PDA

View Full Version : Ужасно заплетена ситуация...



sexita
12-06-2008, 15:36
Защо не може малко мир да има за мене...и все във филми се забърквам!!!
Леле...побърквам се вече!

Преди няколко месеца скъсах с "любовта на живота ми",повечето знаете за него...Иво...
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=170564&highlight=
Ето я историята...приключила...уж.. .
Той замина на морето,аз също,но не се сдобрихме...той се върна в София,аз останах..3 месеца.3 месеца,свободна и дива...много грешки и много хубави неща,но си живях пълноценно!
Бях с други момчета...държах на тях,но на Иво звънках честичко да го чуя и...чувствата ми си бяха същите. Излизах с други за да се отвея. Но след време Иво започна да не ми вдига,и за няколко седмици спряхме всякакви контакти.
Върнах се в София...звъннах му,говорихме си и...се видяхме.
Започнахме наново,но...пак не се получи. Той не желаеше да ми прости и постоянно проблемите изникваха наново и наново...спряхме да се виждаме,тогава се запознах с Анастасиос
http://www.teenproblem.net/teenid/posts/sexita/11478.html

С Иво се блокирахме...скарахме се 300 пъти и пак се търсихме...той си имаше приятелка,аз си имам Анастасиос...обаче започваме да си пишем в скайп и след 10 минути тъпи теми от ежедневието започват сълзички и мечета...колко ми липсваш...виждаме се...дефакто нищо не предприемаме. Последния път му казах,че ми писна да вървим без да се движим и му казах...или си с мен сега и завинаги след като толкова много ме обичаш...или ме забрави и си тръгвай завинаги!
Бях разплакана и стоях и чаках отговора му...той започна..ама не мога да ти кажа от сега,това е много сериозно нещо...думи нямам...(за което си беше прав,въпреки,че сме обсъждали 1000 пъти бъдещето си) и аз му казах...тогава..."довиждане"
Той се обърна и си тръгна и вече никога не го видях.
Изстрих всичко което ми напомняше на него и продължих напред с Анастасиос. Днес самичка осъзнавам,че колкото и да не ми се вярва съм лудо влюбена в Анастасиос...Не мога да кажа,че го обичам,но понякога наистина ми се ще да му го изкрещя. Много съм объркана,но ме е страх да се отпусна напълно. Виждам го колко е влюбен в мен,не малко негови хора ми го подсказаха...а и глупавото му държание нерядко ме навежда на тези мисли.
Сега...така да се каже сме в разцвета на връзката ни. Но не знам какво ще стане за в бъдеще...той е грък,учи тук дентална медицина и след завършването си,ще се върне в Гърция... Пределно ясно ми е,че ме крие от техните и вероятно ще си има неприятности ако разберат...знам ли...за сега като си говорим само ми казва...аз съм дошъл тук да уча,а не да въртя любов и ще имам неприятности...
Но и не говорим много...даже само 2-3 пъти сме споменали,но ми е ясно какво става,щом като звънне гръцки номер слага пръст на устата ми за да запазя тишина. И въпреки всичко много се грижи за мен,мечтаем си...онзи ден ме пита...страхувам ли се от любовта...
Романтичен е и наистина държим един на друг.
Нооо...Иво..взел та ме отблокирал и ми писа. Уж невинни разговори в продължение на седмица,а вече имаме уредена среща за понеделник.

Не мога,не мога,не мога!!!
Искам Анастасиос...не ми се ще да си губя връзката,но толкова обичам Иво,че сърцето ми се е сцепило на две между тях
Мога и сама да си оправя заглавието ;)

MaMkaMy
12-06-2008, 15:41
Любовта идва рядко в живота (говоря истинската и силната).Понякога трябва просто да не я изпускаме... щом Иво те търси значи има нещо....

pandelka
12-06-2008, 15:44
Хмм.. помня още преди като пишеше за този Иво.Виждаше се,че се обичате много .. и аз чесно казано не вярвах ,че ще се разделите само заради работата на морето.И сега съм очудена.Единствения съвет ,който мога да ти е кажа е ,че не трябва да го испускаш (поне според мен).Щом те търси значи не те е забравил и както виждам и ти не си!Ще ви е от полза един хубав разговор за да разберете този път наистина какво искате! :)

ImmortalForever
12-06-2008, 16:48
Личи си че обичаш повече Иво!Давай!

punkrock
12-06-2008, 16:58
И като излезете с Иво мислиш ли че обстоятелствата ще се наредят по друг начин ? Просто няма смисъл, колкото и да го обичаш опитай се да го забравиш.
Ако обикнеш много Анастасиос и той замине за Гърция, би ли го последвала, ако той те повика, или както си мисля аз той просто ще те зареже, защото не иска да признае връзката ви пред техните.
Замисли се.

Според мен за известно време остани сама и продължавай напред, но този път.. без тях. :)

slun4ice_90
12-06-2008, 17:00
Знаех си,че обичаш Иво..Казах ти го...в онази тема за Анастасиос..Но ти каза,че се е държал кофти с теб нещо там пак се бяхте скарали...Сега те съветвам:Не го изпускай!Той е твоя човек.Той е голямата ти любов.Успехх!!! :-) :grin: Много се радвам за теб.

Erica
12-06-2008, 17:19
Обичаш Иво,а си влюбена в Анастасиос и не знаеш кой да избереш.
Знаеш ли,може да ти прозвучи малко грубо,но между теб и Иво вече всичко е приключило...Наранили сте се доста (по това,което съм чела от миналите ти истории),опитвали сте хиляди пъти и не се е получавало...,защо си мислиш,че точно сега всичко ще е перфектно?Дори и да е така,никога няма да е същото и рано или късно миналото отново ще изплува на повърхността...От това,което съм чела за него,съм останала с впечетление,че той не може да ти прости...,а за да започнете на чисто,трябва да си простите всичко...,а това май е не възможно...
Защо просто не оставиш всичко това в миналото и не продължиш напред,сама си видяла,че дори и да се обичате нещата между вас не се получават и ако правилно помня,ти си основната причина да го изгубиш...него и любовта му...или по-точно да се стигне до раздялата ви...Не знам мислиш ли,че след хиляди опити - не успешни,точно сега ще е успешен...?
Моето мнение да започнеш на чисто и да продължиш напред...Нали знаеш,когато нещо се счупи,дори и да бъде залепено след това,пукнатината винаги си личи...

Rookie
12-06-2008, 17:30
"Жените не знаят какво искат!", други думи са излишни...

mArMaLaDkA
12-06-2008, 17:31
Личи си,че Иво те обича,ала е объркан.Затова и постоянно те блокирва,отблокирва.Всъщно ст и двамата се обичате,ала не знаете какво да направите.Виж сега..за Анастасиос..той не споменава на родителите си за теб,защото по думите му е дошъл тук да учи,а не да върти любов..Хайде сега не е от огромно значение,но после..ще ти е приятно ли да те крият..?Все едно го е срам от теб.Не знам,според мен Анастасиос е дошъл тук наистина,за да учи,харесал те е и сега е с теб,докато е в България,за да си запълва времето,а после ще изчезне в Гърция.Лично мнение.Аз от доста време следя историята ти,нищо че никога не съм давала мнение.Но винаги повече ми е харесвал Иво. 8-) Според мен трябва да се срещнеш с Иво и да поговорите.Личи си,че още се обичате и то много.Желая ти успех!..и да разкажеш какво е станало! ;)

chokolate_girl
12-06-2008, 17:59
Любовен триъгълник,таака да се нарече :)
Щом обичаш Иво,бори се да си с него,защото ако продължиш с Анастасиос ти винаги ще си мислиш за Иво,защото сърцето ти бие само за него.Ти харесваш Анастасиос,защото го мислиш за готин,но сърцето ти копнее по Иво,а от харесване до любов има голяма разлика,за която със сигурност знаеш :) Може би,ти е писано да си с Иво,защото въпреки всички трудности и раздели ,които сте преживели,съдбата ви среща отново и отново,и отново..... :) :) :)
Опитай пак с Иво :) Късмет :)

slim__shadygirl
12-06-2008, 18:20
Обичаш Иво,а си влюбена в Анастасиос и не знаеш кой да избереш.
Знаеш ли,може да ти прозвучи малко грубо,но между теб и Иво вече всичко е приключило...Наранили сте се доста (по това,което съм чела от миналите ти истории),опитвали сте хиляди пъти и не се е получавало...,защо си мислиш,че точно сега всичко ще е перфектно?Дори и да е така,никога няма да е същото и рано или късно миналото отново ще изплува на повърхността...От това,което съм чела за него,съм останала с впечетление,че той не може да ти прости...,а за да започнете на чисто,трябва да си простите всичко...,а това май е не възможно...
Защо просто не оставиш всичко това в миналото и не продължиш напред,сама си видяла,че дори и да се обичате нещата между вас не се получават и ако правилно помня,ти си основната причина да го изгубиш...него и любовта му...или по-точно да се стигне до раздялата ви...Не знам мислиш ли,че след хиляди опити - не успешни,точно сега ще е успешен...?
Моето мнение да започнеш на чисто и да продължиш напред...Нали знаеш,когато нещо се счупи,дори и да бъде залепено след това,пукнатината винаги си личи...
Ех,взе ми буквите от клавиатурата :D
Аз гласувам за Анастасиос! :)

soul1199
12-06-2008, 18:42
az sum za Ivo,6e vidi6,4e nakraq 6e izbere6 nego,prosto ne moje6 bez nego,kolkoto i da se karate,a 6om Anastasios 6e zaminava pak za Gurciq i te krie ot tehnite vse nqkoga 6e si otide,dokato Ivo vinagi 6e e s teb!

zaraaa
12-06-2008, 19:09
Това, което знам от предишните ти теми е, че много пъти си опитвала с Иво и не се е получавало...Ако отново се съберете пак няма да се получи, когато двама човека не са един за друг, каквото и да правят пак различията м/у тях ще надделеят....Не губи романтичната си връзка с Анастасиос, заради сълзите с Иво....Ако искаш да страдаш избери Иво, ако обаче искаш обич и толота Избери Анастасиос! Просто погледни напред, един път завинаги трябва да се отърсиш от Иво. Ако спреш да комуникар с него ще ти е много по-лесно....

sexita
12-06-2008, 19:29
Не знам...всички мнения ми се струват вярни...супер объркано е...
Обичам Иво повече...наистина е така..всъщност както казах...Анастасиос ми е по-чужд,въпреки,че и със него се отпускам...но пък с Иво бяхме като семейство...
punkrock...точно обратното мисля. Нещата няма да се оправят...трябва да стане чудо,въпреки,че имам голямо желание да изгладим проблемите.
А Анастасиос...ще замине след 4-5 години в Гърция..ако съм с него до тогава явно ще го обичам достатъчно че да замина с него и той също ще се е привързал към мен достатъчно за да направи правилния избор в живота си. Мисля че тогава ще е на 25 години...достатъчно зрял за да поеме отговорноста на действията си и да ги осмисли.


Erica също ми се струва права...Или...поне съм се наслушала на това...всички така ми казват...достатъчно сме се наранили,няма да се оправим...
А да остана сама...не мога. Точно ми трябва човек който да ме отвява от Иво. Или от Анастасиос по-късно.
Но все пак,аз не мисля,че проблемите са толкова сериозни и мисля,че може да се оправим...но уви,за сега напредък няма...само се отчайвам от това събиране и разделяне.

mArMaLaDkA...малко пъти ми е казвал,че ме обича...но винаги в напечени ситуации...съвсем по повод. Преди много се страхуваше да ми го каже...аз му го споменавах,но той казваше,че го е страх,че ще се възползвам от тоВа и ще се кача на главата му...но както и да е.

След като се разделихме ми го писа в няколко смс-а..единият беше малко след като се разделихме и пробвахме наново...а другият...след време...беше скоро. Беше чул от някой,някакви глупости,че съм била с негов приятел,които естествено не бяха вярни и ме проклинаше никога да не срещна някой който да ме обича повече от него. Аз му написах,че не ме обича,и той веднага ми отговори,че ме е обича и някакви други неща...но както и да е.
Аз знам че ме обича...ако не ме обичаше нямаше да стигнем до тук.Защото връзката ни беше повече от перфектна а се разделихме поради глупавите грешки които направих...но не е било нищо с цел и...не знам.

Съжалявам че така стана. Никой от двамата не е искал да стигнем до тук. Може би за това още не можем да приемем,че сме разделени...а вече мина половин година.
Но и Анастасиос е човек който може да поема отговорности както казах по-горе. Не мисля,че всичко е убиване на време...просто не го виждам в жестовете му към мен.


Iveto595...благодаря ти че си чела хубаво и ми разкриваш едно ново становище,което не съм подозирала... Наистина скоро му предстои повишение като Асистент мениджър...една стъпка под управител. Но...не знам...аз наистина смятам,че ако се събираме,то трябва да започнем начисто и насериорно. Което не говори сватба на момента...но поне общо жилище-да!
Това ще ми дава стимул и спокойствие за да нямам страхове от любовта.
За Анастасиос...оххх....аз наистина...прекалено много насериозно приехте мисълта,че техните не ме приемат...аз наистина не смятам това за проблем...или поне не мисля,че ще бъде занапред...
Проблема е че чувствата ни са пресни и крехки.
Той ми е казвал доста пъти..."ще видиш колко е хубаво в Гърция", "като отидем в Гърция ще ти покажа нещо си там"...разни такива.които ми ги казва в разговор,но е ясно,че не отрича идеята,че е главен проблема ако се противопостави на баща си.
А и...знам ли...каза че има леля която е българка...значи те явно могат да приемат нас.

А и не знам какъв е проблема между българи и гърци...
Баща му има фабрика в България и често е тук...семейството му знае български и не вярвам да има проблеми. Най-малкото,че явно се е досетил,че Анастасиос е във възраста в която търсим половинката си и за тези 4-5 години през които има да учи е голяма вероятноста да я намери в българка.
soul1199 може би отговорът се крие някъде по-горе.zaraaa Точно обратното е...ние сме един за друг...Просто...за това е всичко...отдавна сме приели,че нещата не са игра,така започнахме връзката си..насериозно и така я прекарахме. В разбиране,компромиси и незабравими моменти.
Но си права...може и нищо да не се получи и да остана от двата стола на земята...което не искам в никакъв случай да стане така.

Наистина държа и на двамата много...ух...не знам.

beachy_bunny
12-06-2008, 19:38
Мила и двамата са хубави .. и ти си прелестна ... мисля , че трябва да седнеш и да поговориш със Анастасиос след като завърши какво следва и сама да си прецениш дали имате бъдеще заедно

jambo_bs
12-06-2008, 19:39
Няма да пиша нищо по темата ,но шще кажа че пишеш много дълги теми :D

fifinkathefreak
12-06-2008, 20:43
От личен опит ти казвам - докато не се изясниш с Иво,никога няма да си щастлива на 100 % с Анастасиос.Все ще се питаш какво ,как и защо.Може Иво да не е човека за теб,но трябва да си убедена напълно.Не си струва да съсипваш щастието си заради догадки.

UnHappyy
12-06-2008, 21:34
Знаеш ли какво аз лично вярвам във съдбата ако може така да се каже...Може би съм прекалено романтична, тъпа или много филми гледам...но смятам ,че ако с Иво наистина сте един за друг ии тоолкова силно се 0бичате ...все някога, не съдбата ,а вие двамата сами ще се съберете ,защото ще ви е писнало да се мъчите да забравите каквото е било ,да пробвате да сте щастливи с др иии в същото време адски да ви боли.....н0 досега като сте пробвали да сте заедно явно нещ0 не е вървяло....сега какво се е променило че да потръгне...?! Според мен за сега продължи с това момче с което си ...ааа пък на този Иво му кажи ...ако толкова мното те обича и иска да бъде с теб...един ден да те потърси,когато би направил всичко за да сте заедно,уверен е в чуствата си и знае че те обича повече от всяка друга... :) това е моето мнение .. :-) :-)

assd
12-06-2008, 21:42
ЦЛК - кофти избор, БМВ е класи над тая пенсионерска бангия 8-)

sladkata_bebz
12-06-2008, 23:06
С две ръце съм за Анастасиос!Не знам дали е само защото е грък ( :oops: ) но с Иво не се е получавало толкова пъти,не изпускай любовта!!! :grin:

sexita
12-07-2008, 03:12
Знаеш ли какво аз лично вярвам във съдбата ако може така да се каже...Може би съм прекалено романтична, тъпа или много филми гледам...но смятам ,че ако с Иво наистина сте един за друг ии тоолкова силно се 0бичате ...все някога, не съдбата ,а вие двамата сами ще се съберете ,защото ще ви е писнало да се мъчите да забравите каквото е било ,да пробвате да сте щастливи с др иии в същото време адски да ви боли.....н0 досега като сте пробвали да сте заедно явно нещ0 не е вървяло....сега какво се е променило че да потръгне...?! Според мен за сега продължи с това момче с което си ...ааа пък на този Иво му кажи ...ако толкова мното те обича и иска да бъде с теб...един ден да те потърси,когато би направил всичко за да сте заедно,уверен е в чуствата си и знае че те обича повече от всяка друга... :) това е моето мнение .. :-) :-)
Наистина май така е най-добре...поне ми се струва разумно...отлколкото да се виждам с Иво и да мамя себе си...Тасос и него самият... Абе не знам...

Ето малко от скайп сега се разрових,че няма какво да правя.

-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: искаш ли да се видим?
Ivcho каза: za6to
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: нали...чудесен отговор/въпрос
Ivcho каза: ???
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: нищо
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: лоша идея http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0108-speechless.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: просто навик или не знам
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: samo se 4udq za6to mi pisa
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: i za6to se add-nahme pak
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: samo da mi stava
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: gadno i da pretrupvam kato mi izleze
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: 4e se vpisva6
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0124-worried.gif
Ivcho каза: mi iztrii me ako 6te ti e po lesno
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0106-crying.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ot skypa li...
Ivcho каза: da
Ivcho каза: mi
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: tam e lesno,nali znae6
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: kak i da e
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: nz kakvo mojem da si kajem
Ivcho каза: sre6tnah 4owek , koito mi napomnq na teb
Ivcho каза: naistina
Ivcho каза: sqka6 gledam teb
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0106-crying.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: nqma kak da e kato men
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: dano
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: pone e po-dobra
Ivcho каза: kazwam kato teb
Ivcho каза: nikoq ne moje da si ti !
Ivcho каза: prosto ........... w momenta w koito q widqh za purwi
Ivcho каза: put
Ivcho каза: widqh teb
Ivcho каза: w neq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: radvam se


След това му казах за Анастасиос...разказах му проблеми...всичко...



-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: kogato sum s nego ne mislq za teb
Ivcho каза: da
Ivcho каза: no toi ne sum az
Ivcho каза: !
Ivcho каза: kakto i tezi s koito az se wijdam ne sa ti
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0101-sadsmile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: nikak ne e kato teb
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: i nikoga ne sum si predsavqla 4e toi e ti
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: no mi pomaga da se izpravq ot krakata ti
Ivcho каза: radwam se
Ivcho каза: za6toto na men
Ivcho каза: nikoq ne mi pomaga!
Ivcho каза: w momenta
Ivcho каза: mislq za onowa momi4e
Ivcho каза: to4no za6toto mi napomnq za teb
Ivcho каза: i kogato q celuwam wijdam teb http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0106-crying.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ti si si vinoven!
Ivcho каза: kogato q gu6kam gu6kam teb
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: dava6 tova koeto e za men na druga,a az da leja v kalta...nali
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: mn qko
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: !
Ivcho каза: ne
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0106-crying.gif
Ivcho каза: ohhh
Ivcho каза: mn dobre znae6
Ivcho каза: 4e ne6tata
Ivcho каза: sa trudni i za dwamata
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ne...predstavi si
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: nikoga ne gi razbrah
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: tiq ne6ta
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: kato q vijda6 neq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: vijda6 li q kak spi s drug?
Ivcho каза: ne
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: 6toto tova vijda6 v men samo
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0124-worried.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: taka bqh re6ila,Ivo
4e 6tom ne moga da polu4a lubov ot 4ovek,koito e istinski i defakto e to4nata mi polovinka...zna4i nqma smisul da tursq lubov...za tova bqha vsi4kite mi neseriozni vruzki i gluposti...za da se nau4a da spra da se obvurzvam i da sum predpazliva s horata...no ne stava! Ne moga da promenq sebe si,kolkoto i da se zalugvam 4e go pravq i ima efekt. Nqma6e da ti pi6a ako ima
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ne sum tolkova silna kolkoto iskam
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0106-crying.gif

И тук спряхме да си пишем

След няколко дена му писах от скука а и...не знам.

-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: aide dai da q vidq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: momi4eto deto prili4a na mene
Ivcho каза: nqmam neina snimka
Ivcho каза: a i we4e ne se wijdam s neq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: za6to
Ivcho каза: nqma smisul

И после се заговорихме общи неща...шегувахме се един с друг,защото той ми прати някаква снимка и аз му казах,че се е променил и че е отслабнал и си е оскубал веждите... и се смяхме нещо и после ми писа


Ivcho каза: ae nqkoi put (skoro)
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0100-smile.gif
Ivcho каза: da se widiм
Ivcho каза: ne sum te wijdal
Ivcho каза: ot mn wreme
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: mhm
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: moje
Ivcho каза: primerno
Ivcho каза: ponedelnik wtornik ?
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ponedelnik i vtornik po4ivam
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: no nedelq sum no6tna
Ivcho каза: i az sum no6tna
Ivcho каза: nedelq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: taka 4e ako e ponedelnik trqbva da e ve4er
Ivcho каза: i ponedelnik i wtornik http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0100-smile.gif
Ivcho каза: e 6to puk we4er ?
Ivcho каза: ?
Ivcho каза: sled obqd
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: e ok
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: 6te vidim
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ima vreme
Ivcho каза: mi ok http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0124-worried.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: e kakvo sega e 4etvurtuk
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза:http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0102-bigsmile.gif
Ivcho каза: e i
Ivcho каза: ebasi
Ivcho каза: iskam da mi otdeli6 malko wreme ! http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0102-bigsmile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: nqma li da si pi6em predi tova za da serazberem pak
Ivcho каза: e 6te si pi6em
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0105-wink.gif
Ivcho каза: ama si go imai w napredwid
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0100-smile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ok
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0103-cool.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0102-bigsmile.gif
Ivcho каза: e pijo
Ivcho каза: az 6te stawam
Ivcho каза: 4e mi se spinka
Ivcho каза: a i trea da se kupq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ok
Ivcho каза: leka za sega
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0100-smile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: leka
Ivcho каза: utre pak moje da si popi6em
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: za dnes
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0134-bear.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0134-bear.gif
Ivcho каза: domu4nqlo mi e za teb
Ivcho каза: kato te widq 6te si te gu6na http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0100-smile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: 6e vidim
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0101-sadsmile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: samo golemi dumi (music)
Ivcho каза: aahahah
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0102-bigsmile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0109-kiss.gif
Ivcho каза: misli6
Ivcho каза: 4e nqma da go naprawq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: leka pijo
Ivcho каза: 6e widi6 ti http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0102-bigsmile.gif

MakeMeFeel
12-07-2008, 06:35
По-откровен разговор скоро не бях чела . Личи си , че и двамата много се обичате. Според мен никой от двама ви не трябва да търси другия в чужди хора. Просто бъдете един с друг и бъдете щастливи !

