PDA

View Full Version : Влюбен..?



Whyniser
12-07-2008, 11:03
Какво ли значи да съм влюбен?
Не е ли да се радвам с теб,
да дишам с теб,да гледам теб,
и да забравя за изгубеното.

Мечтая пак да заобичам.
Не знам кого,кога и как.
Мечтая да съм нужен пак
и подир някого да тичам.

И срещнах теб.И се изгубих.
Стоя на тъжен кръстопът.
Оглеждам се-и няма път.
Какво ли значи да съм влюбен?

BeBsItO
12-07-2008, 13:00
.....и да забравя за изгубеното .....

Точно в това се крие най-големият смисъл.

reAL_TRuth
12-07-2008, 16:07
Страхотно е!

Dumb
12-07-2008, 16:26
Доста клиширано.

ScionOfStorm
12-07-2008, 16:37
Доста клиширано.

аха

поразочарова ме, имаше един период в който имаше доста смислени неща. нищо де:) ще се върнеш към по-интересното след тоя период, надявам се.

jghgh
12-07-2008, 19:44
Мисля че оценките са малко строги. Не е зле, освен че на един момент сякаш ми се изгуби рима и смисъл.
Ето и това, което най- ми хареса:
"Мечтая пак да заобичам.
Не знам кого,кога и как.
Мечтая да съм нужен пак
и подир някого да тичам."

GbSy
12-07-2008, 19:50
Мисля че оценките са малко строги. Не е зле, освен че на един момент сякаш ми се изгуби рима и смисъл.
Ето и това, което най- ми хареса:
"Мечтая пак да заобичам.
Не знам кого,кога и как.
Мечтая да съм нужен пак
и подир някого да тичам."

На мен пък това "обичам" и "тичам" ми е най-клиширано, въпреки че от опит знам, че "обичам" не се римува с нищо друго смислено... 8-) .
Иначе ми харесват нещата, които пишеш.

HexGirl
12-07-2008, 19:55
Мечтая да съм нужен пак
и подир някого да тичам
tva e kato ot edna pesen na plastik bo

Whyniser
12-13-2008, 19:12
Доста клиширано.

аха

поразочарова ме, имаше един период в който имаше доста смислени неща. нищо де:) ще се върнеш към по-интересното след тоя период, надявам се.
Ами това го пуснах по между другото.Иначе да нещо не знам какво съм го правил.Явно ми е бил кофти ден като съм го пуснал :-D

BeBsItO
12-14-2008, 08:10
Доста клиширано.

аха

поразочарова ме, имаше един период в който имаше доста смислени неща. нищо де:) ще се върнеш към по-интересното след тоя период, надявам се.
Ами това го пуснах по между другото.Иначе да нещо не знам какво съм го правил.Явно ми е бил кофти ден като съм го пуснал :-D Знаеш ли, следкато ти си го писал е излязло от сърцето ти. Това значи ,че ти харесва...че е истинско. Не си длъжен да се оправдаваш пред тоя и оня....... Всеки си има стил.
Например ScionOfStorm понякога пише много брутално..... понякога много ме впечатлява с написаното......
Не може винаги и на всекиго да се харесваш!