PDA

View Full Version : Как да постъпя?



kreed18
12-06-2008, 00:23
Здравейте,
на 20 съм и от доста време харесвам едно момиче на 17.Проблема е там че трудно се разбираме с нея... просто и двамата говорим със заобикалки и явно никой не смее да разкрия чувствата... караме се често и не си говорим със месеци.Има ли сме няколко закачки преди доста време... целувки и нищо повече :oops:
Тази вечер явно и тя не издържа и се награбихме,целувки-милувки ... и отново нищо!!! #-o Просто дойде време да си тръгваме от купона на който бяхме.... и аз направих кофти грешка - просто не я изпратих (все пак това бе възможност да поговорим какво ще правим от сега).Бях с мойте си приятели .. и се получи малко кофти.. незнаех и те как ще реагират ако бях отишъл с нея..
най-странното е че ние всички сме кажи-речи от една компания..
Нямам приятелка от около 2 години и половина.. нямам време за личния си живот..
супер объркан съм... сам ми е добре... но и да си сам не е работа..
Неискам да я разочаровам защото знам че наистина много държи на мен
Дайте ми съвет какво да правя .. мисля че е най-добре все пак да се видя с нея на четири очи и да поговорим сериозно ..
Какво бихте направили вие в такава ситуация.. (макар че спестих доста информация с цел да не отекчавам читателите)
Благодаря на всички които ще изкажат мнение!

Verszerzodes
12-06-2008, 00:25
ти си тиняк, какво чакаш да забременее от негър та да тръгнеш с нея?!

kreed18
12-06-2008, 00:45
хаха разсмя ме рано-рано .. :grin:
Явно имаш ограничен капацитет в мозъчето ... че неможа да асимилираш какво съм писал..
както и да е .. свикнал съм на такива коментари така че IGNORE!!!
//off като ти гледам подписа.. ми е ясно къФ човек ми дава съвет ,честито!
:smt117
Питам за сериозно мнение.. не е толкова просто колкото иглежда,както казах,нямам време за личен живот .. и незнам какво ще стане ако бъда с нея ..

Verszerzodes
12-06-2008, 01:06
хаха разсмя ме рано-рано .. :grin:
Явно имаш ограничен капацитет в мозъчето ... че неможа да асимилираш какво съм писал..
както и да е .. свикнал съм на такива коментари така че IGNORE!!!
//off като ти гледам подписа.. ми е ясно къФ човек ми дава съвет ,честито!
:smt117
Питам за сериозно мнение.. не е толкова просто колкото иглежда,както казах,нямам време за личен живот .. и незнам какво ще стане ако бъда с нея ..толка съм пиян че не ме брига за твоирш простотии, до сега си имал шанс, ама си бил ебати мишокО, мое мнение :)

alkobalko
12-06-2008, 06:55
Най-лесно ще ви е да поговорите открито. Няма никаква полза от това да заобикаляте тази тема.

MakeMeFeel
12-06-2008, 07:02
незнаех и те как ще реагират ако бях отишъл с нея..


Какво повече да кажа ... Какво има да реагират приятелите ти .. ? :? Най-много се дразня , когато някое момче се притеснява да направи нещо, защото не знаело приятелите му кво ще кажат ... :?
А като нямаш време за приятелка - ми недей си хваща . Щото после ше пускаш теми от рода на: " Приятелката ми каза, че не й обръщам достатъчно внимание ..кво да прая ?" ... Защото попринцип момичета имаме нужда от едно постоянно внимание , особенно в началото на връзката ... Не знам , мое мнение ;)

bloodz94
12-06-2008, 09:30
незнаех и те как ще реагират ако бях отишъл с нея..


Какво повече да кажа ... Какво има да реагират приятелите ти .. ? :? Най-много се дразня , когато някое момче се притеснява да направи нещо, защото не знаело приятелите му кво ще кажат ... :?
А като нямаш време за приятелка - ми недей си хваща . Щото после ше пускаш теми от рода на: " Приятелката ми каза, че не й обръщам достатъчно внимание ..кво да прая ?" ... Защото попринцип момичета имаме нужда от едно постоянно внимание , особенно в началото на връзката ... Не знам , мое мнение ;)

+1 :)

Mi6inka
12-06-2008, 15:03
не я заслужаваш аз пък да ти кажа... аз ако бях на нея изобщо нямаше да се занимавам с човек ,който няма смелостта да ми каже две думи в лицето относно това,което изпитва и който ще се притесни от това "какво ще кажат приятелите му" ако ме изпрати... ти си на 20 човече... :shock: странно ми е да разсъждаваш така ,нищо лично


И все пак по темата.... да наистина хващай я и говорете... и искрено ти пожелавам да не разсъждава като мен (по-горе) :D Успех!

zaraaa
12-06-2008, 15:14
Неискам да я разочаровам защото знам че наистина много държи на мен
Дайте ми съвет какво да правя .. мисля че е най-добре все пак да се видя с нея на четири очи и да поговорим сериозно ..


Говориш някак объркано, хем я харесваш, хем пък казваш, че не искаш да я нараниш и нямаш време за личния си живот, какво би трябвало да означава това? Мисля, че трябва да седнеш и да се замислиш дали ти е по-добре сам или ще ти е по- добре с нея, обмисли го това добре и тогава вече говори с нея, какво искаш да има м/у вас Нещо или Нищо, така е най-добре :) Но първо се изясни със себе си, а след това с нея! :) А да и другия път, моля те не размишлявай какво ще си помислят приятелите за теб, ако са ти истински приятели, няма да ти се подиграват, а ще те разберат, защо си постъпил така. Все пак си на 20, мисля че трябва да имаш свое собствено мнение, а не да се оповаваш на мнението на "приятелите си"

kreed18
12-08-2008, 06:50
не ме разбрахте ...
Аз не съм човек на който мнението му зависи от приятелите..
Не се притеснявам да правя каквото и да е пред приятелити или пред който и да е било .. явно не съм обяснил както трябва..
Винаги съм мислил за момичето .. не само за мен ... както казах вече,не е толкова просто колкото изглежда..доста работи спестих.

Знам че искате внимание момичетата... за това повдигнах и този въпрос с това че няма да имам достатъчно време за нея..
От цялата тази тема поне разбрах едно... че не съм наясно наистина със себе си :oops:
Нито знам какво искам,нито знам как да го получа..
Мерси на хората,които ми помогнаха да си отворя очите..
От тука поемам аз!

off /// и кво е тва "ти си на 20 бе човек"
кат съм на 20 кво тряа.. да ви пиша теми от рода "как да я вкарам в леглото" или "боцка ми се... как да и го сложа" ?!?
Просто искам вече нещо наистина сериозно,и не ме карайте да се чувствам виновен че съм писал темата!!!

Lady_AMG
12-08-2008, 11:02
Моето лично мнение е да не му мислиш чак толкова. Бъди импулсивен! Изненадай се сам себе си! Спри да мислиш за бъдещето и за това кой какво ще си помисли и колко време ще и отделиш. Харесваш я, искаш я- вземи я! Да, може да сбъркаш и какво толкова, кой не бърка! Слушай сърцето си, само то може да те направи щастлив!