PDA

View Full Version : Стимулант за коса на Икаров



sweetsunshine
12-06-2008, 14:42
С комплекс от много масла.

Ползвали ли сте го?Косата ви по-бързо ли расте от преди?
Моля дайте отзиви за него.

Аз си го купих,но още не съм го пробвала,а и едва ли от 1-вото измиване ще има ефект...

Sensuality
12-06-2008, 14:48
По принцип не съм чула някой да се оплаква от продуктите на Икаров :) Предполагам,че е хубав стимуланта:)

sweetsunshine
12-06-2008, 14:51
Значи до 3 месеца трябва да го изразходя,но предполагам,че след около месец ще има ефект и ще дам мнение ;-)

Sensuality
12-06-2008, 14:52
А пробвала ли си с хининова вода? :)

sweetsunshine
12-06-2008, 15:02
^Не.Днес отидох в една аптека и там ми препоръчаха ампули на Рене (забравих какво беше второто име на марката)които бяха по 4,8 лв едната и се ползвали по 1 седмично,попитах за други продукти и ми предложиха това масло на Икаров.А след като знаех,че във форума много хора са доволни от продуктите на Икаров реших да си купя него,за ампулите не съм чувала мнения и малко ме беше страх да ги купя защото не са и много евтини... :)

vik4etoo
12-06-2008, 15:13
Аз съм ползвала стимуланта :) разлика кой знае колко не видях въпреки,че ползвах и маската с тривитаминола ..косата ми наистина стана по-хубава и здрава,но не почна да расте по-бързо и накрая спрях с всичко :D а и нямам време..

darla
12-06-2008, 15:29
ne sum pozlvala to4no tozi produkt,no sum izpolzvam masloto za nokti na Ikarov i ot nego sum mn dovolna...predpolagam,4e i drugite mu produkti sa dobri
BDW,6tom si si go kupila ve4e za6to ne go probva6,a pita6 nas??? :shock:

bibi90
12-06-2008, 15:32
^Не.Днес отидох в една аптека и там ми препоръчаха ампули на Рене (забравих какво беше второто име на марката)които бяха по 4,8 лв едната и се ползвали по 1 седмично,попитах за други продукти и ми предложиха това масло на Икаров.А след като знаех,че във форума много хора са доволни от продуктите на Икаров реших да си купя него,за ампулите не съм чувала мнения и малко ме беше страх да ги купя защото не са и много евтини... :)

Рене Фюртерер?

sweetsunshine
12-06-2008, 15:34
^Не.Днес отидох в една аптека и там ми препоръчаха ампули на Рене (забравих какво беше второто име на марката)които бяха по 4,8 лв едната и се ползвали по 1 седмично,попитах за други продукти и ми предложиха това масло на Икаров.А след като знаех,че във форума много хора са доволни от продуктите на Икаров реших да си купя него,за ампулите не съм чувала мнения и малко ме беше страх да ги купя защото не са и много евтини... :)

Рене Фюртерер?А да вярно,че така се казваше 8-)

bibi90
12-06-2008, 15:40
^Не.Днес отидох в една аптека и там ми препоръчаха ампули на Рене (забравих какво беше второто име на марката)които бяха по 4,8 лв едната и се ползвали по 1 седмично,попитах за други продукти и ми предложиха това масло на Икаров.А след като знаех,че във форума много хора са доволни от продуктите на Икаров реших да си купя него,за ампулите не съм чувала мнения и малко ме беше страх да ги купя защото не са и много евтини... :)

Рене Фюртерер?А да вярно,че така се казваше 8-)

Ами незнам какви ампули точно са ти препоръчали,но като цяло са добри продуктите им.Наистина не са евтини,но си заслужават. :)

sweetsunshine
12-06-2008, 15:42
^Не.Днес отидох в една аптека и там ми препоръчаха ампули на Рене (забравих какво беше второто име на марката)които бяха по 4,8 лв едната и се ползвали по 1 седмично,попитах за други продукти и ми предложиха това масло на Икаров.А след като знаех,че във форума много хора са доволни от продуктите на Икаров реших да си купя него,за ампулите не съм чувала мнения и малко ме беше страх да ги купя защото не са и много евтини... :)

