PDA

View Full Version : Как се слага презарватива ?



jus7chy
12-04-2008, 17:43
Обращам се кам момчетата коита са го правели да дадът савет как се слага презарватива ?

girl_in_black
12-04-2008, 17:44
В кутийките има подробно описание

traka
12-04-2008, 17:45
Абе вие темите не ги ли четете преди да питате нещооооо?!

CanyH
12-04-2008, 17:47
Батенце за тебе нема ли WOW или нещо подобно, че си се загрижил как се слага презАрватив.

ivsan4eto
12-04-2008, 17:48
Абе вие темите не ги ли четете преди да питате нещооооо?!

+1 Има доооООооООоста такива теми................ :x

traka
12-04-2008, 17:48
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=2353631#2353631
те ти конкретната тема
и влез да прочетеш "обща сексуална култура" може бая да ти е от ползаааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CanyH
12-04-2008, 17:52
Абе първо да прочете някоя книжка, повече ше му е от полза.

van94n
12-04-2008, 17:54
Поредната такава тема :-x :-x

BaTe_Martoo
12-04-2008, 18:16
Ти сериозно ли ? :lol: :lol:

traka
12-04-2008, 18:45
Абе като се замисля нас в 8-ми клас ни водиха в ХЕИ-то да ни показват оразователни филми за това и ни караха на една стойка презерватив да поставяме... тва мит ли е вече или сегашната Образователна система въобще не се интересува от сексуалното възпитание...

jus7chy
12-04-2008, 18:56
еми не ни учат и реших да се обарна кам вас ония форум помогна и затова мерси ;)

scoobydors
12-04-2008, 19:07
Прос народ ... :?

CanyH
12-04-2008, 19:10
Абе като се замисля нас в 8-ми клас ни водиха в ХЕИ-то да ни показват оразователни филми за това и ни караха на една стойка презерватив да поставяме... тва мит ли е вече или сегашната Образователна система въобще не се интересува от сексуалното възпитание...

Тва кога е било, по Тошово време ли? Тия истории ги няма от 10 години.

natedog
12-05-2008, 08:36
Абе вие темите не ги ли четете преди да питате нещооооо?! :x :x

traka
12-05-2008, 08:53
Абе като се замисля нас в 8-ми клас ни водиха в ХЕИ-то да ни показват оразователни филми за това и ни караха на една стойка презерватив да поставяме... тва мит ли е вече или сегашната Образователна система въобще не се интересува от сексуалното възпитание...

Тва кога е било, по Тошово време ли? Тия истории ги няма от 10 години.


Стига де вярно, че съм на 22 ама пък ти ме направи...

Ми преди 8 годинки е било и не е по Тошово време(бягат ти около 20 години) а и тогава секса и въобще мисълта за това сигурно е било наказуемо :)

Не, майтапа на страна. Много е тъпо наистина ако вече в клас няма разискване на тази тема (секс и т.н.), просто е жалко в цял свят да му обръщат внимание е в България да го превръщат в нещо за което няма смисъл да се говори... за това децата са объркани и правят аборти на 11/12... Просто е факт, че тази тема вълнува всички в пубертета и редно да и се обръща по задълбочено внимание. Не мисля, че има тийнове, които да не се интересуват от секс-а...

Misha91
12-05-2008, 09:11
Обращам се кам момчетата коита са го правели да дадът савет как се слага презарватива ?

Абе аз съм момиче ,ама ми прави впечатление,че момчета много се кефят като им го сложиш със уста презерватива.

traka
12-05-2008, 09:19
Опа добър ден :)

Абе няма да те питам как става, че още се опитвам да си го представя:)

Шегичка, не ми се случвало да се опитвам да го правя... а и вкуса на гума не ме кефи, ма няма да му помогнем много с това, че сега ще изпадне в мисли, къде да я намери тая дето може да го направи вместо него :)

Misha91
12-05-2008, 09:21
Опа добър ден :)

Абе няма да те питам как става, че още се опитвам да си го представя:)

Шегичка, не ми се случвало да се опитвам да го правя... а и вкуса на гума не ме кефи, ма няма да му помогнем много с това, че сега ще изпадне в мисли, къде да я намери тая дето може да го направи вместо него :)

Да бе права си ..къде ли го замесих и аз :D

traka
12-05-2008, 09:22
хаха незнам ма сега ще пуска нова тема....

jghgh
12-05-2008, 09:42
Прос народ ... :?



просТ


Аре всички за кво почнахте да псувахте момчето... Вие много ли сте знаели отначалото на сексуалния ви живот? :?

Представям си колко е тъпо - отваря си темата момчето и гледа някви тъпанари, дето не могат да му помогнат, ама пускат тъпи коментари "Ти сериозно лиии", " :lol: :lol: :lol: " и подобни... Като нямате кво да кажете, по-добре си трайте, ЗАЩОТО
1во - даам, всички знаем че просто трупате мнения
2ро - не сте по-умни, ама изобщо
3то - злобни сте и се излагате; интелигентния човек не би подходил така към тази тема, колкото и "елементарна" да е.

Хората от БЧК (български червен кръст) неслучайно правят шествия, често спират случайни минувачи и ги учат да поставят презерватив...

[12:11:02 PM] приятелка, членуваща в БЧК каза: em te mn malko hora znaqt kak se slaga prezervativ pravilno

http://www.youtube.com/watch?v=Q2HZkMjWyp8

Най-важното е да държиш резервоарчето, за да не си сложиш после презерватива и то да е пълно с въздух (това причинява пукане, късане на презерватива и може да стане неприятен инцидент...) и да го слагаш от правилната страна (навитото да е навън, за да можеш правилно да го развиваш надолу и да не ти стяга много)

VeSna
12-05-2008, 10:17
Абе като се замисля нас в 8-ми клас ни водиха в ХЕИ-то да ни показват оразователни филми за това и ни караха на една стойка презерватив да поставяме... тва мит ли е вече или сегашната Образователна система въобще не се интересува от сексуалното възпитание...
:lol: :lol: :lol: Ми аз мин. година завърших - при нас не беше мит, но аз кат бях в 12 клас и ни събираха (8-12) и директора казва:
"Хайде деца, вие ще се опитате, другите са вече големи и трябва да знаят как!" и посочва момиче от 8-класничките и и дава презерватива.
Казва й - какво се чудиш - опитай! Не е трудно!
А тя - Аааа не, аз се чудех с ръце или без да го направя....


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Паднахме от смях (въпреки, че е трагично...)

traka
12-05-2008, 10:20
напарво си е забавно :)

:D :D :D

Sissy90
12-05-2008, 11:08
Абе като се замисля нас в 8-ми клас ни водиха в ХЕИ-то да ни показват оразователни филми за това и ни караха на една стойка презерватив да поставяме... тва мит ли е вече или сегашната Образователна система въобще не се интересува от сексуалното възпитание...

Тва кога е било, по Тошово време ли? Тия истории ги няма от 10 години.
:shock: Ние миналата година в час по биология слагахме на един дървен макет. Аз тогава вече бях слагала и на истински де :oops: Но дори и преди това са ни обяснявали как става.

Mr_Crowley
12-05-2008, 11:38
Лесно! :-x :-x :-x :-x

CwalkIn
12-05-2008, 21:57
ОМГ бате твойте теми избиват рибата в аквариума :D
А по темата...
Има хиляди клипове във по - известните видео сайтове , провери .

CanyH
12-05-2008, 22:22
Стига де вярно, че съм на 22 ама пък ти ме направи...

Ми преди 8 годинки е било и не е по Тошово време(бягат ти около 20 години) а и тогава секса и въобще мисълта за това сигурно е било наказуемо :)

За мое несъжаление съм изпуснал с 1 година тръпката да живееш в такова "велико" време.

------------------------

:shock: Ние миналата година в час по биология слагахме на един дървен макет. Аз тогава вече бях слагала и на истински де :oops: Но дори и преди това са ни обяснявали как става.

Евала, са остава да кажеш, че по инерция си тръгнала да го слагаш с уста и учителката ти е писала 6 за годината.

hooliganka89
12-05-2008, 22:24
Обращам се кам момчетата коита са го правели да дадът савет как се слага презарватива ?


Не стига,че въпросът ти е мега тъп ами и на всичкото отгоре е неграмотно зададен.Голям си зян.

palavka89
12-06-2008, 10:51
прост народ слаба държава!-=:)


Прос народ ... :?

sexy_baby_originale
12-06-2008, 12:40
Защо питаш? :D

Cherry_f
12-06-2008, 17:49
kypi 1 prezervativ i edin banan .. nahlyzva6 prezervativa na banana i g0t0o :lol: :lol:

Bixel
12-06-2008, 17:52
Добре че се обАрна към назе да ти помогним :)

купуваш презерватив вадиш тва дето е вътре и си слагаш на кура опаковката... така се прави...

6o6kotooo
12-06-2008, 18:07
izrqzva6 polovinata prezervativ i si go slaga6 :lol: :lol: :lol: :lol: nqa nikfa opasnost taka :lol: