PDA

View Full Version : Скарахме се отново, дали да му дам последен шанс?



MisSsKaTa
12-06-2008, 19:15
ми начи имам гадже на 16 аз съм на 15 , но това не е проблема .. излизаме от близо 8 месеца .. 2 пъти сме се карали жестоко , но аз все му прощавам , защото страшно много го обичам и преди 1 седмица ни беше третия път в който се скарахме защото ми изневерява .. видях го да се целува с друга .. Нз много съм объркана незнам дали отново да му дам поредния " последен шанс " .. ае съветвайте ме плс ;[


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

jambo_bs
12-06-2008, 19:20
Мммм аз имам един приятел дето на седмица се карат с приятелката му по 4 5 пъти.Но си прощават.Но никога не и било някой да е видял другия да се целува (не за друго просто и двамата са задръстени и са си двамата заедно) Обаче кви са тия раоти да се целува с друга.Зарязвай го

zaraaa
12-06-2008, 19:25
Мисля че не бива да му даваш шанс! Явно си му прощавала твърде много грешки, затова и ти се е качил на главата! Бъди Гордо момиче!

anSsito
12-06-2008, 19:30
По-добре да спреш с това да му прощаваш.. А и явно той не държи толквоа на теб,щом да продължава да те наранява и не мисля,че това би му било последния път..

MakeMeFeel
12-06-2008, 19:35
Ами ако и този път му простиш , той ще помисли , че може да си прави с тебе каквото си иска и ти ще му прощаваш .. :?

miloto_girl_4e
12-06-2008, 19:36
Няма нужда да му даваш пореден шанс :!:
Ти може да го обичаш, ама явно нещата са само едностранни..
Той ти изневерява.. значи обичта му е..няма да коментирам
Миличка, няма смисъл да се унижаваш.. не е единственият, с времето ще се убедиш, че не говоря празни приказки :!: :)

depressedgirl
12-06-2008, 19:39
защо му прощаваш та той ти изневерява
не трябва да си с него изневери ли един път и му простиш ей така
ще го направи пак зщото ще знае че пак ще му простиш
намери някой който те заслужава и не се занимавай с хора които те лъжат и нараняват

6o6kotooo
12-06-2008, 19:40
produljavai bez nego

MisSsKaTa
12-06-2008, 19:48
btw и аз си мислех да не му давам шанс вие ме обедихте : ) .. мерси много на всички :-) :grin:

Chrissie
12-06-2008, 19:58
Ако правилно разбирам и преди сте се карали заради изневери.И то не веднъж.Ти твърдиш,че се карате,но това не му пречи да повтори грешката си,което означава само едно:той не изпитва същото към теб.Когато един човек те обича и иска да бъде с теб,той не гледа как да избяга и да изневерява,а постоянно мисли за човека,когото обича,не може да спи,защото иска да го види,витае в облаците от щастие,брои последните минути до новата им среща.Също както правиш ти.А него явно изобщо не го е грижа за това,какво чувстваш.Жал ми е единствено за теб,защото ти страдаш от цялата история.Ти си тази,която не може без него и не остава и секунда,през която да не мислиш за него.Мисля,че си направила прекалено много за него и вече след три шанса няма какво повече да чакаш.Той не те жаслужава. :wink:

sweet_sorcerer
12-06-2008, 21:04
Ами ако и този път му простиш , той ще помисли , че може да си прави с тебе каквото си иска и ти ще му прощаваш .. :?
абсолютно вярно...

Vesk0u
12-06-2008, 21:06
НИКАКВА ПРОШКА! ЗАРЯЗВАЙ КОПЕЛЕТО!!!

bubblegum9210
12-06-2008, 21:25
ахах копеле , некопеле... жените сте същите изчадя . к*рви и половина 8)

fire_cat
12-07-2008, 07:13
Ами ако и този път му простиш , той ще помисли , че може да си прави с тебе каквото си иска и ти ще му прощаваш .. :?
абсолютно вярно...

И аз мисля така. На твое място веднага бих го зарязала, макар и много да го харесваш. Не позволявай на чувствата ти да те лъжат.

chokolate_girl
12-07-2008, 07:16
Хич не се чуди а направо го зарязвай!
Ако му простиш отново,ще продължи да си прави каквото поиска и ще те лъже.Олее мн мразя такива неща...Сериозно ти казвам-зарежи го на момента,ако не искаш да страдаш!
Осъзнай се !!!Искрено се надявам да го зарежеш,защото съм сигурна че не те заслужава....Ако съм на твое място при първата грешка бих го зарязала!

ImmortalForever
12-07-2008, 18:34
Абе момиче има разлика между "просто се караме" и изневеря ми".Второто е основателна причина да го зарежеш.Стига сте криели истината, зад фразата "Обичам го"...

curka87
12-08-2008, 10:35
Колкото и "последни шансове" да му даваш и да ти се кълне, че това ще е за последно.... бъди сигурна, че пак ще се случи. Явно ти го обичаш много , за да му прощаваш такова нещо, но замисли се дали той те обича толкова силно, щом те наранява така!
Според мен той не си заслужава и трябва да го зарежеш и да продъжиш напред.

Chrissie
12-08-2008, 16:57
дай му още един шанс , може да е било тъмно и да си мисли че целува теб :-o


:shock: :shock: :shock: Какво,за Бога...?
Да бе,приказки от "Хиляда и една нощ"!Само дето ти играеш Шехерезада.Той е постъпил достатъчно зле с нея,а тя е била достатъчно благоразумна и великодушна,за да му даде повече от един шанс.Доста повече!А той какво?Ааа,тя милата,нали си е добричка,мога и този път да я прецакам.Но дааа,наистина може да се е препознал в нея-защото е бил пиян доста на козерката! :? :? :razz:

zaraaa
12-08-2008, 18:52
дай му още един шанс , може да е било тъмно и да си мисли че целува теб :-o

Шегаджия 8-) Както казах в по-горното си мнение зарязвай го тоя келеш!

MisSsKaTa
12-08-2008, 21:10
днеска скъсахме ... зарязах го по най-бруталния нячин .. хъх ще си дам малко почивка за сега :roll:

Kostadin_682
12-08-2008, 21:11
днеска скъсахме ... зарязах го по най-бруталния нячин .. хъх ще си дам малко почивка за сега :roll:
Правилен избор... :)

(S) AINT
12-09-2008, 16:26
Да ти кажа няма смисъл от прошки.Прощавала съм най-различни неща хиляди пъти и никва промяна.

vesito13
12-09-2008, 16:35
Изневяра да простиш е прекалено , а и попринцип е трудно . Не мисля , че на тази възраст и двамата бихте могли да изгадите някаква хипер сериозна връзка , така че няма смисъл да продължавате , още повече щом се е стигнало до изневяра [-X Нищо хубаво няма да излезе от това :? Продължи напред , без него :wink:

CfEtii
12-09-2008, 16:37
Той така може да си те тъпче още 8,после още 8 месеца..помисли..това ли искаш от една връзка?Защото все пак важно е доверието,а при вас не вярвам да го има..