Рене Фюртерер?А да вярно,че така се казваше 8-)

Ами незнам какви ампули точно са ти препоръчали,но като цяло са добри продуктите им.Наистина не са евтини,но си заслужават. :)Aз съм ползвала шампоан на тази марка и найстина беше много хубав,но все пак предпочитам да чуя 1-во отзиви и след това да си купя нещо.Ако това масло не помогне ще си купя ампулите :)

silver_moon
12-06-2008, 16:09
аз се мажа със стимуланта на Икаров и съм много доволна, косата ми се задрави страшно много (което е и целта) и третото мазана/измиване имаше вече вфект, не малък при това...но ме дразни, че косата ми расте хипер барзо, тя попринцип си расте барзо, но сега :? ...подстригвах се преди месец и седмица някъде, а сега пак трябва да ходя :? :D

MoMoXiXi
12-06-2008, 16:45
Ами аз ползвам бадемовото масло на Икаров и разлика видях още 1вия път като се намазах и измих и съм много доволна! Косата ми не се омазнява толкова бързо както преди и стои повече време с обем и малко по-свежа изглежда... преди беше някакъв ужас просто ... така че мацай :) ако не ти харесва, не го ползвай : проба-грешка :) Иначе и аз мисля да си го купя и да го съчетая с бадемовото масло... на каква цена си го взе? :)

sweetsunshine
12-06-2008, 16:48
^4,6 лв сравнително евтин е за разлика от ампулите на Рене Фюртерер(май така се пиишеше :D )

silver_moon а като ти расте вече толкова бързо косата защо ходиш на 1 месец да я подстригваш?Поддържаш една дължина или цъфти?

silver_moon
12-06-2008, 17:46
silver_moon а като ти расте вече толкова бързо косата защо ходиш на 1 месец да я подстригваш?Поддържаш една дължина или цъфти?
ми тъй като мойто коса е права като пръчка :o и с все сили се мъча да я държа обемна се налага да поддържам горе долу една дължина, че прическата ми е един вид на етажи, просто като израсте малко и самата прическа заминава на кино и изглежда гадно и обема седи по-малко и въобще - ужас :D ...тя поприцип косата си ми расте бързо, но сега стана още по-бързо, но поне се заздрави наистина много, затова ще жертвам по 7лв на месец за подстригване, вместо да събирам шепи коса :)

lipstik
12-06-2008, 19:27
дам аз си го мацах на галвата около една год,но сега като почнахме даскало го спрях защото съм втора смяна и нямам време да стоя 2 часа с кисия и кърпа на главата.Ама сега
като се обърнат смените пак ще почвам.Аз съм мн доволна от него.Наистана косата става м,н хубава.Аз си го слагах на всяко миене на косата(3 пъти в седмицата).Също със стимоланта слагах и бадемово масло в в краищата на косата масло от пшеничен зародиш.Слагай и ще видиш,че косата ти ще е мн добре.
Аз като спрях да го ползвам още първия път като си измих косата и не беше такава мекичка както като го ползвах...

sweetsunshine
12-06-2008, 19:46
Ами то на опаковката пише,че се стои 15 минутки и влизаш да се къпеш.Вие така ли го ползвате?
Иначе ако го ползвам с бадемово масло трябва да стоя 2 часа със кърпа на главата така ли? :-o

masal
12-06-2008, 19:49
Ами то на опаковката пише,че се стои 15 минутки и влизаш да се къпеш.Вие така ли го ползвате?
Иначе ако го ползвам с бадемово масло трябва да стоя 2 часа със кърпа на главата така ли? :-o Може дори е препоръчително да стоиш колкото се може повече.

sweetsunshine
12-06-2008, 21:18
Ами то на опаковката пише,че се стои 15 минутки и влизаш да се къпеш.Вие така ли го ползвате?
Иначе ако го ползвам с бадемово масло трябва да стоя 2 часа със кърпа на главата така ли? :-o Може дори е препоръчително да стоиш колкото се може повече.A задължително ли е да съм с кърпа на главата :-o

sweetsunshine
12-06-2008, 21:33
Сега като чета упътването гледам,че има някакви масла против стрий и масла антицелулитни "Хвойна" и "Кипарис" знаете ли каква е разликата м/у двете антицеллулитни масла?И каква е цената д/г?И почистващото масло против акне ако някой го е ползвал може ли да даде отзиви и колко струва?

