PDA

View Full Version : Пуска ми мухата и изчезва ;(



balon4eee
12-06-2008, 18:16
Nqma na4in da se slu4i ne6too mejdu nas za6toto toi e debil i prez opredeln period ot vreme mi puska muxi4ka i iz4ezvaaaaaaa ;( ;( i kogato zapo4na da se opravqm otnovo se poqvqva i pak iz4ezva vse edno ni6to ne se e slu4ilo ;( ;( ;( ;( ;( I ako my kaja kakvo 4uvstvam pak nqma da mu zapuka i ni6to nqma da se promeni osven tova 4e 6te me pomisli za luda ;( Pisna mi ve4e ne mogaaa ;( samo si se draznq 4e ne moga 1 put za vinagi da se primirq i da spre da mi e tolkoooova gadno ;(
Izvinete za latinicata .


*Заглавие на Кирилица без обиди!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

chokolate_girl
12-06-2008, 18:17
Nqma na4in da se slu4i ne6too mejdu nas za6toto toi e debil i prez opredeln period ot vreme mi puska muxi4ka i iz4ezvaaaaaaa ;( ;( i kogato zapo4na da se opravqm otnovo se poqvqva i pak iz4ezva vse edno ni6to ne se e sluilo ;( ;( ;( ;( ;( I ako my kaja kakvo 4uvstvam pak nqma da mu zapuka i ni6to nqma da se promeni osven tova 4e 6te me pomisli za luda ;( Pisna mi ve4e ne mogaaa ;( samo si se draznq 4e ne moga 1 put za vinagi da se primirq i da spre da mi e tolkoooova gadno ;(

Тогава направи така,че и на теб да не ти пука!
Или поне се опитай! :wink:

Kostadin_682
12-06-2008, 18:17
Nqma na4in da se slu4i ne6too mejdu nas za6toto toi e debil i prez opredeln period ot vreme mi puska muxi4ka i iz4ezvaaaaaaa ;( ;( i kogato zapo4na da se opravqm otnovo se poqvqva i pak iz4ezva vse edno ni6to ne se e slu4ilo ;( ;( ;( ;( ;( I ako my kaja kakvo 4uvstvam pak nqma da mu zapuka i ni6to nqma da se promeni osven tova 4e 6te me pomisli za luda ;( Pisna mi ve4e ne mogaaa ;( samo si se draznq 4e ne moga 1 put za vinagi da se primirq i da spre da mi e tolkoooova gadno ;(
Izvinete za latinicata .
Кажи му че не искаш да го виждаш повече и готово

mArMaLaDkA
12-06-2008, 18:18
Просто имай малко самоуважение и недей да се хващаш като удавник за сламка на всяка негова "мухичка". ;)

balon4eee
12-06-2008, 18:21
Nqma na4in da se slu4i ne6too mejdu nas za6toto toi e debil i prez opredeln period ot vreme mi puska muxi4ka i iz4ezvaaaaaaa ;( ;( i kogato zapo4na da se opravqm otnovo se poqvqva i pak iz4ezva vse edno ni6to ne se e sluilo ;( ;( ;( ;( ;( I ako my kaja kakvo 4uvstvam pak nqma da mu zapuka i ni6to nqma da se promeni osven tova 4e 6te me pomisli za luda ;( Pisna mi ve4e ne mogaaa ;( samo si se draznq 4e ne moga 1 put za vinagi da se primirq i da spre da mi e tolkoooova gadno ;(

Тогава направи така,че и на теб да не ти пука!
Или поне се опитай! :wink:
Как става тоя номер ? От много време се опитвам да го направя , но не става . Точна заради това вече започвам да откачам и да си се дразня сама на себе си как може за съм толква ...

pandelka
12-06-2008, 18:23
Nqma na4in da se slu4i ne6too mejdu nas za6toto toi e debil i prez opredeln period ot vreme mi puska muxi4ka i iz4ezvaaaaaaa ;( ;( i kogato zapo4na da se opravqm otnovo se poqvqva i pak iz4ezva vse edno ni6to ne se e sluilo ;( ;( ;( ;( ;( I ako my kaja kakvo 4uvstvam pak nqma da mu zapuka i ni6to nqma da se promeni osven tova 4e 6te me pomisli za luda ;( Pisna mi ve4e ne mogaaa ;( samo si se draznq 4e ne moga 1 put za vinagi da se primirq i da spre da mi e tolkoooova gadno ;(

Тогава направи така,че и на теб да не ти пука!
Или поне се опитай! :wink:
Как става тоя номер ? От много време се опитвам да го направя , но не става . Точна заради това вече започвам да откачам и да си се дразня сама на себе си как може за съм толква ...

Там е въпроса.Става с желание..а кат гледам ти го нямаш..някакси не искаш да го изтриеш от живота си!

soul1199
12-06-2008, 18:24
trqbva da spre da ti puka za nego,opitai se da go zabravi6 i da si nameri6 dryg

chokolate_girl
12-06-2008, 18:25
Nqma na4in da se slu4i ne6too mejdu nas za6toto toi e debil i prez opredeln period ot vreme mi puska muxi4ka i iz4ezvaaaaaaa ;( ;( i kogato zapo4na da se opravqm otnovo se poqvqva i pak iz4ezva vse edno ni6to ne se e sluilo ;( ;( ;( ;( ;( I ako my kaja kakvo 4uvstvam pak nqma da mu zapuka i ni6to nqma da se promeni osven tova 4e 6te me pomisli za luda ;( Pisna mi ve4e ne mogaaa ;( samo si se draznq 4e ne moga 1 put za vinagi da se primirq i da spre da mi e tolkoooova gadno ;(

Тогава направи така,че и на теб да не ти пука!
Или поне се опитай! :wink:
Как става тоя номер ? От много време се опитвам да го направя , но не става . Точна заради това вече започвам да откачам и да си се дразня сама на себе си как може за съм толква ...

Там е въпроса.Става с желание..а кат гледам ти го нямаш..някакси не искаш да го изтриеш от живота си!

+ наистина не искаш...Ако се опитва да си играе с тебе,тегли му майните и го остави да се оправя...кво му се връзваш на тъпите детски номера :?

curka87
12-06-2008, 18:27
Nqma na4in da se slu4i ne6too mejdu nas za6toto toi e debil i prez opredeln period ot vreme mi puska muxi4ka i iz4ezvaaaaaaa ;( ;( i kogato zapo4na da se opravqm otnovo se poqvqva i pak iz4ezva vse edno ni6to ne se e sluilo ;( ;( ;( ;( ;( I ako my kaja kakvo 4uvstvam pak nqma da mu zapuka i ni6to nqma da se promeni osven tova 4e 6te me pomisli za luda ;( Pisna mi ve4e ne mogaaa ;( samo si se draznq 4e ne moga 1 put za vinagi da se primirq i da spre da mi e tolkoooova gadno ;(

Тогава направи така,че и на теб да не ти пука!
Или поне се опитай! :wink:
Как става тоя номер ? От много време се опитвам да го направя , но не става . Точна заради това вече започвам да откачам и да си се дразня сама на себе си как може за съм толква ...

Там е въпроса.Става с желание..а кат гледам ти го нямаш..някакси не искаш да го изтриеш от живота си!

+1

Съгласна!!! За да постигнеш нещо (важи за всичко в живота), първо трябва да го поискаш.

balon4eee
12-06-2008, 18:28
Nqma na4in da se slu4i ne6too mejdu nas za6toto toi e debil i prez opredeln period ot vreme mi puska muxi4ka i iz4ezvaaaaaaa ;( ;( i kogato zapo4na da se opravqm otnovo se poqvqva i pak iz4ezva vse edno ni6to ne se e sluilo ;( ;( ;( ;( ;( I ako my kaja kakvo 4uvstvam pak nqma da mu zapuka i ni6to nqma da se promeni osven tova 4e 6te me pomisli za luda ;( Pisna mi ve4e ne mogaaa ;( samo si se draznq 4e ne moga 1 put za vinagi da se primirq i da spre da mi e tolkoooova gadno ;(

Тогава направи така,че и на теб да не ти пука!
Или поне се опитай! :wink:
Как става тоя номер ? От много време се опитвам да го направя , но не става . Точна заради това вече започвам да откачам и да си се дразня сама на себе си как може за съм толква ...

Там е въпроса.Става с желание..а кат гледам ти го нямаш..някакси не искаш да го изтриеш от живота си!
Ми искам или да се случи нещо най - накрая м/у нас (но както виждам няма да се случи) или да го изтрия от живота си един път за винаги както каза , но просто в момeнта ми се вижда някак невъзможно dа се случи и сe отчайвам напълно .

balon4eee
12-07-2008, 09:54
А и той като се пяви по някое време и ми даде повод да започна си ги мисля нещатата... и просто много скапано полужевие . :(

alkobalko
12-07-2008, 18:24
Хубаво е, че ти е ясно, че той си играе с теб. Трябва да имаш силна воля, за да спреш да се хващаш на "мухите" му.

filltheblank
12-07-2008, 18:54
Виждам, че той винаги ще ти е слабост. Просто някой ден ще намериш друг, който ще ти е по-голяма слабост и на въдицата на тоя няма да се хващаш :)

MartiSSima
12-07-2008, 21:09
До преди един месец и аз бях така с бившия ми/Виждаме се пуска някоя муха и забягва.Накрая ме искара мене виновна че съм го търсела и не си призна грешката, лъже безочливо и една камара други неща.Важното е в случея просто да си кажеш че си по силна от този и че не той ще контролира ситуацията а ти!В крайна сметка всичко се връща и понеже ЗНАМ ДО БОЛКА какво ти е при добро желание може и лично да драснеш!Пожелавам ти успеха който постигнах аз с цената на много сълзи и упорство!

Lady_AMG
12-07-2008, 22:00
Мило отчаяно момиче, виждам как всички те съветват да му обърнеш гръб, защото не си струва, но уви- сърцето не пита кое е правилно и кое не, а си настоява за своето. Според мен какъвто и да е за теб си заслужава щом е спечелил сърцето ти. Моят съвет към теб е да разбереш защо той постъпва така, защото за да си отива всеки път със сигурност има причина. Не знам на колко години си, но все пак опитай да поговориш с него като зрял човек, попитай го защо постъпва така с теб и съвсем искрено му обясни как се чувстваш. Повярвай ми, колкото и лоши да ти се струват някои хора, всеки носи сърце, та и твоя принц като разбере как те кара да се чувства ще вземе решение какво да прави веднъж завинаги. Има реален шанс да го загубиш, но има такъв и да го спечелиш за дълго! Не се страхувай да поговориш с него- това не те прави слаба или смешна, а зряла защото така ще спреш да се заблуждаваш и ще потърсиш истината! Успех и смело напред! Аз съм с теб!

beb4yy
12-07-2008, 22:09
Nqma na4in da se slu4i ne6too mejdu nas za6toto toi e debil i prez opredeln period ot vreme mi puska muxi4ka i iz4ezvaaaaaaa ;( ;( i kogato zapo4na da se opravqm otnovo se poqvqva i pak iz4ezva vse edno ni6to ne se e sluilo ;( ;( ;( ;( ;( I ako my kaja kakvo 4uvstvam pak nqma da mu zapuka i ni6to nqma da se promeni osven tova 4e 6te me pomisli za luda ;( Pisna mi ve4e ne mogaaa ;( samo si se draznq 4e ne moga 1 put za vinagi da se primirq i da spre da mi e tolkoooova gadno ;(

Тогава направи така,че и на теб да не ти пука!
Или поне се опитай! :wink:
Как става тоя номер ? От много време се опитвам да го направя , но не става . Точна заради това вече започвам да откачам и да си се дразня сама на себе си как може за съм толква ...

Там е въпроса.Става с желание..а кат гледам ти го нямаш..някакси не искаш да го изтриеш от живота си! Няма немога има НЕИСКАМ

MartiSSima
12-07-2008, 22:46
Мило отчаяно момиче, виждам как всички те съветват да му обърнеш гръб, защото не си струва, но уви- сърцето не пита кое е правилно и кое не, а си настоява за своето. Според мен какъвто и да е за теб си заслужава щом е спечелил сърцето ти. Моят съвет към теб е да разбереш защо той постъпва така, защото за да си отива всеки път със сигурност има причина. Не знам на колко години си, но все пак опитай да поговориш с него като зрял човек, попитай го защо постъпва така с теб и съвсем искрено му обясни как се чувстваш. Повярвай ми, колкото и лоши да ти се струват някои хора, всеки носи сърце, та и твоя принц като разбере как те кара да се чувства ще вземе решение какво да прави веднъж завинаги. Има реален шанс да го загубиш, но има такъв и да го спечелиш за дълго! Не се страхувай да поговориш с него- това не те прави слаба или смешна, а зряла защото така ще спреш да се заблуждаваш и ще потърсиш истината! Успех и смело напред! Аз съм с теб!

Хубави думи си написала и се надявам това което казваш да е точно така в смисъл да има някаква малка причина която да е пречка в техните отношения НООООО аз лично много се съмнявам.Не се ли сещаш че има глупаци на който им е просто забавно да си играят с хората и да ги манипулират.Замисли се че той като я види всеки път да търчи към него си мисли "ехе тая ми е в кърпа вързана"?Спор няма че от опит глава не боли ама всеки път като и подсвирне тя да търчи към него е "леко" унизително.Къде отива достойнството и!?Всеки път трябва да се унижава щом оня морж и свирне и забягва.Толкова като е отворен защо не си стой на мястото като мъж а бяга като дете на което са му взели играчката?В крайна сметка всеки си има мнение>Не искам да излиза така все едно моето е над всички останали,просто за мен това е грешен съвет.Спор няма че ако говори с него ще разбере истината, но лично аз се съмнявам при условие че той бяга като бъзльо .Щом иска да е с нея защо бяга?!Надявам се да не ме нападнеш заради това което написах просто следя темата и съчувствам на мацката понеже до БОЛКА ЗНАМ какво и е!Успех и на теб!!!

6o6kotooo
12-08-2008, 03:54
аз 1 година с бившето ми гадже беше така ....тъкно си кажа тфа беше сичко край! и той се сеща за мен дава ми надежда аз почвам да се филмирам и той изчезва ии сега след като скъсахме ...той ми се обади и ми каза нали че съжелява ии че сичко ше е окей и си намери гадже ................. просто въпрос на време