PDA

View Full Version : Пих Логест и сега не ми идва..



BeBeTyYy
12-06-2008, 11:00
Здравейте,пих противозачатъчни "Логест" няколко дни миналата седмица. Спрях да ги пия в Неделя и още не ми е дошло.. През последния мецес не съм правила секс,така че не е възможно да съм бременна.. :( Какво да правя..Дали ще ми дойде тези дни,според мен трябваше вече да ми е дошло..?

UFOs
12-06-2008, 12:38
Вземи си тест за бременност и не се шашкай,че не ти е дошло от няколко дни..

alkobalko
12-06-2008, 13:15
А посъветва ли се с лекар или реши просто ей така да ги пиеш.

BeBeTyYy
12-06-2008, 13:59
Вземи си тест за бременност и не се шашкай,че не ти е дошло от няколко дни..
Не съм правила секс скоро.. Не съм бременна. Миналият мецес имах цикъл

BeBeTyYy
12-06-2008, 14:00
А посъветва ли се с лекар или реши просто ей така да ги пиеш.

Просто реших да ги пия,защото една приятелка ми ги препоръча... Пила съм ги само няколко дни.. супер малко :shock:

sssladuranka
12-06-2008, 14:13
А посъветва ли се с лекар или реши просто ей така да ги пиеш.

Просто реших да ги пия,защото една приятелка ми ги препоръча... Пила съм ги само няколко дни.. супер малко :shock:
не е добре,че не си се съветвала с лекар...а един въпрос - защо като не си правила секс си ги пила?
по добре иди на лекар възможно най-скоро

BeBeTyYy
12-06-2008, 14:33
А посъветва ли се с лекар или реши просто ей така да ги пиеш.

Просто реших да ги пия,защото една приятелка ми ги препоръча... Пила съм ги само няколко дни.. супер малко :shock:
не е добре,че не си се съветвала с лекар...а един въпрос - защо като не си правила секс си ги пила?
по добре иди на лекар възможно най-скоро

Защото не исках да ми идва.. Ще отида,ако до няколко дни не ми дойде,но се надявам да не се налага :(

UFOs
12-06-2008, 14:50
Има и други начини,за да забавиш менструацията.Може да се консултираш с лекар по този въпрос ;)

BeBeTyYy
12-06-2008, 14:52
Има и други начини,за да забавиш менструацията.Може да се консултираш с лекар по този въпрос ;)

Да,може да го направя,но дали ще ми дойде скоро? Мисля,че е време вече :?

UFOs
12-06-2008, 14:54
Това само лекар ще ти каже.Ако си толкова притеснена още утре отиди!

hottie
12-07-2008, 09:31
Ти глупава ли си да пиеш противозачатъчни ей така при това НЯКОЛКО ДНИ, а не цял месец???

darla
12-07-2008, 10:07
А посъветва ли се с лекар или реши просто ей така да ги пиеш.

Просто реших да ги пия,защото една приятелка ми ги препоръча... Пила съм ги само няколко дни.. супер малко :shock:

protivoza4atu4nite ne se zapo4vat v koi da e den ot meseca,a v 2-3 den ot cikula ti(demek kato ti doide).priqtelkata ti pone tova da ti be6e obqsnila...sega hvurlqi bob koga 6te ti se regulira cikula!!!

fiama
12-07-2008, 15:11
Ще ти дойде, но не се знае кога. Противозачатъчни не се пият кога да е, по колкото и да е, и кои да е. За това има гинеколози. Не се шашкай сега, ще ти дойде, но занапред мисли навреме!