masal
12-07-2008, 06:18
Ами то на опаковката пише,че се стои 15 минутки и влизаш да се къпеш.Вие така ли го ползвате?
Иначе ако го ползвам с бадемово масло трябва да стоя 2 часа със кърпа на главата така ли? :-o Може дори е препоръчително да стоиш колкото се може повече.A задължително ли е да съм с кърпа на главата :-oДа.

sweetsunshine
12-07-2008, 10:46
Значи намазах се със стимуланта в корените,след това разнесох и по дължината на косата.(аромата е малко силен,но не е неприятен)Сложих си шапка за баня на главата и отгоре кърпа.След което съм заспала и се събудих след 4 часа 8-) Влязох и се изкъпах и пак легнах да спя.Сега се събудих и косата ми е ужасно мекичка и хубава :---) накратко казано доволна съм.


И пак ще помоля ако някой знае нещо за нещата от предишното ми мнение да сподели резултати,колко време го е използвал до постигането на тези резултати и цени! :)

Ето го и мнението:
"Сега като чета упътването гледам,че има някакви масла против стрий и масла антицелулитни "Хвойна" и "Кипарис" знаете ли каква е разликата м/у двете антицеллулитни масла?И каква е цената д/г?И почистващото масло против акне ако някой го е ползвал може ли да даде отзиви и колко струва?"

MoMoXiXi
12-07-2008, 16:36
Е, защо пък да е задължително с кърпа? Аз не си слагам кърпа... не е чак толкова течно, че да се разтече + това не ми се цапат кърпи, защото после трябва да ги пера, а ме мързи.. :-o

Иначе цената на другите масла е според зависи - чувала съм , че най-скъпото масло на Икаров е 6 лв.; в някои аптеки продават по-скъпо.. примерно днес минах през денонощната и бадемовото дето си го взех за 2 лв. от кварталната аптека там беше 3,2 лв., а стимулант нямаха. Абе приготви си около 5 лева, не вярвам да са чак толкова скъпи, но за жалост не съм чувала отзиви, защото не съм срещала някой, който ги е ползвал :)

masal
12-07-2008, 16:48
Е, защо пък да е задължително с кърпа? Аз не си слагам кърпа... не е чак толкова течно, че да се разтече + това не ми се цапат кърпи, защото после трябва да ги пера, а ме мързи.. :-o

Иначе цената на другите масла е според зависи - чувала съм , че най-скъпото масло на Икаров е 6 лв.; в някои аптеки продават по-скъпо.. примерно днес минах през денонощната и бадемовото дето си го взех за 2 лв. от кварталната аптека там беше 3,2 лв., а стимулант нямаха. Абе приготви си около 5 лева, не вярвам да са чак толкова скъпи, но за жалост не съм чувала отзиви, защото не съм срещала някой, който ги е ползвал :) Аз винаги когато си правя-от 2 месеца не съм, си слагам някакъв найлонов плик и кърпа-за да се затопли.Така се поемат по-добре маслата.А и кърпата не се цапа,ако сложиш някоя кесийка.

sweetsunshine
12-07-2008, 22:07
Значи то и аз си сложих кърпа и след 1-вото измиване косата ми стана хипер мекичка :grin:

А найстина някои може ли да даде отзиви за маслото против сртий и за това против акне,защото съм доволна поне от този стимулант,а не съм чувала някой да се е оплакал от продуктите на Икаров.Иначе аз имах един крем против стрий които почти ми ги изчисти вече са съвсем мънички,но той почти свърши а незнам ще има ли смисъл да дам още 25 лева за нов,като няма да го изразходя,та затова питам за Икаров,защото са по евтини а ако все пак отзивите не са положителни ще дам 25 лева,но ппоне след това да ги няма тези гадни стрий :(

o0ps
12-07-2008, 22:45
А аз да попитам за този стимулант под формата на някакво олио/масло ли е или е като вода и омазнява ли косата ако го слагаш в корените?

MoMoXiXi
12-08-2008, 17:53
Да, то е като олио за ядене, но малко по твърдо, така че не се разтича, и не, не омазнава косата.. Моята като я измиех в неделя вечерта и вторник сутринта вече беше ужасно мазна, но от както се мажа с бадемовото масло не се омазнява, чак на третия ден вече... :)

sweetsunshine
12-08-2008, 18:04
А аз да попитам за този стимулант под формата на някакво олио/масло ли е или е като вода и омазнява ли косата ако го слагаш в корените?Значи то е нещо като олио и като го нанесеш не се разтича де,но като го нанесеш нали си става мазна косата,но след като измиеш хубаво с малко повече шампоан косата става повече от прекрасна :grin:

varnen4e
12-09-2008, 06:51
Аз го ползвам като го добавям в маска, но не виждам кой знае какъв ефект.

taNcheto93
12-10-2008, 11:05
sweetsunshine какъв крем си използвала за стрийте?
По темата: Днес си купих стимулант и бадемово масло. Може ли да ми кажете какво количество се слага от тях? Едновременно ли или 1во стимуланта и след измиване бадемовото масло? На суха коса ли се използват? :)

sweetsunshine
12-11-2008, 07:34
sweetsunshine какъв крем си използвала за стрийте?
По темата: Днес си купих стимулант и бадемово масло. Може ли да ми кажете какво количество се слага от тях? Едновременно ли или 1во стимуланта и след измиване бадемовото масло? На суха коса ли се използват? :) За стрийте ще го напиша по-късно,че е със някакво хипер странно име :-D а иначе за стиммуланта и бадемовото масло съм чувала,че втриват стимуланта в корените(и естествено малко се разнася и по дължината на косата)и слагат бадемовото масло в краищата,след това шапка такава прозрачна за глава и една кърпа отгоре за да се затоплят маслата :) Не съм 100% сигурна,че се прави така,но поне тук във фороума бях чела,че някой използва този метод :)

one_love
12-11-2008, 11:36
Ще е проблем ли ако първо си сложа стимуланта на икаров си , след това да си измия косата с шампоан и след това да си сложа маска на Denise?

taNcheto93
12-11-2008, 12:54
sweetsunshine какъв крем си използвала за стрийте?
По темата: Днес си купих стимулант и бадемово масло. Може ли да ми кажете какво количество се слага от тях? Едновременно ли или 1во стимуланта и след измиване бадемовото масло? На суха коса ли се използват? :) За стрийте ще го напиша по-късно,че е със някакво хипер странно име :-D а иначе за стиммуланта и бадемовото масло съм чувала,че втриват стимуланта в корените(и естествено малко се разнася и по дължината на косата)и слагат бадемовото масло в краищата,след това шапка такава прозрачна за глава и една кърпа отгоре за да се затоплят маслата :) Не съм 100% сигурна,че се прави така,но поне тук във фороума бях чела,че някой използва този метод :)
Благодаря :-) . Аз вчера си слагах така както ти казваш, не стоях мн време около 30мин., но след това косата ми беше много хубава :-) . Чакам за името на крема за стрийте и да си го купя че вече почнах да се отчайвам :cry: . Ти кога започна да се мажеш когато ти се появиха или вече бяха изветлели? За колко време горе долу се махнаха? :oops:

masal
12-11-2008, 13:43
СтриИ бе какви стрий,боже! :smt076
По темата :arrow: докато използвах бадемово масло и стимуланта ги мажех и двете в корените и по дължината.

sweetsunshine
12-11-2008, 17:05
sweetsunshine какъв крем си използвала за стрийте?
По темата: Днес си купих стимулант и бадемово масло. Може ли да ми кажете какво количество се слага от тях? Едновременно ли или 1во стимуланта и след измиване бадемовото масло? На суха коса ли се използват? :) За стрийте ще го напиша по-късно,че е със някакво хипер странно име :-D а иначе за стиммуланта и бадемовото масло съм чувала,че втриват стимуланта в корените(и естествено малко се разнася и по дължината на косата)и слагат бадемовото масло в краищата,след това шапка такава прозрачна за глава и една кърпа отгоре за да се затоплят маслата :) Не съм 100% сигурна,че се прави така,но поне тук във фороума бях чела,че някой използва този метод :)
Благодаря :-) . Аз вчера си слагах така както ти казваш, не стоях мн време около 30мин., но след това косата ми беше много хубава :-) . Чакам за името на крема за стрийте и да си го купя че вече почнах да се отчайвам :cry: . Ти кога започна да се мажеш когато ти се появиха или вече бяха изветлели? За колко време горе долу се махнаха? :oops: Значи при мен бяха още такива синьо-червени и се мажа от средата на октомври и в момента почти са изчезнали има още 3-4 които след още няколко седмици би трябвало да изчезнат.Иначе имам и няколко изсветлели,но те почти не се забелязват,а и те леко са се махнали въпреки,че са бели.

