PDA

View Full Version : F*ck ... all I need is U



aHeJlua
12-06-2008, 19:53
таа.. харесала съм си едно момче .. обаче не знам той какво изпитва към мене. Учим в едно училище и се засичаме по коридорите ама той се прави че не ме познава.. пък аз се правя че не ми пука .. защото трудно допускам хора до себе си и въобще да ме опознаят каква съм всъщност.. но опитах да го опозная.. обаче само аз поддържах разговора и беше супер тъпо се едно е на някакво интервю .. никакъв интерес.. таа.. аз каквато съм проста му писах смс понеже бях на няколко текили (ъф корсе 8-) ) никакъв отговор.. да приемам че момчето не ме харесва нали ... просто някак си исках да си излея душата и мойте любовни мъки така че ако нещо съм ви досадила извинявам се.. понякога нас смъртните хора ни боли :)

HONDA
12-06-2008, 19:56
Да, май наистина не те харесва.

aHeJlua
12-06-2008, 19:58
Да, май наистина не те харесва.

еми то и аз докъде съм виновна.. щото се някви странни си ги харесвам :D

bloodfurry
12-06-2008, 20:04
хах.. при мене беше почти същото само дет аз съм момчето... и споко секи трябва си го излея по един или друг начин =P единствените хора които досаждат са онея дет марморат че постояно се пускат едни и същи теми =D

MakeMeFeel
12-06-2008, 20:05
Mного зависи какво си му писала в смс-а 8-)

aHeJlua
12-06-2008, 20:07
Mного зависи какво си му писала в смс-а 8-)

аа.. тфа го помня 8-) 8-) и се пак да живечт телефоните с памет 8-) цитирам : eh, mnogo hubava usmivka imash

:)

Chrissie
12-06-2008, 20:09
Да,аз също съм на мнение,че може и да не те харесва,но помисляла ли си,че може да го караш да се чувства лееееко притиснат и да не му даваш голяма възможност да те опознае?Остави го малко на спокойствие,изчакай.Тоест, е се опитвай ти да поддържаш разговора,а направи като него-замълчи си и когато му стане неудобно,няма как да не каже нещо.Просто направи контра атака с неговата техника.Когато говорите,ти замълчи първа;когато го видиш,извърни бързо глава на другата страна и се направи,че не си го видяла.Понякога,когато правиш точно обратното на това,което мислиш,че трябва да направиш,ефекта е поразителен.Мисля,че може и да стане,нищо не ти пречи да пробваш.Аааа...да.И смс-те ще се получат по-добре,ако не си на няколко текили. :wink: Може би затова не ти е отговорил.

MartyParty
12-06-2008, 20:15
Да, май наистина не те харесва.

еми то и аз докъде съм виновна.. щото се някви странни си ги харесвам :D
Той просто не те харева,това не го прави странен.Добре дошла в реалността-не всички чувства са споделени.Нищо не можеш да направиш-примири се и продължавай.Neeext! 8)

HONDA
12-07-2008, 08:32
Да, май наистина не те харесва.

еми то и аз докъде съм виновна.. щото се някви странни си ги харесвам :D
Заебавай го. Съмнява ме да ви се получат нещата.

Abbie_Broken
12-07-2008, 08:41
Ми да май не те харесва...

gridlockd
12-07-2008, 10:37
Mного зависи какво си му писала в смс-а 8-)

аа.. тфа го помня 8-) 8-) и се пак да живечт телефоните с памет 8-) цитирам : eh, mnogo hubava usmivka imash

:)
Колкото и да е плосък може поне да ти отвърне Мерси или нещо от сорта

По скоро не си пада по тебе :)

pandelka
12-07-2008, 10:47
Остави го !Явно няма да се получат нещата! :)

ELiTyYy
12-07-2008, 11:32
Остави го !Явно няма да се получат нещата! :)

mynichka
12-07-2008, 12:29
Не се тормози ..няма да се получи

Erica1
12-07-2008, 12:35
Ми да май не те харесва...
+1