PDA

View Full Version : Неподходящ... Отново!



Abbie_Broken
12-07-2008, 08:53
От известно време започвам да се влюбвам в едно момче. То ми е мн добър фр, но рядко се виждаме, за тфа си чатим много. Той обаче е чного различен от мен и в същото време често прилича на мен по държание. Един ден му споделих за чувствата си, защото той се държеше така сякаш и той има чувства към мен! Но не, нямаше. Гадно му е на човека ама нищо не може да направи. Дразни ме това, че след като му казах спря да ме гушка.., да остава насаме с мен и някфи такива неща. Постоянно ме наранява и то без да се усеща! Когато е ядосан не мисли кфо говори и... сякаш той не ми позволява да го обичам. Ту се държи добре, ту не. Всъщност май не знае как да се държи, не знам дали въобще си дава сметка за това какво ми причинява. И предишното момче, което обичах беше така. Само дето ме мразеше. Някак се обичам най-неподходящия! Разбира се имх и споделени чувства, но тогава пак още в началото се намери кфо да ни раздели. Не знам кфо да правя вече... Понякога ми се ще да му обясня как стоят нещата и да не се държи така, но няма смисъл. Знам, че трябва да се откажа, но не мога (пробвала съм)!
Извинявам се, ако е станало дълго, но не можах да го съкратя повече. Благодаря на тези, кото го прочетоха и ще кажат нещо по въпроса.

sentient_
12-07-2008, 08:57
Много е гадно да ти е несподелена любовта, по добре го забрави тва момче отдръпни се от него спри да контактуваш с него докато го забравиш, само се нараняваш сама

HONDA
12-07-2008, 08:58
Може би наистина не ти позволява да го обичаш. Той знае, че няма как да има нещо между вас, за това иска да те предпази от поредната несподелена любов. Едва ли го съзнава, но го прави. Предпази се сама и не се тикай между шамарите. Ти също знаеш, че няма да стане. Откажи се.

fire_cat
12-07-2008, 09:00
Може би той наистина не изпитва нищо към теб и иска да си останете приятели, макар и това в много малко връзки да се получава. Дръж се с него така, сякаш си му само приятелка и не повдигай пред него тази тема за чувствата си. Той не иска да те нарани, но внимавай, защото може да загубиш и приятелството му. От друга страна може да те харесва, но да не иска да го признае, защото не иска да разваля хубавите неща между вас. :)

Abbie_Broken
12-07-2008, 09:51
Много е гадно да ти е несподелена любовта, по добре го забрави тва момче отдръпни се от него спри да контактуваш с него докато го забравиш, само се нараняваш сама

Да, знам, че така ще е по-добре, но той е от компанията...

Abbie_Broken
12-07-2008, 09:53
Може би той наистина не изпитва нищо към теб и иска да си останете приятели, макар и това в много малко връзки да се получава. Дръж се с него така, сякаш си му само приятелка и не повдигай пред него тази тема за чувствата си. Той не иска да те нарани, но внимавай, защото може да загубиш и приятелството му. От друга страна може да те харесва, но да не иска да го признае, защото не иска да разваля хубавите неща между вас. :)

Дам, ще променя много неща. Не говоря за чувствата си по принцип но се е случвало и да спомена нещо пред него.. не му е приятно..

soul1199
12-07-2008, 16:09
Може би наистина не ти позволява да го обичаш. Той знае, че няма как да има нещо между вас, за това иска да те предпази от поредната несподелена любов. Едва ли го съзнава, но го прави. Предпази се сама и не се тикай между шамарите. Ти също знаеш, че няма да стане. Откажи се.+1

pandelka
12-07-2008, 16:12
Може би наистина не ти позволява да го обичаш. Той знае, че няма как да има нещо между вас, за това иска да те предпази от поредната несподелена любов. Едва ли го съзнава, но го прави. Предпази се сама и не се тикай между шамарите. Ти също знаеш, че няма да стане. Откажи се.+1

xpici
12-07-2008, 16:18
За това понякога не е хубаво да си изказваш толкова рано чувствата :X
Винаги става така (headbang)

Crazytu
12-07-2008, 17:28
Може би той наистина не изпитва нищо към теб и иска да си останете приятели, макар и това в много малко връзки да се получава. Дръж се с него така, сякаш си му само приятелка и не повдигай пред него тази тема за чувствата си. Той не иска да те нарани, но внимавай, защото може да загубиш и приятелството му. От друга страна може да те харесва, но да не иска да го признае, защото не иска да разваля хубавите неща между вас. :)
+1 :)

kissed_by_rose
12-07-2008, 17:39
еми то няма как да не е трудно щом е от компанията но неговори на тази тема...еми ако се откажеш...сиурно ще е по добре но то се знае че няма да е лесно особено щом се виждате... ако си сигурна че това е любовта на живота ти се бори за него(смисъл че си го обичай там без да му досаждаш с надеждата нещо да стане някога),но ако просто си падаш по него-е следващия ;) запази си приятелството с него...то също е някакъв вид любов :)

Abbie_Broken
12-07-2008, 17:59
еми то няма как да не е трудно щом е от компанията но неговори на тази тема...еми ако се откажеш...сиурно ще е по добре но то се знае че няма да е лесно особено щом се виждате... ако си сигурна че това е любовта на живота ти се бори за него(смисъл че си го обичай там без да му досаждаш с надеждата нещо да стане някога),но ако просто си падаш по него-е следващия ;) запази си приятелството с него...то също е някакъв вид любов :)

О той е поредния и сиг ще е за кратко (поне така се надявам) ... Само ми е чудно защо по едно време се държа така, сякаш ме харесва.. Беше странно... И за тфа му казах за моите чувства.

alkobalko
12-07-2008, 18:04
До известна степен оправдавам неговото отдръпване. Постъпва правилно, защото в противен случай ти дава напразни надежди.
Щом си имала смелостта да му признаеш, че го харесваш, поговори с него и му обясни, че това негово държание те наранява. Явно има още неща, които трябва да си доизясните.

zaraaa
12-07-2008, 18:06
Може би наистина не ти позволява да го обичаш. Той знае, че няма как да има нещо между вас, за това иска да те предпази от поредната несподелена любов. Едва ли го съзнава, но го прави. Предпази се сама и не се тикай между шамарите. Ти също знаеш, че няма да стане. Откажи се.+1

+2

curka87
12-08-2008, 10:32
Може би наистина не ти позволява да го обичаш. Той знае, че няма как да има нещо между вас, за това иска да те предпази от поредната несподелена любов. Едва ли го съзнава, но го прави. Предпази се сама и не се тикай между шамарите. Ти също знаеш, че няма да стане. Откажи се.

И аз съм съгласна.

LiRRRa
12-08-2008, 10:37
Просто се откажи.Колкото и да не е "просто"! Няма смисъл да си даваш празни надежди, а на момчето браво, че се е отдръпнало, защото дори и да не го разбира (може би) то те предпазва от самонараняване.И него го боли - сигурна съм, но е явно, че не те харесва по оооонзи начин.