Името на крема е Percutalfa отдолу под името пише emulsion и е за бременни жени или тийнове.Има на същата марка и против целулит,но за щастие нямам целулит :D
Струва около 22 лева 200 мл е.Аз съм много доволна,но иска постоянство.Маже се 2 пъти дневно. :)

Ако имаш още въпроси питай :)

taNcheto93
12-11-2008, 17:43
Да последен има ли го в аптеките и козметичните магазини или се поръчва? :oops:

sweetsunshine
12-11-2008, 17:54
Да последен има ли го в аптеките и козметичните магазини или се поръчва? :oops: Ами аз си го купих от аптека :) по козметичните магазини незнам дали го има :)

taNcheto93
12-11-2008, 17:56
Благодаря ти :-) :-) :-)

varnen4e
12-13-2008, 06:49
sweetsunshine какъв крем си използвала за стрийте?
По темата: Днес си купих стимулант и бадемово масло. Може ли да ми кажете какво количество се слага от тях? Едновременно ли или 1во стимуланта и след измиване бадемовото масло? На суха коса ли се използват? :) За стрийте ще го напиша по-късно,че е със някакво хипер странно име :-D а иначе за стиммуланта и бадемовото масло съм чувала,че втриват стимуланта в корените(и естествено малко се разнася и по дължината на косата)и слагат бадемовото масло в краищата,след това шапка такава прозрачна за глава и една кърпа отгоре за да се затоплят маслата :) Не съм 100% сигурна,че се прави така,но поне тук във фороума бях чела,че някой използва този метод :)

Така се прави. Или се добавят в домашните маски.

mimsiii
01-10-2009, 21:43
И почистващото масло против акне ако някой го е ползвал може ли да даде отзиви и колко струва?"

да и аз това искам да попитам .... :)

tItEufFf
01-11-2009, 07:59
А може ли да се ползва само стимуланта? Смисъл...задължително ли е бадемовото масло, хининовата вода и т.н.

FucKtheSyStem
01-11-2009, 08:21
А може ли да се ползва само стимуланта? Смисъл...задължително ли е бадемовото масло, хининовата вода и т.н.

И аз това искам да питам :) Иначе аз използвах маслото против стрии на Икаров и см доволна,пък и само 6 лв беше :-D

sweetsunshine
01-11-2009, 13:29
А може ли да се ползва само стимуланта? Смисъл...задължително ли е бадемовото масло, хининовата вода и т.н.

И аз това искам да питам :) Иначе аз използвах маслото против стрии на Икаров и см доволна,пък и само 6 лв беше :-Dколко време се маза със маслото против стрий и напълни ли изчезнаха и колко пъти дневно се маза и последно такива лилавеещи ли бяха стрийте?просто вече се чудя само с какво да се мажа мисля да пробвам със свинска мас колкото и гадно да звучи..

Аз например ползвам само стимуланта за коса на Икаров без хининова вода или да го добавям в някакви си маски,направо го слагам масажирам малко скалпа слагам една наилонова шапчица и една кърпа отгоре,за да се затопли и стоя към 2 часа(някой път и лягам да спя така :D ) и след това мия със малко-повече шампоан и слагам маска на Шварцкопф след 5 мин я измивам и нея и след това косата ми е адски мека 8-)

FucKtheSyStem
01-11-2009, 17:21
А може ли да се ползва само стимуланта? Смисъл...задължително ли е бадемовото масло, хининовата вода и т.н.

И аз това искам да питам :) Иначе аз използвах маслото против стрии на Икаров и см доволна,пък и само 6 лв беше :-Dколко време се маза със маслото против стрий и напълни ли изчезнаха и колко пъти дневно се маза и последно такива лилавеещи ли бяха стрийте?просто вече се чудя само с какво да се мажа мисля да пробвам със свинска мас колкото и гадно да звучи..

Аз например ползвам само стимуланта за коса на Икаров без хининова вода или да го добавям в някакви си маски,направо го слагам масажирам малко скалпа слагам една наилонова шапчица и една кърпа отгоре,за да се затопли и стоя към 2 часа(някой път и лягам да спя така :D ) и след това мия със малко-повече шампоан и слагам маска на Шварцкопф след 5 мин я измивам и нея и след това косата ми е адски мека 8-)


Мажа се от 1 месец и още продължавам..Принципно трябва да се мажеш с него веднъж на ден,аз се мажа след къпане..Ставаха все по-светли някой изчезнаха а за другите още го използвам и така. :) На мен поне определено ми помага. Амм аз днес си взех този стимулант за коса (вие ме надъхахте 8-) ) И да попитам-доколкото разбрах само в корените се втрива така ли?И мога ли след него като си измия косата да слагам балсам,или ще натовари косата прекалено много? :?

sweetsunshine
01-11-2009, 20:18
А може ли да се ползва само стимуланта? Смисъл...задължително ли е бадемовото масло, хининовата вода и т.н.

И аз това искам да питам :) Иначе аз използвах маслото против стрии на Икаров и см доволна,пък и само 6 лв беше :-Dколко време се маза със маслото против стрий и напълни ли изчезнаха и колко пъти дневно се маза и последно такива лилавеещи ли бяха стрийте?просто вече се чудя само с какво да се мажа мисля да пробвам със свинска мас колкото и гадно да звучи..

Аз например ползвам само стимуланта за коса на Икаров без хининова вода или да го добавям в някакви си маски,направо го слагам масажирам малко скалпа слагам една наилонова шапчица и една кърпа отгоре,за да се затопли и стоя към 2 часа(някой път и лягам да спя така :D ) и след това мия със малко-повече шампоан и слагам маска на Шварцкопф след 5 мин я измивам и нея и след това косата ми е адски мека 8-)


Мажа се от 1 месец и още продължавам..Принципно трябва да се мажеш с него веднъж на ден,аз се мажа след къпане..Ставаха все по-светли някой изчезнаха а за другите още го използвам и така. :) На мен поне определено ми помага. Амм аз днес си взех този стимулант за коса (вие ме надъхахте 8-) ) И да попитам-доколкото разбрах само в корените се втрива така ли?И мога ли след него като си измия косата да слагам балсам,или ще натовари косата прекалено много? :? Значи за стимуланта втриваш в корените и след това без допълнително количество дораснасяш към крайщата на косата :)
За балсама няма проблем да си слагаш.Аз ползвам и балсам и нищо ми няма на косата(моя е против цъфтеж и подобни,че иначе много ми се сплита косата).
Ами то твоите стрий бели ли са били или още лилавеещи такива? :)

FucKtheSyStem
01-11-2009, 21:03
Значи за стимуланта втриваш в корените и след това без допълнително количество дораснасяш към крайщата на косата :)
За балсама няма проблем да си слагаш.Аз ползвам и балсам и нищо ми няма на косата(моя е против цъфтеж и подобни,че иначе много ми се сплита косата).
Ами то твоите стрий бели ли са били или още лилавеещи такива? :)

Благодаря ти :) Ами още бяха лилавеещи в начален стадий :)

linnab
10-08-2011, 16:37
използвам икаров за коса вече 1 g още след първото измиване има ефект разбирасе не е дължината на косата а нейния цвят аз съм с естествено тъмно руса коса и когато я изсуших тя стана по различна---
Медена

VampireLover3
10-08-2011, 16:48
А колко горе долу слагате от стимуланта за коса?

linnab
02-12-2012, 13:34
зависи от дължината на косата аз слагам докато покрия всичко в основата на цялата коса ... все пак не трябва да се прекалява защото e масло и се измива по трудно ..

peace94
02-12-2012, 14:21
На мен много ми харесва. Косата ми става по-здрава и растеше по-бързо, докато го ползвах. В началото си го слагах по 2 пъти на седмица, после по 1 и много добре действа, само че го държа към 1 час - 1.30 (за 20 минути не виждах особен ефект). Просто трябва да си проследиш косата как й действа и да прецениш дали, кога, как и колко :)

linnab
02-12-2012, 15:00
много е хубаво да спиш с него през нощта .. действа успокояващо а й по добре за косата

tesitooo
03-30-2012, 17:32
аз се мажа със стимуланта на Икаров и съм много доволна, косата ми се задрави страшно много (което е и целта) и третото мазана/измиване имаше вече вфект, не малък при това...но ме дразни, че косата ми расте хипер барзо, тя попринцип си расте барзо, но сега :? ...подстригвах се преди месец и седмица някъде, а сега пак трябва да ходя :? :D
а такъв ефект за бърз растеж какво точно използваш защото аз имам нужда

betty-dimitrova
03-31-2012, 15:47
Демек казвате за бадемовото масло, че ако се маже и в корените после косата се омазнява по-бавно ли?

taamara
03-31-2012, 16:27
Маслата регулират омазняването и отделянето на себум, затова са подходящи както за бързоомазнавящи се, така и за сухи коси.

vivi05
02-26-2013, 17:06
sweetsunshine Mnogo se izvinqbam za prichinenoto neodobstvo no mojete li da mi kajete kak se kazva krema za strii . Blagodarq predvaritelno.

donatc
02-27-2013, 13:06
Да от няколко месеца го ползвам и добре действа расте косата не може да се отрече.Мама онзи ден ме похвали че ми била мн хубава и здрава <3 .За 6 лв си заслужава аз правя така:в корените стимуланта, по дължината зехтин, а след като я измия слагам по краищата масло от пшеничен зародиш

donatc
02-27-2013, 13:20
Да от няколко месеца го ползвам и добре действа расте косата не може да се отрече.Мама онзи ден ме похвали че ми била мн хубава и здрава <3 .За 6 лв си заслужава аз правя така:в корените стимуланта, по дължината зехтин, а след като я измия слагам по краищата масло от пшеничен зародиш

xdreamerx
09-05-2013, 22:43
Колко струва стимуланта за коса на Икаров?

weheartiit
09-05-2013, 22:53
^ Зависи.Моят го взимам за около 6-7 лв.

RainbowGirl
09-05-2013, 23:33
Аз моя го купих за 5,50 лв.

kaRamella
09-06-2013, 01:01
Хининова вода съм ползвала - нямаше видим ефект. А маслото на Икаров много ми омазни скалпа, мих се по 3-4 пъти докато успея да го махна. Да не говорим за миризмата. Общо взето не вярвам на такива неща.

benivasileva
09-13-2013, 17:55
аз слагам стимуланта 2 пъти в седмицата като в неделя (2-я път) слагам в корените и после си правя маска и стоя 3-4 часа може и повече и в банята освен шампоана задължително балсам защото много се заплита

MsBonbon
02-07-2014, 16:54
И аз си го взех онзи ден този стимулант,но на опаковката пиша да се "капне",а аз като си капнах нещо ми се видя много малко и сложих още,та въпроса ми е колко точно вие си "капвате"?

DarknessAngel
02-07-2014, 17:14
1 супена лъжица. За бърз растеж - вземете си биотин. :)

malka_sladkka
02-07-2014, 17:48
И аз си го взех онзи ден този стимулант,но на опаковката пиша да се "капне",а аз като си капнах нещо ми се видя много малко и сложих още,та въпроса ми е колко точно вие си "капвате"?

Аз направо се намазвам стабилно :D

edno momi4e :***
05-23-2014, 12:18
аз не съм го ползвала но имам от онова масло на икаров пшеничното май е или маслиновото и е ужасно! никога не ги опитвайте тия неща имат ужасн вкус и после едно такова мазно ти е на езика и в устата а пак преди много време опитах бадемовото щото било полезно да се яде пак на икаров ама и тва беше гадно

girl91
05-23-2014, 13:31
^Ядеш маслата? :lol: