PDA

View Full Version : Помогнете моля Ви, обичам го а той ме заряза заради друга ;(



sexapilkata
12-05-2008, 20:44
Здравейте, помогнете ми моля Ви...:cry: с момчето което обичам изкарахме 1 година.. обичам го до болка .. а той един ден ми заяви че си е намерил няква кучка на 21 която е по-разкрепостена в леглото от мен ...какво иска .. все пак съм само на 16 ХОРА ОБИЧАМ ГО ДО БОЛКА.. ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ! искам да си го върна ...откакто скъсахме минаха близо 3 месеца и половина ... искам да умра без него .. оттогава немога да ям .. всяка хапка ми присяда в гърлото, немога да спя .. знаете ли какво е цяла нощ да плачете за някой когото обичате ? отслабнах за 1 месец с 3 кг .МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ ....дайте ми съвет как да си го върна, сърцето ми плаче .. хораааа готова съм на всичко за него
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ... :cry:



Прекалено много емотиконки!
RiseGirl

Kostadin_682
12-05-2008, 20:48
мда... живота е преебан без извинение и цензура ! :x Та по темата нищо не можеш да направиш... и добре дошла в клубат на Dumpped

sexapilkata
12-05-2008, 21:06
:-k ама той ми е всичко .. :-k ако можех щях да си дам живота за тоя сладък глупчо :-k :( :cry: ](*,) ](*,) ](*,) :-k

Homunuculus
12-05-2008, 21:08
:-k ама той ми е всичко .. :-k ако можех щях да си дам живота за тоя сладък глупчо :-k :( :cry: ](*,) ](*,) ](*,) :-k

Спокойно , ще ти дойде акъла по някое време и няма да съжаляваш.

MoHuTo
12-05-2008, 21:10
Ами виж миличка, така като седиш и се самосъжаляваш у вас няма да си го върнеш :) Помъчи се да оправиш нещата, ако не стане - здраве да е, нито е първи, нито последен. Пък и понякога в живота не можем да сме с хората, които обичаме. Не си мисли, че ти ги дрънкам тея глупости ей така, и аз в момента не съм с човека, когото обичам, ама не съм тръгнала да се тръшкам и да редя по 100бр емотикони... понякога просто трябва да се примириш с обстоятелствата.

sexapilkata
12-05-2008, 21:23
:-k опитах да не мисля за него... дори не му се обаждах известно време .. и в скайп не му писъх :shock: ама нестава :shock: :cry: той ми се обажда постоянно .. :cry: много боли уееееееееееееееее наксоро опитвах си хвана др гадже .. смених 3-ма :? немогат да са като него :o :cry: аз бебчиту си искам дето си го обичам :(

CanyH
12-05-2008, 21:27
Дай да го видим тоя хубавец, поне да знаем за кво толкова се тръшкаш. Така ше ни е по- лесно да ти кажем какво мислим.

sexapilkata
12-05-2008, 21:44
:( бих ви го показала .. но ако разбере ще ме убие .. като цяло изглежда 175 см висок, 71 кг, много красиви кафяви очи :smt007 много нежни сладки устни, прекрасно тяло , черна коса .. :-k :cry: мил, нежен, страстен, чаровен :cry: на кратко момче мечта :cry: знаете за какво говоря .. обичали сте предполагам :) :-k

CanyH
12-05-2008, 21:55
Хуу, аре прати ми го само на мене тогава. Уж да изкажа мнение, а всъщност съм извратен и обичам да лъскам на малки момчета. :D
Just joking!

sexapilkata
12-05-2008, 21:57
:-k да .. подигравай ми се .. :-k мерси за разбирането ..

hooliganka89
12-05-2008, 22:27
Здравейте, помогнете ми моля Ви...:cry: с момчето което обичам изкарахме 1 година.. обичам го до болка .. а той един ден ми заяви че си е намерил няква кучка на 21 която е по-разкрепостена в леглото от мен ...какво иска .. все пак съм само на 16 ХОРА ОБИЧАМ ГО ДО БОЛКА.. ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ! искам да си го върна ...откакто скъсахме минаха близо 3 месеца и половина ... искам да умра без него .. оттогава немога да ям .. всяка хапка ми присяда в гърлото, немога да спя .. знаете ли какво е цяла нощ да плачете за някой когото обичате ? отслабнах за 1 месец с 3 кг .МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ ....дайте ми съвет как да си го върна, сърцето ми плаче .. хораааа готова съм на всичко за него
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ... :cry:


Бре,ама ти много кила си свали за един месец?

По темата:Няма как да ти помогна макар,че имам желание.

traka
12-06-2008, 06:14
:( бих ви го показала .. но ако разбере ще ме убие .. като цяло изглежда 175 см висок, 71 кг, много красиви кафяви очи :smt007 много нежни сладки устни, прекрасно тяло , черна коса .. :-k :cry: мил, нежен, страстен, чаровен :cry: на кратко момче мечта :cry: знаете за какво говоря .. обичали сте предполагам :) :-k

Хубаво си мислиш за наго, ама след тва което казваш, че те е зарязал заради "по разкрепостена" няма смисъл да го гониш... Намери си някой който да те уважава, а не да те използва "докато намери следващата по-..."
Миличка не си заслужава на тази хубава възраст да се съсипваш заради някакъв мухльо... била съм в твоето положение, само че при мен беше "много по малка си от мен и вече няма какво да ми дадеш"(аз бях на 16, той на 18г), скъсах се да рева и за какво после да ми направи живота черен като ме видя с друг..., добре че имах приятели, които бяха готови да ме спукат от бой само и само да ми покажат, че не си струва да се погубвам заради един глупак без чувства...

По някога много боли, но винаги след това има някой по-добрър за който си струва да живееш :)

pandelka
12-06-2008, 06:29
:-k ама той ми е всичко .. :-k ако можех щях да си дам живота за тоя сладък глупчо :-k :( :cry: ](*,) ](*,) ](*,) :-k


Да си дадеш живота за един глупак ??Не си заслужава. С времето болката отминава..Ше го забравиш бе споко! :д Сама не си вярвам на тва което казвам ама здраве да е :razz: .

DoomShadow
12-06-2008, 06:58
писах ти на лично. виж го. успех и дано сичко да се оправи. И не се ядосваи че има лайнари из форумите които като немогат да ти помогнат в тежко положение ти се подиграват. ПЪЛНИ БОКЛУЦИ СА :x :x :-x :-x :-x :-x

stasitooooo
12-06-2008, 19:42
1vo ne e posledniq za kogoto 6te se trujka6 taka
2ro ako go obi4a6 tolko mn 6te go ostavi6 da bude 6tastliv
3to ne se vturvai na purviq sre6nat za da go zabravi6 nujnoe vreme :)

lwsu
12-06-2008, 20:18
Скъпи Господа,
ако понякога се чудите, защо има гадни кучки които ни преебават, ето какво ги е направило такива...
скъпи Дами, ако понякога се чудите защо има гадни мъже които ви преебават, това е заради някоя преди вас от която сме си изградили имунитет...
абе, общо взето ние хората не сме лоши.. просто сме преебани..

а по темата искам да попитам авторката дали си мисли, че ако си го върне нещата ще са както преди..?
ако не, какви ще са?.. ше те устройва ли? съмнявам се.. 8)

Rofl4e
12-06-2008, 20:23
По добре забрави тва момченце или пък седни и си поговори с него кажи му за чуствата си и за всичко това което си написала в тази тема! Ако не ми забрави го все пак не е единственото момче на тая ланета бе момиче!

sexapilkata
12-06-2008, 23:13
:-k добре де добре :-k :-k :-k :-k няма да е същото .. май ще ви послушам :-k :-k :-k :-k :-k ](*,)

Erimu
12-06-2008, 23:21
Най-добре се откажи. Ако те е зарязал само защото друга е била по-разкрепостена в леглото, значи само секса го е държал при теб - докато не е намерил по-добра.
Съветвам те да продължиш напред и да продължаваш да търсиш друго момче-мечта. Колкото си обичала въпросния 20 годишен индивид, толкова теб ще те обича някой друг ;-) Била съм в подобна ситуация и така се измъкнах от нея ;]]]

DevilWish
12-07-2008, 15:23
Хубаво си мислиш за наго, ама след тва което казваш, че те е зарязал заради "по разкрепостена" няма смисъл да го гониш... Намери си някой който да те уважава, а не да те използва "докато намери следващата по-..."
Миличка не си заслужава на тази хубава възраст да се съсипваш заради някакъв мухльо... била съм в твоето положение, само че при мен беше "много по малка си от мен и вече няма какво да ми дадеш"(аз бях на 16, той на 18г), скъсах се да рева и за какво после да ми направи живота черен като ме видя с друг..., добре че имах приятели, които бяха готови да ме спукат от бой само и само да ми покажат, че не си струва да се погубвам заради един глупак без чувства...

По някога много боли, но винаги след това има някой по-добрър за който си струва да живееш :)
Абсолютно съм съгласна !!! Ако те заслужаваше разбрам да плачеш или ако беше твоя грешката, но сега е лудост.Спри се и се огледай, може би правилното момче седи дълго време около теб, а него виждаш ;)