PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е?



beb4yy
12-05-2008, 20:38
Случвало ли ви се е когато кажете на някой че го обичате,харесвате той да почне да се възползва и да се държи както си иска :? с вас да се опитва да ви дразни и такива работи и какво правите в такива моменти за да му стане на него гадно :?

psihqsala
12-05-2008, 20:39
Ако някой е реагирал по този начин, при положение, че му кажа какво изпитвам, значи просто е келеш и не заслужава чувствата ми. Заебаваш и точка.

SunFl0w3r
12-05-2008, 20:43
ooooo moita priqtelka obratnata.ko praime ko stana s onaq det [isa tem za neq :lol: :lol: :lol:

beb4yy
12-05-2008, 20:45
нищо не спами тва е съвсем далече от оная тема :-x

Kostadin_682
12-05-2008, 20:56
Случвало ли ви се е когато кажете на някой че го обичате,харесвате той да почне да се възползва и да се държи както си иска :? с вас да се опитва да ви дразни и такива работи и какво правите в такива моменти за да му стане на него гадно :?
не

MoHuTo
12-05-2008, 20:59
Ми не ми се е случвало :)

Chefinkaaa
12-05-2008, 21:01
Ми май не...само 1 път май гаджето (бившото) се опита ме дразни ама не се получи и нищо :-D

hooliganka89
12-05-2008, 21:27
Ами като бях по-малка се случи веднъж,детски работи са това.

MeTaMoRpHoSiZ
12-05-2008, 21:29
Случвало ли ви се е когато кажете на някой че го обичате,харесвате той да почне да се възползва и да се държи както си иска :? с вас да се опитва да ви дразни и такива работи и какво правите в такива моменти за да му стане на него гадно :?

Дам случвало ми се е - мноо гадна работа :( Обясних се на една булка че съм влюбен в нея и тя започна да ме използва и да се държи всякъш съм длъжен да правя каквото тя ми заповяда и така един красив и слънчев ден без да и давам никви обяснения просто спрях да говоря с нея - все едно не съществува.Ей направо си изяде парцалките от яд, побесня ша знаиш :grin: :grin: тъй че ако искаш пробвай и ти

beb4yy
12-05-2008, 21:29
ДАМ ТВА ГО ПРАВЯТ САМО ТЪПИ НЕДОРАСЛИ ХОРА ДЕТО НЕ ОЦЕНЯВАТ НИЩО И СЕ ПРАВАТ НА ВЕЛИКИ

evi_vd
12-05-2008, 21:31
мхм, нещо такова :) не се ядосвай .. мн от хората са такива, свикни :?

cherinka
12-05-2008, 21:35
Съгласна съм с всички мнения до сега.
Според мен това да позволим на някого да се държи както си иска с нас, въобще любовта (ако може така да се нарече) не е никакво оправдание за това, че позволяваме някой да се гаври така с нас!
Според мен това показва какви глупаци сме, показва елементарното ни мислене и разсъждение, и заблудеността, че един ден тоя човек ще осъзнае какво изпитваме към него и ще си проемни държанието!

Аз кво правя в такива случаи ли?! - еми не мога да ти кажа, тъй като само веднъж съм попадала в такава ситуация до сега и единственото, което правих е да търпя.. търпя..търпя и да се надявам, че с времето всичко това ще се промени, но накрая дойде един ден, в който не знайно как осъзнах, че има и други хора, които си заслужават мн повече вниманието ми, отколкото онова същество, на което съм се кълняла, че го обичаш и бих направила всичко за него.
Полезното, което научих от него е, че не е хубаво да задълбаваш толкова много отношенията си с някого и да не бързаш в първите няколко месеца да показваш каквато и да било сериозност и отговорност..
Просто колкото по-леко и крехко го караш толкова по-добре з апсихиката ти.
Предполагам, че няма да има съгласни с мене на тоя въпрос, но както и да е.
Аз вече се чувствам по-добре, жива съм все още и се кефя на живота хахахахахаха 8-)

anSsito
12-05-2008, 22:01
Не..не ми се е случвало и не бих позволила...
Гадно е да се възползваш така с чувствата на хората и да си играеш с тях.. Мисля,че тези,които така се възползват са някакви недорасли хора,които дори не заслужат уважението на хората..

fire_cat
12-06-2008, 05:50
Не ми се е случвало и никога не бих го позволила, защото умея да контролирам живота си. Ако говориш за себе си - предприеми някакви мерки, кажи всичко на въпросния човек в очите, дори и много да го хоресваш. Не казвам да го зарежеш - просто се изяснете. Другото ти го решаваш! :)

pandelka
12-06-2008, 06:17
Не ми се е случвало,защото аз няма да го позволя ](*,) .

F_CK_all_I_need_is_U
12-06-2008, 06:24
Ем на мен не ми се е случвало,но имаше едно момче,към което нямах симпатии,а ми беше просто познат (щото приятел е силно казано) и ми каза,че ме харева и аз заппочнах аз се държа точно така,не нарочно разбира се,чак сега осъзнавам,че е не е трябвало да го правя...Мисля,че подсъзнателно съм се опитвала да го отблъсна от себе си.. (друг е въпроса,че той беше хиперупорит и не успях) :lol:
Така че,ако признаеш чувствата си на някой и той реагира така,значи на 100% не изпитва същото..

alkobalko
12-06-2008, 06:42
Не ми се е случвало.

MakeMeFeel
12-06-2008, 07:07
Абе я само някой да посмее да види какво ще му се случи 8-) :smt066 8-)

balu4ka
12-06-2008, 07:22
Като за на1ало говори с този човек..За да не станеш в този случай,поредната хлапачка или хлапак ..казваш просто всичко няма смисал..сгреших в чувствата си.Да видим дали ще може да го понесе.Все пак когато те отхвърлят независимо кой...най боли :neutral:

слушай и това:
Ana Johnsson - Coz I Can [music] \
и Успех :)

sweet_nothings
12-06-2008, 08:17
Не ми се е случвало :)

beb4yy
12-07-2008, 22:14
ДАМ ОТ КОМЕНТАРИТЕ СЕ ОБЕДИХ ЕДНО ЧЕ ТВА СА БОКЛУЦИ КОЙТО НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ЧУВСТВА :lol: :shock: