PDA

View Full Version : Проблем. Дайте съвет



AlIzeA
12-06-2008, 15:55
Имам голям проблем в къщи. Майка ми работи в чужбина от доста дълго време , от оклоо 11 г . И баща ми от доста от давна започна да мърмори за какви ли не неща. Той не работи, болен е и майка ми му е забранила. А той като му се каже нещо и като не му хареса мърмори. На мен, на нея.На всички. Говори против другите. И като му кажа нещо , което не ми харсва у него и той веднага обръщата темата към мен. Вече не издържам. Така е с чистенето. Казвам докаато съм на училище малко да поподрежда, а той не го прави. Нерви ме. Казва ми "че ти чистиш ли в моята стая" . Да , но аз съм го правила лятото, чистила съм му. Готвила съм му. Сега той го прави.Но не както трябва. И майка ми като се обади и му каже нещо , и той като не го хареса и мъмрмори. И говори т каа , че тя се натъжава. Тя е сама там. Работи за други. Немже ли да го осъзнае. Той трябва да е идеялен. Казва че всичко му е наред. Все в другите е проблема. Ама дразни ме.Майка ми вече не иска да му говори ,колкото и да го обича.Защото той не се извинява за нищо. Когато пак нарани чувствата на майка ми веднъж му казах да се извини и на нея и на мен. А той " за ккво да се извинявайм".Не исак да признае че е сгрешил. Ине се извинява. И сега майка ми ми е казала нищо да не му казвам. Той да се извини. Но аз като го знам къкъв е.Той няма да го нправи.Какво да правя. Защо е такъв. Сега мама няма да му говори. И той ще каже , за какво толкова се сърди, какво е казал. :? :-k

mynichka
12-07-2008, 12:49
мн кофти ситуация ..но ти нищо неможеш да направиш ..каквото и да му кажеш той няма да се извини ..а може би ще се скарате и вие

taNcheto93
12-07-2008, 12:58
мн кофти ситуация ..но ти нищо неможеш да направиш ..каквото и да му кажеш той няма да се извини ..а може би ще се скарате и вие
Колкото и да ти се иска не можеш да промениш нищо :(

AlIzeA
12-07-2008, 15:01
днеска му говорих за това. Казах му да й се извини , а той ми отвърна " за какво да се извинявам, затова че не ми говори ли?" И пак каза че на всеки бил виновен. Вече не знам какво да правя. Той няма да се извини. Тя няма да проговори , докато той не й се извини за тези години. Ина края каквво. Ще минат празните, а те и дума няма да обелят. Гадно ми е. :(

Rofl4e
12-07-2008, 20:24
а защо майкати не си доиде в бг и да си изяснат отношенията а и на теб като не ти харесва при баща си отиди при майка си едно че там ще получиш по добро образование,начина на мислене на хората е различен явно е в по развита държава чудя ти се какво правиш още в бг!