PDA

View Full Version : Извратени неща, които сте правили по време на секс?



jus7chy
12-05-2008, 20:24
до ся не сам праел извратени неща

Homunuculus
12-05-2008, 20:45
до ся не сам праел извратени неща

Аз пък оня ден до като оправях комшииката си намазах филия с лютеница и си пуснах искрено или лично.... това минаваме ли го за извратено? Ако не да ти разправям за оня ден като си прах чорапите???

CanyH
12-05-2008, 21:40
Оф сега схванах темата. Най-извратеното беше когато бях объркал леглото на приятелката ми с това на майка й, и имаше сестричка след това :oops: :oops:

Ок пич....... http://www.ivanov.nu/userfiles/2007/marmot.gif

SINDEL
12-06-2008, 15:04
Най-разли4ни БДСМ неща, но аз не ги намирам за извратени

darla
12-06-2008, 15:15
Оф сега схванах темата. Най-извратеното беше когато бях объркал леглото на приятелката ми с това на майка й, и имаше сестричка след това :oops: :oops:

Ок пич....... http://www.ivanov.nu/userfiles/2007/marmot.gif

^suglasna sum,a sled malkata sesri4ka doide i golemiq tatko i ti stana jertvata v slu4aq,nali?!Spri filmite

stasitooooo
12-06-2008, 19:23
v wc na diskotekata a kogato izleznahme ima6e goooooooolqqqqqqqqqma opa6ka. posle vs mn kofti ni oglejdaha :oops:

DevilWish
12-07-2008, 15:33
v wc na diskotekata a kogato izleznahme ima6e goooooooolqqqqqqqqqma opa6ka. posle vs mn kofti ni oglejdaha :oops:
Toва за извратено ли се брои!? :?
Не се сещам нещо извратено за сега ;)

alkobalko
12-07-2008, 19:10
Няма нещо, което да приемам за извратено.

Alira
12-07-2008, 19:43
Няма нещо, което да намирам за извратено и което съм правила. Единственото, което за мен е извратено е да пъхна нещо в задника на приятеля ми, но няма да го направя никога: 1. Не ме кефи. 2. И него няма да го изкефи :D :D :D

CanyH
12-07-2008, 22:01
Удари под пояса и бъркане в очите.. пффф
Нема извратени неща

slaveto1989
12-08-2008, 05:51
Ами...правила съм свирки след анален секс :oops: damn giiirl :grin:

vaseto0o
12-08-2008, 08:37
Ами...правила съм свирки след анален секс :oops:
На колко човека направи свирки, и колко от тях участваха в аналния секс :-o

darla
12-08-2008, 09:36
Ами...правила съм свирки след анален секс :oops:
На колко човека направи свирки, и колко от тях участваха в аналния секс :-o

:lol: sudeiki po forumnata istoriq i izkazvaniqta na mackata,bili sa pove4e ot 2ma! :lol: Momi4eto e kofa,me4tata na vsqko teen-boy-4e!

traka
12-08-2008, 09:38
Ами...правила съм свирки след анален секс :oops:
На колко човека направи свирки, и колко от тях участваха в аналния секс :-o

:lol: sudeiki po forumnata istoriq i izkazvaniqta na mackata,bili sa pove4e ot 2ma! :lol: Momi4eto e kofa,me4tata na vsqko teen-boy-4e!

Мацко, уби ме :D

darla
12-08-2008, 09:39
^:grin: E,nemoje6 da kaje6 na 4ernoto-bqlo! 8-)

traka
12-08-2008, 09:40
Не бе то лошо няма... те хората са си го казали "от гъза в устата, да не се губи аромата" :razz: :razz: :razz:

babity
12-08-2008, 09:41
Ти пък каква си да и слагаш етикети? П*тката си е нейда, да си прави каквото иска. Откога хората, които обича да правят секс и да експериментират в него станаха "кофи". Айде много ви сА мола....

darla
12-08-2008, 09:47
Ти пък каква си да и слагаш етикети? П*тката си е нейда, да си прави каквото иска. Откога хората, които обича да правят секс и да експериментират в него станаха "кофи". Айде много ви сА мола....

Abe p*tkata si e neina,ama za guza qvno ima pove4e ot nqkolko pritejateli.Az sum ZA eksperimentite v sexa!

babity
12-08-2008, 09:50
Ти пък каква си да и слагаш етикети? П*тката си е нейда, да си прави каквото иска. Откога хората, които обича да правят секс и да експериментират в него станаха "кофи". Айде много ви сА мола....

Abe p*tkata si e neina,ama za guza qvno ima pove4e ot nqkolko pritejateli.Az sum ZA eksperimentite v sexa!

Не личи да е така.

darla
12-08-2008, 09:54
^e,izvinqvai ama pod eksperiment ne rabiram da prenebregna elementarnite si higienni cennosti.ti kakvo razbira6 pod eksperiment v sexa-qvno da te 4uka v dupeto i da ti zavira prez tva vreme glavata v toaletnata 4iniq i da puska vodata-experimentite bi trqbvalo da dostavqt udovolstvie....

Adwokat
12-08-2008, 13:32
^e,izvinqvai ama pod eksperiment ne rabiram da prenebregna elementarnite si higienni cennosti.ti kakvo razbira6 pod eksperiment v sexa-qvno da te 4uka v dupeto i da ti zavira prez tva vreme glavata v toaletnata 4iniq i da puska vodata-experimentite bi trqbvalo da dostavqt udovolstvie....


Извинявай , от къде знаеш дали си е направила клизма или т.н ? че да говориш такива глупости?

darla
12-08-2008, 13:43
ami sled kato se e nas..., po vreme na sexa,nai-veroqtno ne si e napravila klizma,koeto prosto nqma da komentiram.Tova se otnasq za purvot momi4e,koeto zapo4nah da komentiram.

CeluvaiMe
12-08-2008, 15:15
ami sled kato se e nas..., po vreme na sexa,nai-veroqtno ne si e napravila klizma,koeto prosto nqma da komentiram.Tova se otnasq za purvot momi4e,koeto zapo4nah da komentiram.

Moment Darla [-X
nikade ne e kazano che Milena (mislq che se kazva6e) kato e pravila analen (ne e nasha i nichiq rabota koi sas kolko i kak sa go pravili),
se izpusnala (t.e. ne e bila podgotvena - uvajavam chovekat koito izlizaiki ot vkashti si vzima dush, no edva li e vazmojno predi vsqko izlizane da si pravish klizma, naemash li se da go osporish?).
Obache nishto ne ni dava pravo da tvardim che analniq, izpuskaneto i svirkata sa se sluchili v edin i sashti moment, nali ?

Moje sled opita, veche da e bila podgotvena za analen i posle da e pravila svirka, dali e stanalo po inerciq i v parviq moment ne se e usetila (takiva neshta se sluchvat i posle :oops: ama veche e minalo) ili taka si go e islkala i si go haresva... ne e rabota na men i na Teb

Haide da pitame Milena, kak e stanalo i kak se chustva sled tova 8) :-o
Milena shte razkajesh li ?..nikoi ne e "Sadnik"..nai-mnogo moje da stigne do "Zadnik" :shock: po-natam ne tarpi evoliuciq :razz:

mettalium
12-08-2008, 15:28
Fisting & Pissing!!!! :D :D :D :D

CeluvaiMe
12-08-2008, 15:29
Ами...правила съм свирки след анален секс :oops:
На колко човека направи свирки, и колко от тях участваха в аналния секс :-o

Imai tolerans kam konkurenciqta :-k =D> i se zamisli s kakav ton govorish na momiche :mrgreen: sled kato tolkova darjish da znaem che si "Bi" :-o

Zashtoto po sashtiq nachin bih mogal da kaja che za men si si Gei,
a ot tam natatak dali si "Bi" (gei s razshireni funkcii) moje da interesuva momichetata, az nqmam interes :?

NE E PRIQTNO PO TOZI NACHIN, NALI ? :smt006 :smt008 :smt003

darla
12-08-2008, 15:31
^pak kazvam,nemoje6 da kaje6 na 4ernoto-bqlo.za men deto 6te kazva,4e e BI,po-dobre da si kaje,4e e gei.ti qvno obi4a6 ne6tata da se kazvat po zaobikolen na4in

CeluvaiMe
12-08-2008, 15:52
Ами...правила съм свирки след анален секс :oops:

и аз съм правила такива..мн се възбуждам да лижа нещо излязло от мен :oops: :-)

Tova beshe krasivo :smt056 :smt058 :smt115 :smt020 :smt020

ne e vajno dali sam go pravil, taka ili ne - no ako darjite, ne sam daval da mi duhat sled analen

..obache strashno mi haresa nachina po koito go obqsni -{@

Komplimenty :oops:

CeluvaiMe
12-08-2008, 16:03
Ами...правила съм свирки след анален секс :oops:

и аз съм правила такива..мн се възбуждам да лижа нещо излязло от мен :oops: :-)

Tova beshe krasivo :smt056 :smt058 :smt115 :smt020 :smt020

ne e vajno dali sam go pravil, taka ili ne - no ako darjite, ne sam daval da mi duhat sled analen

..obache strashno mi haresa nachina po koito go obqsni -{@

Komplimenty :oops:

нз кво искаш да кажеш, но мен не ме е гнус от себе си..за разлика от други момичета :?

kaza go mn nevinno i sladko :wink: :smt008
za tova mi haresa ;-) =D>

CeluvaiMe
12-08-2008, 16:43
pak skandalizirah moralistite....a kolkoto do tova ne sam se izpuskala i da duham posle.ne sam tolkoz tapa,a bqh podgotvena.darla,kuchko prodaljava6 da se darji6 kato devica..a mai zabravi kakvo si mi spodelqla po skype. sorry za latinicata,no pi6a ot GSM.

Zdravei Milena,
i az taka predpolagah

vsichko e hubavo kogato e s kef i ne prichinqva diskomfort na nikogo :smt056

a, moralistite - hora izbrali nqkakva liniq na povedenie i sa se samonaznachili za negov pazitel (sabliudatel), vikat po drugite s argument ot grozni dumi, opravdavaiki se v imeto na pravdata, ne se razlichavat mnogo ot futbolnite fenove v iunna vazrast ... kakvo vnimanie zaslujavat ?! :-P

traka
12-09-2008, 07:24
Така от една невина тема стана бая завъртяна история. Не се връзвайте на всичките ни нападки, не винаги целят да обидят някой, но и аз подкрепям Дарла за всеобщата любимка(все още не разбрах какво стана с пол-а й). Milena_PLD и моите съболезнования, наистина е тежко да загубиш някой толкова важен човек и то на такава възраст. Бъди силна и смела.

krem4et0
12-09-2008, 13:09
Както виждате съм изтрила 3 страници глупости. Просто престанете.
Отправям официално предупреждение към участниците в спора, най-вече към darla за неадекватното им и обидно поведение. При повторно нарушение в тази насока ще следват санкции...

Лек ден!

darla
12-09-2008, 14:31
^krem4eto,az mislq,4e se izvinih na Milena_pld za nqkoi ne6ta.Kato 6te razdava6 pravosudei,da be6e bannala tova Sladky2008,koeto edinstveno precakva masovo temite!no qvno istinata ne eudobna za nqkoi ot potrebitelite,a? za6to kato kaja,4e e kofa,drugi se zasqgat i go priemat za ubida! 8-)

krem4et0
12-09-2008, 14:54
Предупреждението е към всички, участвали в спора. Споменах твоя ник, защото именно ти обиди. Това, че си се извинила не променя фактът, че си обидила някой и си го наранила. Може Милена да е всякаква, но е човешко същество и непозната за теб. Непристойно е държанието ти и не отговаря на претенциите ти на вярна съпруга, добра сестра и дъщеря, чудесна майка, умна и справяща се с живота хубава жена. Чувствай се предупредена и за темата с къпането. Там също прекрачи някои граници....
Ако имаш нещо да добавиш или възразиш-на ЛС!
Приятна вечер!

sladky2009
12-09-2008, 15:34
Отправям официално предупреждение към участниците в спора, най-вече към darla за неадекватното им и обидно поведение. При повторно нарушение в тази насока ще следват санкции...

Лек ден!

Точно така е. тая дарла спори с мен в всяка тема! мисля че е мноого досадна стана напоследък без нищо да съм и направила :?

darla
12-09-2008, 16:07
^a ti za6to ne se orientria6 i da pi6e6 samo ot ediniq si akaunt-ili budi Sladky2008 ili Sladky2009, v protiven slu4a-boh kazala,4e se zaqjdam s dvama razli4ni suforumci,ne vse s TEB!

Rofl4e
12-09-2008, 16:13
И аз преди много и се възхищавах на Дарла обаче в последно време си позволява наистина много неща и не съм мислила че човек като нея преборил се с толкова трудности ще падне толкова ниско!

darla
12-09-2008, 16:17
^krem4eto,az mislq,4e se izvinih na Milena_pld za nqkoi ne6ta.Kato 6te razdava6 pravosudei,da be6e bannala tova Sladky2008,koeto edinstveno precakva masovo temite!no qvno istinata ne eudobna za nqkoi ot potrebitelite,a? za6to kato kaja,4e e kofa,drugi se zasqgat i go priemat za ubida! 8-)

Шшшшшш бива наглост ма тва твоито вече на нищо не прилича..Млъкни вече ма УФСЪ такава...Ти си като циганите нагла и противна....да не си такава,те се женят малки и раждат също малки...мухахаха.Пък и къде си се извинила на момичето ма ....Лелел как ме дразниш...не е истина пък и н есамо мене ..видя колко хора те порицаха тука...И недей казва на кой от колко ника д апише,щото и то го правиш .И няма да държиш тон на КРЕМЧЕТО,тя е готина...разбра ли ме ма ....
haha.
1vo-izvinih i se,no qvno vuprosniq post e iztrit.
2ro-ne durja ton na krem4eto
3to-az pi6a samo ot edin akaunt
4to-tova,4e tooolkova hora sa me poricali v tazi tema e za6toto ne sa suglasni s mnenieto mi,za koeto az nqmam ni6to protiv.a ti ot tolkova nervi po men 6te polu4i6 bru4ki.predlagam da spre6 da komentira6

sladky2009
12-09-2008, 16:19
И аз преди много и се възхищавах на Дарла обаче в последно време си позволява наистина много неща и не съм мислила че човек като нея преборил се с толкова трудности ще падне толкова ниско!

+1..наистина се излага.преди я мислих за няква сериозна а тя :?

Rofl4e
12-09-2008, 16:20
Дарла мисля че не става дума само за тая тема ... почти във всичките си постове се правиш на много знаеща и можеща!И с това си поведение дразниш.

CanyH
12-09-2008, 16:22
Кво се филмирате бе, момичето си прави кефа. Човек търпи до едно време, след като види, че на среща му има само дебили сменя тона.

Мазнюги!

И няма да държиш тон на КРЕМЧЕТО,тя е готина...разбра ли ме ма ....
Shoot yourself

darla
12-09-2008, 16:25
Rofl4e,za ne6tata,za koito se pravq za znae6ta-znam gi i govorq ot opit VINAGI!Ne nalagam mnenieto si,no tova,4e govorq uvereno ne ozna4ava,4e se zaqjdam.NIKOGA ne se zaqjdam.tova,4e sum sarkasti4na kum nqkoi izkazvaniq e drug vupros-ima razlika!Da,6eguvam se suvsem otkrito s maloumni izkazvaniq na decata.ne iskam da sporq s teb,ti si edin ot malkoto tuk s normalno,zdarvo mislene,no ako ti durji6-ok :)

Rofl4e
12-09-2008, 16:56
Айде вече да приключваме темата Дарла се извини и това е! :-) Повече да не я нападаме,а?!

darla
12-09-2008, 16:59
^krem4eto,az mislq,4e se izvinih na Milena_pld za nqkoi ne6ta.Kato 6te razdava6 pravosudei,da be6e bannala tova Sladky2008,koeto edinstveno precakva masovo temite!no qvno istinata ne eudobna za nqkoi ot potrebitelite,a? za6to kato kaja,4e e kofa,drugi se zasqgat i go priemat za ubida! 8-)

Шшшшшш бива наглост ма тва твоито вече на нищо не прилича..Млъкни вече ма УФСЪ такава...Ти си като циганите нагла и противна....да не си такава,те се женят малки и раждат също малки...мухахаха.Пък и къде си се извинила на момичето ма ....Лелел как ме дразниш...не е истина пък и н есамо мене ..видя колко хора те порицаха тука...И недей казва на кой от колко ника д апише,щото и то го правиш .И няма да държиш тон на КРЕМЧЕТО,тя е готина...разбра ли ме ма ....
haha.
1vo-izvinih i se,no qvno vuprosniq post e iztrit.
2ro-ne durja ton na krem4eto
3to-az pi6a samo ot edin akaunt
4to-tova,4e tooolkova hora sa me poricali v tazi tema e za6toto ne sa suglasni s mnenieto mi,za koeto az nqmam ni6to protiv.a ti ot tolkova nervi po men 6te polu4i6 bru4ki.predlagam da spre6 da komentira6

Не е заради мненията ,а заради това че се подигра на Милена за смъртта на майка и.Така че не се прави на Вела Пеева...кучко тъпа.
Ti seriozno li......ne,ne se podigrah za smurtta na maika i-naprotiv.Kazah na Milena,4e "ku4ka" moje da nari4a maika si,ne nqkoi nepoznat vuv foruma.togava tq spodeli,4e maika i e po4inala(az otkude bih mogla da znam) i i se izvinih za kazanoto,kakto i izkazah suboleznovaniqta si.v tozi moment sprqh da se zaqjdam s neq.ti qvno ne si sledil razvitieto,a izli6no se izkazva6.Koe po-to4no ne razbra ot tova,4e ne sum se podigrala za smurtta na maika i?Ti maloumen li si naistina?!

Luda_do_poluda
12-09-2008, 17:13
Защо е нужно да влизате в излишни спорове ? Напоследък имам чувството ,че хората вместо да правят добро - правят зло ...така де поколенията все повече изглупяват и се озлобяват

darla
12-09-2008, 17:21
haha,6tom kazva6-ciganka sum.ama ako celi6 da me ubidi6-dale4 si!

Rofl4e
12-09-2008, 17:43
Офф Дарла нито е тъпа нито е циганка!Виждала съм неини снимки и мога да ви кажа че е супер мацка и малко от вас могат да си позволят да имат лукса да имат момиче като нея!Айде стига вече!

darla
12-09-2008, 17:45
Rofl4e,blagodarq za podkrepata,no mislq,4e riskuva6 i ti da go otnese6 ot gnevnite hora zaradi men.Az zapo4vam ve4e s kurvenskite izkazvaniq(ve4e zapo4nah v temata "sre6tu kakva suma"...ta toku vij se izdigna vo4ite na suforumcite...kato ne stava s akul-6te probvam s po6lost i prosta6tina! 8)

Rofl4e
12-09-2008, 17:58
Ами да го отнеса...ама поне ще е за някои стоиностен човек!Не съм като тях да обиждам и да обвинявам без причина и ти обясних причините преди малко поради които ми беше паднала в очите.Но ти се поправи защото аз съм на мнение , че има грешки но трябва да има и прожка!

traka
12-09-2008, 18:04
Ама грешки... абе от цял ден чета страшни коментари в тая тема(повечето бяха изтрити) и всеки учавствал в спора и в караницата си е виновен ДА. Ама не може докато едни се извиняват други да ги нападат... Да стават грешки, когато съм си писала поста още трима са писали заедно с мен и са си пратили отговора, нормално е да не успееш да прочетеш в бързината преди 4 поста в 5-ти пишело еди какво си. Важното е, че има извинение и прекратяване на караницата... А неадекватната намеса след 6 часа на някои съфорумци, чели недочели и нападат просто е отвратителна. В крайна сметка кво става ... 15 човека с предупреждения ... а останалите ги е страх да пишат да не станат 16-ти...

darla
12-09-2008, 18:08
^ami az imam 4uvstvoto,4e govorq na evrit....4e ne razbirat!

traka
12-09-2008, 18:15
ами а де... аз разбрах, написах и уж влезнах и на двете в положението... ама никой не си прави труда да чете пост след пост а просто отгоре отгоре си харесва разни фрази за които да се закачи...Наистина много се захапваме ма то тва е целта и на форумите, че има места на които прекаляваме има, но няма нужда от рефери че да се прекратяват спорове и сами можем ...

darla
12-09-2008, 18:23
interesno za6to JIVOTNOTO iz4ezna,qvno istinata e neudobna za nego...

traka
12-09-2008, 18:25
Що духна... направи бомбата, пусна я ... сега квото ще да става... чист като сълза е ... Велик сладур

darla
12-09-2008, 18:28
na men mi e po-lubopitno kakvo VELIKO otkritie e napravil za men v drugata tema,sigurno i az 6te razbera ne6to za samata sebe si :smt059

traka
12-09-2008, 18:30
ами нищо чудно, готви се ... Току виж се изненадаш как някой знае повече от теб за теб :)

darla
12-09-2008, 18:35
::: daje i belejki 6te si vodq

mettalium
12-09-2008, 18:36
Мушнах си главата във вагината :D :D :D :D :D

ell_ownz
12-10-2008, 14:43
ne sam sledila drygi mneniq i temi na darla, ama kat i gledam iskazvaniqta mai si e prosto poredniq teen pravej .. kakva maika kva sestra kvi filmi > ??

darla
12-10-2008, 15:24
^kak go kaza?! 8-)

mettalium
12-10-2008, 15:28
.. kakva maika kva sestra kvi filmi > ??

Тя е най-доброто произведено в България :D :D :D :D

GerYy
12-10-2008, 16:48
Няма нещо, което да намирам за извратено и което съм правила. Единственото, което за мен е извратено е да пъхна нещо в задника на приятеля ми, но няма да го направя никога: 1. Не ме кефи. 2. И него няма да го изкефи :D :D :D

+1

Lady_AMG
12-10-2008, 21:00
АЗ обичам да говоря мръстоии по време на секс, приятеля ми много се възбужда. Преди 2 години правих тройка с една приятелка и един пич, обаче да ви кажа изобщо не беше хубаво, по филмите е много по-различно :D Иначе съм отворена към извратени неща, стига да не граничат със садо мазо или гнусотии.

varnen4e
12-11-2008, 05:42
Ами...правила съм свирки след анален секс :oops:

Това и аз съм го правила.. :P

gergana_sweet
12-14-2008, 22:07
Ами...правила съм свирки след анален секс :oops:

Това и аз съм го правила.. :P


Аз също съм го правила ,но след като си свали презерватива..ако се брои за извратено.
А искам да кажа на една потребителка с ник ДАРЛА едно нещо:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=214237

Ако написаното в тази тема е вярно,но гледайки изказванията ти напоследък не се съмнявам,че не е,си нанесла голяма травма на това момиче.Ако аз бях на нейно место ,да те бях намерила досега и пребила от бой.

klient
12-14-2008, 23:18
interesno za6to JIVOTNOTO iz4ezna,qvno istinata e neudobna za nego...

Браво.....май си шизофреничка,страдаш от раздвоение на личността да водиш диалог сама със себе си...Казах диалог,а не монолог....защото използваш няколко ника...Но каквото и да правиш поне 90% от потребителите тук те разбраха що за стока си и мнението им за тебе достигна най-ниската си точка...тази на презрението.И въпреки ,че те предупредиха официлано ти продължаваш с поведението си и създаваш работа на модераторите да трият цели "романи" от твой постове с нападки към потребители от форума.Не знам кой е ЖИВОТНОТО ,ама евала..сипна ти с големия черпак!!!

sexita
12-15-2008, 01:47
Зависи кой как го приеме,но тази сутрин се събудих и сложих ръчичка на "инструмента" на приятелят ми...малко се поразсъних и започнах да го галя. Той си спинкаше сладко и само се усмихваше :-)
Тогава лекичко се мушнах под одеялото и... се сещате :D
В първия момент се уплаши много...скочи,погледна под одеялото и си тресна главата във възглавницата с нечовешки стонове. След съвсем малко каза,че не издържа и ме издърпа,сложихме презерватив и правихме супер секс. Каза,че няма думи за тази сутрин и аз вече трябва да му бъда алармата за деня :D Най-хубавото събуждане през жувота му :P

mirmark
12-15-2008, 07:29
Няма нищо извратено, щом и двамата го желаят.

darla
12-15-2008, 08:05
sladky2008,sskoro teb 6te bannat s tozi fake-ve4ene si originalen!

po temata:sexita,az sum go pravila su6toto -sutrin se e slu4valo samo vednuj,za6toto sum adski debil sutrinta i obiknoven toi me sabijda taka.No adski mnogo puti mi se e slu4valo prez no6tta kato se sabudq i go pogledna kak spinka-ne izdurjam!Deistvam po su6tiq na4in i nakraq sexa e...nqma raven!Ne mislq,4e tova e izvrateno,no sum suglasna,4e 4uvstvoto e nepovtorimo!

vikito2111
12-15-2008, 08:51
веднъж , приятеля ми , нахлузи презерватив на тел-а си , аз си го вкарах и тои званна :D беше забавно , не знам дали е извратено :-o ( тел-а беше на вибрация)

VilleBaby
12-15-2008, 08:59
бати караниците , бати чудото :? ако имате да си казвате нещо направете го на ЛС или по скайп! кво само разваляте темите :?

beb4yy
12-15-2008, 09:16
Оф сега схванах темата. Най-извратеното беше когато бях объркал леглото на приятелката ми с това на майка й, и имаше сестричка след това :oops: :oops: хахахахаха кво се вкарваш в филми бе :lol: а по темата не си падам по такия неща секс кат секс

12-15-2008, 14:04
За мен извратени неща по време на секс няма/разбира се , всичко да е с граница/ само ония некрофилски изцепки ми идват в повече.Иначе всичко друго си го приемам за нормално,всеки е с различни разбирания.Сексът си е секс , ако става въпрос за правене на любов тва е друг въпрос .. :)

sexita
12-15-2008, 19:18
sladky2008,sskoro teb 6te bannat s tozi fake-ve4ene si originalen!

po temata:sexita,az sum go pravila su6toto -sutrin se e slu4valo samo vednuj,za6toto sum adski debil sutrinta i obiknoven toi me sabijda taka.No adski mnogo puti mi se e slu4valo prez no6tta kato se sabudq i go pogledna kak spinka-ne izdurjam!Deistvam po su6tiq na4in i nakraq sexa e...nqma raven!Ne mislq,4e tova e izvrateno,no sum suglasna,4e 4uvstvoto e nepovtorimo! ммм да...да :) Той е адски впечатлен...цяла вечер ми говори за това :P

iceman4o
12-16-2008, 08:38
Off az nenamiram momi4eta za normalen seks vie tyka 4ak za izvrateni ne6ta,awe kade gi namirate teq momi4eta kazete i az da xodq da potarsq :D 8-) :-)

Ashkolsum
01-14-2009, 12:22
веднъж , приятеля ми , нахлузи презерватив на тел-а си , аз си го вкарах и тои званна :D беше забавно , не знам дали е извратено :-o ( тел-а беше на вибрация)

Ха ха верно ли бе? Яко пробвай в дупето др. път

niki7y
01-14-2009, 13:07
Ами...правила съм свирки след анален секс :oops: :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

sexbomb
01-14-2009, 13:40
^e,izvinqvai ama pod eksperiment ne rabiram da prenebregna elementarnite si higienni cennosti.ti kakvo razbira6 pod eksperiment v sexa-qvno da te 4uka v dupeto i da ti zavira prez tva vreme glavata v toaletnata 4iniq i da puska vodata-experimentite bi trqbvalo da dostavqt udovolstvie....

:razz: :razz: :razz: :D :D :D

sarinkaaa
10-06-2011, 10:52
Нещо из цялата тема не намерих нищо извратено :D Аз пък обичам БДСМ и почти всякакви експерименти около тази тема :grin:

alexilaiho
10-06-2011, 12:27
тфа да кажеш на майка си, че си лизал приятелката си... счита ли се за извратено :-o

Moerder
10-06-2011, 12:48
Пичове, пак пишете в тема от 2007 и кой за бога ги ъпва олд теми, а моите ги даунва???

Vladel
10-06-2011, 17:21
Аз си падам садо,ако жената е мазо сам щастлив.Но само в леглото,иначе да гледаш някои как си реже вените ей така ми е гадно.

vibes4o
10-09-2011, 21:15
мушил съм и бутилки отзад , праскал съм я в ушите,носа и така .. :)

NomNomNom
10-09-2011, 21:16
Аз си падам садо,ако жената е мазо сам щастлив.Но само в леглото,иначе да гледаш някои как си реже вените ей така ми е гадно.
Да ти е ба майката и да ми ядеш ку ра тогава.

BqlaLiniq
10-09-2011, 23:28
Пичове, пак пишете в тема от 2007 и кой за бога ги ъпва олд теми, а моите ги даунва???

Твоите явно са смотани!нищо лично!
А ако не се ъпват ,а се направи нова такава тема се заключва с думите "Има такава тема -търсачка".
Ако някой сподели в стара тема - що ги ъпвате!Абе и ти като модовете нямате угодия!
:grin: :lol: :lol: :grin: :lol: :lol: :grin: :lol: :lol: :grin: :lol: :lol:

Vladel
10-10-2011, 17:04
да ми ядеш ку ра

Защо си мислех,че си момиче? :shock: :shock:

Extremescream
10-11-2011, 20:16
Стара тема.