PDA

View Full Version : Десет "златни" правила как да отблъснем момиче



LaKroS
12-04-2008, 20:41
Ако сте заклет ерген и не желаете около вас да се навърта момиче, спазвайте следните правила ( 100% гаранция за успех ) :

Правило №1 : Внушете на момичето, че животът е гаден и противен и единственото, за което си заслужава да живееш е да се напиеш и да вярваш в отвъд алкохолния делириум.
Правило №2 : Мълчи депресиращо и гледай в точка, накарай я да се почувства се едно я няма.
Правило №3 : В никакъв случай не си позволявай да се усмихнеш, това може да я накара да си мисли, че ти е симпатична и че ти е приятно с нея.
Правило №4 : Накарай я да повярва, че си нищожество , нямаш приятели, че никой не те харесва и че всички момичета, на които си предложил са те отрязали.
Правило №5 : Ако случайно сте имали бившо гадже не пропускайте да разкажете на момичето всичко за нея и за моментите, които сте прекарали заедно.Във всеки удобен случай не пропускайте да я споменете.
Правило №6 : Ако сте в компания и в нея има момиче започнете да си правите ебавки за нейна сметка като описвате в детайли всеки неин физически недостатък, който сте забелязали. Обзалагам се, че ще остане "очарована" .
Правило №7 : Ако излезете с момиче на среща и някой ваш приятел се присъедини към вас и започне да обижда дамата ви, вие в никакъв случай не се опитвайте да я защитите.Кимайте одобрително на всяка злобна забележка и ако се сетите за още нещо не се срамувайте да го отбележите.
Правило №8 : Ако с вашето момиче се скарате и тя ви ядоса не си мълчете. Впрегнете целия си ум, за да подберете най-добрия арсенал от цветущи обиди. Наричайте я курва ,боклук, пачавра и какво ли още не. А на другия ден и се извинете и смятайте, че тя е задължена да ви прости и това е ваше право.
Правило №9 : Ако си хванете гадже не забравяйте да и споменавате ежедневно, че тя е само забавление за през свободното време и че в никакъв случай не е по-важна от приятелите и бившите ви. Ако искате наистина да я "впечатлите" срещайте се с бившите си често и говорете зад гърба и.
Правило №10 : И ако дори след всички тези правила все пак сте успели да задържите момиче до себе си, всеки ден и определяйте срещи, на които забравяйте да отидете, с претекст, че не си спомняте часа, в който сте се уговорили.



Ако след всички тези правила все пак си хванете гадже и я задържите до себе си това може да значи само две неща : Или сте Брад Пит, или просто момичето е малоумно :D :D :D

hooliganka89
12-04-2008, 20:45
"Ако сте заклет ерген и не желаете около вас да се навърта момиче, спазвайте следните правила ( 100% гаранция за успех )"



Тва тука май става въпрос за гей?
Би трябвало да е,ако не искате около вас да се навъртат момичета за "сериозни връзки",изпълнете следните неща. :D

Kostadin_682
12-04-2008, 20:46
"Ако сте заклет ерген и не желаете около вас да се навърта момиче, спазвайте следните правила ( 100% гаранция за успех )"



Тва тука май става въпрос за гей?
Би трябвало да е,ако не искате около вас да се навъртат момичета за "сериозни връзки",изпълнете следните неща. :D
сегласен съм :razz: май няма толко ненормален човек да изпълни и едно от горе изказаните "правила" 8-)

TheGirlNextDoor
12-04-2008, 20:50
тези,които изпълняват тези правила са истински мъже ;-)

LaKroS
12-04-2008, 21:00
Първо не съм гей или поне още не съм го открил :D второ тоя пост си е чисто хумористичен и трето пробвал 9 от тия 10 :D а десетото ми дойде на акъла шото десет "златни"... звучи по-добре от девет "златни".... :D :D

Kostadin_682
12-04-2008, 21:01
правило номер 9 си го пробвал :shock:

Правило №9 : Ако си хванете гадже не забравяйте да и споменавате ежедневно, че тя е само забавление за през свободното време и че в никакъв случай не е по-важна от приятелите и бившите ви. Ако искате наистина да я "впечатлите" срещайте се с бившите си често и говорете зад гърба и.
8-) :shock:

mArMaLaDkA
12-04-2008, 21:06
Т'ва трябва да се кръсти "Наръчник на келеша".Ебаси!Като не искате гаджета,ми не си хващайте бе!Тва е по-умното в случая,отколкото да се пънете с двете си мозъчни гънки как да измислите начин да разкарате момичето и по тоя начин с простотията си да станете "гъзари" и големите "пичове"!

LaKroS
12-04-2008, 21:06
Естествено :D Само не съм говорил зад гърба й шото тва с говоренето зад гърба е е**на история според мене - или в очите или нищо....

sweet4esf
12-04-2008, 21:08
"Ако сте заклет ерген и не желаете около вас да се навърта момиче, спазвайте следните правила ( 100% гаранция за успех )"



Тва тука май става въпрос за гей?
Би трябвало да е,ако не искате около вас да се навъртат момичета за "сериозни връзки",изпълнете следните неща. :D
сегласен съм :razz: май няма толко ненормален човек да изпълни и едно от горе изказаните "правила" 8-)

:D

LaKroS
12-04-2008, 21:10
Т'ва трябва да се кръсти "Наръчник на келеша".Ебаси!Като не искате гаджета,ми не си хващайте бе!Тва е по-умното в случая,отколкото да се пънете с двете си мозъчни гънки как да измислите начин да разкарате момичето и по тоя начин с простотията си да станете "гъзари" и големите "пичове"!

мхм съгласен съм само дето и жените не сте много невинни.....

mArMaLaDkA
12-04-2008, 21:10
^А нима цялото това "Виж ме къв съм як,пък ква си ти",не е е*ана история?Хващай си лесни мадами-на тях не им е нужно да им обясняваш,че сте само за 1 вечер..

MakeMeFeel
12-04-2008, 21:10
Вие момчетата сте задници 8-)

Kostadin_682
12-04-2008, 21:11
Вие момчетата сте задници 8-)
Благодаря, че ни слагаш под един общ знаменател :D просто не знам как да изкажа благодарносста си :razz:

LaKroS
12-04-2008, 21:12
^А нима цялото това "Виж ме къв съм як,пък ква си ти",не е е*ана история?Хващай си лесни мадами-на тях не им е нужно да им обясняваш,че сте само за 1 вечер..

Ти па къде видя че си търся сериозни ? 8-)

MakeMeFeel
12-04-2008, 21:13
Вие момчетата сте задници 8-)
Благодаря, че ни слагаш под един общ знаменател :D просто не знам как да изкажа благодарносста си :razz:

С усмивка по радиото ? 8-)

Kostadin_682
12-04-2008, 21:14
Вие момчетата сте задници 8-)
Благодаря, че ни слагаш под един общ знаменател :D просто не знам как да изкажа благодарносста си :razz:

С усмивка по радиото ? 8-)
Станаха много снимки по радиото 8-) ама добре щом искаш ще ти пратя :razz: :razz: :razz:

MakeMeFeel
12-04-2008, 21:15
Вие момчетата сте задници 8-)
Благодаря, че ни слагаш под един общ знаменател :D просто не знам как да изкажа благодарносста си :razz:

С усмивка по радиото ? 8-)
Станаха много снимки по радиото 8-) ама добре щом искаш ще ти пратя :razz: :razz: :razz:

Каква снимка бе ?! 8-)

Kostadin_682
12-04-2008, 21:17
Вие момчетата сте задници 8-)
Благодаря, че ни слагаш под един общ знаменател :D просто не знам как да изкажа благодарносста си :razz:

С усмивка по радиото ? 8-)
Станаха много снимки по радиото 8-) ама добре щом искаш ще ти пратя :razz: :razz: :razz:

Каква снимка бе ?! 8-)
... :razz: .... :razz: .... :razz: :razz: ..... боже опази... нещо почвам да не знам какво пиша 8-) :D :lol: усмивка не снимка .. ц...ц...ц..ц

MakeMeFeel
12-04-2008, 21:18
Вие момчетата сте задници 8-)
Благодаря, че ни слагаш под един общ знаменател :D просто не знам как да изкажа благодарносста си :razz:

С усмивка по радиото ? 8-)
Станаха много снимки по радиото 8-) ама добре щом искаш ще ти пратя :razz: :razz: :razz:

Каква снимка бе ?! 8-)
... :razz: .... :razz: .... :razz: :razz: ..... боже опази... нещо почвам да не знам какво пиша 8-) :D :lol: усмивка не снимка .. ц...ц...ц..ц

Разсеян си нещо ми се струва ... 8-)

Kostadin_682
12-04-2008, 21:19
Вие момчетата сте задници 8-)
Благодаря, че ни слагаш под един общ знаменател :D просто не знам как да изкажа благодарносста си :razz:

С усмивка по радиото ? 8-)
Станаха много снимки по радиото 8-) ама добре щом искаш ще ти пратя :razz: :razz: :razz:

Каква снимка бе ?! 8-)
... :razz: .... :razz: .... :razz: :razz: ..... боже опази... нещо почвам да не знам какво пиша 8-) :D :lol: усмивка не снимка .. ц...ц...ц..ц

Разсеян си нещо ми се струва ... 8-)
И то доста :D :razz:

hooliganka89
12-04-2008, 21:27
Първо не съм гей или поне още не съм го открил :D второ тоя пост си е чисто хумористичен и трето пробвал 9 от тия 10 :D а десетото ми дойде на акъла шото десет "златни"... звучи по-добре от девет "златни".... :D :D


Аз пак останах неразбрана :?

LaKroS
12-04-2008, 21:41
Първо не съм гей или поне още не съм го открил :D второ тоя пост си е чисто хумористичен и трето пробвал 9 от тия 10 :D а десетото ми дойде на акъла шото десет "златни"... звучи по-добре от девет "златни".... :D :D


Аз пак останах неразбрана :?

Ем ако съдиш по поста не съм от най-интелектуалните същества.... Та искам само да кажа че целта ми не беше някои да се чуства засегнат а просто хората които прочеатат тоя пост да не следват "златните" правила тъй като направо тряя си лепнат татус "asshole" на челото. А тва че съм ги правил тея неща просто показва аз къв задник съм...

Schneeflocke
12-04-2008, 23:12
Някои момичета даже ще ти се лепнат по-здраво, ако приложиш 4.http://anikaos.com/0034-purple-kao-ani/purple-hikablee.gif И, не, не е забавно. И, не, не му е тук мястото. http://anikaos.com/0034-purple-kao-ani/purple-hikakya.gif

Stamera
12-05-2008, 06:58
дърти шемети, тихичко :-P според мен някои от съветите са полезни за това как да не се поддаваме на жените, които по един или друг начин с интересите си биха разбъзикали психиката ни :-o 8-)

vampirekiss
12-05-2008, 07:10
Само някой да ми приложи някое правило от тези много лошо му се пише.Място няма да си намери на тоя свят,където да не му вгорчавам жалкия животец.Иначе погледнато кото шегичка правилата са доста завни.

LaKroS
12-05-2008, 10:57
мислех си че това са 10 съвета за "е** и бягай" ерген , а то било съвети как да си задаржиш девствеността

Секи да го приема както иска :D

slun4ice_90
12-05-2008, 15:43
:smt068 [-X :-x Всички тези неща са големите глупости... :lol: :booooomb:

jghgh
12-05-2008, 16:06
Първо не съм гей или поне още не съм го открил :D второ тоя пост си е чисто хумористичен и трето пробвал 9 от тия 10 :D а десетото ми дойде на акъла шото десет "златни"... звучи по-добре от девет "златни".... :D :D

Ама ти тъп ли си че да ги пробваш?

LaKroS
12-05-2008, 19:11
Първо не съм гей или поне още не съм го открил :D второ тоя пост си е чисто хумористичен и трето пробвал 9 от тия 10 :D а десетото ми дойде на акъла шото десет "златни"... звучи по-добре от девет "златни".... :D :D

Ама ти тъп ли си че да ги пробваш?

Ем може и да съм тъп може и да не съм знам ли.... въпроса е че съм ги правил НЕСЪЗНАТЕЛНО и реших да споделя а нека секи сам си прави изводи... а тва кой е тъпия и кой не е съвсем друга тема вече...

kuklichka_bg
12-05-2008, 19:37
Mn mi e int tui s kfa cel 6te se pravi
Samo 6ti kaja 4e si mnogo ograni4en :?

LaKroS
12-05-2008, 19:41
Mn mi e int tui s kfa cel 6te se pravi
Samo 6ti kaja 4e si mnogo ograni4en :?
Я дефинирай "ограничен" .... 8-)

alkobalko
12-06-2008, 07:22
И всички последователи на този "велик" наръчник си мислят, че са великите мъже.

aka6a_vamp
12-06-2008, 07:30
Офффф ебаси простотията...толкоз ли нямаше кво друго да напишеш??? :-x :-x :x