PDA

View Full Version : Кажете някакъв шампоан или нещо друго за изправяне на косата



jus7chy
12-05-2008, 12:09
Значи косата ми е къдрева и гъста и не мога да си я направя на бодлички а на мен на бодли ми отива много. Кажете някакъв шампоан или нещо друго за изправяне на косата и да нее така гъста.. мерси предварително :)


Редактирано от ProstoAz
1 точка от правилника!

breathless
12-05-2008, 12:54
Изглади я с ютия.

jus7chy
12-05-2008, 13:02
момче сам как да я изгладя като е къса кам 4-5 см е..

ILY
12-05-2008, 13:06
ми пробвай със сешоара до колкото можеш да я изтегляш нагоре и може би преди сешоара няква пяна или нз ... според мен би трябвало да стане ама не съм много компетентна понеже не съм момче ... :smt083

GaBiIi__
12-05-2008, 13:48
ako e dosatatu4no dulga s mnmn tunka presa... ako ne se6oar i silen stilizant :)

taNcheto93
12-05-2008, 14:08
с преса :)

BaHky
12-05-2008, 14:13
значи преди да ти отговоря ще ти задам един въпрос... как разбра ,че ти отива на бодлички като не можеш да я правиш и питаш нас как :shock:
странно... :-o

А иначе предполагам след баня както казаха някои др. потребители издарпваш я и я издухваш здраво... и с някой лак с по-силна фиксация или гел незнам.... или я скъси малко колкото по-къс ти е косама толкова по-лесно ще станат бодличките....
а ако можеш с някоя тънка преса още по-добре

UFOs
12-05-2008, 14:17
Сложи си вакса.. :-D

Schneeflocke
12-05-2008, 15:06
Nivea имат серия за изправяне на косата. Шампоанът и балсамът се съмнявам да правят нещо, но третото върши добра работа. То е в шишенце като тези, в които са маските, но се води балсам без отмиване или нещо такова.

jus7chy
12-05-2008, 15:49
значи преди да ти отговоря ще ти задам един въпрос... как разбра ,че ти отива на бодлички като не можеш да я правиш и питаш нас как :shock:
странно... :-o

А иначе предполагам след баня както казаха някои др. потребители издарпваш я и я издухваш здраво... и с някой лак с по-силна фиксация или гел незнам.... или я скъси малко колкото по-къс ти е косама толкова по-лесно ще станат бодличките....
а ако можеш с някоя тънка преса още по-добре
emi bratle hodil sam na frizior i znam

deni15
12-06-2008, 11:45
с тънка преса ще стане ...

co0L_gIrL
12-06-2008, 12:14
Кристали за коса.. Имам и едно нещо на Шварцкопф, в лилава опаковка.. Намазва се косата докато е влажна и след това със сешоар..

xbLaHx
12-06-2008, 15:39
оле щом си момче и вземи неква преса боклук за 15 лв има :lol: то за 2-3 кичура ще ти свърши работа .. въй въй 8-) 8-)

BaHky
12-07-2008, 19:30
оле щом си момче и вземи неква преса боклук за 15 лв има :lol: то за 2-3 кичура ще ти свърши работа .. въй въй 8-) 8-) и ако му е мн каса косата как 6те си я хване с тая преса ,че да я исправи ?

MmimsS
12-07-2008, 19:36
Taft и Schauma имат продукти за изправяне на коса без преса, но не знам дали действат

xbLaHx
12-08-2008, 13:04
оле щом си момче и вземи неква преса боклук за 15 лв има :lol: то за 2-3 кичура ще ти свърши работа .. въй въй 8-) 8-) и ако му е мн каса косата как 6те си я хване с тая преса ,че да я исправи ?

Оправи си граматиката,тогава ми прави забележки :-D И пресите хващат къса коса :x Пфф смешко.Ако му е толкова на зор да отиде да си постриже гейскта коса ;]]

nejnaDROGA
12-08-2008, 13:33
Вариант 1:Вземаш си серията на Нивеа за изправяне на косата без преса.Изкъпваш се с шампоана...слагаш балсам,стоиш минута-две,отмиваш го...излизаш от банята и на влажна коса слагаш стерилизиращия крем и почваш да сушиш със сешоара (като въздушната струя е насочена срещу посоката на косъма...дано си ме разбрал)...косата изсъхва и я пръскаш с лак :)
Вариант 2:Купуваш си преса с тясна плочка (има такива за 30-тина лева),хващаш гаджето или някоя друга приятелка и й връчваш пресата с думите "Нали си знаеш работата" :D (един френд така ми се помоли преди 3 дена :D )
Вариант 3:Хващаш пяната...вдигаш си косата и след това фиксираш с лак
Вариант 4:Докато косата ти е още влажна я изсушаваш с кърпа (не я овиваш в кърпата и чакаш да изсъхне,а с бързи движения я търкаш)...След като изсъхне я фиксираш с лак :)

Оффф сещам се още поне 2-3 начина едно МОМЧЕ да си вдигне косата :-D въпреки,че къдравите и гъсти коси се изправят малко трудно :)

BaHky
12-08-2008, 13:55
оле щом си момче и вземи неква преса боклук за 15 лв има :lol: то за 2-3 кичура ще ти свърши работа .. въй въй 8-) 8-) и ако му е мн каса косата как 6те си я хване с тая преса ,че да я исправи ?

Оправи си граматиката,тогава ми прави забележки :-D И пресите хващат къса коса :x Пфф смешко.Ако му е толкова на зор да отиде да си постриже гейскта коса ;]]Ае маняк кво ми говориш за граматика е ? Какво пиша деларация ли пиша молба ли пиша че да си гледам граматиката :-o Ако искаш ми обясни и че тряя си напиша потребителското име на кирилица и да си боядисам стаята в жълто :-x Ти модератор ли си или администратор че никаде не пише на профила ти и пък си предаваш някви права и да казваш АЗ какво да правя ? как стават тия работи :-x пиши си там комплексарските постове и въобще не ме занимавай със странични работи които нито са ти работа пък и да ти бяха пак не ме ебе (вече) спецялно за твоето мнение :-x

Така че игнорирам и тапата ти изява относно моя пост господин ГРАМАТИКОВ !

BaHky
12-08-2008, 13:58
Ем относно гъстата коса можеш да я филираш и няма да е гъста...

xbLaHx
12-08-2008, 14:05
оле щом си момче и вземи неква преса боклук за 15 лв има :lol: то за 2-3 кичура ще ти свърши работа .. въй въй 8-) 8-) и ако му е мн каса косата как 6те си я хване с тая преса ,че да я исправи ?

Оправи си граматиката,тогава ми прави забележки :-D И пресите хващат къса коса :x Пфф смешко.Ако му е толкова на зор да отиде да си постриже гейскта коса ;]]Ае маняк кво ми говориш за граматика е ? Какво пиша деларация ли пиша молба ли пиша че да си гледам граматиката :-o Ако искаш ми обясни и че тряя си напиша потребителското име на кирилица и да си боядисам стаята в жълто :-x Ти модератор ли си или администратор че никаде не пише на профила ти и пък си предаваш някви права и да казваш АЗ какво да правя ? как стават тия работи :-x пиши си там комплексарските постове и въобще не ме занимавай със странични работи които нито са ти работа пък и да ти бяха пак не ме е** (вече) спецялно за твоето мнение :-x

Така че игнорирам и тапата ти изява относно моя пост господин ГРАМАТИКОВ !

Игнорирай тАпата ми изява :razz: Fashion Style вреди сериозно на вас и другите около вас :-D

BaHky
12-08-2008, 15:15
bla bla blaКомплекси ли избиваш другарю :lol:
Грозен ли си смотан ли си че се подиграваш на другите :shock:
Ти какво си анти подържашт се ли обичаш да си нафунарваш да се капеш 1 път седмично и под това да изглеждаш добре разбираш да си обуеш новите маратонки новото дънки и тениска и да сложиш ефтин парфюм който не се различава по арумат от спирт :-o И ако аз съм фешън заради това че не се обличам с биташка тениска и дънки и че си правя някаква прическа ти трябва да си или селтак или свръх модерен клошар :(
И пак повтарям ако за тебе това да си купиш нещо различно от това на битака и да си направиш прическа различна от Прическа-шапка,купичка,0,1,2 номер и забравих да се среша е фешън аз ще се примиря с желанието ти да изглеждаш свръх компетентен и да избиеш комплексите си... заповядай сцената е твоя :-D

xbLaHx
12-08-2008, 16:27
bla bla blaКомплекси ли избиваш другарю :lol:
Грозен ли си смотан ли си че се подиграваш на другите :shock:
Ти какво си анти подържашт се ли обичаш да си нафунарваш да се капеш 1 път седмично и под това да изглеждаш добре разбираш да си обуеш новите маратонки новото дънки и тениска и да сложиш ефтин парфюм който не се различава по арумат от спирт :-o И ако аз съм фешън заради това че не се обличам с биташка тениска и дънки и че си правя някаква прическа ти трябва да си или селтак или свръх модерен клошар :(
И пак повтарям ако за тебе това да си купиш нещо различно от това на битака и да си направиш прическа различна от Прическа-шапка,купичка,0,1,2 номер и забравих да се среша е фешън аз ще се примиря с желанието ти да изглеждаш свръх компетентен и да избиеш комплексите си... заповядай сцената е твоя :-D

Нищо не ти схванах от това,което написа :-D Селянин ;дд ..и съм момиче бтл :) Айде спирам да се занимавам с тебе,защото вече станаха доста офтопици.
;]]

Kras4eto_lp
12-08-2008, 17:45
Аз лично съм доволна от продуктите на Tigi :) Малко по-скъпички са но са много добри :P
Ето ти няколко продукта, които могат да ти свършат работа
http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=21_70&products_id=924
http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=21_70&products_id=923
http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=21_70&products_id=928

BaHky
12-08-2008, 18:07
bla bla blaКомплекси ли избиваш другарю :lol:
Грозен ли си смотан ли си че се подиграваш на другите :shock:
Ти какво си анти подържашт се ли обичаш да си нафунарваш да се капеш 1 път седмично и под това да изглеждаш добре разбираш да си обуеш новите маратонки новото дънки и тениска и да сложиш ефтин парфюм който не се различава по арумат от спирт :-o И ако аз съм фешън заради това че не се обличам с биташка тениска и дънки и че си правя някаква прическа ти трябва да си или селтак или свръх модерен клошар :(
И пак повтарям ако за тебе това да си купиш нещо различно от това на битака и да си направиш прическа различна от Прическа-шапка,купичка,0,1,2 номер и забравих да се среша е фешън аз ще се примиря с желанието ти да изглеждаш свръх компетентен и да избиеш комплексите си... заповядай сцената е твоя :-D

Нищо не ти схванах от това,което написа :-D Селянин ;дд ..и съм момиче бтл :) Айде спирам да се занимавам с тебе,защото вече станаха доста офтопици.
;]]Еми така е ти нали си от "компетенцията" ? Пък това че си жена как трябваше да разбера :-o аааа да разбирам името на профила ? Всъшност не... то не е женско... Сигурно е аватара ? Хм и там не виждам нищо което да наподобява момиче или да ме навежда на мисълта че си момиче ? Ааа сега схванах по-полата ? или ти не носиш поли щото е мн фешън а това е във вреда за обществото :-D

Спираш заради офтопиците ли :smt112

Еми и аз да спра заради ОФФ... топиците :lol:

MiRaCuLiX
01-07-2009, 16:07
купи си брилянтин,не си взимай гел,пяна и т.н. те са вредни за косата(оплешевява се от тях) докато при брилянтина е друго

Schneeflocke
01-07-2009, 16:22
оле щом си момче и вземи неква преса боклук за 15 лв има :lol: то за 2-3 кичура ще ти свърши работа .. въй въй 8-) 8-) и ако му е мн каса косата как 6те си я хване с тая преса ,че да я исправи ?

Оправи си граматиката,тогава ми прави забележки :-D И пресите хващат къса коса :x Пфф смешко.Ако му е толкова на зор да отиде да си постриже гейскта коса ;]]Ае маняк кво ми говориш за граматика е ? Какво пиша деларация ли пиша молба ли пиша че да си гледам граматиката :-o Ако искаш ми обясни и че тряя си напиша потребителското име на кирилица и да си боядисам стаята в жълто :-x Ти модератор ли си или администратор че никаде не пише на профила ти и пък си предаваш някви права и да казваш АЗ какво да правя ? как стават тия работи :-x пиши си там комплексарските постове и въобще не ме занимавай със странични работи които нито са ти работа пък и да ти бяха пак не ме е** (вече) спецялно за твоето мнение :-x

Така че игнорирам и тапата ти изява относно моя пост господин ГРАМАТИКОВ !

Ако го игнорираш малко по-усърдно, може и в леглото да свършите. А граматиката и правописът не са само за молби и класни работи - ако ги владееш, ги ползваш непрекъснато, защото просто не ти прави впечатление.

xbLaHx, не си приритал от грамотност и не виждам къде се вреш да правиш забележки.

MiRaCuLiX, докажи, че от пяната и гела се оплешивява, а от брилянтина - не. Някои хора го твърдите, но досега никой не се е обосновал.

Ou7taControL
01-07-2009, 17:33
значи преди да ти отговоря ще ти задам един въпрос... как разбра ,че ти отива на бодлички като не можеш да я правиш и питаш нас как :shock:
странно... :-o

значи преди и аз да му отговоря ще ти задам един въпрос.. Според теб той никога през живота си ли не се е правил на подлички че да не знае дали му отива?! :shock:


по темата : с преса за коса те се продават такива тънки, както някой вече каза.. не би трябвало да е проблем да си намериш :)

leidymimi
01-08-2009, 16:54
Значи косата ми е къдрева и гъста и не мога да си я направя на бодлички а на мен на бодли ми отива много. Кажете някакъв шампоан или нещо друго за изправяне на косата и да нее така гъста.. мерси предварително :)


Редактирано от ProstoAz
1 точка от правилника!

извинявай ама хората се чудят как да си сгъстят косата а ти се чудиш как да я направиш да не е толкова гъста

colymoly
01-09-2009, 17:44
намери си продукти на един шампоан да не му казвам името че ще ме баннат като нищо :evil: ами лилави тубички има шампоан балсам и не знам кво още ама определено действа но си купи и стилизираща четка :)