PDA

View Full Version : Моля за съвет.Да го направя или не ?



van94n
12-04-2008, 17:19
Амм така искам да ви помоля за съвет.Аз съм на 14 почти на 15 години и снощи докато бях с приятелката ми тя ми предложи да правим секс малко след Нова Година и аз й казах че може зависи от обстоятелствата.Но аз съм девствен и незнам дали съм готов страх ме е да не направя някоя беля в смисъл да забременее да се скъса презерватива и т.н. Моля ви дайте съвет...

girl_in_black
12-04-2008, 17:22
Изчакай.На тази възраст едва ли ще изпиташ кой знае каква удовлетвореност от секса, по вероятно е притесненията дали не е станала някоя беля да са повече.

CanyH
12-04-2008, 17:22
Батко си кво се филмираш бе?!?! Скъсани презервативи, обстоятелства, пуtki майни........ Нема кво да се чудиш, действай, а ако тя го е правила вече още по-добре за тебе.
Аре успех

П.П. хаха, вече и цензура на думите ли има бе :-o

van94n
12-04-2008, 17:23
Батко си кво се филмираш бе?!?! Скъсани презервативи, обстоятелства, п**** майни........ Нема кво да се чудиш, действай, а ако тя го е правила вече още по-добре за тебе.
Аре успех
Еми да тя не е девствена

traka
12-04-2008, 17:30
Пич, ти от толко мислене, няма да можеш да го дигнеш ти за забременяване си мислиш.... ами като толкова те е страх от това, дори и с презерватив като почувстваш, че свършваш изкарай го навън...
другото ако сега те е страх да не се изложиш, то това няма да отмине от самосебе си... и винаги ще има какво да те притеснява...

Съвета ми е изчакай докато се настроиш на тази вълна, а междувременно задоволи мацката си с орална любов и ласки пък, ако след това имаш неистовото желание за секс продължи... ако ли не поне ще си и направил хубавото...

WomanInBlack
12-04-2008, 17:31
И какво като не си го правил а? абе защо кат ходиш с някой 1 седмица и тряя са еб*ш с него :-x ...тва са глупости като не си готов тя ще чака.А и не е казано,че като си на 15 и вече тряя си е... за всичко си има и време и място + тва тряя да се опознаете по-добре,вии от колко време ходите?

van94n
12-04-2008, 17:33
И какво като не си го правил а? абе защо кат ходиш с някой 1 седмица и тряя са еб*ш с него :-x ...тва са глупости като не си готов тя ще чака.А и не е казано,че като си на 15 и вече тряя си е... за всичко си има и време и място + тва тряя да се опознаете по-добре,вии от колко време ходите?
От около 8-9 месеца

WomanInBlack
12-04-2008, 17:43
Еми не е малко време.Виждам че те интересува това да не се случи нещо и това е хубаво,но ти сам трябва да си зададеш въпроса искаш ли да правиш секс с това момиче, чувстваш ли се сигорен с нея,как вървят нещата между вас и тн..тогава ще знаеш какво да правиш и как да го направиш..а относно предпазванията ако не бързате и сте внимателни сигорно всичко ще е ок.Ама първо си задай ония въпрос.. :)

Extremescream
12-04-2008, 20:57
Ако си мислиш,че ще стане гаф по-добре чакай до първата брачна нощ.Винаги има риск,ама все нямак се превъзмогва страха.Айде успех. :)

Alira
12-04-2008, 21:05
не трябва да се притесняваш от забременяването; ако само това те спира, купи си по-скъпи кондоми, за да си по-спокоен. Но щом и двамата го искате ...защо не :)

Boss
12-04-2008, 23:32
Имаш време да помислиш до Нова Година :? Нали говориме за тая дето идва след 3 години :D

Skype313
12-04-2008, 23:51
Имаш време да помислиш до Нова Година :? Нали говориме за тая дето идва след 3 години :D

hahah ahhahahahah :razz: :razz: :razz: +1 :D

Schneeflocke
12-04-2008, 23:53
Изчакай.На тази възраст едва ли ще изпиташ кой знае каква удовлетвореност от секса, по вероятно е притесненията дали не е станала някоя беля да са повече.

Още не съм срещнала момче, което да не изпитва удоволствие от секса.

Пич, щом питаш по форуми - още ти е раничко за секс.

Ice_Power
12-05-2008, 05:37
несе притеснявай само в 98% от случайте се забременява такаче спх

sladi4ka kaka
12-05-2008, 05:45
Изчакай.На тази възраст едва ли ще изпиташ кой знае каква удовлетвореност от секса, по вероятно е притесненията дали не е станала някоя беля да са повече.
+1