PDA

View Full Version : Модератори,като правите нещо,поне го правете качествено!



Naman07
12-06-2008, 11:24
Относно точка 13. Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, подлежат на директен БАН. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат или изказват нецензурни изрази по отношение на потребител/модератор/администратор на форума. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.

Форумът отдавна е заприличал на цирк ,тази точка е една от многото ,който се пренебрегват.

"Отрежете главата на змията" и спрете да замазвате положението с тази т.11,явно не върши работа!!
Също така забелязах,че някои потребители със значително натрупани постове,се вихрят из темите и нарушават т.10,9,8,5 и най-вече т. 13!

П.П. Какъв е смисълът да заключвате темите поради нарушена точкА,нима има само 1 правило в този пропаднал форум?Ако е така,моля,кажете....че ке почнем и ние 8-) .

Lucho
12-06-2008, 12:04
Нали за това са модератори ? Да модерират...админите са за да банват...толкова ли е сложно...
А да те питам,щом форума е пропаднал защо си още тук,защо пишеш,или би ли ми дал линк към един възвишен форум ? :)

Naman07
12-06-2008, 12:14
Нали за това са модератори ? Да модерират...админите са за да банват...толкова ли е сложно...
А да те питам,щом форума е пропаднал защо си още тук,защо пишеш,или би ли ми дал линк към един възвишен форум ? :)
Тук съм ,защото "надеждата умира последна",готин.Пиша за да се осъзнаят,а относно разлика админ-модератор ,приемам забележката.Но не приемам,че може да съществува толкова животински форум,всеки си прави каквото му е на душа...всеки псува,обижда,накърнява достойнството на друг и така нататък..
Не мислиш ли,че трябва да се корегира малко.А ако това "А да те питам,щом форума е пропаднал защо си още тук" ти е отговора за всичко и ако повечето мислят така,то нищо чудно че форумът е на такъв хал и мнението ти не се различава повече от мнението на първолак.
П.П. не целя да се заяждам или да те обидя,ако си приел отговора ми за подобно нещо,моля,извини ме.

А за глупавите "спамарски" или "теми за ебавки",ще припомня баналната ,но и невероятно точната поговорка - "убий глупака с мълчание" .Научно доказано е!!!Всеки иска и търси внимание по всевъзможни начини.Всеки път когато пишите в гореспоменатите теми (било то сериозен коментар или "наливка" с/у автора),авторът се ухилва,с усмивката на пословичен глупак,и колкото и да го обиждате и прочие ,няма да го "затапите" по-добре от това ако въобще не пишите в темата му.Само си представете глупавото изражение на лицето му като влезе и погледне само своя лишен от смисъл пост,и само това.Всичко е във ваши ръце.

Lucho
12-06-2008, 12:58
Но не приемам,че може да съществува толкова животински форум,всеки си прави каквото му е на душа...всеки псува,обижда,накърнява достойнството на друг и така нататък...
Брат,ако това искаш гореспоменатото да се промени,това няма да е тийн форум...знаеш ли в колко много форуми пиша ? Много ! Но все спразвам правила на гадни админи и лоши модератори,които гледат само да те баннат...ето това отличава тийнпроблем от другите сайтове - това е един истински тийнейджърски сайт,както ти го каза - Обиди,псувни,всеки прави каквото му е на душа... не е точно така,модераторите следят за подобни действия,и наказват в краен случай,защото по твоята логика в този форум трябваше да пишат много,ама много малко хора :)

Naman07
12-06-2008, 13:16
Моята логика е съвсем друга.С 2 думи казано,да има поне малко уважение един към друг..подчертавам,не може някой си,да говори кой бил зле,кой бил тъп и тн и тн..въпрос на елементарна култура!Това те праща директно на неговото ниво.Има къде къде по-провокативни и намекващи методи от това да нагрубиш някой.
А за спам-темите се изразих повече от ясно.

jghgh
12-06-2008, 18:35
Прав си, ама недей да спориш с Лъчо - все пак човека сънува че е модератор и си е решил за форума да казва или добро, или нищо....
Инач си прав, има всякви изтърсаци тука, има доста хора с висок "рейтинг" сред останалите форумци и малко безнаказано правят/говорят разни неща.
Но се свиква.
По някое време не само не ти прави впечатление, ами и ставаш такъв като тях. =]

Naman07
12-06-2008, 19:13
Съвсем не споря с него,тъкмо обратното.А иначе точно за такива хора говоря ,които правят и говорят безнаказано...едва ли ще свикна ,все пак форумчето е приятно на вид и има потенциал,срамота е да го петнят.

Lucho
12-06-2008, 19:45
@jghgh - Да го духаш !
@Naman07 - И наобяд ти казах,и сега ти го казвам - като не ти харесва форума,никой не те кара да стоиш тука,на 70 000 човека един няма да изнегодува - ти се намери,типично българска работа...винаги трябва да има и по един или повече "обратни"(не че сте гейове) !
А интерестно,защо като повечето модератори са цял ден във форума,един не влезе да си каже мнението,и всички се крият...ето това ме дразни,елате и си кажете позицията ! Всички сте видяли темата,но нарочно не отговаряте на момчето,що ?

Naman07
12-06-2008, 20:19
@jghgh - Да го духаш !
@Naman07 - И наобяд ти казах,и сега ти го казвам - като не ти харесва форума,никой не те кара да стоиш тука,на 70 000 човека един няма да изнегодува - ти се намери,типично българска работа...винаги трябва да има и по един или повече "обратни"(не че сте гейове) !
А интерестно,защо като повечето модератори са цял ден във форума,един не влезе да си каже мнението,и всички се крият...ето това ме дразни,елате и си кажете позицията ! Всички сте видяли темата,но нарочно не отговаряте на момчето,що ?

Бих казал "типично българска работа" за твоята работа,приятелю,точно понеже всички се нагаждат както им изнася,а други си траят ,на трети пък им е все едно.За това сме на това равнище.На обяд също ти поясних защо продалжавам да пиша.
За да поясня ,ще кажа ,че не се заяждам и не търся обяснение за каквото и да било.Просто малко по-сериозна работа се иска.Следя форума от година и нещо.В половината от темите все някой негодува ,било то от спамари,било то от некоректно държане и прочие...да ти кажа до сега не се е променило много.

TheBlackStranger
12-07-2008, 06:49
Защо изобщо мислиш че на някой му пука какво мислиш ?

Naman07
12-07-2008, 09:56
Защо изобщо мислиш че на някой му пука какво мислиш ?
Изобщо не ми пука,какво ти пука на теб.Единствено на модераторите и на админите трябва да им пука какво пише в темата ми.Идеята е такива като теб,да престанат да нарушават правилата на форума.Ти току-що наруши т.9 :D ..зацепваш ли?....Сега работата на модератора е да ти делне мнението ,но едва ли ще стане ,понеже точно за това говоря.Със здраве!

machoka
12-07-2008, 11:08
На неграмотни, обидни, безпочвени и пак НЕГРАМОТНИ постове, коЙто са пуснати тук не отговаряме.
Първо отворете учебник по български, после форума. Излагате се много.

Приятен ден.