PDA

View Full Version : Объркан съм :(



WhenThugzCry
12-06-2008, 12:45
Moq problem e takuv...v internet nai mnogo v skype sam dosta otvoren kam drugite..Smisal ne che se otvarqm nateh che shte gi biq i takiva a prosto pomagam za problemi i mnogo momicheta mogat da me haresat koito sa me chuvali po skype..No navun e drugo navun pochvam da se ligavq i da zabravqm za uvajenieto kam nai-milite i nejni sashtestva-momi4etata.Pochvam da se zaqjdam s tqh da gi psuvam i iskam nqkoi da mi pomogne kak da se popravq kak da pochna az sam chovek s mnogo dobro sarce mnogo obicham i moga da pomogna takache ne mi govorete che sam nqkakuv bezsurdechen pederas.Zodia bliznaci sam i kakto kazvat za tqh imat 2 lica.Pri mene 1to e mnogo dobro mnogo milo a drugoto e dosta grubo.Sajalqvam che ne pisha na kirilica no prosto mi se bugna.10-x predvaritelno

MeTaMoRpHoSiZ
12-06-2008, 12:47
Абе ти на колко години си?

WhenThugzCry
12-06-2008, 12:48
Na 15 sam pich ;)

MeTaMoRpHoSiZ
12-06-2008, 12:53
Мхм. Нали сам казваш че в скайп си мн "отворен" и нз там кво беше. Що не се опиташ да си така и извън нета? Не моеж да имаш две лица според мене или си едното или си тругото. Сам си избери къв ша си и заеби другото ти "Аз".

WhenThugzCry
12-06-2008, 13:01
4акам други предложения искам някой който е като мен ама едвали има такьв индивид да напише 1 коментар4е :grin:

WhenThugzCry
12-06-2008, 13:24
Аре де помогнете плс :P

Mi6inka
12-06-2008, 14:51
ъъъъъъ не искам да се заяждам или да прозвучи грубо,нищо лично но просто за мен хората които в нет-а са еди си кви а на яве всъшност съвсем не са такива (говоря за държание) са хора с комплекси... или ддз... срам те е да бъдеш мил и там какъвто се описваш в нета че си на живо ли??? Да то сега е "газарско" да си... "ебач",който не го "ебе" .... хах... просто се замисли на какво се дължи това,не си мисли че е от зодията :D иии бъди себе си навсякъде.. не само в нета или само на вън... (незнам къде си себе си) .....

zaraaa
12-06-2008, 15:22
Бъди такъв какъвто си, ако искаш да си умреш самичък продължавай да се държиш с момичета като с боклуци.....Не си мисли какво ще си помислят другите за теб, тези които те ужават и значиш нещо за тях, ще те харесат такъв какъвто си - мил и добър

pandelka
12-06-2008, 15:31
Имаш две лица..а..у... глупости. Бъди това,което си и недей да се преструваш на груб или на мил.!.

WhenThugzCry
12-06-2008, 17:51
Вижте сега не се правя на еба4...Никога пред никое моми4е не сам казвал ще ти прьсна п*тката от еб*не и такива просто се дьржа с тях като боклуци както каза 1 сьфорумник....Срам ме е да бьда такьв какьвто сьм в Skype...Искам някой ако може да ми помогне да каже как да се дьржа по добре с тях как да запо4на защото не мога да измисля на4ин си4ко хубаво за вас моми4етата на мен ми изглежда тьпо ;( просто сам много срамежлив

mArMaLaDkA
12-06-2008, 17:57
[quote="MeTaMoRpHoSiZ"]Не моеж да имаш две лица според мене или си едното или си тругото[\quote]

Не можело да има две лица..Как да не може?!Ако е шизофреник..'сичко може. 8-)

beachy_bunny
12-06-2008, 18:01
Според мен твоето е тъпотия .. не друго ... как може хем да си добър и хем да си груб не става така ... помисли добре нед даржението си ... Първо си мислех , че е някакъв вид защитна реакция ... но ... сега не съм съвсем сигурна ... или просто се опитваш да се правиш на другите момчета от компанията ти ...

WhenThugzCry
12-06-2008, 18:04
Да аз пред тях искам да сам най...Ама просто искам да спра да се дьржа така навьн искам с секи да сьм добьр...Когато остана с моми4е насаме и си говора нормално супер пи4 сьм но в компания не спирам да се ебавам с тях

mArMaLaDkA
12-06-2008, 18:08
Супер пич бил..Кой знае как се червиш и забиваш,ама айде. 8-)

WhenThugzCry
12-06-2008, 18:09
Ти ще спреш ли да си трупаш коментар4ета в темата ми ако имащ да кажещ нещо сьществено кажи ако не спри да пишеш 4е по4ваш да нервиш :-x

mArMaLaDkA
12-06-2008, 18:11
А ти кво правиш в момента? 8-)

chokolate_girl
12-06-2008, 18:22
Moq problem e takuv...v internet nai mnogo v skype sam dosta otvoren kam drugite..Smisal ne che se otvarqm nateh che shte gi biq i takiva a prosto pomagam za problemi i mnogo momicheta mogat da me haresat koito sa me chuvali po skype..No navun e drugo navun pochvam da se ligavq i da zabravqm za uvajenieto kam nai-milite i nejni sashtestva-momi4etata.Pochvam da se zaqjdam s tqh da gi psuvam i iskam nqkoi da mi pomogne kak da se popravq kak da pochna az sam chovek s mnogo dobro sarce mnogo obicham i moga da pomogna takache ne mi govorete che sam nqkakuv bezsurdechen gey.Zodia bliznaci sam i kakto kazvat za tqh imat 2 lica.Pri mene 1to e mnogo dobro mnogo milo a drugoto e dosta grubo.Sajalqvam che ne pisha na kirilica no prosto mi se bugna.10-x predvaritelno

Брей,че и в зодиите вярваш :-D
Ем по темата какво да ти кажа,щом осъзнаваш грешките ти навън сред другите,поправи ги!
бъди такъв какъвто си,но се опитай да намалиш това с глупостите,защото на мен лично ми изглежда грозно да чуя как някое момче обижда някого или му дрънка там някои си глупоси,за да се направи на готин и интересен :)

WhenThugzCry
12-06-2008, 18:30
Не опитвам да се правя на готин и интересен пред никой...аз знам 4е ги дразня но не мога да се спра не сам некьв лиглио но просто сам такав с непознати моми4ета се дьржа префектно но с познатите сам свикнал да се ебавам много с тях и те много 4есто се сьрдят просто от днес ще се пробвам да се дьржа добре и с тях мерси на вси4ки :-)

Mi6inka
12-06-2008, 19:18
искаш да се харесаш на всички ... и в стремежа си за да се държиш готино... става тая тъпотия.. за*би всички тея.. неща и бъди себе си :-x Ппф... явно ти сам не се познаваш добре.. ние ли да ти казваме как да се държиш.......

WhenThugzCry
12-06-2008, 21:00
Мисля,4е казах 4е ще си взема поука ;)

Vesk0u
12-06-2008, 21:20
Еми всичко зависи от теб - ако ти решиш, че искаш да бъдеш сериозен навън, както си в скайп значи може. Всичко зависи от теб, ние нищо неможем да направим освен да флуудиме форума. СТЕГНИ СЕ и спри да се лигавиш! ;]

VampireGirl666
12-07-2008, 08:16
Както всички казаха просто бъди себе си.Вместо да се правиш на готин пред приятелите си,по-добре се направи на готин пред някое момиче.Казвай това,което мислиш,но преди това си помисли,за да не убидиш момичето.Когато си с момиче не бъди гангстер,бъди просто нежно момче.Успех!:)

giginkaaa
12-07-2008, 10:04
Според мен просто подражаваш на другите момчета.Ако в скайпа си истинския ти се опитаи и на вън да е така. :)

WhenThugzCry
12-07-2008, 14:52
Ве4е имам промяна....Вси4ки моми4ета ми казват и се 4увствам малко по-добре така мерси на вси4ки :-) :-) :-) :-)

WhenThugzCry
12-07-2008, 14:52
Ве4е имам промяна....Вси4ки моми4ета ми казват и се 4увствам малко по-добре така мерси на вси4ки :-) :-) :-) :-)

midle
12-07-2008, 15:32
Най-важното , зарежи скайп!

WhenThugzCry
12-07-2008, 15:32
А кво да пусна ooVoo ли :D

jambo_bs
12-07-2008, 15:37
Ние неможем да ти помогнем 8)

dronerat
12-07-2008, 15:41
Пич добре дошъл във клуба. Ставаме двама... И аз по интернет съм цар.. Можеби защото имам време да обмисля какво ще кажа а иначе приказвам без да мисля. Моя съвет преди да кажеш нещо спри помисли ако трябва преброй до 3 и тогава кажи каквото ще казваш. Аз така се пооправих. Иначе преди никой неможеше да ме търпи и момичета и момчета. Дай си малко воля и ще успееш няма невъзможни неща

WhenThugzCry
12-07-2008, 15:51
Еми брат ве4е се замислям и мисля 4е става по-добре с всяка изминала минута така4е незнам аз не мисля просто сигурно искам да се доказвам още пове4е пред мом4етата но ве4е спирам да мисля за тех и по4вам за женските щото аз си падам по любовта и дьлготрайните врьзки ама кое моми4е би трьгнало с изрод като мен :D

dronerat
12-10-2008, 12:06
Еми значи си точно като мен(кой на кого е копие незнам :) ) ако искаш дай скаъп на лично може си полафим малко :)

hooliganka89
12-10-2008, 12:11
Другия път като решиш да сваляш някакво момиче и отново изникне проблема с грубиянщината,направи така.
Представи си,че монитора е срещу теб или просто не мисли с кого си,а си говори нормално без псувни и т.н.
Мисля,че се претисняваш,че на живо като се държиш мило,можеш да бъдеш отхвърлен,а когато си в скайпа,когато някое момиче не откликне на държанието,просто я блокираш и тва е,не те знае кой си и т.н.
Надявам се,че разбра на къде бия.Може би това е твоят проблем.

CfEtii
12-10-2008, 12:14
И с каква цел се държиш като първия селянин,чаве?

WhenThugzCry
12-10-2008, 12:46
А хьй 4аве 4ак ми вика :D Ве4е казах има промяна в мене ве4е не се зака4ам с тях и е много по-добре вси4ко