PDA

View Full Version : Любовната история на едно хлапе.....



alex4ii
12-06-2008, 14:35
Здавейте на всички!! Предварително се извинявам че ще ви отегча,но трябва да излея всичко това което е в мен.
Преди около месец се запознах с момче от моята гимназия в импулсе.Писахме си няколко пъти там и той ми поиска скайп и така всеки ден ние си пишехме по 6-7 часа.Беше ми супер забавно,опознах го малко или много що за човек е. По същото време една моя приятелка също започна да си пише с него (по едно време малко се поздърпахме с нея),но всичко сякаш се оправи ,въпреки че и тя си пада по него.
Измина доста време ,но той въобще нямаше намерение да дойде да се запознаем на живо. Засичахме се няколко пъти по коридорите ,но той се правеше че не ме познава... :( а като си пишехме в скайп ми се извиняваше и т.н.
Накрая реших да направя първата крачка една събота,след един мач той играеше баскет с един негов приятел в даскало и аз и въпросната ми приятелка отидохме при него....всичко мина нормално ,завързахме някакъв разговор
Ала наскоро разбрах че има и друго момиче.което го харесва.Стана ми супер тъпо,когато ги видях двамата -как си плямпат
Същата вечер той ми се обясняваше как те са само приятели и нищо повече и някакви такива. От което не ми стана по-добре ,напротив тъй като даже не бях подхванала темата :?
И сега пак в този отвратителен сайт (импулсе) забелязах коментарите му--целувчици ..и т.н. Знам че звуча като някакво хлапе,но се почуствах супер тъпо :? И сега ми е супер спекло :-#
Благодаря че прочетохте това , не е нужно да пишете..просто изливах това което е вътре :-#

soul1199
12-06-2008, 14:40
mn kofti,zna4i bori se za nego,ne ostavai nqkoq da ti go vzeme,izleste,popitai go dali ne sa gadjjeta,to v impulse-a vsi4ki si pi6at celyvki,spox,dori i priqtelite,pitai go dali iska da e s teb,yspeh :-)

sexita
12-06-2008, 14:43
Харесва те...какво повече искаш и кого чакаш...???

Никоя не е по-добра от теб за да ти е заплаха..той няма гадже...който и да го харесва няма значение..
Атакувай...
Успех!

zaraaa
12-06-2008, 15:29
Харесва те...какво повече искаш и кого чакаш...???

Никоя не е по-добра от теб за да ти е заплаха..той няма гадже...който и да го харесва няма значение..
Атакувай...
Успех!

+1

tOniTyy
12-06-2008, 15:35
Здавейте на всички!! Предварително се извинявам че ще ви отегча,но трябва да излея всичко това което е в мен.
Преди около месец се запознах с момче от моята гимназия в импулсе.Писахме си няколко пъти там и той ми поиска скайп и така всеки ден ние си пишехме по 6-7 часа.Беше ми супер забавно,опознах го малко или много що за човек е. По същото време една моя приятелка също започна да си пише с него (по едно време малко се поздърпахме с нея),но всичко сякаш се оправи ,въпреки че и тя си пада по него.
Измина доста време ,но той въобще нямаше намерение да дойде да се запознаем на живо. Засичахме се няколко пъти по коридорите ,но той се правеше че не ме познава... :( а като си пишехме в скайп ми се извиняваше и т.н.
Накрая реших аз да направя първата крачка една събота той играеше баскет с един негов приятел в даскало и аз отидох с въпросната ми приятелка....всичко мина нормално ,завързахме някакъв разговор
Ала наскоро разбрах че има и друго момиче.което го харесва.Стана ми супер тъпо,когато ги видях двамата -как си плямпат
Същата вечер той ми се обясняваше как те са само приятели и нищо повече и някакви такива. От което не ми стана по-добре ,напротив тъй като даже не бях подхванала темата :?
И сега пак в този отвратителен сайт (импулсе) забелязах коментарите му--целувчици ..и т.н. Знам че звуча като някакво хлапе,но се почуствах супер тъпо :? И сега ми е супер спекло :-#
Благодаря че прочетохте това , не е нужно да пишете..просто изливах това което е вътре :-#
А ти на колко си?Не си на повече от 15 - 16?! нали? :-D

alex4ii
12-06-2008, 16:27
Здавейте на всички!! Предварително се извинявам че ще ви отегча,но трябва да излея всичко това което е в мен.
Преди около месец се запознах с момче от моята гимназия в импулсе.Писахме си няколко пъти там и той ми поиска скайп и така всеки ден ние си пишехме по 6-7 часа.Беше ми супер забавно,опознах го малко или много що за човек е. По същото време една моя приятелка също започна да си пише с него (по едно време малко се поздърпахме с нея),но всичко сякаш се оправи ,въпреки че и тя си пада по него.
Измина доста време ,но той въобще нямаше намерение да дойде да се запознаем на живо. Засичахме се няколко пъти по коридорите ,но той се правеше че не ме познава... :( а като си пишехме в скайп ми се извиняваше и т.н.
Накрая реших аз да направя първата крачка една събота той играеше баскет с един негов приятел в даскало и аз отидох с въпросната ми приятелка....всичко мина нормално ,завързахме някакъв разговор
Ала наскоро разбрах че има и друго момиче.което го харесва.Стана ми супер тъпо,когато ги видях двамата -как си плямпат
Същата вечер той ми се обясняваше как те са само приятели и нищо повече и някакви такива. От което не ми стана по-добре ,напротив тъй като даже не бях подхванала темата :?
И сега пак в този отвратителен сайт (импулсе) забелязах коментарите му--целувчици ..и т.н. Знам че звуча като някакво хлапе,но се почуствах супер тъпо :? И сега ми е супер спекло :-#
Благодаря че прочетохте това , не е нужно да пишете..просто изливах това което е вътре :-#
А ти на колко си?Не си на повече от 15 - 16?! нали? :-Dне случайно написах хлапе..... не е нужно да се дразниш. Или просто нямаш друга работа....е един съвет от мен намери си ,батко/како :?

ANTIHUMAN
12-07-2008, 06:53
Харесва те...какво повече искаш и кого чакаш...???

Никоя не е по-добра от теб за да ти е заплаха..той няма гадже...който и да го харесва няма значение..
Атакувай...
Успех!

Тук не мога да се съглася със теб. Аз също съм пращал целувки и т.н. на момичета, но не ги харесвам!

fire_cat
12-07-2008, 06:57
Щом е тръгнал да ти дава обяснения, значи наистина изпитва нещо към теб. Дай му шанс!

sladka__droga
12-07-2008, 08:03
"Харесва те...какво повече искаш и кого чакаш...???

Никоя не е по-добра от теб за да ти е заплаха..той няма гадже...който и да го харесва няма значение..
Атакувай...
Успех!"

+1832964 :-P

mynichka
12-07-2008, 08:10
ето затова не ровя из сайтове за запознанства ..а това за коментарите, че са целувчици няма значение :P поговори с него наживо не разчитай само на един скайп

alex4ii
12-07-2008, 15:04
ее трябва да ви споделя още нещо. Днес разбрах нещо което ме разтърси!! Той и онази кукличка са тръгнали....край GAME OVER !!! Твърде хубаво беше ,за да е истина ... само не разбрах защо той не ми каза нищо??? Сега ми иде да се гръмна. Е отивам да поплача ..може така да забравя всичко :-# :-#

PLuScHeTo
12-07-2008, 16:58
не плачи... той не заслужава !!! :?

kissed_by_rose
12-07-2008, 17:11
е виж го от добрата страна...те са тръгнали,но може и да скъсат... :D не,сериозно според мен трябва да си се бориш за него...(неказвам да ги разделиш...това би било мн гадно..) но той знае ли че ти му се кефиш...? ако не си му го показала може би той просто е изгубил надежда...знам ли...

Vesk0u
12-07-2008, 17:23
Тъпа и проста ревнивост...

alex4ii
12-07-2008, 17:43
е виж го от добрата страна...те са тръгнали,но може и да скъсат... :D не,сериозно според мен трябва да си се бориш за него...(неказвам да ги разделиш...това би било мн гадно..) но той знае ли че ти му се кефиш...? ако не си му го показала може би той просто е изгубил надежда...знам ли...не знам дали е разбрал,но все пак би трябвало...правих някакви намеци ,но ... и сега даже не ми пише в скайп .... :( влиза хиляда пъти и пак излиза .....и ми е разглеждал профила в импулс.А аз даже му честитих съвсем приятелски,но нищо......искам поне да го запазя като добър приятел :)

Crazytu
12-07-2008, 17:48
Еми кажи му,че искаш да си останете поне приятели ...

kissed_by_rose
12-07-2008, 18:01
не му говори за чувства и такива неща... няма да има смисъл...из4акай го ако той заговори :) само го питай може би дали иска да сте приятели и да ти каце какво мисли за теб а да не те разиграва и да не те държи в напрежение :)

sexita
12-08-2008, 11:04
Харесва те...какво повече искаш и кого чакаш...???

Никоя не е по-добра от теб за да ти е заплаха..той няма гадже...който и да го харесва няма значение..
Атакувай...
Успех!

Тук не мога да се съглася със теб. Аз също съм пращал целувки и т.н. на момичета, но не ги харесвам!

Аз пък не

OpenedSky
12-08-2008, 11:39
Харесва те...какво повече искаш и кого чакаш...???

Никоя не е по-добра от теб за да ти е заплаха..той няма гадже...който и да го харесва няма значение..
Атакувай...
Успех!
+

maaster
12-09-2008, 07:45
Тоя импулс е чисто проклятие, просто съжалявам, че го гледам ... виждаш неща който не искаш да видиш ;(

evelinka1122
12-09-2008, 09:05
абее импулс... то всеки пише целувчици и тем подобни.... даже и на не познати... вярвай ми това не означава нищо! а аз казвам още повече да го притиснеш... цял живот на приятели ли ще си играете? даваай смело докато не е станало прекалено късно :) успех ;]

alex4ii
12-09-2008, 18:00
абее импулс... то всеки пише целувчици и тем подобни.... даже и на не познати... вярвай ми това не означава нищо! а аз казвам още повече да го притиснеш... цял живот на приятели ли ще си играете? даваай смело докато не е станало прекалено късно :) успех ;]вече стана прекалено късно ... той е с онова момиче. Днес ги видях двамата бяха на 5 метра от мен , целуваха се :( Беше ми малко тъпо ,но издържах :o

curka87
12-10-2008, 09:53
Сигурно е гадно , че ти се налага да го гледаш с нея толкова близо, но няма какво да направиш. Той е решил така.
Все пак можеш поне да опиташ да поговориш с него и да му кажеш, че искаш поне да си останете приятели. И НЕ му говори за чувствата си- така само ще го изнервиш.
Опитай се да си спокойна и да му покажеш, че каквото и да е станало ти искаш да си пишете и да сте приятели (поне това).

evelinka1122
12-10-2008, 10:31
:( оо мн съжалявам.... просто гледай напред... живота продължава

hooliganka89
12-10-2008, 12:06
Кофти развитие на нещата.

CfEtii
12-10-2008, 12:18
Коментарите в импулс не трябва да те бъркат..и аз съм пращала,виждайки само началната нагласена снимка 8-) ..факта,че ти дава обяснения и т.н. без дори да си подхващала темата,говори само по себе си..Действай.. :)

Fantomche
12-10-2008, 12:29
е виж го от добрата страна...те са тръгнали,но може и да скъсат... :D не,сериозно според мен трябва да си се бориш за него...(неказвам да ги разделиш...това би било мн гадно..) но той знае ли че ти му се кефиш...? ако не си му го показала може би той просто е изгубил надежда...знам ли...не знам дали е разбрал,но все пак би трябвало...правих някакви намеци ,но ... и сега даже не ми пише в скайп .... :( влиза хиляда пъти и пак излиза .....и ми е разглеждал профила в импулс.А аз даже му честитих съвсем приятелски,но нищо......искам поне да го запазя като добър приятел :) macka govori s nego i otkrovenno go pitai imal li e ne6to kum teb i ako da za6to ne enaprail ni6to ..moje prosto da mu e omruznalod a 4aka ama se pak oh nz bori se

BigFakeSmile
12-10-2008, 15:09
еми аз имам подобен случай ама поне не съм влюбена в него...в едно даскало сме..и ги гледам как се натискат :x бях му казала: 'радвам се за вас...май' 8-) не можах да издържа де..а той се хилише...всъщност се получи така защото много дълго време знаех че ме харесва, аз го харесвах и нищо не правех...а теб мога да те посъветвам да му пишеш..да си говорите като се видите...не да стоиш отстрани! Може да си има приятелка...ама те така или иначе ше скъсат...ако тогава още го харесваш трябва да си го вземеш...много пъти съм седяла и съм гледала от страни ама вече не!