PDA

View Full Version : Каква бележка ми трябва?



LoveYou3
12-06-2008, 17:28
Здравейте. Миналата седмица един от дните имахме 3 часа и то все при едни учителки... Та за първия влезнах, но просто за последните си тръгнах. Обаче тя взела, че ми написала 2 неизвинени... А класната ми е гадна и ще ми направи проблем (родители+директори), просто панаири. Решила съм да си направя бележка, че съм си тръгнала по-рано, защото съм била на контролен преглед примерно? Или че ми е станало лошо? И каква бележка ми трябва, ако може някакви образци... И дали няма да ме хванат, че е друг лекаря... Може би, че съм била на зъболекар, тя откъде да знае? Кажете, че се притеснявам, ако викне родители, новогодишния купон ще го видя през крив макарон :-o

П.П.: Не ме укорявайте, не съм мислела, че така ще стане.

jakata1
12-06-2008, 17:39
zima6 edin list ot tetradka i si prai6 belejka po doma6ni pri4ini se edno e ot rodotel pi6e6: |

Molq da izvinite otsystwiqta na du6terq mi ..( pi6e6 si imeto),otsustvala po doma6ni prichini na (pi6e6 datata).
S uvajenie, ( i draska6 nekuv si tam podpis se edno sa va6te).


i gotooo ima6 pravo na 3 belejki po doma6ni pri4ini

jakata1
12-06-2008, 17:42
ili po dobre dsi na nekoi suy4enik ti go napi6e,koito pi6e hubavo (za da ne e tvoq po4erk)

ILI DRUG VARIANT OTIVA6 PRI LI4NATA SI LEKARKA I I KAZVA6 4E TI E STANAL MNOGO LO6O I SI SI TRUGNALA (PRIMERNO BOLQL TE E KOREMA,GLAVATA I T.N I I KAZVA6 4E SI OTSUSTVALA TAM NEKOLKO 4ASA I Q MOLI6 DA TI DADE BELEJKA 6TOTO SA TI PISALI OTSUSTVIQ NI6TO 4E TI E BILO LO6O I TAKA.....

Goddess
12-06-2008, 18:09
Нее, не по домашни причини. (имаш право само на 2 за годината, а и ще се обади на майка ти...)
Медицинска бележка си вземи - макар, че трябва да си отсъствала за цял ден...
Честно да ти кажа и аз не знам...Нашата класна и фалшиви приема, само мир да има, обаче щом вашата е такава злобарка не знам.
Такъв проблем ли са 2те отсъствия?

LoveYou3
12-06-2008, 18:16
Не съм за двете отсъствия, ама класната ще звънне на нашите, защото е кучка :-x Ами някаква бележка от зъболекар примерно? Ще извадя някакъв печат и бележка, че съм имала преглед?

Goddess
12-06-2008, 18:28
Не съм за двете отсъствия, ама класната ще звънне на нашите, защото е кучка :-x Ами някаква бележка от зъболекар примерно? Ще извадя някакъв печат и бележка, че съм имала преглед?
Кви са ви такива учителите, бе? :-D Сигурна ли си, че ще се стигне дотам? От зъболекар - може. А имате ли медицинска сестра в у-ще?
Тя също може да ти напише, ако е печена, де...Ама да не стане по - лошо...

LoveYou3
12-06-2008, 18:47
Нито сестрата, нито GP-то ще ми помогнат...
Таа варианта за зъболекар? Какво да напиша според вас?

strong
12-11-2008, 15:23
Здравейте. Миналата седмица един от дните имахме 3 часа и то все при едни учителки... Та за първия влезнах, но просто за последните си тръгнах. Обаче тя взела, че ми написала 2 неизвинени... А класната ми е гадна и ще ми направи проблем (родители+директори), просто панаири. Решила съм да си направя бележка, че съм си тръгнала по-рано, защото съм била на контролен преглед примерно? Или че ми е станало лошо? И каква бележка ми трябва, ако може някакви образци... И дали няма да ме хванат, че е друг лекаря... Може би, че съм била на зъболекар, тя откъде да знае? Кажете, че се притеснявам, ако викне родители, новогодишния купон ще го видя през крив макарон :-o

П.П.: Не ме укорявайте, не съм мислела, че така ще стане.
Трябва ти бележка за заплес! :x Каква ти е работата, освен да ходиш на училище!?!?!?

sweetsunshine
12-11-2008, 18:02
МОйта лична лекарка е много готина иако се наложи да оцъствам без причина отивам и казвам ами беше ми малко лошо и не ходих на първите часове може ли бележка и тя ме преглежда и ми дава :D

LovelyGirl
12-11-2008, 20:32
От тази седмица се спират молбите с предтекст "семейни причини" :lol:

Ще трябва да се пишат уведомителни писма до класната май и да се пише Точна причина,по която се отсъства и не може да пише само семейни причини.

И за молбите наистина уж имаш право на само 2-3 за годината,но една от моя клас беше дала 7 миналата годиня и нищо..всичко зависи от класната.

hoobastank
12-11-2008, 21:38
ima si doctori koito pari prawqt s problemi kato tvoite :-D [/quote]

CuteBaby
12-13-2008, 10:20
Не си пиши по домашни причини защото класната ти може да се обади на родителите ти за потвърждение(поне нашата така прави).Иди при личната си лекарка и и кажи че ти е станало лощо и да ти даде бележда.Варианта със зъболекаря също става ;)

varnen4e
12-13-2008, 11:48
Нее, не по домашни причини. (имаш право само на 2 за годината, а и ще се обади на майка ти...)
Медицинска бележка си вземи - макар, че трябва да си отсъствала за цял ден...
Честно да ти кажа и аз не знам...Нашата класна и фалшиви приема, само мир да има, обаче щом вашата е такава злобарка не знам.
Такъв проблем ли са 2те отсъствия?

Има право на 3 за година.

Forest_girl
12-13-2008, 14:47
А защо не кажеш на ваще, че ти е станало лошо и си си тръгнала и не ги помолиш те да ти напишат бележка? Така ще е доста по лесно... :grin:

Water
12-13-2008, 16:27
А защо не кажеш на ваще, че ти е станало лошо и си си тръгнала и не ги помолиш те да ти напишат бележка? Така ще е доста по лесно... :grin:


аз точно това шях да ти предложа ем ако викнат ваще те няма да те накажат а и извинителна ще ти напи6ат :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: