PDA

View Full Version : Униформите в училище



gabi_94
12-07-2008, 09:03
Скоро ще ни слагат униформи и ми стана интересно колко училища си носят униформите изобщо? Вие имате ли униформа, носите ли я всеки ден или само по празници? Поствайте и снимки :)

hgfh
12-07-2008, 10:39
в нащо даскало униформите са въведени :(
и задължително се носят .Ако не я носиш те записват в една книга и при 3 нарушения наказание при още три още едно наказание само че с предупреждение за изгонване .
:o

jakata1
12-07-2008, 10:47
Slu4aino da si ot tbg? :D :D

LiLGrizzly
12-07-2008, 10:48
Във нащо даскало няма но знам за 3 у4илища ще имат ! Но е интересно всеки които има униформа да сложи пик ! :-P

ThePowerOfLove
12-07-2008, 10:54
И при нас ще има втория срок :?

hgfh
12-07-2008, 11:19
Slu4aino da si ot tbg? :D :D

мен ли питаш ?!
защото ако говориш на мен не уча там :)

Infinity
12-07-2008, 11:54
може ли някой да даде снимчици :oops:

nicolepcd
12-07-2008, 15:08
И на нас ще ни слагат от 2рия срок, но май ще ги носим само по празници... Много тъпо :lol:

teenca
12-07-2008, 21:03
Slu4aino da si ot tbg? :D :D

мен ли питаш ?!
защото ако говориш на мен не уча там :)

a slu4aino da u4ish v ruskoto :shock: :D

sladky2009
12-07-2008, 22:21
може ли някой да даде снимчици :oops:

mi eto moita ot avatara :oops: :oops:

http://prikachi.com/files/472381J.jpg

imam o6te koito iska da pi6ee :-) :oops:

djsizmo
12-07-2008, 23:08
Относно предишния коментар на sladky2009 --- :) --- може да пуснеш и някоя друга снимка. Ина4е ваще униформи са хубави, ако и на мом4етата са некви такива готини ше е добре... В моето даскало няма униформи, но за сега не ми се иска и да има защтото тва е задължаващто от една страна... Според мен незнам кво целят с тези униформи.... 8)

sladky2009
12-08-2008, 03:28
Относно предишния коментар на sladky2009 --- :) --- може да пуснеш и някоя друга снимка. Ина4е ваще униформи са хубави, ако и на мом4етата са некви такива готини ше е добре... В моето даскало няма униформи, но за сега не ми се иска и да има защтото тва е задължаващто от една страна... Според мен незнам кво целят с тези униформи.... 8)

тука не..пиши лс :oops: :oops:

qg0dkata
12-08-2008, 13:34
На нас сега предстои да се въведът, дали са поръчката..

http://smirnenski.com/cutenews/data/upimages/u4il2_016.jpg
http://smirnenski.com/cutenews/data/upimages/Copy_of_14.JPG

Мен ме кефи като за униформа, поне е по-добре от другите манти :?
Иначе цялата униформа ще я носим по празниците, а през другите дни задължително само горнището.. :-)

DiScOnEcTeD
12-08-2008, 15:37
На нас сега предстои да се въведът, дали са поръчката..

http://smirnenski.com/cutenews/data/upimages/u4il2_016.jpg
http://smirnenski.com/cutenews/data/upimages/Copy_of_14.JPG

Мен ме кефи като за униформа, поне е по-добре от другите манти :?
Иначе цялата униформа ще я носим по празниците, а през другите дни задължително само горнището.. :-)
ужасни са :-D :-D :-D в кое даскало си

tOniTyy
12-08-2008, 16:01
В моето училище няма униформи, нз дали ще въвеждат, мен няма и да ме хване, ако въведат, защото съм 12 клас де :) Но попринцип не удобрявам идеята за униформи.Началото на тази година бяха пуснали учителите някаква анкета дали искаме униформи, какви да бъдат и т.н.Иначе тази униформа с поличката на райета и вратовръзката е мн сладка!А тази другата с червеното само мъжката ми харесва. :)

nightbabyy
12-08-2008, 19:19
В моeто училище също има униформи вече от 2 год... Носим само ризата и вратовръзката... и наскоро започнаха да минават на проверки ..защото не се носят от повечето класове..нямаме нищо против това да носим униформи, само че да бяха по-хубави модели и да ни бяха точни (въпреки че ни взимаха мерки).... аа относно снимки..ще се поровя малко и ще кача :)

Mi6inka
12-08-2008, 19:43
о0хо0.... в моето даскало има униформи нз от кога :D от преди да вляза там ( вече 3та година съм там) не са лоши... бели ризки ,розови вратовръзки и черен панталон (който си купуваш спокойно от някой магазин а не ти го шият от даскалото) .. таа... няма да умрете ако сте с униформичка... не е кой знае какво.. даже ако искам да бъда позитивна мога и положителни страни да ви изброя :P ИИ .. даа следят ни за униформите даже доста строго :smt075

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-08-2008, 22:09
хаххх като бях в Бг в даскалото ми имах униформа по физкултура :) а иначе ти позволяваха да носиш само бяло ченрно и синьо и имаше един списък с бели черни и сини неща които можеш и не можеш да носиш... доидох тук и бях в 1 училище за 2 месеца училището не беше престижно ? (или презтижно? как е? :D )и имах униформа .. сега съм в доста ДОБРООО училище и имам както в предишното ми в Бг.. имам униформа за физкултура и останалото с изключение на цветовете е същоото :) така че не се радваите че ви слагат униформа това нищо не значии и :D

hgfh
12-09-2008, 11:16
Slu4aino da si ot tbg? :D :D

мен ли питаш ?!
защото ако говориш на мен не уча там :)

a slu4aino da u4ish v ruskoto :shock: :D
не :D

DimovB
12-09-2008, 11:27
В нашето даскало въведоха униформи. Ужасни са, приличаме на цигански сватбари... Пълна гавра

maLchy
12-09-2008, 12:17
при нас няма и не се говори скоро да ни слагат в униформи :D

DiScOnEcTeD
12-09-2008, 12:58
казвайте в кое даскало сте :-o :-o

vesito13
12-09-2008, 16:05
При нас се говореше , че ще има . Беше се появил някакъв проект за безплатни униформи ( или поне така се водеше :? , защото от друго училище бяха одбрени и доплащаха после доста ) Та тая година пропуснах , но догодина класната ни май мисли да слага униформи и представете си само на два класа :x (ако иска може и някой друг , ама няма желаещи 8-) ) , гадно ми е че няма да са всички класове , а не че ще нося униформа :o

puhen0to
12-09-2008, 17:40
аз съмм в тоха в вн и наще иноформи са кат на пълни парцаливи боклуци от гейско аниме...светлосини ризи ,жълта врътовръзка,тъмносин елек.... материята е кат чаршафа вкъщи... зле ушити... и на сичкото отгоре 50 лв за тес трите неща... ако искаш допълнителна плащаш още.. да не говориим че немога през вратата да вляза без униформа... а оня ден някфи влязаха най незабелязано и набиха един от другя клас пред очите ми.. мда много пазят даскалките ... иначе не можеш да влезеш а тея тримата влязаха....

miss_asi
12-10-2008, 14:01
аве ТБГ вече сме известни с нашите униформи най-якото е че може да си ходим със наш си черен панталон или черни дънки без бродерии и апликации! :grin: Тва за нас си и щастие!

EvilBrunette
12-10-2008, 20:02
Оф, на нас другата седмица ни предстои "презентация" на униформите, които, впрочем, са повече от ужасни. С грешно впечетление ли съм останала или няма доволни от униформите им? хаха Тея фирми, дизайнери и тем подобни -цялата сбирщина глупаци, не гледат ли телевизия, не правят ли проучвания, за да видят какво се предпочита сред младите... или само искат да приберат паричките и да претупат работата...

LiLGrizzly
12-10-2008, 21:24
Ае сложете малко пикове де... само 1 е сложил.... :?

Mi6inka
12-11-2008, 03:21
аз съмм в тоха в вн и наще иноформи са кат на пълни парцаливи боклуци от гейско аниме...светлосини ризи ,жълта врътовръзка,тъмносин елек.... материята е кат чаршафа вкъщи... зле ушити... и на сичкото отгоре 50 лв за тес трите неща... ако искаш допълнителна плащаш още.. да не говориим че немога през вратата да вляза без униформа... а оня ден някфи влязаха най незабелязано и набиха един от другя клас пред очите ми.. мда много пазят даскалките ... иначе не можеш да влезеш а тея тримата влязаха....

ихх да вашите наистина не са хубави.... особено вратовръзкитееее..... :? А иначе аз съм в Руското (което не означава че знам руски!!!!!ама ха ) -Варна

strong
12-11-2008, 14:39
Преди 2-3 год. попълвахме някаква анкета какви да са по-точно униформите. Но работата се зацикли и униформи няма. А дори и да ги въведат, мене не ме касае това, защтото съм 12-ти клас! :grin: Аз съм "ЗА" униформите, защото смятам, че всички в училище трябва да са равни; без значение пол,възраст, религия, соц. статус и пр. .... :x

Infinity
12-11-2008, 14:49
В моето даскало униформи засега не съм чувала да има...ама аз искам и предполагам,че целта им е първо,за да не се разграничават бедни от богати и т.н. и второ за да се познава кое момиче е ученичка,че те сега така се обличат тука поне така се мацотят и лакират и с дамските чанти :-x абе въобще не приличат на ученички,а на к*рви :x 8)

LiLGrizzly
12-11-2008, 15:38
I prodaljavate da govorite bez da slagate snimki....... :?

teenems
12-11-2008, 16:23
моето дск е до 8 клас на 7 и 8 няя дават само до 6 ама още не са готови :lol: ,бтв мноо искам да има униформи в дск да се смея на лапетата :lol:

lenito_sf
12-12-2008, 17:17
аве ТБГ вече сме известни с нашите униформи най-якото е че може да си ходим със наш си черен панталон или черни дънки без бродерии и апликации! :grin: Тва за нас си и щастие!


асееее но панталона от униформата ти е 3 пъти колкото крака ти :D

Rza
12-13-2008, 06:48
в тоха си имаме от 3 години вече....

xbLaHx
12-13-2008, 07:02
ще имаме от втори срок :-# :cry:

Jumbie483
02-16-2009, 19:21
като чуя думата 'униформа' и ми се гади..
аа много мразя униформи
дано не ми се налага да нося...

някой който беше писал тук искаше да изброи положителните и отрицателните страни..
та ще може ли да изброи положителните ?

MartyParty
02-16-2009, 19:29
^Олеле,Пинко розовата пантера.Искрено съчувствам на мъжкараните.
В нашето училище уж всичко мирише на социализъм,пък не се е говорило за униформи-само вие ме плашите тук.Нямам нищо против да нося нещо такова,щом се налага,стига да не ме карат да мръзна с къса пола през зимата.Преди всичко цялата работа с униформите ми се струва претупана.Има си неща,кито трябва да се дообмислят и да се решат.Не може днес ни хрумнало да слагаме униформи,а утре вече са готови и учениците ги носят с усмивка на уста.

FiRe_LaDy
02-17-2009, 10:27
Чакаме тея дни да престигнат и нашите униформи!УЖАС!Униформата представлява черен панталон,светло синя риза,тъмно синя ЖЕЛЕТКА,червена вратовръзка!Напрао не ми се мисли на какво ще приличам.Добре поне,че може да носим и свои тъмни дънки и панталони и бели ризи.Ама тея жилет от къде ги измислиха ..... и тея цветове .... :-x

Nitroglycerin
02-17-2009, 12:06
Харчат пари за глупости, в мойто училище не са въведени и едвали ще въведат в близките 2 години

blue_ice
02-17-2009, 12:16
Оффф и в нашето даскало ще вавеждат униформи и не какви да е, а шалове и вратовръзки, при това тъмно син цвят... :x даже вече видях как изглеждат - шаловете са просто ужасни. И както съм момиче май ще е по-добре направо вратовръзка да си взима. :(

TheRestorer
02-17-2009, 12:32
Немам представа, ама съм тотално против.Комунизма и социалисма минаха, те пак искат да ни вкарат - пионерчета.

venom0706
02-17-2009, 13:48
Ем аз уча в частно даскало и носим униформи.

ThePowerOfLove
02-17-2009, 17:03
Ние имаме риза и елек, но материята е гадна...пуловера ще стане много бързо на топченца, а пък шевовете на ризите са почти разпрани :D и е няква изкуствена..
И сега май търсят нова фирма да шие пак, щото цялото даскало не сме доволни от тая циганска фирма :x

ПС: Още не ни карат да ги носим, но за другия месец не се знае :(

DieselBlood
02-17-2009, 19:35
Наще униформи са отвратителни.Уча в ГЧЕ Васил Левски-град Бургас(с къв акъл са набутах там)Ето ви описание на униформите
Момчета-светло синя риза,сив панталон,син елек
Момичета-розова риза,сив панталон,син елек
Като ме видят на улицата с униформа сигурно си мислят:тоя откъде пада,че са облича така.Който учи или е учил в мойто даскало знае за кво говоря

selens
02-18-2009, 06:25
И на нас ще ни слагат от 2рия срок, но май ще ги носим само по празници... Много тъпо :lol:
Ние също :shock:

kuklichka_bg
02-18-2009, 16:31
ме ме е срам да сложа снимка на наще униформи :o

alwaysnforever
02-19-2009, 11:05
Ужас е...още повече че не съм я прала от началото на годината :oops: :oops:
не мисла да се занимавам с такава "дреха"
все пак съм чиста де но.. :?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

пт: Ние още нямаме униформи, ама се чува, че ще ни въвеждат.... :(

anonimencho
02-19-2009, 11:10
На нас сега предстои да се въведът, дали са поръчката..

http://smirnenski.com/cutenews/data/upimages/u4il2_016.jpg
http://smirnenski.com/cutenews/data/upimages/Copy_of_14.JPG

Мен ме кефи като за униформа, поне е по-добре от другите манти :?
Иначе цялата униформа ще я носим по празниците, а през другите дни задължително само горнището.. :-)
ужасни са :-D :-D :-D в кое даскало си

Наще ще бъдат подобни, до месец март ще ни ги дадат, вече ни взеха мерки! :)

TikvenaElhichka
02-19-2009, 12:44
Имаме си. Не мЪ кефят. От изкуствена материя*, което е повече от отвратително, и са леееко недотепано ушити, което пък ме дразни. /*Изключвам факта, че дори и бирено шкембенце да си пусна, пак ще ми става :P */
За мое огромно щастие все още не ни се налага да ги носим.

*Е, на ризите пише 50% памук - друг път! Проведох си експеримент - пуснах ги в пералнията на много по висока температура, не мръднаха. Ето за какво си говорим.

chester_love
02-19-2009, 17:48
ние нямаме..иначе забелязвам,че в доста у-ща са навлезли..

bfmvsgirl
02-20-2009, 06:18
аве ТБГ вече сме известни с нашите униформи най-якото е че може да си ходим със наш си черен панталон или черни дънки без бродерии и апликации! :grin: Тва за нас си и щастие!


асееее но панталона от униформата ти е 3 пъти колкото крака ти :D

Нейният 3, моят 5 :D Добре поне, че са черни, че ако имаше нещо розово щях да се отпиша от даскалото!!

jakata1
02-20-2009, 06:24
аве ТБГ вече сме известни с нашите униформи най-якото е че може да си ходим със наш си черен панталон или черни дънки без бродерии и апликации! :grin: Тва за нас си и щастие!


асееее но панталона от униформата ти е 3 пъти колкото крака ти :D

Нейният 3, моят 5 :D Добре поне, че са черни, че ако имаше нещо розово щях да се отпиша от даскалото!!

Tvoqt 5 moqt otdolu i 4 pantalona da imam 6te mi sedi kato torba :D :D :D

HipHopBlond
02-20-2009, 07:02
На нас сега предстои да се въведът, дали са поръчката..

http://smirnenski.com/cutenews/data/upimages/u4il2_016.jpg
http://smirnenski.com/cutenews/data/upimages/Copy_of_14.JPG

Мен ме кефи като за униформа, поне е по-добре от другите манти :?
Иначе цялата униформа ще я носим по празниците, а през другите дни задължително само горнището.. :-)
ужасни са :-D :-D :-D в кое даскало си

Верно са ужасни :D Наще са едни много готини switcher-и, ма нямам pic... Скоро време може да постна

YoAnNkA
02-20-2009, 13:55
В нащо даскало май скоро ще въвеждат,защото нещо ги рисуват моделите,казаха,че ще бъдат бяла ризка,черен панталон,сива вратовръзка и зелен пуловер (едно с едно не си вървят) :-x

BlackWings
02-20-2009, 15:31
Наще униформи са отвратителни.Уча в ГЧЕ Васил Левски-град Бургас(с къв акъл са набутах там)Ето ви описание на униформите
Момчета-светло синя риза,сив панталон,син елек
Момичета-розова риза,сив панталон,син елек
Като ме видят на улицата с униформа сигурно си мислят:тоя откъде пада,че са облича така.Който учи или е учил в мойто даскало знае за кво говоря
Дам дам , бахти съчетанието:
РОЗОВА риза ,СИВ панталон , ТЪМНОСИН елек/бабешки согромни ЗЛАТИСТИ копчета , МОРАВОЧЕРВЕН шал :!: Остава да добавят ЗЕЛЕНИ обувки на колелца с ЛЕОПАРДОВ десен , ЖЪЛТА раница тип чувал на ПЕНБЯНИ точки и ЛИЛАВА шапка с антенки !!!! И ще сте готови за цирка :!:

hip
02-20-2009, 16:07
умряла работа е с тез униформи :o

ANTIHUMAN
02-20-2009, 17:37
В нащо даскало има!

zai4ety13
02-20-2009, 17:39
ние все още нямаме но скоро ще имаме.показаха ни униформите-ужасни са

Monkata154
02-20-2009, 20:05
Скоро ще ни слагат униформи и ми стана интересно колко училища си носят униформите изобщо? Вие имате ли униформа, носите ли я всеки ден или само по празници? Поствайте и снимки :)

Mi az u4a v 7mo sou i o6te nqmame uniformi no i nqmam ni6to protiv da gi slojat ( razbira se ako sa gotini a ne nqkvi primepno poli pod kolqnoto i tem podobni ) Taka nqma da ima razni kifli koito se pravqt na "vijte me kvi dre6ki imam" 8-) 8)

Izzy_
02-21-2009, 14:12
http://smirnenski.com/cutenews/data/upimages/u4il2_016.jpg

Само си се представям в това. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Или не,може би не си се представям. :? Тази униформа е ОТВРТИТЕЛНА! :-& Останалите в темата,пак по-стават,обаче тая просто..без коментар.Чудя се какво ще постигнат като ни направят всички като клоуни или може би идиоти е по-подходящо?! :smt017

ПП:Нямаме униформи все още,обаче все по-често започнаха да се чуват такива неща и като гледам какви униформи има и..започвам да се плаша. :(

marin4itu
02-21-2009, 14:28
като чуя думата 'униформа' и ми се гади..
аа много мразя униформи
дано не ми се налага да нося...

някой който беше писал тук искаше да изброи положителните и отрицателните страни..
та ще може ли да изброи положителните ?

Аз ще ти отговоря вместо момичето написало коментара - Mi6inka (В един клас сме)
Така представи си следната ситуация: купила си си някаква много яка блузка или панталон или дънки квото и да е, обаче ядеш нещо и се оклепваш и доста ще те е яд нали? А сега си представи ситуацията с униформа.. Изобщо не ти пука, че си я изцапала нали, не ти пука, че може да не се изпере, защото тва е някаква смотана униформа..

TikvenaElhichka
02-22-2009, 14:37
Така представи си следната ситуация: купила си си някаква много яка блузка или панталон или дънки квото и да е, обаче ядеш нещо и се оклепваш и доста ще те е яд нали? А сега си представи ситуацията с униформа.. Изобщо не ти пука, че си я изцапала нали, не ти пука, че може да не се изпере, защото тва е някаква смотана униформа..

Т'ва не ми звучи много достоверно. Да ходя с леке на училище, ако не успее да се изпере? Ъпсурт.
=> трябва да си купувам нов екземпляр от тоя боклук? Т.е. още пари на вятъра? Пак ядове.

marin4itu
02-22-2009, 18:01
Така представи си следната ситуация: купила си си някаква много яка блузка или панталон или дънки квото и да е, обаче ядеш нещо и се оклепваш и доста ще те е яд нали? А сега си представи ситуацията с униформа.. Изобщо не ти пука, че си я изцапала нали, не ти пука, че може да не се изпере, защото тва е някаква смотана униформа..

Т'ва не ми звучи много достоверно. Да ходя с леке на училище, ако не успее да се изпере? Ъпсурт.
=> трябва да си купувам нов екземпляр от тоя боклук? Т.е. още пари на вятъра? Пак ядове.