ANTIHUMAN
12-07-2008, 06:36
И като излезете с Иво мислиш ли че обстоятелствата ще се наредят по друг начин ? Просто няма смисъл, колкото и да го обичаш опитай се да го забравиш.
Ако обикнеш много Анастасиос и той замине за Гърция, би ли го последвала, ако той те повика, или както си мисля аз той просто ще те зареже, защото не иска да признае връзката ви пред техните.
Замисли се.

Според мен за известно време остани сама и продължавай напред, но този път.. без тях. :)

+ Напълно съгласен със това мнение! Стига, обичаш и Иво и Анастасиос и не можеш да решиш. На всеки се е случвало. С Иво толкова пъти се събирахте и разделяхте, че вече им изгубих бройката.От една страна така се заздравява една връзка, но моето мнение, че вече сте си писнали. В интерес на истината този skype дава празни надежди (личен опит) и няма смисъл.
Знам, че си много готин човек и си много красива и т.н. Винаги си ми помагала в трудни моменти, но искам да ти задам един въпрос:

,,Защо се връщаш във Миналото?'' :neutral:

Живей в Настоящето!!! :wink:

Ou7taControL
12-07-2008, 06:41
като ви прочетох хронологията си мисля че както се чувстваш ти.. така и той... охх толкова е сложно, незнам какво да ти кажа :(

chokolate_girl
12-07-2008, 07:06
Какво да ти кажа.Изборът е труден.Обичаш Иво,но имаш чувства и към Анастасиос... :-o колко сложно нещо е любовта...
Слушай сърцето си нз какво друго да ти каажа :oops:

hottie
12-07-2008, 09:23
Аз съм на мнение, че трябва да отшишеш тотално Иво от живота си. Той те спира да гледаш напред. Дори и да се съберете каква ти е гаранцията, че след месец няма да ти каже пак "ами сори, не мога да ти простя".? Той не знае какво иска човека. Но и ти май не знаш много :)
А сигурна ли си, че наистина обичаш Иво или просто вътрешно в себе си искаш това, което не можеш?
--> Преди няколко години се бях побъркала по едно момче. Тогава като теб ходих от клон на клон и имах всеки, който си поисках(колкото и нескромно да звучи), но се появи Д.След време той ме заряза и аз се поболях.Мислих, че го обичам какво ли не се опитах да направя да сме пак заедно и в един момент разбрах, че всъщност съм се поболяла, защото той беше този, който НЕ мога да имам :)

sexita
12-07-2008, 16:14
Iveto595...благодаря ти за куража..наистина повечето ми казват,че гърците не са сериозни,че нараняват...някакви такива...студени хора били към чужденците...нооо аз не мисля така. Или поне слагам изключение към мойто си момче. Както аз нямам нищо против към никой,така и Анастасиос.Въпреки,че понякога казва по някоя чута глупост и си спорим,но...мен си ме уважава.
Миналата година направил катастрофа и някакви го пребили и наистина е с правото си да има малко негативно мнение като цяло за нас,но аз добре му обясних,че не всички българи са такива...
Абе не знам дали разбираш...но няма значение. Това е друг въпрос на етническата непоносимост на България със всичките и съседки,която и аз не разбирам,но както и да е.
Не знам как е при другите,но при мен си е една слънчева и красива връзка и не се оплаквам.Виждам,че ме уважава,най-важното.

А за Иво,както казах по-горе наистина вече се убедих,че правилния избор е да заживеем заедно като за начало...за да може да прекарваме повече време заедно и да няма сърдене и черни мисли докато единия липсва. Така ще си знаем,че всяка вечер сме си заедно и ще ни е добре.
Направо ще си му кажа,че за да се съберем пак трябва да се запътим към тази идея.



hottieАко той не се съгласи на това,и още не е готов,значи отново не знае какво иска и предполагам,че тогава ще трябва да го отпиша.Но не мога да казвам неща за които не съм способна да дам гаранция. Аз 100 пъти си казвам...това е краят,но все нещо става,или му звънкам в отчаяние или се срещаме случайно...или както сега той се сеща... Не знам до къде ще я караме.
Така ми се иска всичко да се оправи и не знам къде грешим.
А го обичам...наистина...още в началото адски силно се влюбихме един в друг. Не знаеш какво съм преживяла като се разделихме... :(
Днес също нищо не се промени..когато преди месеци се събрахме и се гушках в него чувството беше същото... Не мога да го опиша,но сякаш
не дишам...разбираш ли защо не мога да се откажа...нужен ми е.


ANTIHUMAN,здравей приятелю!

НЕ съм казала,че обичам Анастасиос...а мисля много за него,ВЛЮБЕНА съм дори,но за любов...не знам...заради тези малки пречки между нас и докато не ми се докаже още ще държа любовта си някъде на тъмно.

А това че с Иво сме си писнали е абсурдно. Не е така...липсваме си много както виждаш,а и не знам. На мен лично никога не ми е писвал. А сме прекарвали толкова много време заедно.
За скайпа...мисля че е искрен. Първо...защото го познавам и второ...защото аз лично казвам неща за които сякаш нямам глас да ги изреча на живо!
Но си прав...не е хубаво да се въртя в миналото,но не знам...там има нещо прекрасно което не е изживяно и това ме побърка...разбираш ли...
Сякаш съм направила грешка заради която не мога да продължа напред и сега ми се отваря отново вратата за да се върна и да я поправя.... :cry:

pandelka
12-07-2008, 16:21
Знаеш ли какво аз лично вярвам във съдбата ако може така да се каже...Може би съм прекалено романтична, тъпа или много филми гледам...но смятам ,че ако с Иво наистина сте един за друг ии тоолкова силно се 0бичате ...все някога, не съдбата ,а вие двамата сами ще се съберете ,защото ще ви е писнало да се мъчите да забравите каквото е било ,да пробвате да сте щастливи с др иии в същото време адски да ви боли.....н0 досега като сте пробвали да сте заедно явно нещ0 не е вървяло....сега какво се е променило че да потръгне...?! Според мен за сега продължи с това момче с което си ...ааа пък на този Иво му кажи ...ако толкова мното те обича и иска да бъде с теб...един ден да те потърси,когато би направил всичко за да сте заедно,уверен е в чуствата си и знае че те обича повече от всяка друга... :) това е моето мнение .. :-) :-)
Наистина май така е най-добре...поне ми се струва разумно...отлколкото да се виждам с Иво и да мамя себе си...Тасос и него самият... Абе не знам...

Ето малко от скайп сега се разрових,че няма какво да правя.

-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: искаш ли да се видим?
Ivcho каза: za6to
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: нали...чудесен отговор/въпрос
Ivcho каза: ???
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: нищо
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: лоша идея http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0108-speechless.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: просто навик или не знам
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: samo se 4udq za6to mi pisa
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: i za6to se add-nahme pak
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: samo da mi stava
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: gadno i da pretrupvam kato mi izleze
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: 4e se vpisva6
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0124-worried.gif
Ivcho каза: mi iztrii me ako 6te ti e po lesno
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0106-crying.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ot skypa li...
Ivcho каза: da
Ivcho каза: mi
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: tam e lesno,nali znae6
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: kak i da e
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: nz kakvo mojem da si kajem
Ivcho каза: sre6tnah 4owek , koito mi napomnq na teb
Ivcho каза: naistina
Ivcho каза: sqka6 gledam teb
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0106-crying.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: nqma kak da e kato men
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: dano
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: pone e po-dobra
Ivcho каза: kazwam kato teb
Ivcho каза: nikoq ne moje da si ti !
Ivcho каза: prosto ........... w momenta w koito q widqh za purwi
Ivcho каза: put
Ivcho каза: widqh teb
Ivcho каза: w neq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: radvam se


След това му казах за Анастасиос...разказах му проблеми...всичко...



