PDA

View Full Version : Подарък от Сърце за приятелка?



PepiDesigns
12-04-2008, 17:47
Искам да Ви попитам .. какво да подаря на една приятелка за Коледа .. а може и преди Коледа , просто ей така.

Защото я има ... :)

Нещо .. не знам .. знам ли , оригинално .. щото обичам да съм различен..
Имам някои идеи , но ако тук има нещо по-добро ..

Искам подаръка да е .. нещо различно , специално .. все едно го взимате за приятелите/приятелките си :)


Мерси предварително ..

BaiToq
12-04-2008, 19:13
Ако ти го кажа аз няма да
е от сърце.
Поне не от твоето.

Iviqna
12-04-2008, 20:09
И на мен ..

Whyniser
12-04-2008, 20:21
абе за кво става така няма кои да предлага....




абе момчета и момичета и специално пепи дизаинс няма значение кво ще им подарим , а по скоро самия жест и как ще го поднесем защото никои подарак не може да ни ги спечели вместо нас а трябва ние да си го направим ама незнам как и нямам смелост нещо :-o (за 1 път от мн. време се случва така с мене ) :?
Казвай за човека,Жоре. Що за хабер е човека,х-ра,харесва ли нещо определено,хобита,нещо за нея.Пък може да и подариш чифт ръкавици,шапка . Примерно на 1 мой рожден ден се избъзикаха много жестоко.Дадоха ми 1 кутийка и аз си викам няква обеца,пръстен (просто сме луди глави какво ли нема напраим :lol: ) .Ама дрънци беше един химикал на Гучи.Мен не ми дремеше какво щеха да ми подарът а само за каквото са се сетили тъй че.Аз ти предлагам да и купиш една книга - стилен и оригинален подарък (поне за мене) . Само разбери какви жанрове харесва и избери нещо,което би и харесало.Успех :!:

Wrathchild
12-04-2008, 20:36
Много е хубава идеята за книга, на мен лично ми се нарежда сред 5те любими неща, които бих могла да получа.
Също ще е много хубава една верижка за врата със сърце на нея. Хем е стилно и красиво, хем не е типичното колие, което можеш да го носиш с точно определени дрехи. Бонус точки ще получиш и за кутия бонбони, от тези сърцевидните. Но само ако знаеш, че обича сладко - колкото и хубав жест да е по филмите трябва да знаеш, че не всички момичета обичат шоколад. Не е нужно директно да я питаш за жанра, може 'случайно' да подхванеш темата и да се заговорите в тази насока. Така няма начин да не разбереш. А и вече има книги за почти всичко - стига да знаеш интересите й, можеш да избереш подходящата книга.

sh3_1s_7h3_0n3
12-04-2008, 20:54
Преди 2 г най-добрата ми приятелка ме беше изненадала, като ми беше подарила 3 плюшени снежни човека, които са с вакуумна закачалка, да си ги закача на вратата на моята стая, защото знае, че много обичам такива неща. Беше много сладурско. Бяха оставени на входната врата и ми звънна да ми каже, че 'Дядо Коледа минал и ми оставил подарък' :-D Беше много мило от нейна страна. И сега още си ги закачам, като дойде декември месец и се сещам за онзи ден. ;)

Така че каквото и да бъде, щом е за приятелка и е от сърце, 100% ще й хареса.

VeSna
12-04-2008, 21:09
Аз знаете ли какво мисля да му подаря? - Попринцип едно сребърно ланче (по-масивно) за нова година, а за коледа ще му дам една вечер, такава каквато аз бих искала да ми се подари (аз избирам попринцип подарък или решавам какво ще му хареса, или като се поставя на негово място, или което може би ще ми хареса на мен). Ще го пратя някъде за 30-тина мин. - до магазина за цигари или нещо от сорта - ще купя 20-30 свещи ароматизирани и ще ги разхвърлям по стаята, еротичното бельо (купено специялно за случея), копринения халат който само загатва, лягам на леглото и кутия бонбони шоколадови за по-късно...

Момчетаааа дайте мнение? :oops: искам да знам дали ще му хареса (да спомена че и идея си няма какво съм замислила... изненадата ще е пълна...)

Смисъл това никога не съм го правила и незнам каква ще е реакцията....