PDA

View Full Version : Какво се начира любов?



6ibanqka
12-06-2008, 09:44
Според вас каква е границата да си влюбен в някой или да го харесваш само... Също така можете да разкажете за първата ваша любов - беше ли взаимна, имахте ли успех и т. н.

Аз лично съм осъкатен от към тази част и не мога да си дам отговор , коетоможе малко странно да ви се стори... но може като дискусия да го направим :-D

aka6a_vamp
12-06-2008, 09:51
Такааа,аз лично ги деля на три етапа:Увлечение,влюбване и любов,само дето в днешно време,никой не ги различава,а думите ОБИЧАМ ТЕ! съвсем за нищо ги нямат...

pandelka
12-06-2008, 09:55
Ми влюбването става в последствие...Моята първа любов (не помня преди колко време беше ) 8-) беше споделена.Бях още малка ии незнаех кво е тва любов и за тва хич и не ми пукаше де.. 8-) .Беше ми мн якО ...

JustOneBoy
12-06-2008, 09:57
думите ОБИЧАМ ТЕ! съвсем за нищо ги нямат...

Съгласен съм...в днешно време всеки втори "обичам те"...а като се замислиш дори не те познават.

aka6a_vamp
12-06-2008, 10:01
Мииии точно и когато някой ми каже,че ме обича,се чудя да вярвам ли или не...абее нямам думи просто

BaiToq
12-06-2008, 11:57
Според вас каква е границата да си влюбен в някой или да го харесваш само... Също така можете да разкажете за първата ваша любов - беше ли взаимна, имахте ли успех и т. н.

Аз лично съм осъкатен от към тази част и не мога да си дам отговор , коетоможе малко странно да ви се стори... но може като дискусия да го направим :-D
Ами като се влюбиш и почва
да ти пука за него истински,
това е чувство,което не се описва.

Първата ми любов беше само отчасти
споделена,затова имах и частичен "успех"-
бяхме заедно,на след 2-рия месец
се прееба работата.