PDA

View Full Version : СЪЩЕСТВУВА ЛИ ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ?



efektna_1
12-04-2008, 17:04
Има ли истинска любов между мъжа и жената?Не е ли всичко само физическо привличане,разбирателство и взаимни потребности!дали съществува нещо повече от това,дали има такова чувство,което да накара душата ти да полети.Чувала съм че възрастните хора казват че любов изпитваш към дете,роднина.родител,а между мъжа и жената всичко е сътрудничество,само задоволяват взаимно нуждите си?Дайте мнението си за това и дайте примери ако има такива!

MakeMeFeel
12-04-2008, 17:14
Истинска любов ли ? Да, има . Това , че се среща рядко е отделен въпрос. Аз например не мога да кажа, че съм се влюбвала истински, но въпреки всичко вярвам , че има . От друга страна има и заблуждението , че е истинска ... И често и аз като теб си задавам въпроса дали има истинска любов или просто всичко е извличане на взаимна полза .. ? Но да .. истинска любов според мене има ...

bubblegum9210
12-04-2008, 17:17
съществува естественно :-D на наще години 13/18 може би рядко .. но като пораснем със сигурност ще я срещнем :-D

HePeAJIeH
12-04-2008, 17:22
След като има сирене защо да не съществува и истинската любов?

mynichka
12-04-2008, 17:25
да съществува .. :grin:

aka6a_vamp
12-04-2008, 17:26
Копелееееееееееее,стига бе...ебаси!!Секи ден некой я пуска тая тема...е втръсна вече!!

Schneeflocke
12-04-2008, 17:38
Отново повод да вметна любимия си цитат от филм: "Любовта е измислена от рекламните агенти, за да продават чорапи."

Crazytu
12-04-2008, 18:01
Истинска любов ли ? Да, има . Това , че се среща рядко е отделен въпрос. Аз например не мога да кажа, че съм се влюбвала истински, но въпреки всичко вярвам , че има . От друга страна има и заблуждението , че е истинска ... И често и аз като теб си задавам въпроса дали има истинска любов или просто всичко е извличане на взаимна полза .. ? Но да .. истинска любов според мене има ...
Съгластна съм .. :)

depressedgirl
12-04-2008, 18:45
е да съществува но толкова рядко
днес във всичко трябва да има взаймна полза,искаш все да получаваш и много рядко да даваш
е това в днешно време е връзка
и после хората се чудят за кво се развеждат
ми просто такова е времето просто тази динамика не може да се отдаваш на някой просто така трябва и да получаваш нещо

sweet_sorcerer
12-04-2008, 18:47
НЕ

Kostadin_682
12-04-2008, 18:47
Има ли истинска любов между мъжа и жената?Не е ли всичко само физическо привличане,разбирателство и взаимни потребности!дали съществува нещо повече от това,дали има такова чувство,което да накара душата ти да полети.Чувала съм че възрастните хора казват че любов изпитваш към дете,роднина.родител,а между мъжа и жената всичко е сътрудничество,само задоволяват взаимно нуждите си?Дайте мнението си за това и дайте примери ако има такива!
Хм... еми не знам още не съм я открил... може и да има...

GregoryHouse
12-04-2008, 18:58
НЕ !!! НЕ НЕ НЕ НЕ И ПАК НЕ !!! Няма го това животно бе хора...

curka87
12-04-2008, 19:14
Истинска любов ли ? Да, има . Това , че се среща рядко е отделен въпрос. Аз например не мога да кажа, че съм се влюбвала истински, но въпреки всичко вярвам , че има . От друга страна има и заблуждението , че е истинска ... И често и аз като теб си задавам въпроса дали има истинска любов или просто всичко е извличане на взаимна полза .. ? Но да .. истинска любов според мене има ...
Съгластна съм .. :)

Подкрепям с две ръце!

vampirekiss
12-04-2008, 19:15
Според мен има има и още как!