Да, ама не си си изцапала блузката за 50, 70, 80 и т.н., нали?

marin4itu
02-22-2009, 18:04
Оф не мога да ви разбера кво толкова се впрягате за някакви си униформи... Един ден като почнете работа и трябва да носите униформа кво ше напуснете работата, която ви удовлетворява само, защото трябва да носите униформа ли? Превземате се само... оф ядосах се даже.. :-x

IdEaLa
02-23-2009, 13:53
За сега в мойто даскало няма, но от оня ден се говори че е прието и ще пуснат анкета какви да са (за момчетата) - пуловер и риза или сако и риза...

eli7yyy
02-23-2009, 17:42
Нашите униформи са отврат!!! На мен не ми харесва. Вече свикнах да я нося! :x

desyty
03-21-2009, 21:46
Наще униформи са отвратителни.Уча в ГЧЕ Васил Левски-град Бургас(с къв акъл са набутах там)Ето ви описание на униформите
Момчета-светло синя риза,сив панталон,син елек
Момичета-розова риза,сив панталон,син елек
Като ме видят на улицата с униформа сигурно си мислят:тоя откъде пада,че са облича така.Който учи или е учил в мойто даскало знае за кво говоря
Дам дам , бахти съчетанието:
РОЗОВА риза ,СИВ панталон , ТЪМНОСИН елек/бабешки согромни ЗЛАТИСТИ копчета , МОРАВОЧЕРВЕН шал :!: Остава да добавят ЗЕЛЕНИ обувки на колелца с ЛЕОПАРДОВ десен , ЖЪЛТА раница тип чувал на ПЕНБЯНИ точки и ЛИЛАВА шапка с антенки !!!! И ще сте готови за цирка :!:
Вие ме разбихте тцтцтц съчуствам Ви :neutral:

elsy
03-21-2009, 22:24
Радвайте се, че не сте виждали наште униформи...

tArIkAt
03-21-2009, 23:38
http://smirnenski.com/cutenews/data/upimages/Copy_of_14.JPG

Леле представям си се в това :D Ще получа удар :D

lipstik
03-22-2009, 08:31
В нашето училище няма унофирми и няма изгледи да сложат някога изобщо а аз толкова много искам :(

EtUr
03-25-2009, 18:21
в сяко СОУ има поне в Търново 8)

sweetsunshine
03-25-2009, 18:25
в сяко СОУ има поне в Търново 8)Във Емилиян Станев няма.

katetohita
03-27-2009, 06:24
ем аз от една страна съм за ониформитеа от друга не нчкак еднакви ще сме с тях а и по дрехите може да се каже какво ти е настроението горе долу а и за некфа тапа ониформа ни тарсат 200лева наще ще са некфи риси и сака с панталони и спортна част :-o :shock: :? :D

afterforever
03-27-2009, 12:44
ГОСПОДИИИИИИИИИ, как може да си толкова зле с тоя правопис българския? :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-) :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D :-o

lerry1
03-27-2009, 13:20
ем аз от една страна съм за ониформитеа от друга не нчкак еднакви ще сме с тях а и по дрехите може да се каже какво ти е настроението горе долу а и за некфа тапа ониформа ни тарсат 200лева наще ще са некфи риси и сака с панталони и спортна част :-o :shock: :? :D НЕ РАЗБРАХ НИТО ДУМА!!! :-x

afterforever
03-27-2009, 13:39
как не разбра?

Аз мисля, че тя каза, че по ониформата може да се разбере какво ти е настроението, не... май каза, че ако нема тапа ониформи с риси за който ще им тарсат 200лева можеш да разбереш кво ти е настроението и нема да сме еднакви

Magichkaa_
03-27-2009, 14:45
ем аз от една страна съм за ониформитеа от друга не нчкак еднакви ще сме с тях а и по дрехите може да се каже какво ти е настроението горе долу а и за некфа тапа ониформа ни тарсат 200лева наще ще са некфи риси и сака с панталони и спортна част :-o :shock: :? :D

Учителката ти по Български език да не е излязла в отпуск бре ? :lol:

По темата

За униформите съм,защото ми писна да виждам дънки-тип МЕГА ниска талия и половината задник и паласки на някои "кифли"!И аз съм момиче,и също нося дънки ниска талия,ама то тяхното е кой с гащи,кой без гащи вече..ТВЪРДО ЗА ВЪВЕЖДАНЕТО НА УНФОРМИ!Не ми пука,че всички ще сме еднакви.Мисля,че човек се отличава с характера си.Не с блузките 8)

nicolepcd
03-28-2009, 07:54
Ние ще си имаме униформи... много са фешън :razz: :razz: :razz: Жълти, дълги поли и един страаашен елек... хахахахахаххаа :lol: и жълти ризи... мръсно жълти... баси кефа :razz:

Converse333
03-28-2009, 09:57
Ние имаме униформи...Ама голяма излъгация.350 лв давахме.Униформата се състои от пола (шотландско каре),бяла риза (еднственото хубаво нещо в цялата униформа),жилетка (една ужасна,тъмно синя,с копченца,абе много бабешка) и за лятото една тениска чисто бяла,която може да си вземеш от всеки магазин за по 3 лв.Ужасна е цялата униформа. :o

eple
03-28-2009, 12:15
Ние имаме униформи...Ама голяма излъгация.350 лв давахме.Униформата се състои от пола (шотландско каре),бяла риза (еднственото хубаво нещо в цялата униформа),жилетка (една ужасна,тъмно синя,с копченца,абе много бабешка) и за лятото една тениска чисто бяла,която може да си вземеш от всеки магазин за по 3 лв.Ужасна е цялата униформа. :o

сериозно?!

Converse333
03-29-2009, 13:49
Да...И нямаше никакви отстъпки... :?

xplay
03-29-2009, 15:55
Ние имаме униформи...Ама голяма излъгация.350 лв давахме.Униформата се състои от пола (шотландско каре),бяла риза (еднственото хубаво нещо в цялата униформа),жилетка (една ужасна,тъмно синя,с копченца,абе много бабешка) и за лятото една тениска чисто бяла,която може да си вземеш от всеки магазин за по 3 лв.Ужасна е цялата униформа. :o

сериозно?!



Нашите са същите ... УЖАС!!! :? :? Не знам колко струваше цялата, но ние плащахме по 50 лв. за тях ... :o уча в ЕГ "Пейо Яворов" гр. Силистра между другото

vivteen
03-29-2009, 16:11
Ние имаме униформи...Ама голяма излъгация.350 лв давахме.Униформата се състои от пола (шотландско каре),бяла риза (еднственото хубаво нещо в цялата униформа),жилетка (една ужасна,тъмно синя,с копченца,абе много бабешка) и за лятото една тениска чисто бяла,която може да си вземеш от всеки магазин за по 3 лв.Ужасна е цялата униформа. :o

сериозно?!



Нашите са същите ... УЖАС!!! :? :? Не знам колко струваше цялата, но ние плащахме по 50 лв. за тях ... :o уча в ЕГ "Пейо Яворов" гр. Силистра между другото

То само Ег и Икономика имат униформи/май/.Уча в ПМГ /Силистра/ и тая седмица ни бяха дали анкета за въвеждането на униформтите от следващата учебна година.Нямам нищо против униформите,но така като чета поне цветовете да съчетаят хубаво ,а не синя пола с зелено елече и сякакви такива...

Sharkey
03-29-2009, 16:30
fuck the uniforms!!! това е свободна държава и всеки ще си носи каквото иска! к`во значи задължително е ако искам и гол ще ходя :D
в мойто даскало миналата година ни правиха писмено запитване и ние толкова цинично и вулгарно си изразихме мнението, че непосмяха повече да повдигнат темата :-x

qg0dkata
03-29-2009, 16:57
Хяхя..нали бях пуснала униформите на първата страница, които много от вас не харесаха.. Така .. ушиха ни униформите .. и те излязоха коренно различни. . :-x Ризата е ТЕНИСКА...няква ужасно тъмносиня и грозен плат като едно време .. полата ужас... някъв широк пуловер .. :? :shock: :-x :booooomb:

nicolepcd
03-29-2009, 17:34
Ние пък давахме 22лв, защото сме били спечелили някакъв проект... :-o Иначе е над 100лв униформата ни... Никой не я хареса и събрахме подписки от цялото училище... без големите, които се отърваха :D И какво стана? Казаха, че плата вече бил закупен и можело само да се подкъси полата и някакви дребни глупости... Ужас, трагедия 8-)

Neftochimic
03-29-2009, 19:57
в нашето училище нямаме такива екстри 8-)
и си е много по-добре така отколкото с тея униформи да сме всички еднакви :)