PDA

View Full Version : Начин за уголемяване на долната устна?



nesuni
12-05-2008, 20:54
dolnata mi ustna e po-tynka ot gornata i mn se draznq znaete li nqkakfi recepti ili nekakfo babini divitini za da gi ugolemq pone maaaaaaani4koooo



т.7
RiseGirl

akinom
12-05-2008, 20:59
ми баш бабини рецепти нЗ. ама когато се гримирваш контурния молив се нанася по най-външния ръб на устните. Ползвай бляскави и силни цветове.

Nadelina
12-05-2008, 21:48
Ugolemqvai q s chervilo.

nesuni
12-06-2008, 14:28
eeeeeeeee da de ama tva smahnato 4ervilo se razmazva be ama moliv ne izpolzvam ......beh 4ula 4e v edna laji4ka zehtin se slaga edna 6tipka sol i se namazvat ustnite ama ne pomaga :-#

mim4y_
12-06-2008, 14:48
със зехтина и солта стават по пухкажи леко и по гладки но това няма да я учеличи
визуални ефекти или хирургическа намеса

колко викаш е по голяма горната

akinom
12-06-2008, 14:51
:razz: :razz:

roadrunner
12-06-2008, 14:53
Една фр имаше едно червило за уголемяване на устните..Наистина беше ефикастно обаче щипеше ужастно и някакси отначалото се осеща парене :shock:

Karin_Vall_Gabbriel
12-06-2008, 15:02
Една фр имаше едно червило за уголемяване на устните..Наистина беше ефикастно обаче щипеше ужастно и някакси отначалото се осеща парене :shock: аз имам такъ гланц,за какъвто разказваш. от ейвън ми е..но не знам,дали още го има

_sladyrche_
12-06-2008, 17:44
на майка ми едно момиче и беше подарило един гланц със силикон на лореал много е хубав и понеже мойте устни са големи и с тоя глос и стават още по-големи :oops:

_sladyrche_
12-06-2008, 17:44
на майка ми едно момиче и беше подарило един гланц със силикон на лореал много е хубав и понеже мойте устни са големи и с тоя глос и стават още по-големи :oops:

nesuni
12-06-2008, 18:15
roadrunner написа:
Една фр имаше едно червило за уголемяване на устните..Наистина беше ефикастно обаче щипеше ужастно и някакси отначалото се осеща парене
verno!!!!znam go tva oh mn e gadnooo

taNcheto93
12-06-2008, 18:28
Една фр имаше едно червило за уголемяване на устните..Наистина беше ефикастно обаче щипеше ужастно и някакси отначалото се осеща парене :shock:
Аз съм си слагала такъв глац, отвратително гадно е, а за ефект нз, защото съм ползвала само веднъж и няма да повторя :?

kapinka
12-06-2008, 18:45
Няма ефект .. ползвала съм такова червило .. Без хирургическа намеса няма как да ги уголемиш.. иначе ако искаш да пробваш ' бабини дивитини ' май трябваше сутрин и вечер да се мажеш с витамин Е или нещо такова в/у устните :?

t0nit0yy
12-06-2008, 19:15
za 6tastie ustnite mi sa golqmi .. :D i si gi obojavaam :oops: a ina4e s moliv za ustni bi trqbvalo da se ugolemqt .. :grin:

TellMeYourName
12-06-2008, 19:17
прави повечко свирки :-)

stop_looking_at_me
12-06-2008, 19:25
тези дето би трябвало да ти "уголемят" устните не помагат. Аз имам на Maybelline 505, един такъв розов. Цвета е много хубав и блясък има съвсем леко и много хубаво мирише, на портокал ли и аз нз, но определено не ми прави устните по-големи. Може да има някакъв ефект, но не се забелязва кой знае колко много.
И гланцове със силикон имам, освен да ми правят устните много бляскави и да ми лепнат и да ми дразнят, друго не правят... седят ми ужастно и не мио правят устните по-големи.

Молива помага, стига да не се забелязва че имаш

dan4ety
12-06-2008, 19:32
Една фр имаше едно червило за уголемяване на устните..Наистина беше ефикастно обаче щипеше ужастно и някакси отначалото се осеща парене :shock:
Аз съм си слагала такъв глац, отвратително гадно е, а за ефект нз, защото съм ползвала само веднъж и няма да повторя :?

На мен пък ми харесва :-D Много приятно щипе :) Всички се оплакват от това само на мен ми харесва, егати :lol:

Иначе освен с молив или хирургическа намеса... Не знам. Пък с гланц едва ли ще стане, защото ще трябва да слагаш и на горната и така пак ще станат различни.

danny_f4e
12-06-2008, 19:56
Една фр имаше едно червило за уголемяване на устните..Наистина беше ефикастно обаче щипеше ужастно и някакси отначалото се осеща парене :shock:
Аз съм си слагала такъв глац, отвратително гадно е, а за ефект нз, защото съм ползвала само веднъж и няма да повторя :?

На мен пък ми харесва :-D Много приятно щипе :) Всички се оплакват от това само на мен ми харесва, егати :lol:

Иначе освен с молив или хирургическа намеса... Не знам. Пък с гланц едва ли ще стане, защото ще трябва да слагаш и на горната и така пак ще станат различни.

Споко и на мен ми харевса това щипене :D

danny_f4e
12-06-2008, 19:56
Една фр имаше едно червило за уголемяване на устните..Наистина беше ефикастно обаче щипеше ужастно и някакси отначалото се осеща парене :shock:
Аз съм си слагала такъв глац, отвратително гадно е, а за ефект нз, защото съм ползвала само веднъж и няма да повторя :?

На мен пък ми харесва :-D Много приятно щипе :) Всички се оплакват от това само на мен ми харесва, егати :lol:

Иначе освен с молив или хирургическа намеса... Не знам. Пък с гланц едва ли ще стане, защото ще трябва да слагаш и на горната и така пак ще станат различни.

Споко и на мен ми харевса това щипене :D

nesuni
12-07-2008, 16:26
Пуснато на: Съб Дек 06, 2008 11:15 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

za 6tastie ustnite mi sa golqmi .. i si gi obojavaam a ina4e s moliv za ustni bi trqbvalo da se ugolemqt ..




e sega iska6 da zavijdam nali.... :-D :-D

Schneeflocke
12-07-2008, 16:51
Слагаш червило. После само на долната устна мацваш светъл гланц, точно по средата. Този ефект се използва в рисуването за придаване на обем(пример: сърцата по картичките имат светли петна). Не е много, но е нещо.

mimsiii
12-08-2008, 20:54
Една фр имаше едно червило за уголемяване на устните..Наистина беше ефикастно обаче щипеше ужастно и някакси отначалото се осеща парене :shock:
Аз съм си слагала такъв глац, отвратително гадно е, а за ефект нз, защото съм ползвала само веднъж и няма да повторя :?

На мен пък ми харесва :-D Много приятно щипе :) Всички се оплакват от това само на мен ми харесва, егати :lol:

Иначе освен с молив или хирургическа намеса... Не знам. Пък с гланц едва ли ще стане, защото ще трябва да слагаш и на горната и така пак ще станат различни.

Споко и на мен ми харевса това щипене :D

и на мен :D много е весело :D хахаха

mimsiii
12-08-2008, 20:55
на майка ми едно момиче и беше подарило един гланц със силикон на лореал много е хубав и понеже мойте устни са големи и с тоя глос и стават още по-големи :oops:

можеш ли да постнеш снимка на този гланц , че се заинтересовах :D

varnen4e
12-09-2008, 06:56
Една фр имаше едно червило за уголемяване на устните..Наистина беше ефикастно обаче щипеше ужастно и някакси отначалото се осеща парене :shock: аз имам такъ гланц,за какъвто разказваш. от ейвън ми е..но не знам,дали още го има

Аз пък имам такова червило, но не е много ефективно.. все пак Ейвън... :?

insomnia__
12-11-2008, 13:57
Аз имам на диор гланца,а то това не е щипене точно,ми някакво като хладно върху устните не знам точно :D Има ефект обаче

Ааа,иначе има и още един начин-не е нищо свързано със силикон.Изсмукват ти някакви мазнини от тялото и се инжектират в устните.Трае различно,обикновено по 1-2 години.Нарича се липофилинг

http://drpashaliev.com/site/index.php?option=com_content&task=view&id=17&Itemid=59

shell
01-04-2009, 10:03
http://www.youtube.com/watch?v=pHzw7v1ueKY&feature=channel
:)

nefchi_bs
01-04-2009, 10:43
Хиалуроновата киселина дава най-естественото, най-сексапилно уголемяване на устни с трайност от 9 до 12 месеца.Цените варират от 150 до 250 евро.А за тези,които немогат да си го позволят,препоръчвам да имитират пилешки анус с устни. :D :D 8-)

cHooOpiHka___
01-04-2009, 11:56
ми баш бабини рецепти нЗ. ама когато се гримирваш контурния молив се нанася по най-външния ръб на устните. Ползвай бляскави и силни цветове.
Напълно съгласна .... +1

MisSsKaTa
03-30-2009, 18:12
купи си гланц с БОТОКС ЕФЕКТ ;)))))

sweet_bubka
04-04-2009, 13:50
натъркай си малко люта чушка

ThisIsMe
04-04-2009, 13:52
Няма как да си промениш устните освен по хирургически начин или като следваш съвета на предишната коментирала.

На мен пък долната устна ми е по-плътна от горната, ама си се харесвам. :)

t1n4e7o
04-04-2009, 14:30
биеш си малко силикон и си готова.. Една приятелка така направи, ама и на двете си, защото и бяха наистина много мънички 8)

xcomplicatedx
04-26-2009, 15:37
.......

Isabelle
04-26-2009, 15:46
Една фр имаше едно червило за уголемяване на устните..Наистина беше ефикастно обаче щипеше ужастно и някакси отначалото се осеща парене :shock:
Аз съм си слагала такъв глац, отвратително гадно е, а за ефект нз, защото съм ползвала само веднъж и няма да повторя :?

На мен пък ми харесва :-D Много приятно щипе :) Всички се оплакват от това само на мен ми харесва, егати :lol:

Иначе освен с молив или хирургическа намеса... Не знам. Пък с гланц едва ли ще стане, защото ще трябва да слагаш и на горната и така пак ще станат различни.
Това с червилото или гланца който щипе е вредно дерматолог ми го обяснява че тия неща правят леко възпаление и затова щипе и пари

аа по темата молив за устни хахах