PDA

View Full Version : 10 "златни" правила как да отблъснем момче



HONDA
12-05-2008, 11:23
1. Винаги, когато той иска да ви гушка или целува, се обърнете към телевизора. Тож ще ви избави от тази досада.
2. Видите ли някой свой познат, докато сте с гаджето си, не пропускайте възможността да му се метнете на врата. На вашето момче няма да му стане особено приятн.
3. Старайте се, колкото се може по-често да говорите за бившия си, особено за невроятния секс, който сте правили с него и голямото разнообразие от пози, но не пропускайте да споменете, че не само това е голямо.
4. При скандал с положинаката можете да го наричате, както ви душа иска.
5. По време на секс се прозявайте без да ви мигне окото, на момчето определено няма да му хареса.
6. Кажете му, че предпочитате вечер с компанията ви, която е почти изцяло мъжка, от колкото вечер с него. Просто ви е много по-приятно и забавно.
7. Флиртувайте с неговите приятели. Така ще осъзнае, че няма гадже, а ако се симпатична и дружките му ви вържат, ще разбере, че няма и приятели. С един куршум, два заека.
8. Излезете ли заедно с приятели, винаги го игнорирайте, сякаш не е с вас.
9. Когато той ви се обажда, не вдигайте телефона или затваряйте. Не му отговаряйте в Скайп. Нека се почувства изолиран.
10. Когато той се откаже от вас и ожелае да се разделите, просто кажете "Благодаря ти, Господи, че чу молитвите ми, но защо толкова късно, братле?!". Ако пък не се откаже от вас, можете да го зарежете с коментар в Импулс или подобен сайт. На дали повече ще ви досажда този мръсник.

LaKroS
12-05-2008, 11:38
А ти колко от тея си пробвал ? 8-) Иначе съм съгласен със всичко казано :)

Mr_Crowley
12-05-2008, 11:39
Тази тема спокойно влиза в класацията - 10-те най-тъпи теми. Освен това е изтъркано, дъвкано и тъпо. :-x

pezataa
12-05-2008, 11:50
Няма ли да е по лесно да му каже че иска да скъсат и т'ва е, а не да му праи некви тъпи номера.

AnnonymousGuts
12-05-2008, 12:11
Съжалявам за откровението но тая тема трябва да се казва "Курвенски Номера" по скоро. :D

sweet4esf
12-05-2008, 12:30
Съжалявам за откровението но тая тема трябва да се казва "Курвенски Номера" по скоро. :D

:D :D :razz:

blood_dodo
12-05-2008, 14:09
Че и неграмотно написано...

HONDA
12-05-2008, 14:19
Тя е в отговор на темата, в която се пише как да ОТВРАТИШ момиче. Извинявам се за неграмотното писане

slun4ice_90
12-05-2008, 14:29
:D Бива си ги,браво!!!!! :-P 8-)

LINKNOT
12-05-2008, 15:32
Дано няма момичета,които ще решат да пробват от тези .. както ги нарекоха - курвенски номера. :lol: Да ви имам разбиранията нещастни.

FlashMX
12-05-2008, 15:35
1. Винаги, когато той иска да ви гушка или целува, се обърнете към телевизора. Тож ще ви избави от тази досада.
2. Видите ли някой свой познат, докато сте с гаджето си, не пропускайте възможността да му се метнете на врата. На вашето момче няма да му стане особено приятн.
3. Старайте се, колкото се може по-често да говорите за бившия си, особено за невроятния секс, който сте правили с него и голямото разнообразие от пози, но не пропускайте да споменете, че не само това е голямо.
4. При скандал с положинаката можете да го наричате, както ви душа иска.
5. По време на секс се прозявайте без да ви мигне окото, на момчето определено няма да му хареса.
6. Кажете му, че предпочитате вечер с компанията ви, която е почти изцяло мъжка, от колкото вечер с него. Просто ви е много по-приятно и забавно.
7. Флиртувайте с неговите приятели. Така ще осъзнае, че няма гадже, а ако се симпатична и дружките му ви вържат, ще разбере, че няма и приятели. С един куршум, два заека.
8. Излезете ли заедно с приятели, винаги го игнорирайте, сякаш не е с вас.
9. Когато той ви се обажда, не вдигайте телефона или затваряйте. Не му отговаряйте в Скайп. Нека се почувства изолиран.
10. Когато той се откаже от вас и ожелае да се разделите, просто кажете "Благодаря ти, Господи, че чу молитвите ми, но защо толкова късно, братле?!". Ако пък не се откаже от вас, можете да го зарежете с коментар в Импулс или подобен сайт. На дали повече ще ви досажда този мръсник.
11. Не си мийте зъбите
12.Когато ходите до тоалетна не пускайте водата

jghgh
12-05-2008, 16:02
Съжалявам за откровението но тая тема трябва да се казва "Курвенски Номера" по скоро. :D


Даааамм...
А аз ако искам да скъсам с някого няма да го направя така че после години наред като се сеща за мене да си вика "оная тъпата путка..."... 8-)

NaNa_SladuRana
12-05-2008, 16:06
ако толкова много не искаш да си с някого,скъсай го не е нужно да му тровиш жевота и толкова много да му паднеш в очите,че да си каже "какво правя с тая К по дяволите" :?

KimBerLy1912
12-06-2008, 12:43
Аз пък си мисля....темата е много подходяща за 10-13-15 годишни :D Понякога и за по-големите... :D Все пак има сякви случаи 8)

alkobalko
12-06-2008, 12:52
А защо просто не му го каже в очите, вместо да се прави на курва?

MeTaMoRpHoSiZ
12-06-2008, 12:54
А защо просто не му го каже в очите, вместо да се прави на к***а?

Ем тва че ти не си такава не значи че другите са като тебе. Има хора секви....

Neftochimic
12-06-2008, 17:04
авторката - вземи си оправи хилядите правописни грешки в първия пост!

soul1199
12-06-2008, 18:19
Да има късмета някоя женска да ми направи нещо такова :smt0776e e interesno :oops: :oops:

Mi6inka
12-06-2008, 19:22
ей така е като нямате смелостта да говорите в очите.... трябва да се правят тъпи номера ли... о0ф незнам хора всякакви,разбирания всякакви.. аз лично ако искам да скъсам някой казвам го и готово.... :?