aka6a_vamp
12-04-2008, 19:18
Истинска любов ли ? Да, има . Това , че се среща рядко е отделен въпрос. Аз например не мога да кажа, че съм се влюбвала истински, но въпреки всичко вярвам , че има . От друга страна има и заблуждението , че е истинска ... И често и аз като теб си задавам въпроса дали има истинска любов или просто всичко е извличане на взаимна полза .. ? Но да .. истинска любов според мене има ...
Хмммм сичко точно,ноо да се влюбиш в някого,не значи,че го обичаш.

beachy_bunny
12-04-2008, 19:37
хм ... незнам за любовта , но със сигурност истинска търсачка има ;] и е желателно да се използва ;]

Bubbly
12-05-2008, 13:21
Има до доказване на противното. :lol:

nicolepcd
12-05-2008, 13:33
Няма как да не отбележа, че такива теми ги има 178-9 8-) 8-) 8-)
Относно въпроса ти - еми да, има :) Това, че ти, аз и другите хора от форума не са я открили нищо не означава! :? Има хора, които променят живота си, заради любим човек, има такива, които се променят напълно... има много случаи и ако питате по-възрастните от вас, те може да ви отговорят положително. :) Тва, че някой е преживял някакво разочарование в тая област нищо не означава... Все някога ще се влюбите и вие, и аааз... а може и да не се влюбим 8-)

pandelka
12-05-2008, 18:17
Да Има но се открива трудно ! :)

beb4yy
12-05-2008, 20:51
Копелееееееееееее,стига бе...ебаси!!Секи ден некой я пуска тая тема...е втръсна вече!! :-x

efektna_1
12-06-2008, 11:20
na beb4y da kaja kato ne go v1lnuva toq vapros ima i takiva deto gi v1lnuva i kato iska6 tolkova da pi6e6 po temite vari pi6i na nqkoq tema v1rhu koqto ima kvo da kaje6 a ne da ti 4etem glupostite. :? 8) :oops:

gridlockd
12-06-2008, 12:41
Всичко е секс :) Любов ако искаш изтегли си някой романтичен филм :P

alkobalko
12-06-2008, 12:56
Лично за мен съществува. И тази, която изпитвам за мен е нй-истинската. Не означава, че това трябва да е правило за всички. Не вярвам, че всичко се основава на взаимна изгода, поне не само.

WhenThugzCry
12-06-2008, 13:04
Според мен сьществува.Нищо 4е сьм едва на 15 години.Аз сьм го усещал 4увствово още на 14.Когато оби4ах моми4ето до мен аз бях готов на вси4ко за нея не можех да спра да мисля за нея,исках винаги да сьм до нея така4е този който мисли 4е не сьщестува..просто още не го е изпитал

MeTaMoRpHoSiZ
12-06-2008, 13:06
Всичко е секс :) Любов ако искаш изтегли си някой романтичен филм :P

=D> :razz:

sladka__droga
12-22-2008, 18:39
Епа,мой' съ' каже ...

mariqn_sexa
12-22-2008, 18:44
за сега незнам

Jumbie483
12-22-2008, 18:55
Има естествено :x
Ще цитирам едно изречение от любимия ми филм: "Любовта отминава за два месеца, голямата любов - за две години. Само истинската любов променя живота ни" :-)

elsy
12-22-2008, 18:58
Ми сигурно има 8-)

kobrichka
12-22-2008, 18:59
Според мен няма,всичко се основоава на привличане,обич и след това просто съжителство. Истинска любов за мен не съществува,то в любовта не вярвам, а вие питате за истинска любов. Много обичам една мисъл "Любовта е,като призраците...всички говорят за тях,но малцина са ги виждали". По-голямата част от хора на възраст 14-18 вярват в истинската любов,останалите от 18 нагоре... много рядко.Следователно,когато пораснеш малко и срещнеш живота лице в лице разбираш много неща,а едно от тях е че любов няма.Това се е мое лично мнение.

ThePowerOfLove
12-22-2008, 19:01
И според мене съществува, вярвам в нея ;-) Не съм сигурна дали мога да кажа, че съм я изпитвала, но живея с надеждата, че един ден търсенето ще си е заслужавало :neutral:

In4iTu_
12-22-2008, 19:49
Според мен ИМА истинска любов. И, въпреки че не съм я изпитала все още, имам вярата за съществуването и, като никога не съм се съмнявала в това. Физическите потребности са част от тази любов. В един момент духовното се слива с чисто физическото, в което няма нищо лошо...


По-голямата част от хора на възраст 14-18 вярват в истинската любов
Съгласна съм, но точно в тази възрастова група не можеш да изпиташ истинска любов според мен. По скоро в това време е са първите любови, изпълнени с вълнения, мечти за съвместно бъдеще и т.н. - естествено всичко отминава толкова бързо..а истинската любов е вечна, т.е. това е любовта, която ще пазиш до края на дните си.


Аз сьм го усещал 4увствово още на 14.Когато оби4ах моми4ето до мен аз бях готов на вси4ко за нея не можех да спра да мисля за нея,исках винаги да сьм до нея

Именно за това говорех, та ти си бил на 14..(сега си на 15). Какво разбираш от любов?! Мислиш, че това е ИСТИНСКАТА, защото си изпитал тези неща, но аз те уверявам, че със следващото момиче ще ги изпиташ отново и отново, това е тръпката...=> това не е истинската любов, защото тя е единствена и неповторима.

Whyniser
12-22-2008, 19:52
Истинската любов ли? Ми минала е покрай несподелена,завила е в десно покрай приятелската,оттам минава централно през споделената и се забива във треторазряден латиноамерикански сериал с главна роля на Хулио Жозе Арнаде Детбосо и Нонолинка Харнад Тито Виа.
Вие си правете изводите :D

InnchetO
12-22-2008, 21:27
Не. (:

Не, че нещо, попринцип знам, че некви отчаяни такива казват не .. е аз не съм неква отчаяна .. :D ама казвам нЕ, понежее .. всичко започва с някво хлътване, харесване, привличане и към един момент просто си свикнал с въпросния човек .. някак си привързаноста не ти позволява да разбереш, че всичко е свършило ..

В крайна сметка има едното привличанЕ, а любов .. нЯма ! хх ;]
имаше един лаф .. или не точно лаф де незнам .. ама е правилно общо взето ..
*любОв ли !? ..та тя умря с динозаврите бе ! :D

scoobydors
12-22-2008, 21:31
Предполагам... 8-)

Stifler
12-23-2008, 14:56
Според мене вече няма такава любов!

nVm
12-23-2008, 15:01
съществува естественно :-D на наще години 13/18 може би рядко .. но като пораснем със сигурност ще я срещнем :-D

има бе Сами ти знаеш :-P

glamouros
12-23-2008, 15:02
Не - това което наричаме любов с векове е навик, предзвикан от куп внушения.

lonely_girl92
12-23-2008, 16:53
Според мен съществува ... ,но както преди мен казаха ,много трудно се открива... :)

krem4et0
12-23-2008, 17:01
Да има...щом при мисълта за него сърцето ми трепва, стомахът ми се свива, а коленете - подкосяват, значи я има. Защото аз го обичам до болка. само погледът му за мен е щастие. Защото ако искам нещо от него, това е само да е с мен........Обичам майка си, баща си, сестра си, приятелките......но това е много по-силно и много по-различно. Само мисълта за усмивката му ме кара да сияя от щастие.....

evelinka1122
12-23-2008, 20:21
има но... рядко... мене треньора ми волейбол ми казва, че любовта, когато има и брак и т.н. ... изчезвала след 2-рия месец... :lol: не е вярно нали... :-o тогава що за любов е това.. :-o

PLuScHeTo
12-23-2008, 20:29
Вярвам в нея

Beau
12-23-2008, 21:40
не...а тези които вярват-са заблудени идиоти....

therichbitch
12-24-2008, 00:06
NEEEEE , moqta teoriq e, 4e 4ovekut e roden egoist i ne moge da izpitva ISTINSKA lubov kum nqkoi drug
2ta 4ast si e kazana o6te predi vekove- 40vekut e socilano givotno, ehh da socialno, no vse pak dosta 4esto se pod4inqva samo na purvi4nite si instinkti,t.e. privli4ane da, lubov- tvurdo NE