PDA

View Full Version : дамската хигиена...



foreverr
12-05-2008, 16:05
Сори за тъпата тема, но ми е любопитно.Тъй като нали всяко момиче си се подмива от кръста на долу, и въпросът ми е като се миете дали миете само пу****а си или и си миете и крачетата там с душ гел и сапунче???Защото сестра ми например като се мие само от долу се мие, докато аз ии краката и изобщо сичко от кръста на долу :-o .А и какъв интимен гел ползвате в момента и от кой сте най-доволни.И по колко пъти дневно се миете?

SINDEL
12-05-2008, 16:32
:shock: Каква е тая тема бе?

Океееей... Ами аз ли4но вси4ко си измивам - не само от кръста нагоре. Някак си.. не си представям да се изкъпя до половината, а примерно краката да са ми мръсни :?
И си взимам душ задължително сутрин преди работа и ве4ер след. А когато не съм на работа, дори и по-4есто.
Интимният ми гел в момента е някакъв на Ейвън, но не е нещо особено. От Нивеата сякаш съм най-доволна.

kalpazanka
12-05-2008, 17:02
Взимам си душ сутрин и вечер задължително! Мия всичко.
Най-доволна съм от Лактацид. :)

lori
12-05-2008, 17:20
Взимам си душ сутрин и вечер задължително! Мия всичко.
Най-доволна съм от Лактацид. :)
+1 лятото и по 3 пъти... а Лактацид ползвам от около година, пробвала съм и много други, но от този съм най- доволна.

darla
12-05-2008, 17:59
kupq se sutrin i ve4er,kupq si cqloto tqlo-kak taka samo polovinata :shock: ,estestveno s intimniq du6-gel si miq samo izntimnite 4ast(izpolzvam Lactacyd),a s drugiq du6-gel si mislq cqloto tqlo.ne mislq,4e e osobeno slojno 8-)

foreverr
12-05-2008, 20:03
Хмм.. нз защо всеки реагира, че се мия понякога само от кръста на долу!Е да, секи ден си мия цялото тяло, нооо понякога като няма вода/щото сме 6 човека в къщи!!!!/ и мога само да се измия от кръста на долу!Кво нормално си е!

darla
12-05-2008, 20:58
^ami predi kato sum se kupala na boiler(pri baba i dqdo),dori i kato ne e imalo dostatu4no topla voda si izmivqm cqloto tqlo,puk ako 6te nakraq du6a da stane stude,po princip taka ili ina4e se kupq s po-studena voda...no 6tom taka si precenq6,niki ni6to nemoje da ti kaje.tova si e tvoi navik-individualen.

sladky2009
12-06-2008, 03:14
Ами аз се подмивам долу само като се къпя :oops: в смисъл два пъти в седмицата. не че ме мързи ами сеа зимата ми е студено не понасям студа :o иначе лятото по често почти всеки ден.

Не мисла че е нужно да го праиш по два пъти на ден :-o ръцете са ни мн по мръсни отколкото там.. и за мен тва подмиване е почти излишно

darla
12-06-2008, 07:57
^Imam nqkolko vuprosa,4iito otgovori 6te mi pomognat da razbera posta ti:
1vo:ti si momi4e,nali?
2ro:na kolko godini si?
3to:naistina li se kupe6 samo 2 puti v sedmicata?(pod kupane s4itai i du6)
4to:ako vodi6 polov jivot,ne smqta6 li,4e li4nata ti higiena e malko....pod nivoto?
P.S.-6te sum blagodarna ako mi otgovori6 bez da priema6 vuprosite mi kato opit za zaqjdane :)

Wrathchild
12-06-2008, 08:32
Ами аз се подмивам долу само като се къпя :oops: в смисъл два пъти в седмицата. не че ме мързи ами сеа зимата ми е студено не понасям студа :o иначе лятото по често почти всеки ден.

Не мисла че е нужно да го праиш по два пъти на ден :-o ръцете са ни мн по мръсни отколкото там.. и за мен тва подмиване е почти излишноИзвинявай, но за момиче с такова самочувствие, си егати мърлата...

ice__kiss
12-06-2008, 16:07
аз ако можех нямаше да излизма от банята :grin: ама попринцип суртин се къпя и ве4ер ама не всяка а за интимния гел сам най- доволна от красная линия :grin:

mysterious93
12-06-2008, 19:44
Ами аз се подмивам долу само като се къпя :oops: в смисъл два пъти в седмицата. не че ме мързи ами сеа зимата ми е студено не понасям студа :o иначе лятото по често почти всеки ден.

Не мисла че е нужно да го праиш по два пъти на ден :-o ръцете са ни мн по мръсни отколкото там.. и за мен тва подмиване е почти излишноИзвинявай, но за момиче с такова самочувствие, си егати мърлата...

хаха..ми то профила й е ебавка..кво повече да говорим :D

foreverr
12-06-2008, 22:48
Обаче някои хора отричат интимните гелове и са против тях/карче рядко има такива / и се чудя защо, нооо днес се обедих, че интимният гел е най-добрият вариант за измиване на интимните части.Защото вчера интимният гел ми беше свършил и се измих с душ гел/направих голяма грешка, трябваше само с вода да се измия/ и после започна един гаден сърбеж и много се изплаших.Обаче днес си купих интимен гел лактацид и като се измих и сега всичко си е както преди. :grin:

cooool
12-07-2008, 18:44
И аз да се разпиша за тази анкета :Р та аз в седмицата се къпя около 3 пъти, тъй като съм доста заета, но подмиването е поне 2-3 пъти, а по време на цикъл и по-често. :)

darla
12-07-2008, 19:31
kolko zaet trqbva da si ,po dqvolite,4e da ne moje6 da otdeli6 po 10min na den za du6?!

sladky2009
12-07-2008, 21:20
Ами аз се подмивам долу само като се къпя :oops: в смисъл два пъти в седмицата. не че ме мързи ами сеа зимата ми е студено не понасям студа :o иначе лятото по често почти всеки ден.

Не мисла че е нужно да го праиш по два пъти на ден :-o ръцете са ни мн по мръсни отколкото там.. и за мен тва подмиване е почти излишноИзвинявай, но за момиче с такова самочувствие, си егати мърлата...

Не съм мърла! а и тук никой нямам познати и едва ли някой ще го прочете

sladky2009
12-07-2008, 21:28
^Imam nqkolko vuprosa,4iito otgovori 6te mi pomognat da razbera posta ti:
1vo:ti si momi4e,nali?
2ro:na kolko godini si?
3to:naistina li se kupe6 samo 2 puti v sedmicata?(pod kupane s4itai i du6)
4to:ako vodi6 polov jivot,ne smqta6 li,4e li4nata ti higiena e malko....pod nivoto?
P.S.-6te sum blagodarna ako mi otgovori6 bez da priema6 vuprosite mi kato opit za zaqjdane :)

ще ти отговора на въпросите :)

1- да
2-на 15 :oops:
3-да..само зимата
4-случи се веднъж..но по принцип искам да ме приемат каквато съм. слагам мн парфюм всеки ден и не мириша ама тогава бях забраила и го отвратих :-D :oops:

UFOs
12-08-2008, 19:01
Да ви имам проблемите.Французите пък са хора които не се къпят много.Абе някои от вас са много капризни и гнусливи на тема лична хигиена.Може момичето просто да се пази и да не се цапа.Това си е нейна работа!Да не би да сте я мирисали та знаете какво е .. :-D

darla
12-08-2008, 19:10
^abe,kakvo zna4i da ne se capa,be?trqbva da brukne v kalna lokva ili v kofa laina,4e da se izkupe?nali vseki den hodi do toaletnata,izliza navun,"obira" mrusotiqta i vsi4kiq prah,nosi drehi...izvur6va fizi4eski deinosti??Za kakvo govorim izob6to? Trqbva da i zalepnat dunkite na guza ot pot,4e da se seti da vleze v banqta li?Ama mnogo ste prosti,naistina!!!!

P.S.-az ve4e ako ne si vzema du6,prosto nemoga da si legna,4uvstvam se diskomfortno-ne za6toto sum mrusna,a prosto se 4uvstvam osvejena sled du6a i gotova da se gu6na v 4ar6afite!

Lip4y
12-08-2008, 20:08
Az sam mn dobre s higienata vinagi chista , sutrin si vzemam du6 a sledobed se kapya taka vinagi prez cyaloto denono6tie sam 4ista :) koeto mi pravi udovolstvie che podarjam mn dobra higiena , Moya dush gel za intimnite oblasti mu zabravih imeto a e vav kinefa i me marzi da otida da skivamnos am dovolna miri6e mn priyatnoo 8-)

darla
12-09-2008, 08:22
^nqma ni6to,mila,ti produljavai da ne se kupe6 i da izliva6 tonove parum varhu sebe si,posle nqma da se u4udvam za6to pi6e6 po forumite kak si otblusnala edi-koi si v legloto i leko si go otvratila.Az mislq,a ne samo az,a i ostanalite momi4eta tuk,4e kupaneto nqma ni6to ob6to s mirizmata na 4ovek.Eto ti primer:
ako sum bila na diskoteka ili zavedenie,pu6ila sum cqla no6t i vsi4ki pokrai men sa go pravili,posle-da,smurdq na fasove i sama nemoga da se turpq.Ako sum spalq cqla no6t i ne sum se "vmirisala",tova spored teb ozna4ava,4e v NIKAKUV slu4ai sutrinta ne trqbva da si vzema du6.
P.S-abe po temata nqmam dumi ve4e,ti si unikat v toq forum,nz koi idiot dtoi zad fake-profila ti ama se spravq dosta jalko... :-)

Wrathchild
12-09-2008, 08:38
Да ви имам проблемите.Французите пък са хора които не се къпят много.Абе някои от вас са много капризни и гнусливи на тема лична хигиена.Може момичето просто да се пази и да не се цапа.Това си е нейна работа!Да не би да сте я мирисали та знаете какво е .. :-D

Точно така е :oops: не се цапам и съм си чиста..когато усеття че има нещо влизам и се къпя. в седмицата веднъж или два пъти ми стига..и като момиче мога да кажа че тези които се къпят по 2-4-6 пъти на ден просто миришат ужасно и тва е причината да го правят.тая дарла е една от тях :-D
освен тва в класа сме 15 момичета и просто миризмата не се трай 8-[ няма начи да е от момчетата нали :?Как ми идва да ти обърша 2 шамара... абе, ти хубаво уж не се цапаш, ама прахоляка от улиците се лепи по дрехите и тялото най-малкото, което е...

darla
12-09-2008, 08:40
Wrathchild,az ostavam s vpe4atleni,4e tq hodi s neoprenov kostum!

UFOs
12-09-2008, 13:53
^abe,kakvo zna4i da ne se capa,be?trqbva da brukne v kalna lokva ili v kofa laina,4e da se izkupe?nali vseki den hodi do toaletnata,izliza navun,"obira" mrusotiqta i vsi4kiq prah,nosi drehi...izvur6va fizi4eski deinosti??Za kakvo govorim izob6to? Trqbva da i zalepnat dunkite na guza ot pot,4e da se seti da vleze v banqta li?Ama mnogo ste prosti,naistina!!!!

P.S.-az ve4e ako ne si vzema du6,prosto nemoga da si legna,4uvstvam se diskomfortno-ne za6toto sum mrusna,a prosto se 4uvstvam osvejena sled du6a i gotova da se gu6na v 4ar6afite!

Тя пък може да се чувства комфортно!И прости сме да,щото пишем на кирилица..

foreverr
12-09-2008, 14:46
Oфф, не мога да разбера защо всички се карат на момичето, че се е къпало по 1-2 пъти седмично!!!Ми все пак тя си решава-тя ще мирише, а не вие и ня нея ще и е некомфортно, а не на вас.Пък може и да и е добре така!!!Все пак тя си решава какво да прави с личната си хигиена и да и говорите и да не и тя си знае!

darla
12-09-2008, 15:39
^abe,kakvo zna4i da ne se capa,be?trqbva da brukne v kalna lokva ili v kofa laina,4e da se izkupe?nali vseki den hodi do toaletnata,izliza navun,"obira" mrusotiqta i vsi4kiq prah,nosi drehi...izvur6va fizi4eski deinosti??Za kakvo govorim izob6to? Trqbva da i zalepnat dunkite na guza ot pot,4e da se seti da vleze v banqta li?Ama mnogo ste prosti,naistina!!!!

P.S.-az ve4er ako ne si vzema du6,prosto nemoga da si legna,4uvstvam se diskomfortno-ne za6toto sum mrusna,a prosto se 4uvstvam osvejena sled du6a i gotova da se gu6na v 4ar6afite!

Тя пък може да се чувства комфортно!И прости сме да,щото пишем на кирилица..
e,az govorq za sebe si v slu4aq,nali!

sladky2009
12-09-2008, 15:48
Wrathchild,az ostavam s vpe4atleni,4e tq hodi s neoprenov kostum!

nz 6to postoqnno se zaqjda6 s men :? ostavi me namira 6te se kapq kogato si poiskam!

darla
12-09-2008, 15:50
e,kupi se de,kakto vijdah sprqh da govorq s teb,nali?!

krem4et0
12-09-2008, 16:05
kupq se sutrin i ve4er,kupq si cqloto tqlo-kak taka samo polovinata :shock: ,estestveno s intimniq du6-gel si miq samo izntimnite 4ast(izpolzvam Lactacyd),a s drugiq du6-gel si mislq cqloto tqlo.ne mislq,4e e osobeno slojno 8-)

О...зимата на тая студ понякога само от кръста надолу се мия.....Рискувам иначе да си навлека някоя настинка....студена(е, хладна де) вода и студена стая после не е добра идея. И защо трябва да се мия сутрин като стана, след като съм се мила вечер и съм легнала в чисто легло с чисти чаршафи и само съм СПАЛА!

darla
12-09-2008, 16:23
krem4eto,nikoi ne e kazal,4e TRQBVA.az ne si vzimam du6 vsqka sutrin,no kogato mi e aaadski trudno da se sabudq i stana s dupeto nagore,vlizam za edin burz du6,za da vlqza v kondiciq.drugiq variant e da sum v cikul-togava nqma kak da propusna du6a.no za studa si pravq-nai-nepriqtnata 4ast ot cqlata rabota e kato izleze6 ot banqta i v purviq moment zaduljitelno ti stava studeno,nezavisimo dali staqta e zagrqta ili ne.mn kofti trupka 8)

P.S.-pisna mi ot tiq ot data-ta.zaradi profilaktikata im 2dni stoq bez avatar.AMAN! :?

krem4et0
12-09-2008, 17:26
Е, лятото го правя, ама зимата.кое по-напред. Сутрин трябва за 30-35 мин да се събудя, да отида до тоалетна, да се измия, облека(обикновено тогава решавам какво да нося), да се гримирам, да пия кафе и.....уж имам много време, а все идвам на работа с биенето на първия звънец, а трябва 5 минути преди това......

pifiella
12-09-2008, 18:33
Wrathchild,az ostavam s vpe4atleni,4e tq hodi s neoprenov kostum! i az taka si pomislih...........eba*i i horata ima po 2 pyti na sedmica se kapqt vy6ki sigurno imat........

UFOs
12-09-2008, 18:45
А на вас,сигурно космите ви опадат от прекаленото търкане и чистене.. :-D

darla
12-09-2008, 18:48
^ 8-) az sum si ostavila samo kosmite na kosata i vejdite,ne se pritesnqvam za tqh 8-)

chokolate_girl
12-10-2008, 20:12
по принцип ,като се мия специално от кръста надолу мия всичко и краката и т.н...и се мия на обяд и вечер преди лягане....
но най-обичам да взимам душ на цялото тяло,защото ми олеква и се чувствам много хубаво :)

UFOs
12-10-2008, 21:02
аз пък имам косми долу :oops:
До сега те защитавах,сега ме отвращаваш.. :-D

UFOs
12-11-2008, 13:13
Извинявай,ама на колко години си?Според мен ти секс скоро няма да правиш или вече е имало такава будала която да се съгласи да прави секс с теб..

pifiella
12-11-2008, 16:10
Извинявай,ама на колко години си?Според мен ти секс скоро няма да правиш или вече е имало такава будала която да се съгласи да прави секс с теб..

pravla sym sex..i da ima takiva ne sum grozna 4e da ne pravq. nqma da otgovarqm ve4e ne tupite ti vuprosi :? аха не си грозна ок ....ама си ТЪПА...това не можеш да го отречеш........ :grin:

darla
12-11-2008, 16:20
sladky2008,az pak nemoga da se vuzdurja-po princip si prava(pone taka pi6e po debelite knigi),4e kosmite tam dolu predpazvat ot infekcii i t.n.oba4e tova ne vaji pri teb-spored teb sled kato se kupe6 1-2puti sedmi4no dali te predpazvat ot mrusotiqta!NE!V tvoq slu4ai te q zadurjat i razvivat-otvrat! :-& ne go priemai li4no,ama otivam da povurna! :smt064

LadyDy
12-11-2008, 16:27
Sladky2008, къпеш се САМО 2 пъти в седмицата??!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :? :? :? :-o

darla
12-11-2008, 16:29
^da,vurni se nazad v temata i 6te ostane6 sus zqpnala usta.ne stava vupros za kupane na kosata,a za obiknoven du6 :razz: no vse pak tova e izmislen personaj i mu e pozvoleno da e kakuvto si poiska-vsu6tnost gnusen i otbluskva6t

darla
12-13-2008, 08:03
i na vsi4ki,koito te zaobikalqt! 8)

Dundy
12-13-2008, 13:27
аз пък не разбирам защо всички се занимават с този sladky2008.Всички разбраха че е ебавка и вече става тъпооо.ъмм да аз се мия всеки ден вечерта и през лятото и повече

foreverr
12-13-2008, 13:29
аз пък не разбирам защо всички се занимават с този sladky2008.Всички разбраха че е ебавка и вече става тъпооо.ъмм да аз се мия всеки ден вечерта и през лятото и повечеМи и аз не разбирам защо се занимават с нея :o :x

tedi_96
12-14-2008, 13:37
az se kapq prez den kato imam predvid kapq izmivam si vsichko,az lichno sam protiv intimnite gelove,tova e lichno moe mnenie ,az lichno se miq samo sas voda ,tqloto sas dush gel,kosata sas shampoan i liceto sas garnier si pravq maska kogato se kapq no za intimnite chasti predpochitam samo voda :? :-)

foreverr
12-14-2008, 13:50
az se kapq prez den kato imam predvid kapq izmivam si vsichko,az lichno sam protiv intimnite gelove,tova e lichno moe mnenie ,az lichno se miq samo sas voda ,tqloto sas dush gel,kosata sas shampoan i liceto sas garnier si pravq maska kogato se kapq no za intimnite chasti predpochitam samo voda :? :-)Чувала съм и други момичета да се мият само с вода и наистина може да е хубаво да се мием само с вода, но аз направих опита да се мия само с вода и издържах само 4 дни.Просто като се мия само с вода и се чувствам все едно не съм се измила "там долу"!Иначе има и някои момичета, които си се мият с душ гел или с сапун долу/например майка ми/ но на мен онзи ден ми беше свършил интимният гел и се измих с душ гел иии умрях после от сърбеж, но за щастие като си купих интимен гел и се измих с него всичко отмина :grin:

tedi_96
12-15-2008, 17:28
az se kapq prez den kato imam predvid kapq izmivam si vsichko,az lichno sam protiv intimnite gelove,tova e lichno moe mnenie ,az lichno se miq samo sas voda ,tqloto sas dush gel,kosata sas shampoan i liceto sas garnier si pravq maska kogato se kapq no za intimnite chasti predpochitam samo voda :? :-)Чувала съм и други момичета да се мият само с вода и наистина може да е хубаво да се мием само с вода, но аз направих опита да се мия само с вода и издържах само 4 дни.Просто като се мия само с вода и се чувствам все едно не съм се измила "там долу"!Иначе има и някои момичета, които си се мият с душ гел или с сапун долу/например майка ми/ но на мен онзи ден ми беше свършил интимният гел и се измих с душ гел иии умрях после от сърбеж, но за щастие като си купих интимен гел и се измих с него всичко отмина :grin:
em da ima razlichni hora az naprimer ne mi e priqtno da se miq sas nqkvi gelove tam dolu no na drugi e po konfortno vapros na izbor?! :)

the_slayer93
12-15-2008, 20:17
Ужас.Отвратих се.Само два пъти в семицата.Надявам се да не съм разбрала добре ,ама момиче на 15(и аз съм на толкова) да се мие само 2 пъти в седмицата?WTF??Надявам се поне да си сменяш бельото всеки ден...Ужас. Дарла е мн права.
Аз си вземем душ веднъж на ден зимата или два пъти ,а през лятото от 3 до колкото мога.Хигиената е най-важното нещо.А косата си си къпя 2 пъти в седмицата или 3 зависи ,ако е замърсена....не мога да ходя с мазна коса.Айде ,че водата е на свършване ок,ама не е чак толкова малко ,че за душ 5-10(за мен поне 20) мин да няма :razz: