PDA

View Full Version : Първата любов ръжда не хваща....



kolmi
12-06-2008, 09:41
Първата любов ръжда не хваща....
какво е вашето мнение по въпроса
защото напоследък всички ми казват защото въобще вече я няма първата любов :?: :(

angellove
12-06-2008, 09:47
Абе мааалко или много си остава някаква тръпка човека, в който си бил влюбен за първи път. Независимо какво е станало после. То просто си се запомня. Не "хваща ръжда" от тая гледна точка, че не се забравя според мене. Пък в каква степен не се забравя е индивитуално за всеки човек... :-D

pandelka
12-06-2008, 09:52
Ами само можеш да си позагубиш леко чувствата,но никога няма да ти е безразличен тоя човек!

vampirekiss
12-06-2008, 09:54
Винаги,когато видя''първата си любов'' в мен нахлуват мноооооооого спомени.Първата любов просто не може да се забрави!

aka6a_vamp
12-06-2008, 09:54
Ами само можеш да си позагубиш леко чувствата,но никога няма да ти е безразличен тоя човек!
Ммммм точно така,само дето чувствата могат да се превърнат в омраза.

darla
12-06-2008, 09:54
ni6to 1vo ne se zabravq: 1vata lubov,1voto napivane,1viq sex,1voto razo4arovanie...nqma ni6to lo6o v tova da pazi6 nqkakuv dobur spomen za 1vata lubov-imenno,za6toto e bila 1va,4uvstvotoe bilo istinsko,neprinudeno i 4isto.v slu4aq izklu4vam napulno frazata "kudeto e teklo,pak 6te te4e",pri sre6ta sled godini naprimer s 1vata lubov vinagi trepva ne6to-ne e zaduljitelno da e nostalgiq po izjivqnoto,a prosto priqtni spomeni nahluvat v suznanieto ti.tova e normalno i priqtno. :)

aciko
12-06-2008, 09:55
Пълна пидирастия,не се забравяла,щуротии

gridlockd
12-06-2008, 11:59
Забеавих даже коя беше първата ми любов :shock:

mynichka
12-06-2008, 12:03
аз все още съм си с първата ми любов :-) :)

HONDA
12-06-2008, 12:29
Казва се: "Старата любов ръжда не хваща", но както и да е. Мнението ми е, че първата любов не може да бъде забравена, но първия възлюбен-да

Lysit0
12-06-2008, 13:35
Изобщо не е вярно...
Мен това не ми е първа любов. :)

WhenThugzCry
12-06-2008, 13:37
Остава доста голяма трьпка.Аз още познавам пьрвата си любов и да ти кажа като я вида усмивката до ушите и много и се радвам.

sweet_sorcerer
12-06-2008, 13:43
Според мен чувсвото никога не може да се разбрави....и човека, винаги ще помниш името му, дори и вече да не го обичаш....

chokolate_girl
12-06-2008, 14:27
При всички е различно,моята първа любов одавна ръждяса и нямам никакви чувства към онзи човек

WhenThugzCry
12-06-2008, 14:31
При всички е различно,моята първа любов одавна ръждяса и нямам никакви чувства към онзи човек

Ти май не разбра за какво става на вьпрос...

chokolate_girl
12-06-2008, 14:38
При всички е различно,моята първа любов одавна ръждяса и нямам никакви чувства към онзи човек

Ти май не разбра за какво става на вьпрос...

напротив,разбрах но може би ти не разбра аз какво исках да кажа :wink:

Lashes
12-06-2008, 14:38
при всеки е различно...аз почвам да се чудя дали някога ще спра да имам чувства към този човек :?

SINDEL
12-06-2008, 15:08
Дрън дрън... Първата ми любов дори не го помня как изглеждаше ве4е..

