е на моя страна :D :D :D :D :D

krem4et0
12-09-2008, 20:24
Много ясно, че като е работил 10 часа днес на обект, ще се окъпе.....просто не ме бърка да е пишкал преди секс и да му направя...каквото и да е. Това е мъжът, който обичам и обичам миризмата му.
Сапун, какво да съм пила?
darla, мъжът ми потен, на работа(аз ходих да му помогна с 1-2 боядисвания), леко небръснат по гащеризон беше най-сексапилната и възбуждаща гледка, която са виждали очите ми. Просто се побърках и само мисълта, че шефката му може да дойде да не надзирава ме възпря.....А иначе мисля, че много се гнусите от човек, който твърдит че обичате......На мен как не ми е гнусно да му правя абсолютно НИЩО!

mettalium
12-09-2008, 20:25
muja mi me vazbujda,kogato e poten SAMO,kogato sme na plaja....ina4e nqma 6ans

Шанса е на моя страна тогава ,само че мириша на 'Ботулин A'' :D :D :D :D

SoAfraid
12-09-2008, 20:25
muja mi me vazbujda,kogato e poten SAMO,kogato sme na plaja....ina4e nqma 6ans

хах това се пак е някакъв вид миризма и пот и мръсотия хах :) се пак потта е секрет който се отделя от тялото а знаем че всичко което се отделя от едно тяло то мирише :) иначе да подтвърждаваш че има начини някой да се възбуди от пот. :)

darla
12-09-2008, 20:26
da,potvurjdavam :oops:

krem4et0
12-09-2008, 20:27
Работещият мъж е секси, а от работа се поти....обичам потта, избила по челото му.....ставам неконтролируема!

SoAfraid
12-09-2008, 20:40
Работещият мъж е секси, а от работа се поти....обичам потта, избила по челото му.....ставам неконтролируема!

Ayy събрах 2 точки :D :-)

Luda_do_poluda
12-09-2008, 20:47
лалала имах приятелка ,която си беше хванала такова гадже ( нечистоплътно ) даже зъбите не си мие ... казваше ,че кат' му прави свирки после афти й излизат :D

CanyH
12-09-2008, 21:54
muja mi me vazbujda,kogato e poten SAMO,kogato sme na plaja....ina4e nqma 6ans

Шанса е на моя страна :D :D :D :D :D

Е как не..... воайор извратен!

sladky2009
12-09-2008, 22:18
аз лично се къпя рядко :oops: особено сега зимата щото ми е студено.. освен тва не ме е гнус от нищо и не намирам причина да се мия постояннно или нещо такова.същото се отнася и ако някой е с мен не е проблем да сме си и двамата така :oops: :-)


С тая простотия дето блика от теб далеч няма да стигнеш. Няма смисъл дори да си правиш труда да пишеш в теми, за които не те е грижа, само си хабиш пръстите, а на мен ми дразниш очите и напрягаш мозък ми да че чудя от къде има такива дебили като теб...

ne mi kazvai kvo da prava be sme6en :x

traka
12-10-2008, 07:10
Е Кремче веки си е със своите изисквания, дори и за мъжа в леглото. аз ти казах че за мен интимната хигиена е много важна, защото съм се сблъсквала с хора, които не са я имали и не бих допуснала да бъда като тях. А по въпроса на потта, не знам дали мръсен и потен мъж би ме възбудил, аз си предпочитам миризмата на свежо и чисто.

krem4et0
12-10-2008, 07:34
Да ти кажа повече ме възбужда потен, отколкото след баня(освен ако не е мокричък и трябва да го подсуша...). не ми обръщай внимание-след 7 дни въздържание и менструация през това време съм станала много палава....Нямам търпение да му връхлетя...И не ми пука как ще е...

Бтв никога, ама никога не ми е миришел зле. Дори и потен, пак не мирише гадно....Или поне не е за мен, защото в крайна сметка миризмата на човек е това, което привлича срещуположния пол....Замирише ли ми на него, аз съм готова на всякакви креватни гимнастики!

traka
12-10-2008, 07:37
Да ти кажа повече ме възбужда потен, отколкото след баня(освен ако не е мокричък и трябва да го подсуша...). не ми обръщай внимание-след 7 дни въздържание и менструация през това време съм станала много палава....Нямам търпение да му връхлетя...И не ми пука как ще е...


Е тва си е човещинка :)

Не знам, за мен мокричак с течащи капки по него е най-еротичното нещо... Да го изненадам в банята и да ме гледа с едни мокри очички и да знае, че следващото нещо ще е да бъде нападнат и стастно обладан и само като ме погледне вече го е дигнал... Оххх.....

darla
12-10-2008, 08:17
Abe,momi4eta,nedeite da mi entusiazirate vuobrajenieto o6te ot sega-toku 6to stanah-6te si razleq kafeto zaradi vas!!!

P.S-moje da vi se stori sme6no,no az otkakto poznavam moq muj...vse mi miri6e na cvetove,ne na cvetq-a na cvetove.Nai-4esto mi miri6e na zeleno,ponqkoga na sinio.Neznam kakvo to4no ozna4ava tova,ama kato se gu6kam v nego i mu kazvam,4e mi miri6e na zeleno(ili sinio ponqkoga),toi vinagi se u4udva i se smee.Nemoga da obqsnq kak to4no moje da miri6e na cvqt ama....na nqkoi ako mu zamiri6e na zeleno,zna4i muja mi e naokolo :oops:

traka
12-10-2008, 08:23
Абе мацко пак ма остаи без думи

darla
12-10-2008, 08:25
:oops:

gridlockd
12-10-2008, 12:15
mnogo qsno be.... znaesh li kwo e gadno da se kypish...
samo po praznicite stiga... 8-)
:lol: :lol: :lol: :lol: Именно ей ся по Коледа и после ехееееее чак до Велик Ден има много време :razz: :razz: :razz:
пък ако пропуснеш да се изкапеш тогава отиде до другата Коледа :lol: 8-)

neebatelna
12-13-2008, 13:46
xaaxxa purwo ne sum to se oseshta ot razstoqnie a kato minat pokrai men naprao umiram.. :D i wtoro ti kwo ?! neshto zaqjdash li mi sa :lol:

Erimu
12-13-2008, 14:41
mnogo qsno be.... znaesh li kwo e gadno da se kypish...
samo po praznicite stiga... 8-)
:lol: :lol: :lol: :lol: Именно ей ся по Коледа и после ехееееее чак до Велик Ден има много време :razz: :razz: :razz:
пък ако пропуснеш да се изкапеш тогава отиде до другата Коледа :lol: 8-)

ми то по Коледа стават чудеса,туко-виж някой вземе да се изкъпе ей-така профилактично :D

Та, по темата, хората неспазващи лична хигиена просто ме отвращават. Аз не издържам повече от ден без да съм се изкъпала, а какво остава за тия, които се къпят по веднъж на седмица-две... щото и такива индивиди познавам. Просто не мога да си го представя, не им ли е някакво некомфортно и...вонящо?! А да не говорим за секса-не бих с легнала с нечистоплътно момче ако ще да е по-хубав от Брат Пит! Не съм някаква вманиячена гнусарка, но в това отношение настръхвам от погнуса само като си го помисля.

RoShaVoTo
12-13-2008, 15:55
Големи чисници. Аз някой път като акам не се бърша даже - просто сядам за 30 мин и те си влизат обратно на тъмно...


ти си.....

Не4овек направо :D А по темата: има всякакви хора, така 4е не се у4удвай, ли4но аз съм твърдо за ли4ната хигиена.