-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: kogato sum s nego ne mislq za teb
Ivcho каза: da
Ivcho каза: no toi ne sum az
Ivcho каза: !
Ivcho каза: kakto i tezi s koito az se wijdam ne sa ti
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0101-sadsmile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: nikak ne e kato teb
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: i nikoga ne sum si predsavqla 4e toi e ti
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: no mi pomaga da se izpravq ot krakata ti
Ivcho каза: radwam se
Ivcho каза: za6toto na men
Ivcho каза: nikoq ne mi pomaga!
Ivcho каза: w momenta
Ivcho каза: mislq za onowa momi4e
Ivcho каза: to4no za6toto mi napomnq za teb
Ivcho каза: i kogato q celuwam wijdam teb http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0106-crying.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ti si si vinoven!
Ivcho каза: kogato q gu6kam gu6kam teb
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: dava6 tova koeto e za men na druga,a az da leja v kalta...nali
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: mn qko
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: !
Ivcho каза: ne
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0106-crying.gif
Ivcho каза: ohhh
Ivcho каза: mn dobre znae6
Ivcho каза: 4e ne6tata
Ivcho каза: sa trudni i za dwamata
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ne...predstavi si
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: nikoga ne gi razbrah
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: tiq ne6ta
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: kato q vijda6 neq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: vijda6 li q kak spi s drug?
Ivcho каза: ne
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: 6toto tova vijda6 v men samo
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0124-worried.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: taka bqh re6ila,Ivo
4e 6tom ne moga da polu4a lubov ot 4ovek,koito e istinski i defakto e to4nata mi polovinka...zna4i nqma smisul da tursq lubov...za tova bqha vsi4kite mi neseriozni vruzki i gluposti...za da se nau4a da spra da se obvurzvam i da sum predpazliva s horata...no ne stava! Ne moga da promenq sebe si,kolkoto i da se zalugvam 4e go pravq i ima efekt. Nqma6e da ti pi6a ako ima
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ne sum tolkova silna kolkoto iskam
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0106-crying.gif

И тук спряхме да си пишем

След няколко дена му писах от скука а и...не знам.

-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: aide dai da q vidq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: momi4eto deto prili4a na mene
Ivcho каза: nqmam neina snimka
Ivcho каза: a i we4e ne se wijdam s neq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: za6to
Ivcho каза: nqma smisul

И после се заговорихме общи неща...шегувахме се един с друг,защото той ми прати някаква снимка и аз му казах,че се е променил и че е отслабнал и си е оскубал веждите... и се смяхме нещо и после ми писа


Ivcho каза: ae nqkoi put (skoro)
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0100-smile.gif
Ivcho каза: da se widiм
Ivcho каза: ne sum te wijdal
Ivcho каза: ot mn wreme
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: mhm
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: moje
Ivcho каза: primerno
Ivcho каза: ponedelnik wtornik ?
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ponedelnik i vtornik po4ivam
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: no nedelq sum no6tna
Ivcho каза: i az sum no6tna
Ivcho каза: nedelq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: taka 4e ako e ponedelnik trqbva da e ve4er
Ivcho каза: i ponedelnik i wtornik http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0100-smile.gif
Ivcho каза: e 6to puk we4er ?
Ivcho каза: ?
Ivcho каза: sled obqd
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: e ok
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: 6te vidim
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ima vreme
Ivcho каза: mi ok http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0124-worried.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: e kakvo sega e 4etvurtuk
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза:http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0102-bigsmile.gif
Ivcho каза: e i
Ivcho каза: ebasi
Ivcho каза: iskam da mi otdeli6 malko wreme ! http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0102-bigsmile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: nqma li da si pi6em predi tova za da serazberem pak
Ivcho каза: e 6te si pi6em
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0105-wink.gif
Ivcho каза: ama si go imai w napredwid
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0100-smile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ok
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0103-cool.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0102-bigsmile.gif
Ivcho каза: e pijo
Ivcho каза: az 6te stawam
Ivcho каза: 4e mi se spinka
Ivcho каза: a i trea da se kupq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ok
Ivcho каза: leka za sega
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0100-smile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: leka
Ivcho каза: utre pak moje da si popi6em
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: za dnes
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0134-bear.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0134-bear.gif
Ivcho каза: domu4nqlo mi e za teb
Ivcho каза: kato te widq 6te si te gu6na http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0100-smile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: 6e vidim
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0101-sadsmile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: samo golemi dumi (music)
Ivcho каза: aahahah
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0102-bigsmile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0109-kiss.gif
Ivcho каза: misli6
Ivcho каза: 4e nqma da go naprawq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: leka pijo
Ivcho каза: 6e widi6 ti http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0102-bigsmile.gif



Еххх ... мила любовта не може да се скрие.Вижда се,че още се обичате и че мн ви пука един за друг...Просто мисля,че трябва пак да си дадете шанс,може би той е истинската ти любов : )?

xpici
12-07-2008, 16:26
Знаеш ли какво аз лично вярвам във съдбата ако може така да се каже...Може би съм прекалено романтична, тъпа или много филми гледам...но смятам ,че ако с Иво наистина сте един за друг ии тоолкова силно се 0бичате ...все някога, не съдбата ,а вие двамата сами ще се съберете ,защото ще ви е писнало да се мъчите да забравите каквото е било ,да пробвате да сте щастливи с др иии в същото време адски да ви боли.....н0 досега като сте пробвали да сте заедно явно нещ0 не е вървяло....сега какво се е променило че да потръгне...?! Според мен за сега продължи с това момче с което си ...ааа пък на този Иво му кажи ...ако толкова мното те обича и иска да бъде с теб...един ден да те потърси,когато би направил всичко за да сте заедно,уверен е в чуствата си и знае че те обича повече от всяка друга... :) това е моето мнение .. :-) :-)
Наистина май така е най-добре...поне ми се струва разумно...отлколкото да се виждам с Иво и да мамя себе си...Тасос и него самият... Абе не знам...

Ето малко от скайп сега се разрових,че няма какво да правя.

-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: искаш ли да се видим?
Ivcho каза: za6to
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: нали...чудесен отговор/въпрос
Ivcho каза: ???
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: нищо
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: лоша идея http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0108-speechless.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: просто навик или не знам
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: samo se 4udq za6to mi pisa
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: i za6to se add-nahme pak
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: samo da mi stava
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: gadno i da pretrupvam kato mi izleze
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: 4e se vpisva6
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0124-worried.gif
Ivcho каза: mi iztrii me ako 6te ti e po lesno
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0106-crying.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ot skypa li...
Ivcho каза: da
Ivcho каза: mi
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: tam e lesno,nali znae6
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: kak i da e
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: nz kakvo mojem da si kajem
Ivcho каза: sre6tnah 4owek , koito mi napomnq na teb
Ivcho каза: naistina
Ivcho каза: sqka6 gledam teb
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0106-crying.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: nqma kak da e kato men
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: dano
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: pone e po-dobra
Ivcho каза: kazwam kato teb
Ivcho каза: nikoq ne moje da si ti !
Ivcho каза: prosto ........... w momenta w koito q widqh za purwi
Ivcho каза: put
Ivcho каза: widqh teb
Ivcho каза: w neq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: radvam se


След това му казах за Анастасиос...разказах му проблеми...всичко...



-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: kogato sum s nego ne mislq za teb
Ivcho каза: da
Ivcho каза: no toi ne sum az
Ivcho каза: !
Ivcho каза: kakto i tezi s koito az se wijdam ne sa ti
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0101-sadsmile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: nikak ne e kato teb
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: i nikoga ne sum si predsavqla 4e toi e ti
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: no mi pomaga da se izpravq ot krakata ti
Ivcho каза: radwam se
Ivcho каза: za6toto na men
Ivcho каза: nikoq ne mi pomaga!
Ivcho каза: w momenta
Ivcho каза: mislq za onowa momi4e
Ivcho каза: to4no za6toto mi napomnq za teb
Ivcho каза: i kogato q celuwam wijdam teb http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0106-crying.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ti si si vinoven!
Ivcho каза: kogato q gu6kam gu6kam teb
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: dava6 tova koeto e za men na druga,a az da leja v kalta...nali
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: mn qko
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: !
Ivcho каза: ne
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0106-crying.gif
Ivcho каза: ohhh
Ivcho каза: mn dobre znae6
Ivcho каза: 4e ne6tata
Ivcho каза: sa trudni i za dwamata
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ne...predstavi si
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: nikoga ne gi razbrah
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: tiq ne6ta
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: kato q vijda6 neq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: vijda6 li q kak spi s drug?
Ivcho каза: ne
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: 6toto tova vijda6 v men samo
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0124-worried.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: taka bqh re6ila,Ivo
4e 6tom ne moga da polu4a lubov ot 4ovek,koito e istinski i defakto e to4nata mi polovinka...zna4i nqma smisul da tursq lubov...za tova bqha vsi4kite mi neseriozni vruzki i gluposti...za da se nau4a da spra da se obvurzvam i da sum predpazliva s horata...no ne stava! Ne moga da promenq sebe si,kolkoto i da se zalugvam 4e go pravq i ima efekt. Nqma6e da ti pi6a ako ima
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ne sum tolkova silna kolkoto iskam
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0106-crying.gif

И тук спряхме да си пишем

След няколко дена му писах от скука а и...не знам.

-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: aide dai da q vidq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: momi4eto deto prili4a na mene
Ivcho каза: nqmam neina snimka
Ivcho каза: a i we4e ne se wijdam s neq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: za6to
Ivcho каза: nqma smisul

И после се заговорихме общи неща...шегувахме се един с друг,защото той ми прати някаква снимка и аз му казах,че се е променил и че е отслабнал и си е оскубал веждите... и се смяхме нещо и после ми писа


Ivcho каза: ae nqkoi put (skoro)
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0100-smile.gif
Ivcho каза: da se widiм
Ivcho каза: ne sum te wijdal
Ivcho каза: ot mn wreme
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: mhm
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: moje
Ivcho каза: primerno
Ivcho каза: ponedelnik wtornik ?
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ponedelnik i vtornik po4ivam
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: no nedelq sum no6tna
Ivcho каза: i az sum no6tna
Ivcho каза: nedelq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: taka 4e ako e ponedelnik trqbva da e ve4er
Ivcho каза: i ponedelnik i wtornik http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0100-smile.gif
Ivcho каза: e 6to puk we4er ?
Ivcho каза: ?
Ivcho каза: sled obqd
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: e ok
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: 6te vidim
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ima vreme
Ivcho каза: mi ok http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0124-worried.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: e kakvo sega e 4etvurtuk
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза:http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0102-bigsmile.gif
Ivcho каза: e i
Ivcho каза: ebasi
Ivcho каза: iskam da mi otdeli6 malko wreme ! http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0102-bigsmile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: nqma li da si pi6em predi tova za da serazberem pak
Ivcho каза: e 6te si pi6em
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0105-wink.gif
Ivcho каза: ama si go imai w napredwid
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0100-smile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ok
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0103-cool.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0102-bigsmile.gif
Ivcho каза: e pijo
Ivcho каза: az 6te stawam
Ivcho каза: 4e mi se spinka
Ivcho каза: a i trea da se kupq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: ok
Ivcho каза: leka za sega
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0100-smile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: leka
Ivcho каза: utre pak moje da si popi6em
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: za dnes
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0134-bear.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0134-bear.gif
Ivcho каза: domu4nqlo mi e za teb
Ivcho каза: kato te widq 6te si te gu6na http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0100-smile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: 6e vidim
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0101-sadsmile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: samo golemi dumi (music)
Ivcho каза: aahahah
Ivcho каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0102-bigsmile.gif
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0109-kiss.gif
Ivcho каза: misli6
Ivcho каза: 4e nqma da go naprawq
-‘•̬●’- ګέҳĨŤ@ -‘•̬●’- каза: leka pijo
Ivcho каза: 6e widi6 ti http://www.skype-emoticons.com/images/emoticon-0102-bigsmile.gif



Еххх ... мила любовта не може да се скрие.Вижда се,че още се обичате и че мн ви пука един за друг...Просто мисля,че трябва пак да си дадете шанс,може би той е истинската ти любов : )?


+1 :)

Schneeflocke
12-07-2008, 16:38
Не мисля, че въпросният Иво някога ще е опция за теб. Прекалено много сте се наранили един друг. И при всеки повод ще си го натяквате. А, дори и да не ти го казва, ти непрекъснато ще виждаш в очите му подозрение, че го мамиш. Дори и да няма такова. Преди да кажа каквото и да било за гръка, искам да те питам: ти следваш ли нещо или само работиш?

AFT
12-07-2008, 16:47
О, Боже, преодолей го. Толкова вече драми, реване и не знам си какво още.. сериозно ли мислиш, че някога ще има край? Да, обичали сте се, имали сте хубави моменти, но всичко това е МИНАЛО. Остави всичко така и продължи напред.

sexita
12-07-2008, 16:51
Не мисля, че въпросният Иво някога ще е опция за теб. Прекалено много сте се наранили един друг. И при всеки повод ще си го натяквате. А, дори и да не ти го казва, ти непрекъснато ще виждаш в очите му подозрение, че го мамиш. Дори и да няма такова. Преди да кажа каквото и да било за гръка, искам да те питам: ти следваш ли нещо или само работиш?
Сега работя,но другата година живот и здраве започвам да уча...

kissed_by_rose
12-07-2008, 17:03
хей и аз съм изпадала в подобна ситуация...може би моето мнение няма да ти се стори правилно но защо просто не правиш това което искаш?! и ти и той искате да сте заедно..личи си... е да наистина ако тръгнеш пак с Иво може би ще е за седмица или две но поне ще знаеш че през това време си била истински щастлива...стига му мисли толко...деисттвай ;) според мен просто рискувай...дори и да сгрешиш...е всеки прави грешки но живота е пред теб... :grin: =]

ProstoAz
12-07-2008, 18:38
Въобще не искам да се заяждам с мнението си, НО - все тая е какво ще решиш. Днес са Иво и Анастасиос, утре ще се появи трети, а след 2-3 месеца - четвърти човек. Силно се съмнявам да си влюбена в някого от двамата. Ако беше, определено нямаше да се чудиш какво да правиш сега.
Мислиш си, че когато Анастасиос се върне в Гърция, ще ти е гадно? Съмнявам се тогава въобще да помниш кой е бил той.
Помня, че бях чела твоя тема за някакво момче от селото ти и доста силно ми се заби в съзнанието. Какво стана с него? Пак бяха драми, сълзи...
Каквото и да се случи сега, ти ще преживееш всичко, ще го забравиш и ще продължиш напред...
Пожелавам ти някой ден да срещнеш човек, когото наистина да обичаш и да бъде САМО той!

babity
12-07-2008, 18:47
Никой от нас няма да може да реши вместо теб. Ок, правиш си планове, хубаво е да виждаш някаква перспектива, ама (без да знам на колко си) острани изглежда все едно вече си търсиш съпруг или поне здравата искаш да омотаеш (в най - добрия смисъл на думата) някого. Уточни се най - накрая с Иво, разберете се дали най - накрая заедно и си изкарайте колкото можете. Същото се отнася и за гръка. Който и да избереш (а това ти сама трябва да направиш), наслади му се, изцеди го до последно и после продължи напред.

krem4et0
12-07-2008, 19:44
Аз не разбирам защо един мъж трябва да се "цеди" и захвърли, ако го обичаш истински-не трябва ли в крайна сметка нещата да се гледат в по-дългосрочен план. само съвместното съжителство ли е опция за връзка, продължила броени месеци. Също не разбирам как можеш да целуваш друг(не говоря дори за секс), ако обичаш. Не мога да разбера как така едновременно обичаш и си влюбена в двама различни мъже. Не мога да разбера защо непрекъснато искаш да си с някой. Преди години, когато бях наранена от любовта, исках да съм без мъже, сама, за да се оттърся напълно от чувствата си и никога да не сравнявам. Защо не го направиш и ти. Защо непременно се вкопчваш в Иво? за мен той не е изобщо силният мъж, който търсиш.
На мнение съм, че си силно момиче и ти трябва силен мъж. Като характер. Аз мога да твърдя, че моя Иво си е мека Мария направо, но когато трябва да е мъж на място е такъв. В ситуации, в които съм била на ръба да се откажа и да продължа напред той винаги е заемал твърда и мъжка позиция, че иска да е до мен. Каквито и проблеми да сме имали(или да сме си създавали). Това ти трябва и на теб. мъж, който уж да водиш със силния си характер, но когато трябва да е мъж, да се справя с проблемите. Може би гъркът е по-добрият вариант в случая. Но аз на твое място бих останала сама, освен ако не си намеря изключително сериозна причина. Казвам ти го като човек със силна и истинска връзка-с голата любов връзка не се гради.

babity
12-07-2008, 19:56
Еми защото за мен не изглежда примамливо да седна и да правя сметки колко точно време имам с едно момче преди да сме започнали връзката си. Както преди няколко дни приятелка дойде разплакана и каза, че гаджето и (заедно са от много скоро) искало да учи в чужбина. Еми ОК, да учи. Само аз ли мисля, че е болка за умиралка ако просто се оставиш на течението, изкараш си хубаво, а накрая се примириш, че обстоятелствата не позволяват пвоече. Освен ако не търсите мнооооооооооого сериозна връзка. Тогава едва ли има подходящ от двамата.

krem4et0
12-07-2008, 20:00
Не, че е лошо...но тя ползва мъжете, не за да й е хубаво, а за да докаже на някой си (или на себе си), че още е харесвана......тогава вече е лошо.

sexita
12-07-2008, 21:10
Не знам какво да правя. Последните мнения са ми почти без коментар... Не знам какъв е проблемът с чувствата ми и защо за 10 път трябва да повтарям как стоят нещата. Обичам Иво. ОБИЧАМ ГО! ДА! Как да го докажа не знам...но той го знае добре,както и аз...и това е между нас.
А Анастасиос...познаваме се от 3 месеца...тръпка ми е...да...влюбена съм,но мога да го забравя по-лесно,въпреки,че не знам как ще е като се разделим с него. Просто не знам как ще реагира той...дали ще се скараме или ще останем приятели...не знам.
Момчето е супер разбрано. Преди да тръгна с него бях с Иво...бяхме се сдобрили. Харесвах Анастасиос,но го режех от всякъде и не му давах надежди,че може да се получи нещо между нас,защото съм с Иво. Той беше спокоен,казваше че ще почака...и така и стана. С Иво пак започнаха проблемите и се разделихме,тогава си казах...еми няма да се спирам да плача...направо продължавам напред. Звъннах на Анастасиос и излезнахме. От тогава сме неразделни. В началото беше много внимателен,знаеше,че обичам Иво...говореше с мен...знаеше как да ме утешава...несъзнателно спрях да мисля за Иво,когато бях при Анастасиос. До днес.
Сега пред мен са двамата и сякаш ми подават ръка,а аз не знам с кого да тръгна...

Може би някой ден ще съм при трети...може би ще съм при някой от тях...това нито аз,нито ти можеш да го кажеш...съдба е,за това не мога да мисля така леко. А момчето от селото ми си беше глупава работа и не предприех нищо. Първата ми любов беше...и искаше да се върне при мен,но осъзнах,че не е момчето което беше преди. Както и да е...той няма място в тази тема. Достатъчно са ми двама.

И да...съпруг си търся...такова е било мисленето ми винаги. Колкото и глупаво да изглежда...подсъзнателното ми мислене винаги е било такова.
За какво ми е да се обвързвам с някого с когото нямам идеи за в бъдеще. Като си хвана гадже..първите 3 месеца са старта ни. Проверявам колко сме съвместими,опознавам го...ако всичко е наред започваме сериозна връзка...
Ако тя издържи и всичко между нас е тип-топ...значи нищо не може да е убеди че щом сега ми е добре с този човек,утре няма да ми е.
Мисля за в бъдеще...на 20 години съм почти...малка или не...такова ми е мисленето. Сега ми е времето на избирането на половинката ми. За да ходим 2-3 години..да се тестваме хубаво и на нормална възраст да мога да създам семейство.
Отдавна спрях да мисля само за момента.
Сама както казах няма да остана. Моя си работа защо,но никога не съм била без гадже повече от 2 седмици и така. В повечето случаи ги наслагвам ;) Всъщност като се разделихме с Иво бях доста време сама,но само защото не приемах раздялата и чаках да се съберем.
Радвам се кремче за твойто момче..но има различни хора. Ти си открила нещо хубаво в твоя мъж, аз съм открила нещо друго в Иво... Всеки има плюсове и минуси. Аз не знам през какви проблеми е минала връзката ви,но все пак браво, че сте се запазили толкова време.
Ние с Иво сме били малко време заедно 4-5 месеца връзка или 1 година до сега,нормално е да не сме се опознали още повече и да ни е трудно да решаваме проблемите си. Най-малкото е,че твоя мъж до колкото знам не е на 19 както Иво.
И целувам двамата..и секс правя....не знам...разграничавам ги. Харесват ми и двамата под различен ъгъл. Но и чувствата са различни. Не мога да опиша.Но с Иво се чувствам много по-добре.


Не, че е лошо...но тя ползва мъжете, не за да й е хубаво, а за да докаже на някой си (или на себе си), че още е харесвана......тогава вече е лошо.

това ми е обидно...няма да го коментирам.

babity
12-07-2008, 22:58
И да...съпруг си търся...такова е било мисленето ми винаги. Колкото и глупаво да изглежда...подсъзнателното ми мислене винаги е било такова.
За какво ми е да се обвързвам с някого с когото нямам идеи за в бъдеще. Като си хвана гадже..първите 3 месеца са старта ни. Проверявам колко сме съвместими,опознавам го...ако всичко е наред започваме сериозна връзка...
Ако тя издържи и всичко между нас е тип-топ...значи нищо не може да е убеди че щом сега ми е добре с този човек,утре няма да ми е.


Браво! Току що сама стигна до решението. ОЧЕВИДНО с Иво не се е получило. Значи... Адиос ми амор! Понякога е хубаво когато казваме нещо да заставаме зад думите си. Визирам точно вашето "Край"! Да, знам се, че и аз съм мекушава и се захващам с какви ли не отрепки точно заради това, но при теб поне трябва да е различно. Не ти ли е обидно да позволяваш на хората (Иво) да си играят с теб? "Днес те искам, утре не, ама виж, без теб е по - кофти, да се съберем отново... или не, по -добре да почакаме, хайде пак всичко отначало." Сигурна ли си, че наистина имаш чувства към Иво, а не изпитваш просто трах да продължиш напред, да не би да изпуснеш нещо?

п.п. Винаги можеш да теглиш чоп... 8-) ( в кръга на тъпия хумор)

krem4et0
12-08-2008, 10:17
Не исках да те обидя...но от страни така изглежда. Имам чувството, че поредният мъж е изтривлка за чувствата ти към предния. И аз съм феминистка, но не смятам, че 1 мъж трябва да служи за збрава на друг, за кошче за душевния ти боклук, за замяна. За това е и необходима пауза между връзките. Не само, за да се настрадаш на неосъществената си голяма любов, но и да успееш да я преодолееш и да не трупаш егатиите от нея в друга връзка. Това именно правите и ти, и той!

sexita
12-08-2008, 10:19
Не исках да те обидя...но от страни така изглежда. Имам чувството, че поредният мъж е изтривлка за чувствата ти към предния. И аз съм феминистка, но не смятам, че 1 мъж трябва да служи за збрава на друг, за кошче за душевния ти боклук, за замяна. За това е и необходима пауза между връзките. Не само, за да се настрадаш на неосъществената си голяма любов, но и да успееш да я преодолееш и да не трупаш егатиите от нея в друга връзка. Това именно правите и ти, и той!
Ми може да си права :)
Доволна ли си. Не съм психолог за да знам какво става в главата ми,но пък за да имам чувства към другия,значи не е само "изстривалка"

krem4et0
12-08-2008, 10:28
Той конкретно не...но мъжете през лятото-да! От това, което съм чела, смятам да се съглася с Хоти-обичаш го, защото не може да е твой...не и както искаш-сериозно, напълно, изцяло....Иначе смятам, че би мокла да си щаслива с Тасос, ако просто превъзмогнеш Иво. Понякога не най-дивата и изпепеляваща любов е най-убавата в нашия живот. Тази, което се ражда постепенно не само в сърцето, но и в съзнаието на двамата, в повечето случаи е много по-дълга и успешна...А невъзможнат любов винаги привлича...Просто човек е обречен да иска това, което не може да има!

sexita
12-08-2008, 10:46
Той конкретно не...но мъжете през лятото-да! От това, което съм чела, смятам да се съглася с Хоти-обичаш го, защото не може да е твой...не и както искаш-сериозно, напълно, изцяло....Иначе смятам, че би мокла да си щаслива с Тасос, ако просто превъзмогнеш Иво. Понякога не най-дивата и изпепеляваща любов е най-убавата в нашия живот. Тази, което се ражда постепенно не само в сърцето, но и в съзнаието на двамата, в повечето случаи е много по-дълга и успешна...А невъзможнат любов винаги привлича...Просто човек е обречен да иска това, което не може да има!

Ами да...права си...преосвободих се лятото,но всички там бяха с такава нагласа...нищо сериозно. Повечето момчета с които бях бяха само за няколко седмици...почивка просто...знаех,че не може да има нищо сериозно и за това се отдавах само на собственото си моментно задоволяване.
И какво ще рече това...обичам го защото не е мой. Все едно като го имам ще ми мине любовта...да бе да. Абсурдно ми звучи.
Но все пак още нищо не съм решила. Тук защитавам единия...защитавам другия...тичам от една страна на друга и не знам!
Анастасиос сега е в Гърция...още не се е върнал...предполагам заради студентския празник. След като се върне ще си поговоря тактично с двамата и може би тогава ще реша какво да направя.

LiRRRa
12-08-2008, 10:57
С Анастасиос според мен нищо няма да стане, защото той ще си тръгне.....и нататък се сещаш сама.А относто Иво... Не изпускай шанса си! Личи си, че много го обичаш и че сърцето ти се къса....Много пъти ми се е случвала тая ситуация и знам колко много боли и колко гадно се чувстваш накрая, защото си внушаваш хиляди неверни неща... Но ето го и решението (или поне облекчението): признай чувствата си пред себе си.Единствено пред себе си засега и когато си напълно наясно със самата себе си - няма да имаш никакви колебания и болки.

sexita
12-08-2008, 11:00
Ще си тръгне след 4 години бе хора!!!
Ако до тогава съм с него едва ли ще ме остави тука..това е много време.

OpenedSky
12-08-2008, 12:20
О господи загубих си 25 мин да прочта всичките ти писания ... -.- Ми чесно казано и аз не мога да намеря отговор на въпроса ти ... прекалено объркано и мисля че ти можеш да направиш това , да отвориш сърцето си за секунди дори и веднага ще разбереш ... : )))))

krem4et0
12-08-2008, 12:30
Не, че ще мине любовта...просто няма да те гложди толкова, колкото сега. Ще спреш да си фантазираш дали е добре, как ще е и прочие. ти вече ще си изпълнила целта си, а е лошо, когато човек няма за какво да се бори. Особено ако се надяваш на бързо да се съберете, ожените и създадете деца....Знаеш ли, припознавам себе си отчасти в теб и за това ти го говоря. И аз бях импулсивна, влюбчива наивна и незнаеща какво търси и иска, когато бях на 18-19. Само, че мислех, че е по-добре сама, отколкото с неподходящия мъж....И за мен моят мъж беше нещо безкрайно желано, защото той не ме искаше...по-точно искаше да е сам на света. Отне ми години да го науча какво значи връзка и как трябва да се държи 1 истински обвързан човек.....(е, и аз се научих на това, но просто имах мнение по въпроса, а той никога не беше се замислял, че ще съумее да съгради връзка с момиче-комплекси). И той беше на 19, когато се срещнахме. Няма да ти описвам колко бавно пуках защитната му обвивка и колко трудно и дълго ми беше да се добера до сърцето му Не знам обаче дали ти ще съумееш да отделиш толкова време, нерви и страдание за една връзка. Още повече, че той е човек с минало във връзките, а както вече казах всяка предишна трупа неща върху следващата. Едно е да нарисуваш чисто бял лист с най-прекрасния пейзаж на света, друго е да преправяш драсканиците на други жени.....

sexita
12-08-2008, 12:48
Прекалено много се филмираш,а и аз го правя докато се опитам да ви изкажа намеренията ми.Само още повече смесвам предположения с реалност и ще си изпатя... Както и да е... Все още съм в невидение за нещата и не мога да съдя за тях...какво ще стане. Знам,че днес няма да се видя с Иво...нарочно си намерих работа за да се оправдая ако звънне. След като не излезем, определено нещата ще се променят...мисля си че мога да оставя нещата още малко във въздуха и да продължа с Анастасиос...ако след време с Иво още сме на това дередже...може да пробваме пак. 8)

krem4et0
12-08-2008, 13:01
Аз съм си яко по филмите ако знаеш какво става в ума ми и как се поболявам от мисли за най-лоши неща.........

sexita
12-08-2008, 13:12
То и аз съм така,ама много си патя после,за това гледам малко да живея в реалноста..ма пък то не е толко интересно :D

sexita
12-08-2008, 19:33
Искам да обявя тържествено,че туко що осъзнах,че не знам какво искам и че не знам какво говоря...и както и да е.

Осъзнах,че няма значение с кой съм,защото е един тъп и загубен преход.
За да дам воля на новото...избирам Анастасиос!
Точно защото той не се е отказвал от мен и не ме е оставял да рева на улицата! :x
Големи каши забърках в търсене на точния...и няма да го търся...щото дефакто той сам трябва да дойде при мен ако му пука!!!

Точка по темата! :x
Благодаря на всички.

krem4et0
12-09-2008, 05:42
Да удрям ли катинара?

sexita
12-09-2008, 06:39
Да удрям ли катинара?

Да...благодаря ти :)

krem4et0
12-09-2008, 08:18
Да удрям ли катинара?

Да...благодаря ти :)

Ок! Лек ден!