PDA

View Full Version : Тийнейджър малтретира три деца...



Lucho
12-06-2008, 16:21
ДНЕС.БГ :

Бивш възпитаник на спортното училище в Кюстендил е задържан след като малтетирал по брутален начин деца от школото.
Красимир Николов прeбил три деца, защото заподозрял, че са откраднали от него 350 лв.
18-годишният прибегнал до брутални изстъпления срещу децата - бил, душил и ги давил във вана, пълна с вода.
Сега пострадалите момчета са настанени в общинската болница в Дупница с комоцио и множество наранявания.
И трите момчета отричат да са извършили кражбата на парите.

Ехе...докъде стигна това наше население...ще се избием някой ден ! :x

acdcfenka
12-06-2008, 16:35
Самоизбиването е заложено в човешката природа. Та ние сме си животни. :?

nicolepcd
12-06-2008, 16:48
То колко такива случая имаа... Направо бих си казала, че е нещо напълно нормално :?

neocide
12-06-2008, 17:45

jghgh
12-06-2008, 19:02
Самоизбиването е заложено в човешката природа. Та ние сме си животни. :?
ОФ!
Прекалявате с тая природа... в природата ни било заложено...

Стига глупости, изверга от статията си е изверг....






'ви пикая на клишетата...

aHeJlua
12-06-2008, 20:54
голям бруталитет е тоя .. ! ебатии и човека ..

PeopleAlwaysLeave
12-06-2008, 21:00
Аз не вярвам, че ни е заложено в природата. Как може ние да си живеем мирно и спокойно без да си избиваме с останалите, без да бъдем убийци, педофили, изверги и т.н. ? Значи ако ни беше заложено в човешката природа и ние щяхме да сме като тях нали ? А има хора, които си живеят цял живот мирно и спокойно без да прибягват до подобни неща... Следователно - не ни е заложено в природата щото има хора... и хора. Аз не си обеснявам какви са тия същества и какво ги кара да правят такива брутализми... При някои е на психично основа, ок, ама всички ли са психично болни ?!
Не знам ама тва поколение тотално деградира... Не ми се мисли след няколко години нашите деца в какво ще се превърнат...и как трябва да ги пазиме и възпитаваме след като по-голямата част от обкръжаващата ги среда ще са някви изроди :?

lsd43
12-06-2008, 21:20
Еми,избиване на комплекси...