Sensuality
12-06-2008, 16:12
При всички е различно,моята първа любов одавна ръждяса и нямам никакви чувства към онзи човек

me 2

Jaffs
12-06-2008, 16:20
Първата ми любов я помня много добре. Бяхме заедно доста дълго време, беше и първият мъж в живота ми. Приятели сме, но вече всеки си има нов живот. :)

nicolepcd
12-06-2008, 18:08
Ми аз не мога да преценя коя ми е била "първата" любов :-o Споделена или не? 8-)

monnylovebeckham
12-06-2008, 19:05
Първата любов ръжда не хваща....
какво е вашето мнение по въпроса
защото напоследък всички ми казват защото въобще вече я няма първата любов :?: :(
напълно си права ... още не мога да забравя момчето ,което се влюбих за пръв път ;[[ неможе да се кажи че съм го забравила,макар че беше доста отдавна и от тогава съм била с доста други момчета ;[

jghgh
12-06-2008, 19:29
АхахАХахх..
Хваща и то каква... :)

VeSna
12-06-2008, 20:24
Ами само можеш да си позагубиш леко чувствата,но никога няма да ти е безразличен тоя човек!

Може да ти е безразличен (личен опит,ако мислиш, че е била "малка любов - 3 год не са малко), но просто не го забравяш, него и урока на който те е научил... След него "неможеш" да обичаш пак така, защото неискаш или те е страх... Но може да ти е безразличен!

hyannis
12-06-2008, 20:32
Абе не знам за вас, ама моята отдавна се корозира

Dark_Angel_F
12-06-2008, 20:52
Фаща , фаща ... :D Дори изгнива :P

PeopleAlwaysLeave
12-06-2008, 20:56
Ами не знам при другите как е, но при мене тази максима важи с пълна сила... Наистина първата любов ражда не хваща и колкото и да е винаги ще си имам нещо към този човек - било то харесване, симпатия или тръпка... Дори и да ме е наранил просто си знам ( а и си чувствам), че винаги ще си имам нещо добро и хубаво към него.

fifinkathefreak
12-06-2008, 20:58
Първото момче ,което съм харесвала - видях го преди 2 дена с новото му гадже и ми се скапа цялата вечер.
Първото момче,което съм обичала - никога няма да го забравя,защото благодарение на него се научих да живея и да бъда истински човек.
Първият ми приятел.И него няма да забравя.Връзката ни беше ужасно колоритна.

Vesk0u
12-06-2008, 21:02
OMG
По-голяма болка от любовта няма... просто love sux...

sarityy
12-06-2008, 21:16
fa6ta tq mn qko daje :D
purvata mi lubov be6e golqm kritiEn abe mn slabyy :D

Rofl4e
12-06-2008, 21:22
Вихаги моята първа любов ще е тука :smt007 :smt007 :smt007 и до ден днешен много се уважаваме с него!

DYNAMIC
12-07-2008, 06:37
при мен първа любов не е имало..примерно първото ми гадже не ми е първа любов,бързо го збаравих и не го харесвам дори вече :lol: .. останалите забивки също не са ми от любов.. чакам си първата любов,тази истинската и мощната..иначе имам тръпка още към една стара история,въпреки,че не сме ходили сериозно ми е мноого по -яко като настороение ,от миналите ми истории 8-)

MakeMeFeel
12-07-2008, 06:53
Ооо .. мойта е ръждясала отдавна , защото оня идиот така хубаво са изсра ( с извинение) отгоре й че просто нямам думи ... :?

gPa3HuTeJl
12-07-2008, 07:57
BaiToq и gPa3HuTeJl са ПРИТЕЖАНИЕ на : [[ pandelka & MakeMeFeel ]] ( и на НИКОЙ друг) Very Happy а ние сме ПРИТЕЖАНИЕ на tuzaro ; )



What the fuck !? :shock: От кога станах притежание на вас двете ? 8-)

MakeMeFeel
12-07-2008, 07:58
BaiToq и gPa3HuTeJl са ПРИТЕЖАНИЕ на : [[ pandelka & MakeMeFeel ]] ( и на НИКОЙ друг) Very Happy а ние сме ПРИТЕЖАНИЕ на tuzaro ; )



What the fuck !? :shock: От кога станах притежание на вас двете ? 8-)

От вчера 8-)

gPa3HuTeJl
12-07-2008, 08:00
BaiToq и gPa3HuTeJl са ПРИТЕЖАНИЕ на : [[ pandelka & MakeMeFeel ]] ( и на НИКОЙ друг) Very Happy а ние сме ПРИТЕЖАНИЕ на tuzaro ; )



What the fuck !? :shock: От кога станах притежание на вас двете ? 8-)

От вчера 8-)

Не не не... не искам да ме притежават... искам да притежавам... 8-)

MakeMeFeel
12-07-2008, 08:02
BaiToq и gPa3HuTeJl са ПРИТЕЖАНИЕ на : [[ pandelka & MakeMeFeel ]] ( и на НИКОЙ друг) Very Happy а ние сме ПРИТЕЖАНИЕ на tuzaro ; )



What the fuck !? :shock: От кога станах притежание на вас двете ? 8-)

От вчера 8-)

Не не не... не искам да ме притежават... искам да притежавам... 8-)

Охх хубу ей ся ще го променим 8-)

Kostadin_682
12-07-2008, 08:02
Казва се: "Старата любов ръжда не хваща", но както и да е. Мнението ми е, че първата любов не може да бъде забравена, но първия възлюбен-да
Съгласен съм

gPa3HuTeJl
12-07-2008, 08:07
..а в прочем за любовта... мойта е 'фанала ражда и то яко... даже не помня коя беше... :-o 8-)

Black_Fyed_Peas
12-07-2008, 20:16
всеки път щом го видя нещо в мен потрепва няма как да го забравя

babity
12-07-2008, 20:18
Моята първа любов ръждяса отдавна! Остана ми само фетиш. (обожавам мъже с гола глава)

beiho
12-08-2008, 05:45
Аве аз още съм с първата си любов от 1 год. и съм сигурен, че никога няма да я забравя до края на живота ми.!!!!!!Зависи, ако сте преживели доста тежки моменти и изпитания с нея, никога не можете да я забравите :? :(

jeni92_abc
12-08-2008, 06:36
приказката е 'любовта ръжда не хваща',така че не се отнася само за първата :-)

sh3_1s_7h3_0n3
12-08-2008, 06:57
След първата любов остават само спомените за (не)направеното и (недоиз)казаното.
Иначе хваща ръжда. ;) Не можеш да живееш с миналите си любовни чувства към някого, с когото сте разделени вече, защото времето лекува и идва следващият. По-мил, по-красив, по-добър, по-перфектен... (:

PerfectStrang3r
12-08-2008, 07:11
След първата любов остават само спомените за (не)направеното и (недоиз)казаното.
Иначе хваща ръжда. ;) Не можеш да живееш с миналите си любовни чувства към някого, с когото сте разделени вече, защото времето лекува и идва следващият. По-мил, по-красив, по-добър, по-перфектен... (:

!!! ;)

sladka__droga
12-22-2008, 18:36
Hahxyauxya ,, ако съдя по себе си първата ми любов е по-ръждясала от всяка следващата :lol:.

nVm
12-22-2008, 19:49
аз все още съм с първата ми любов .. миналата година се бяхме разделили,но сега... просто :grin: адски много съм влюбена :grin: пак сме си заедно..а през време,което не бюхме заедно аз се опитвах да си намерю друг,но :( безрезултатно . Никой не можеше да ме кара да се чувствам така... и ето всичко се подреди само в един наочакван ден :-P 8) :P [-(

Lady_AMG
12-22-2008, 20:48
Аз мисля че напълно съм преживяла първата си любов, като го видя винаги ми се обръща стомаха но не си мисля за него през останалото време, дори на рожденния му ден не се сещам за него и не мога да сипредставя да ме докосне с пръст. Явно моята първа любов е ръждясала...

scoobydors
12-22-2008, 21:38
Изобщо не е верно това. Е... след време може и да има някаква тръпка (минимална) и толкова, дотам. ;)

hooliganka89
12-22-2008, 23:45
Забравя се като понятие любов.
Може същият човек да ти липсва на моменти,да имаш още някаква тръпка към него и др.но да го обичаш вечно,не може.
Та и изводът е,че не се забравя като спомен,а не като "Него най-много съм го обичала.И сега съм готова да зарежа всичко и всички заради него".

sexita
12-23-2008, 00:39
При мен хвана,защото той порасна и стана грозен :lol:

psychopath
12-23-2008, 00:56
к.у.р за клишетата :D

TheMaggie
12-23-2008, 07:55
Нито една голяма любов не хваща ръжда... Особено като те тресат хормоните. :lol:

yuyuto
12-23-2008, 12:26
Зависи... Аз първата любов още си го помня, ама като си спомня какви детинщини бяха с него, първото гадже... :-D :-D Е все пак 2-ри клас... Иначе първата истинска любов беше в 5 клас до 7... Ама замина за София... Учи там сега и от две години не сме говорили, сърдит ми е все още...

Amely
12-23-2008, 12:29
Хваща ръжда, хваща и още как.

Pliok0019
12-23-2008, 14:10
Има нещо вярно.

Като всяко всяко първо нещо "първата любов" е по-силна, запомняща се, евентуално истинска. Чувства се по-силно, по-вълнуващо е. Необкновено и ново. За това никога не се забравя. :)

elsy
12-23-2008, 14:29
Малии, помня мойта 'първа любов' :D :D Ужас, става ми смешно като се сетя :D Иначе да, вече ми е безразличен, ма като го видя някъде из улиците и ми става топло на сърцето :D :D

pepschy
02-04-2010, 17:12
аз все още съм си с първата ми любов :-) :)

ляляяя.. и аз така . :) но претърпяхме .. наистина много драмии .. но въпреки всичкооооооооооооооо .. ;д сме заедно :))

lipsvashh_mi
02-04-2010, 17:41
зависи от човека и от връзката ви..ако е било нещо смислено и е оставила следа в живота ти естествено,че не хваща ръжда-или поне отношенията ви....ако е било просто така-съмнява ме..
въпреки това,мойта 1ва любов си ръждяса много яко отдавна-просто бях мн малка и глупава едно време....сега с ечудя как изобщо съм харесвала такова момче ама .... :-D

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-04-2010, 18:26
"Първата ми любов", така да се каже, е един от най-безразличните ми в момента хора. :-D Никога не се е държал достатъчно уважително към мен, но за жалост открих това чак след година и половина връзка. Уж запазихме приятелски отношения (по негово желание), повтаряше колко съм му близка и държи на мен, докато не срещнах сегашния си приятел (и със сигурност вече истинската любов). За пореден път онзи се оказа слаб характер, не можа да понесе, че мога да дишам без него: ревност, заплахи, на които отговарях в същия тон... Сега не си говорим, защото, както казва Оскар Уайлд, всички пътища свършват на едно място и това е разочарованието. А аз имах от какво да се разочаровам.

Не тая лоши чувства в момента - станалото-станало. Но недай Боже и на други такава първа "любов"! :)

misslowe
02-04-2010, 18:32
хахуахХАхуха .. мойта първа любов не ражда а не знам кво е хванала вечее .. глупости на таркалетаа .. !! :-o :lol: :shock:

b3b3t0y
02-04-2010, 18:57
Мойта първа любов... Ако имате предвид първия приятел.. УЖАС! :D Аз бях 3-ти клас а той 6-ти ! Сметни си :D аа определено първата любов хвана ръжда и продължава да ръждясва :D

anonimchetou
02-04-2010, 19:44
Мойта първа любов... Ако имате предвид първия приятел.. УЖАС! :D Аз бях 3-ти клас а той 6-ти ! Сметни си :D аа определено първата любов хвана ръжда и продължава да ръждясва :D

точно това е че дори не схващаш темаа ква е..

Flopper
02-04-2010, 19:58
Ооо, хваща, хваща :lol: Всяка следваща любов ми се струва по-истинска и по-хубава, а миналите не се забравят, но просто изчезва всякаква тръпка.. Все едно някой друг е бил влюбен вместо мен, супер празно ми е към тоя човек днес

LovEsIckk
02-04-2010, 20:16
Първата ми любов определено отдавна е хванала ръжда.
Като го видя някъде,нито ми трепва,нито нищо..

graphicflower
02-04-2010, 21:16
Аз винаги ще помня първата си любов. Може да се каже, че все още като чуя неговото име и нещо ми трепва в сърцето, но съм го преживяла от одавна. С него сме си много добри приятели. Преди само като чуех името му и до такава степен се влюбвах в него, че ме държеше с години. Ходехме 2 години заедно и се разделихме. Минаха още няколко години. Виждахме се 1 на 1/2 месеца и така. По 1 време спряхме да се виждаме, понеже и 2мата бяхме много заети и наскоро пак се видяхме този път съпроводени от гаджетата ни. Прекарахме си прекрасно. Пихме бира в градинката, обикаляхме из София, пихме бира в кръчмата вечерта, играхме шах, после отидохме до гаджето на 1вата ми любов. Отидохме в ч градинка и почнахме да се натискаме всеки с гаджето си. Докато целувах гаджето ми от време навреме мятах по 1 поглед на бившия и новото му гадже. Бяха ми толкова приятни и симпатични, че осъзнах, че не испитвам и капка ревност и, че съм абсолютно щастлива с гаджето ми и друго не ми трябва освен него. Винаги ще я има тази тръпка м/у мен и 1вата ми любов, винаги ще продължавам да се червя пред него и да ми е приятно и все пак всичко е от одавна минало. :)

ScionOfStorm
02-04-2010, 22:06
Хваща ръжда като реална обич - такава, каквато е била преди. Зависи и от отношенията ви какви са били и какви са останали след това.

Аз с моята съм много близък, въпреки че минаха 3 години и нещо, откакто се разделихме - имал съм връзки след това, тя също, но съхранихме една особена обич, в която и дума не става за 'ръжда не хваща' в смисъл на желание за започване отново. Просто за по-дълбоко приятелство. Макар че се разделихме по лош начин, времето позаглади нещата, пък и се разбрахме.

Всичко е обстоятелствено, обаче малко или много човек помни първата си любов. Просто защото е началната точка.

xoxi
02-04-2010, 23:08
Тъкмо днес видях снимка на "първата си любов". Не го бях виждала от години, но го познах на секундата. Само спомени долетяха и малко интерес (какво ли прави сега, къде учи и т.н.), но тръпка нямаше.
Не знам това ръждясване ли е или не 8-)

xNiKx
02-05-2010, 05:28
Първата любов ръжда не хваща....
какво е вашето мнение по въпроса
защото напоследък всички ми казват защото въобще вече я няма първата любов :?: :(
Сговорна дружина, планина повдига...
какво е вашето мнение по въпроса
защото напоследък всички ми казват защото въобще било невъзможно :?: :?

buuu
02-05-2010, 08:49
Тъкмо днес видях снимка на "първата си любов". Не го бях виждала от години, но го познах на секундата. Само спомени долетяха и малко интерес (какво ли прави сега, къде учи и т.н.)

ама имаше и тръпка ..няма да го забравя .. немога (:

Li0nesS
02-05-2010, 10:30
:( :( :( ОХх.. каквото и да си говорим, за мен първата любов ще си остане вечно в съзнанието и спомените ми...ще си спомням с носталгия, ще съм щастлива, че някога съм срещнала такъв човек, който ме е променил малко или много, ще запазя хубавите спомени, защото за мен това беше нещо специално, истинско, уникално и неповторимо. ;( :( :(
Графа - Ако има рай...допълненията са излишни, това е единственото, което мога да кажа за първата ми любов. Ако всичко не беше срещу нас, ако обстоятелствата не бяха такива, ако не се бяхме предали да се борим, за любовта си, само ако си бяхме казали всички неказани думи, ако.... ;( :( :(

"Не плачи за мен, не потъвай в мрак,
аз ще съм до теб, но не и в този свят.
Открадни за мен още час живот,
за да мога пак да бъда с тебе аз.

Питам се защо случи се това-
някой размени живота с вечността.

Само ако има рай, ще съм там близо,
за да стопля мислите, посивели от тъга.
Само ако има рай, ще крещя силно,
но не плачи за мене ти, а в сън ме превърни.

Не плачи за мен, не угасвай в мрак,
имаш цял живот тук на този свят.
Но запази за мен спомена, любов,
ще дойде време пак да бъда с тебе аз.

Ако има рай, ще съм там близо до теб. "
:( ;( ;( :( :( :( :smt007 :smt007 :smt007

Li0nesS
02-05-2010, 10:32
Аз винаги ще помня първата си любов. Може да се каже, че все още като чуя неговото име и нещо ми трепва в сърцето, но съм го преживяла от одавна. С него сме си много добри приятели. Преди само като чуех името му и до такава степен се влюбвах в него, че ме държеше с години.

:( :( :( :( :( :( :( :( :(

Disasterpiece
02-05-2010, 11:31
Аз пък мойта първа любов съм я забравила от когааа от когаа.. :lol: Нямам никфи чувства като го видя... сякаш никога не съм го обичала.. :?

miss_kiss181
02-05-2010, 11:42
Ами първата ми любов тече в момента (говоря за истинска любов, а не за първото ми гадже) и не знам как ще живея без него. :D

Nich
02-05-2010, 12:34
истинската любов не ръжда не хваща! а истинската е само една. след като е една няма как да е имало друга преди нея => първата любов ръжда не хваща :)

ReachlessGirl
02-05-2010, 12:36
Мнението ми е, че специално моята "първа любов" не само, че хвана ръжда ами след време осъзнах колко ръждясала си е била и по - принцип просто не съм го виждала .. шанс .. :-|

matty7
02-05-2010, 18:48
абе има си я първата любов.
при мене обаче, не само хвана ръжда, ами направо и изгни ! :lol:
щото тогава бях пооо малка, по неопитна, абе и по наивна си бях...
и сега като се сетя, чак срам ме лови :booooomb: .

kypo
02-05-2010, 19:01
за първата голяма със сигурност

Denny94
02-05-2010, 19:31
според осатаналите я няма първата любов защото
не са усетили голямата тръпка..
А и другото тъпо е че усещаме горе/долу истинската любов
след като сме приключили по някакви глупави причини с нея
...

Assshley
02-05-2010, 20:19
Още съм с първата ми любов и незнам какво ще е ако се разделим окончателно.Мисля си,че винаги ще има някакво пламъче в мене горящо за него,някаква тръпка като го видя,винаги ще има спомени .. не само,защото е първата ми любов ами и заради това какъв човек е като цяло и заради това,че беше първия,който успя да ме промени толкова и първия заради,който си позволих да потъпча много от принципите си.;) Ще видим.Може би старата любов хваща ръжда,за първата се съмнявам.Според мен винаги се помни малко или много.

stelkastel
02-06-2010, 19:57
Това е много вярно. Въпреки че се заричам от 9 клас (а сега съм 12) още не съм забравила първото момче, в което се влюбих. И си мисля (а и съм си обещала), че в никого другиго няма да се влюбвам. Просто след първата любов сърце не ми остана.... :cry: :cry:

ShawnMac
02-07-2010, 18:26
Според мен първата истинска любов няма край.Хората може да са разделени , но никога не биха могли да забравят това , което са имали.
Най-прекрасното чувство.. :smt007

ozzy
02-07-2010, 18:29
след време не раждясва а направо клеясва :D

fenkaaa
02-07-2010, 20:43
Аз и до сега вече 2 години не мога да си забравя 2рата любов :(

balu4ka
02-08-2010, 03:23
При всички е различно,моята първа любов одавна ръждяса и нямам никакви чувства към онзи човек

(; +

Neopitom3na
02-08-2010, 07:50
хмм и аз съм на същото мнение :)

cinderella_gugutka
02-08-2010, 14:02
абе рано или късно хваща ражда независимо дали е 1та или някоя друга . . .

Cybershot
02-08-2010, 14:26
На мъжа първата му любов е дясната ръка (при някои лявата)

brutaLxxbunny
02-08-2010, 14:51
Амии хваща,хваща :D Имам предвид с моята първа любов отдавна според мен сме се забравили и сега сме много добри приятели :) Факт е,обаче че все пак това сигурно се помни цял живот.Съмнява ме да могат да се върнат чувствата,но .. всичко е възможно :-|

Tommi
02-08-2010, 16:01
емии ... честно казано тая поговорка до някаде си е вярна ......
Опитваш се да забравиш тоя човек и да продължиш наприед и по някога успяваш но не можеш да го забравиш винаги като го видиш изтръпваш няква тръпка ако си го обичал истински няма да можеш да го забрравиш лесно и винаги ще се сещаш за него за спомените които сте изживяли заедно ...

Pepincetyy
02-08-2010, 17:51
аз съм съгласна с тая поговорка ... поне при мен първата любов, все още не е хванала ръда

Johney
02-09-2010, 18:48
Амии хваща,хваща :D Имам предвид с моята първа любов отдавна според мен сме се забравили и сега сме много добри приятели :) Факт е,обаче че все пак това сигурно се помни цял живот.Съмнява ме да могат да се върнат чувствата,но .. всичко е възможно :-|


:booooomb: 8) :P 8-)

ilkoto25
02-10-2010, 09:13
aka6a_vamp прав си може и да се превърнат в омраза и то много лесно особено ако тя се е отнасяла зле с теб или те пренабрегва моя случаи беше втория и да не говорим че после ма изкара че аз съм виновния.Колко нечестно.

BonbonaBaby
02-10-2010, 15:06
Ами само можеш да си позагубиш леко чувствата,но никога няма да ти е безразличен тоя човек!

Така ли ? На мен пък що са ми безразлични чуствата към първата любов ? :-D

lud1936
02-11-2010, 12:54
след първата идва и втора и трета и т.н. :grin:

ScarletBite
02-11-2010, 14:18
Хваща, и още как.

xXTOXiCXx
02-11-2010, 14:45
Ох... първата любов... естествено тя е се забравя., : )

Аз моята първа любов няма да забравя никога! Както и човека., : )

sunshinepp
02-11-2010, 15:36
Абе мааалко или много си остава някаква тръпка човека, в който си бил влюбен за първи път. Независимо какво е станало после. То просто си се запомня.

Съгласна съм . . мисля, че винаги ще има моменти, които да ти напомнят на него\нея! :) И до някаква степен, винаги ще има нещо . . :o

reni7o0o
02-11-2010, 20:28
Ами само можеш да си позагубиш леко чувствата,но никога няма да ти е безразличен тоя човек!
Ммммм точно така,само дето чувствата могат да се превърнат в омраза.
+1 :(

laila_94
02-13-2010, 10:52
Така е .В момента имам страхотно момче до себе си ,но въпреки това доста често се сещам за един от бившите си :)

Chawder
02-13-2010, 11:29
Моето мнение е, че зависи от нагласата, от това дали вярваш, че първата любов "ръжда не хваща" или с други думи, не се забравя. Вярвайки, че няма да я забравиш, споменът остава жив. Освен това се влияе и от това, колко сте направили един за друг, какви усилия сте положили и тн. Ако си бил с човек, за когото си давал мило и драго, с когото сте преживели заедно тежки моменти и/или сте израстнали заедно, в смисъл на оформили сте се като личности, надали ще забравиш такъв човек.
А и ми се струва, че за повечето които отговориха по темата, не е било любов. Влюбването не е любов. То е каскада от химични реакции.

gret4ety
02-13-2010, 13:32
Хах не само първата любов ами всички... щом като забравиш любовта към даден човек значи то не е било любов. :D

uBuTo
02-13-2010, 15:25
вярно е!! и аз още помня първата си любов. казваше се Даниел. бяхме в една група в детската градина :oops: :-D

karitoo
02-13-2010, 15:47
Човека наистена винаги остава в сърцето въпреки всичко което се е случило...

b0nb0nA12
08-05-2010, 22:44
Абе мааалко или много си остава някаква тръпка човека, в който си бил влюбен за първи път. Независимо какво е станало после. То просто си се запомня. Не "хваща ръжда" от тая гледна точка, че не се забравя според мене. Пък в каква степен не се забравя е индивитуално за всеки човек... :-D
+1

Daqn4eto0o
08-06-2010, 06:11
Хваща, и още как.

bratignat
08-06-2010, 08:38
То като си говорим така аз не съ забравил първият пър, когато ядох здрав тупаник, първия път, когато ядоха от мен бой, но си имам правило (кадифено, защото не се изисква воля да го спазвам) : където веднъж съм мятал въдицата втори път няма".

dimi93
08-06-2010, 09:02
хаха ДЕ ДА БЕШЕ ТАКА! АЗ ДОРИ ЗАБРАВИХ ВЕЧЕ, КОЯ МИ БЕШЕ 1ВАТА ЛЮБОВ :?

Terramonia
08-06-2010, 09:03
Ами само можеш да си позагубиш леко чувствата,но никога няма да ти е безразличен тоя човек!

chemist9009
08-06-2010, 09:09
Според мен чувсвото никога не може да се разбрави....и човека, винаги ще помниш името му, дори и вече да не го обичаш....

summerlove15
08-06-2010, 09:55
vqrno si e 4e purvata lubov pujda ne hva6a ot li4en opit go kazvam a sum po4ti sig 4e pove4eto ot vas su6o sa go prejiveli no vednuj izgubi6 li lubovta posle s mnogo ysiliq i trud moje da se postigne su6oto no nqma da si sig 4e na 100procenta si si q vurnal zatova cenete lubovta osobenno purvata nezebravima lubov

Neutral
08-06-2010, 11:28
Мойта ръждася,смисъл не го обичам вече и не ме интересува никак . Иначе помня кой е 8-) Обаче при всеки различно.

kradinero
08-06-2010, 14:15
Аз пък съм си с първата любов [-(

LoVe3e
08-06-2010, 14:31
Не само първата любов не хваща ръжда всяка любов не я хваща...Винаги имаш някакви по специални чувства към бивше гадже било то омраза, радост, щастие, гадене, свиване на корема абе винаги има някаква тръпка дори и да не си с този човек ...

missapple
08-06-2010, 14:36
Аз съм на мнение ,че можеш да изгубиш чувствата си към този човек , но винаги щом го видиш сърцето ти трепва малко или много . Поне при мен е така .... Никога няма да забравя първата си любов ;-)

7227
08-06-2010, 16:00
Според мен чувсвото никога не може да се разбрави....и човека, винаги ще помниш името му, дори и вече да не го обичаш....

Така е,аз ве4е не оби4ам първата ми любов,просто минаха доста години,но никога няма да го забравя...

FiRe_LaDy
08-06-2010, 17:50
аз все още съм си с първата ми любов :-) :)


И аз съм така ;]

Wasilewaa
08-29-2010, 13:57
Старата любов ръжда не хваща :)

Backspace93
08-29-2010, 15:25
Не хваща, т.е. все още не е хванала. :D

Milen0v
08-29-2010, 15:33
хваща ... хваща

mynichka
08-29-2010, 15:36
Е хваща или не точно- по- скоро ти оставя някаква тръпка като го видиш, чуеш :)

NeverTheSame
08-29-2010, 15:46
Хваща хваща...

kombarka
08-29-2010, 19:21
Има тръпка, но не е същото.

LadyDy
08-29-2010, 19:38
Да, вярно е това, че първата любов не хваща ръжда. Винаги ще се сещаш за този човек, дори и по-рядко, но ... е нормално. Като за първия, в който си се влюбил......

iiordanova
08-29-2010, 20:02
Остава само тръпка , спомени и т.н.
Той е първата любов , но не и последната. (:

TheOnee
08-29-2010, 21:02
Остава само тръпка , спомени и т.н.
Той е първата любов , но не и последната. (:
Дам, вярно.
Този човек никога няма да ти е безразличен.

lyfche
08-29-2010, 22:18
Не е вярно,съществува !! Е .. поне аз така мисля.И да .. може би донякъде е вярно,че ръжда не хваща.

Shakurrrr
07-03-2011, 15:49
нищо първо не се забравя :smt007

shoael
07-03-2011, 15:56
Първата любов е като железен стълб, който е хванал ръжда, но все още, когато си млатнеш главата в него, те боли.

Fur1ous
07-03-2011, 16:06
не знам дали не хваща , но всички сме били повече или по-малко наивни тогава

Ssummerjam
07-03-2011, 16:21
Хм, доста изтъркана и отчасти невярна приказка. Казвам отчасти, защото дори привличането/обичта/симпатиите вече да ги няма, остават спомените - и хубави, и лоши. Но пък колкото и силни да са били чувствата, след време срещаш друг, към когото са още по-силни. Това е като с числата - колкото и да броиш, винаги ще има какво да прибавиш. :)

RoSKo0o0
07-03-2011, 17:21
Раждяса, раждяса... чак гной хвана! И коричка!

alexsdreamm
07-03-2011, 17:25
http://alexsdream.blogspot.com/ ето какво мисля

cigarettekisses
07-03-2011, 17:56
не е вярно.

ShtrudeL
07-03-2011, 19:24
Първата любов...хваща ръжда...но...след нея всичко е познато...

RoSKo0o0
07-03-2011, 19:26
Първата любов...хваща ръжда...но...след нея всичко е познато...

Напротив, не всичко ;)

magita
07-03-2011, 20:03
Пълна пидирастия,не се забравяла,щуротии

+1