PDA

View Full Version : ВЛЮБЕНА В ПРЕСТЪПНИК ? :(



happy end
12-05-2008, 21:52
Здравейте ,хора има нужда да споделя с вас кво ми се случва защото вече не издържам... :( Аз съм на 16 год. и тръгнах с момче на 25 год. ,което е един най-добрите приятели на баща ми... това не ме инт. важното че ме обича ужасно мн и за мен човек би убил...
Така от 3 год. се познавам това мом4е на 25. И му се радвах мн , голям пич е....През септемри месец започнах да си викам аз защо не тръгна с тоя пич ...През октомври се видяхме на кафе и след 2-3 заедно той ми вика може ли да те целуна и ми предложи да тръгнем...Оказа се че и аз го кефя...Бях ме заедно 1 месец и бяхме мн щастливи...не съм се кефила толкова мн на някое гадже,будеш ме през ноща в 4 само зада ми каже че утре иска пак да ме види и че в момента лежи и си мисля за теб...е ска4ала съм от кеф....НО НА 1 ДЕК. ВС ИЗВЕДНЪЖ СЕ ОБЪРКА.Моето гадже участваше в бой с едни хора и полицията задържа 3 ,сред който беше и той. на др ден пуснаха 2 ,но не и моето мом4е .Него го задържаха ,защото има някви дела и не се явил като свидетел на някво дело във варна... В момента никой нищо не ми казва едни от приятели те му викат във варна е ...др в сф е в някое райно е...др ми викат не се занимавай с него...Накарах един приятел да го потърси по райони оправления във варна и полиците там но там нямат дани за него и не е при тях... сега се опитва да го намери в сф ,но е мн трудно... Моя приятел вика че имал лошо досие и да се откажа от него НО КАК ДА СЕ ОТКАЖА ОТ ЧОВЕКА КОЙТО ОБИЧАМ ? ЗА ТОЯ МЪЖ В ОГЪНЯ ВЛИЗАМ... Той тук няма родни има си само мен и приятели ... ПОСЛЕДНО ГО ЧУХ НА ОБЯТ НА 1 И ПЛАЧЕХ ПО ТЕЛА ТИ МИ КАЗА ДА НЕ ПЛАЧА И ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА ГОВОРИ... КЪДЕ ЛИ Е СЕГА ? по цял ден мисля за него и това как е къде е кво прави дали е гладен дали му се пуши или пие :( СВЕТА ЩЕ ПРЕОБЪРНО НО ЩЕ ГО НАМЕРЯ ...
побърквам се като не мога да го чуя и нз къде е ...по цели нощи не спя будя се изведнъж и пищя ям по 1-2 и то мн малко и вс ми е безкусно ,пускам си весела песен и на 2 сек . и я спирам дирекно ще се побъркам вече....
хора нз кво да правя ? искам го и го обичам мн и не искам да го забравя ? ще се побъркам като нз къде е... ;(
мс че го прочетохте и без убиди ...

cherinka
12-05-2008, 22:01
толко правописни грешки на едно място не съм виждала до сега!

като цяло ме трогна това, че се обичате, а не знаеш къде е.
Че и в згалавието на темата си писала "ПРЕСТЪПНИК". В крайна сметка ти наистина ли го имаш за такъв ?!
Защото ако е бил само единия глупав бой, и примерно в досието му има някакви мошенгийски истории за мене това НЕ е престъпник, а нормален човек от днешното общество. :D

Кво искаш да ти кажем ние?!
Освен да се поуспокоиш малко, да си живееш живота и да не се вкарваш толко у некви сбъркани филми, пък ако е писано да сте заедно след време ще го видиш, ще го чуеш, ще го намериш и т.н.

И да седиш и да риташ и да цивриш на едно място няма да ти помогне, тъй като ти си едва на 16 ?!?!?! Освен ако нямаш по-такива приятели и познати шанса да го откриеш е едно на милион.. :D

Той тоя да не е от "КОРОНА ИНС" бе 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) :booooomb:

Lysit0
12-05-2008, 22:03
Сериозно ли няма никой???
А родители?
Защото,ако има тях поразпитай....

happy end
12-05-2008, 22:06
Сериозно ли няма никой???
А родители?
Защото,ако има тях поразпитай....
Еми да... майка му и баща му са разведени от мн години ,не се е виждал с баща си от 10-15 год.
майка му и сестра му са в испания.... :(

PLuScHeTo
12-05-2008, 22:06
:shock: :shock: :shock:

pandelka
12-06-2008, 07:55
ОМГ....не се занимавай с такива неща.... :-D .

aka6a_vamp
12-06-2008, 08:03
Майкооо мн кофти...само да не се окаже,че са ти върти некви номера,примерно се крие от теб...

aciko
12-06-2008, 08:08
Уаауу престъпник,сега се крие,очаквай след няколко дена да изникне и да те изнесе в Холандия!

mynichka
12-06-2008, 08:23
не се занимавай с глупости

BaiToq
12-06-2008, 08:37
Таня Боева-Влюбена в убиец 8)

UFOs
12-06-2008, 09:20
Много си хлътнала по този човек.Остави го.Ще намериш по-добър!

buffalo88
12-06-2008, 09:41
Ебахти педофилията.. що не тръгнеш със 100 годишен ?!

GabisiTa
12-06-2008, 09:51
:shock:

vampirekiss
12-06-2008, 09:59
По добре забрави за него!Все пак е на 25 а и не се знае колко много неща не знаеш за миналото му.Не се забърквай с този човек!

aka6a_vamp
12-06-2008, 10:02
Амааа заглавието е много драматично :D :D

Victorya
12-06-2008, 13:09
Добре,нали каза,че е един от най-добрите приятели на баща ти?Той няма ли някаква информация?

Моето мнение е да не се забъркваш с него.Ще поревеш 1-2-3...седмица.И ще го преодолееш.Нищо не знаееш за миналото му,разликата е огромна за твоята възраст (говоря за годините)..и...по-добре се заеми с правописа.

MartiSSima
12-06-2008, 14:10
Първо да почна по отдалече - Не сме тука да се ебаваме с хората кой как си е написал заглавието на темата или как си е пуснал темата, тук сме УЖ за съвет!!!...
Второ (към авторката)- Замисляла ли си се че има два вариянта твоята история - 1-я е Той найстина да те обича, да е готов на всичко за теб макар и разликата между вас...и да се мъчи да излезне.Съвета ми за този вариянт е да намериш приятели и хора с познанства в полицията и да се разбере къде и за какво е задържан.В крайна сметка явно не му е много чисто миналото след като толкова време го държат в РПУ-то не мислиш ли?А след като е много добър приятел на баща ти защо тактично не поразпиташ или по точно не обърнеш пред баща си темата за него.Щом се имат значи той е човека който трябва да знае нещо.
2-я вариянт е - ти да си била играчка в ръцете ми, в смисъл такъв просто забавление да си поиграе.Видял те е и си е казал защо пък да не се позабавлявам и не си направя веселото с тая девойка?!...И просто да си е играл.В крайна сметка всичко е възможно...Знаеш че невъзможни неща няма на тая земя!И стигаме до извода че всичко може да е просто сцена изиграна от много добър актьор.
Ако найстина държиш на тоя човек ще намериш начин и ще му помогнеш.Единственото което можем да направим тук е да ти дадем сили и кураж да се бориш за твоята любов.Иска ми се да имам вълшебна пръчица за да помагам АМА нямам...така че с усилия напред.Надявам се да не останеш разочарована ... Успех и пак ти казвам най добрия вариянт са приятелите и познатите с връзки в полицията иначе никой няма да ти даде информация!УСПЕХ!

ImmortalForever
12-06-2008, 14:38
"Влюбена в престъпник" - само по кината от 6 Декември :D

:razz: :lol: :razz: :lol: :razz:
Касово , а?

soul1199
12-06-2008, 15:01
Много си хлътнала по този човек.Остави го.Ще намериш по-добър!+1yspokoi se,ne pla4i

happy end
12-06-2008, 16:24
Първо да почна по отдалече - Не сме тука да се ебаваме с хората кой как си е написал заглавието на темата или как си е пуснал темата, тук сме УЖ за съвет!!!...
Второ (към авторката)- Замисляла ли си се че има два вариянта твоята история - 1-я е Той найстина да те обича, да е готов на всичко за теб макар и разликата между вас...и да се мъчи да излезне.Съвета ми за този вариянт е да намериш приятели и хора с познанства в полицията и да се разбере къде и за какво е задържан.В крайна сметка явно не му е много чисто миналото след като толкова време го държат в РПУ-то не мислиш ли?А след като е много добър приятел на баща ти защо тактично не поразпиташ или по точно не обърнеш пред баща си темата за него.Щом се имат значи той е човека който трябва да знае нещо.
2-я вариянт е - ти да си била играчка в ръцете ми, в смисъл такъв просто забавление да си поиграе.Видял те е и си е казал защо пък да не се позабавлявам и не си направя веселото с тая девойка?!...И просто да си е играл.В крайна сметка всичко е възможно...Знаеш че невъзможни неща няма на тая земя!И стигаме до извода че всичко може да е просто сцена изиграна от много добър актьор.
Ако найстина държиш на тоя човек ще намериш начин и ще му помогнеш.Единственото което можем да направим тук е да ти дадем сили и кураж да се бориш за твоята любов.Иска ми се да имам вълшебна пръчица за да помагам АМА нямам...така че с усилия напред.Надявам се да не останеш разочарована ... Успех и пак ти казвам най добрия вариянт са приятелите и познатите с връзки в полицията иначе никой няма да ти даде информация!УСПЕХ!
ms mn dano go namerq silno vqrvam v tova ima uj hora koito ima poznati v policiqta dano v pon. ima informaciq kade e

happy end
12-06-2008, 16:24
Първо да почна по отдалече - Не сме тука да се ебаваме с хората кой как си е написал заглавието на темата или как си е пуснал темата, тук сме УЖ за съвет!!!...
Второ (към авторката)- Замисляла ли си се че има два вариянта твоята история - 1-я е Той найстина да те обича, да е готов на всичко за теб макар и разликата между вас...и да се мъчи да излезне.Съвета ми за този вариянт е да намериш приятели и хора с познанства в полицията и да се разбере къде и за какво е задържан.В крайна сметка явно не му е много чисто миналото след като толкова време го държат в РПУ-то не мислиш ли?А след като е много добър приятел на баща ти защо тактично не поразпиташ или по точно не обърнеш пред баща си темата за него.Щом се имат значи той е човека който трябва да знае нещо.
2-я вариянт е - ти да си била играчка в ръцете ми, в смисъл такъв просто забавление да си поиграе.Видял те е и си е казал защо пък да не се позабавлявам и не си направя веселото с тая девойка?!...И просто да си е играл.В крайна сметка всичко е възможно...Знаеш че невъзможни неща няма на тая земя!И стигаме до извода че всичко може да е просто сцена изиграна от много добър актьор.
Ако найстина държиш на тоя човек ще намериш начин и ще му помогнеш.Единственото което можем да направим тук е да ти дадем сили и кураж да се бориш за твоята любов.Иска ми се да имам вълшебна пръчица за да помагам АМА нямам...така че с усилия напред.Надявам се да не останеш разочарована ... Успех и пак ти казвам най добрия вариянт са приятелите и познатите с връзки в полицията иначе никой няма да ти даде информация!УСПЕХ!
ms mn dano go namerq silno vqrvam v tova ima uj hora koito ima poznati v policiqta dano v pon. ima informaciq kade e

DiScOnEcTeD
12-06-2008, 16:32
Майкооо мн кофти...само да не се окаже,че са ти върти некви номера,примерно се крие от теб...
+111

jghgh
12-06-2008, 17:13
не се занимавай с глупости
нито с толкова по-големи от теб... но ти си знаеш... :?

chokolate_girl
12-06-2008, 18:07
Хубаво е ,че сте се обичали...но наистина мн кофти се е получило накрая...аз лично не бих започнала връзка с такава разлика в годините,вашите не са ли против?
Но и да плачеш и да не плачеш,за жалост трябва да се примириш :(
Само дано не се окаже,че те е излъгал че са го задържали ,за да избяга от теб.
И наистина заглавието е доста брутално :) Успокой се малко!
Живота е пълен с такива неща...Личи сии,че мн го обичаш,затова ти пожелавам да се върне по-скоро и да сте заедно :)
Ти недей да храниш напразни надежди,но недей и да се отказваш!
Живей си спокойно живота без да се притесняваш и вярвай,че всичко ще се оправи :)

happy end
12-06-2008, 19:22
Хубаво е ,че сте се обичали...но наистина мн кофти се е получило накрая...аз лично не бих започнала връзка с такава разлика в годините,вашите не са ли против?
Но и да плачеш и да не плачеш,за жалост трябва да се примириш :(
Само дано не се окаже,че те е излъгал че са го задържали ,за да избяга от теб.
И наистина заглавието е доста брутално :) Успокой се малко!
Живота е пълен с такива неща...Личи сии,че мн го обичаш,затова ти пожелавам да се върне по-скоро и да сте заедно :)
Ти недей да храниш напразни надежди,но недей и да се отказваш!
Живей си спокойно живота без да се притесняваш и вярвай,че всичко ще се оправи :)
Ме не ме инт. на колко е важното е че има ЛЮБОВ МЕЖДУ НАС !!!!
Еmi naste nz za tova ne moga da kaja na tati : az izlizam s nai dobriq ti fr ,a mama ako razbere ste polu4i infarkt ako znae 4e e na 25 i 4e ima dosie i v momenta moje bi e v zatvora :shock: ae tati ste se qdosa ,no ste go prieme ...no mama....
ne me e izlagal 4e e zadarjan zasto go hvanaha pred men i vidqh vs
a i nqma za kvo da se krie ili bqga ot men :(
da ujasno mn go obi4am...zaTOQ MAJ V OGANQ OTIVAM...
az nqma da se otkaja i s edin fr bg ste preobarnem no ste go namerim
НЕ мога си Живей живота спокойно без да се притеснявам ,но вярвай,че всичко ще се оправи и мн скоро ще го намерим и ще сме заедно....

woshata
12-06-2008, 19:29
Уаауу престъпник,сега се крие,очаквай след няколко дена да изникне и да те изнесе в Холандия! :razz: :razz:

dramaqueen
12-11-2008, 19:02
По добре забрави за него!Все пак е на 25 а и не се знае колко много неща не знаеш за миналото му.Не се забърквай с този човек!
Наистина по-добре недей! Знам, че сега си влюбена и едва ще ше вслушаш , но моля те излиз извън кожата си така да се каже и погледни нещата от друг ъгъл...все едно си др човек, който не го обича...как би постъпила?
Моля те опитай да разсъждаваш трезво :)

Lady_AMG
12-11-2008, 19:52
Абе хора, стига с тази възрастова разлика, това ли е най-важното?
Ако това, което си написала че ти е звънял посред нощ и т.н е вярно значи има чувства. А това, че ти се е обадил го затвърдява според мен. Ако искаше да се скрие просто нямаше да те потърси повече. Сигурна съм, че скоро ще се върне! Просто имай търпение и го почакай. Горе главата миличка :-)

lovemtk
12-12-2008, 08:10
zvuchi mi kato hitov amerikanski ekshun :D! I vse pak...priqtelite ti sa mnogo pravi! Ami shtom e zapochnal da se bie i chak se e stignalo da policii i razpravii ne e na dobre rabotata! Shtom e napravil takova neshto,znaesh li na kakvo drugo e sposoben?!?!

Wrathchild
12-12-2008, 09:48
Maцка, ти правиш ли разликата между свидетел на дело и обвиняем?

summergir1
12-12-2008, 16:27
мн яка тема :D :D :D

xpici
12-12-2008, 16:32
Нали е "най-добър" приятел на бащати е ... :D
УЖАС !Баща ти е луд :)

Lady_AMG
12-12-2008, 21:49
Нали е "най-добър" приятел на бащати е ... :D
УЖАС !Баща ти е луд :)Леле, съвсем я окъсахме сега- лудо гадже, луд баща :grin:

curka87
12-12-2008, 23:02
Лелеее, ба*ти темата!!!
Първо да кажа, че "престъпник" е доста силна дума, а и като се иам предвид в какви времена живеем...нищо чудно и да ставв въпрос за дребни провинения и хулиганство примерно.
А сега по темата-Ами явно ти наистина го обичаш.Това си личи. Пък и от това, което казваш-че ти е звънял посред нощ и т.н.- явно и той не е безразличен.
Но трябва да се замислиш малко.. Ти си само на 16.Не казвам нищо за разликата в годините, защото аз не вярвам ,ч е в любовта тя е от значение.Просто исках да кажа, че на фона на тези 16 години тази история направо си звучи като някакъв филм.
Както и да е.
Ти явно няма да се откажеш да го търсиш.Няма лошо.Но помисли..не бива да минаваш през всичко това сама.В крайна сметка не се нзае какво може да излезе накрая.То хубаво приятелите ти да ти помагат, ама в случая си мисля, че е редно да поговориш поне с баща си.Той тярбва да знае какво става.Все пак ти каза,че са приятели-ами той трябва да знае нещо.Поговори с него и го поразпитай.Така хем ще си по-спокойна ако стане нещо (все пак той ти е баща няма да те зареже), хем може да научиш нещо повече за приятеля си.
Е хайде успех .

sextazy_baby
12-13-2008, 06:43
Мислиш ли че го познаваш достатъчно добре...?