PDA

View Full Version : L'oreal Casting



krakra
12-07-2008, 12:35
Искам да попитам някоя от вас пробвала ли я е и доволна ли е от ефекта? Моята коса не е боядисвана, на 17 съм, и много се чудя дали да не си променя малко цвета. Сега ми е тъмно кестеняв, по принцип го харесвам, но ми се иска малко промяна. Казаха ми ,че като се изсветли цвета се задържа около 2 месеца, при вас как беше? Не се ли отмива по- бързо като е безамонячна ? И наистина ли косата става лъскава?

Evanescencefan
12-07-2008, 13:18
Мама си беше взела веднъж,но не остана очарована :( Е,сигурно зависи и от типа на косата,но изобщо не беше по-добра от тази,която е с амоняк.

zvezdichkaaa
12-07-2008, 14:35
Същата работа съм и аз и си взех от кафявата гама-шоколад,но явно си беше моя цвят и неусетих съществена промяна.Сега Понеделник или Вторник ще си взема Карамел,което си е по-светло и би трябвало да проличи.Иначе-да косата става лъскава и много хубава удобна е за употреба и не смърди.Мама се боядисва редовно и ме кара аз да я боядисвам и имам опит горе-долу с бойте и мога да кажа,че тази е найстина хубава,поне според мен :)

zxcvbnmasdfghjkl
12-07-2008, 19:40
men lichno mn hybawo mi deistwa :)

zvezdichkaaa
12-08-2008, 10:35
А вие кой цвят сте ползвали или ще ползвате?И преди каква ви е била косата?

krakra
12-09-2008, 18:01
няма ли други, които са я ползвали ?!?

Carmen_Kass
12-11-2008, 07:46
Аз съм я ползвала.Останах много доволна.При мене държа някъде около 3 мес.Страхотен блясък.А и самата боя много хубаво мирише.
Но трябва да пробваш.На някои им харесва на други-не!

krakra
12-11-2008, 08:55
carmen ти какъв цвят си пробвала и какъв ти беше преди това, защото на мен ми казаха да си взема някакво русо за да може да ми се изсветли до светло кестеняво, иначе нямало да стане.

Carmen_Kass
12-11-2008, 15:06
carmen ти какъв цвят си пробвала и какъв ти беше преди това, защото на мен ми казаха да си взема някакво русо за да може да ми се изсветли до светло кестеняво, иначе нямало да стане.

Ами първо бях руса,след това реших,че не ми харесва и се боядисах по-тъмно мисля че беше Палет и след това минах на Кастинг.Номера май беше 34,но като наименование беше мармотско-това го помня със сигурност...едното ми боядисване с Кастинг беше през ноември 2007,после през март 2008 пак направих едно боядисване.Целта ми беше да махна русото и да си пусна пак моя цвят,който между другото е мнооого светло кестеняво.
Но около 2-3 мес.държи...

endjei
12-12-2008, 19:53
И аз също се боядисвам с CASTING обаче много бързо ми пада цвета... :-o :-o :-o при положение,че боята е черна :-o

krakra
12-12-2008, 20:02
черното падало по-бързо от русото, така ми каза продавачката

xbLaHx
12-13-2008, 12:28
и аз се чудя дали да си я купувам,но щом черното падало бърз0 мисля,че няма смисъл :?

krakra
12-13-2008, 14:24
но пък е без амоняк и би трябвало да е по-безвредна

Carmen_Kass
12-13-2008, 15:03
но пък е без амоняк и би трябвало да е по-безвредна

да,определено е по-безвредно

Carmen_Kass
12-13-2008, 15:06
и аз се чудя дали да си я купувам,но щом черното падало бърз0 мисля,че няма смисъл :?

Затова пък ще я боядисваш по-честичко.То едното за сметка на другото.
Няма амоняк => пада по-бързо,но не си тровиш токова косата
обаче по-често ще тряба да даваш по 8-9 лв.
Така,че сама прецени.

xbLaHx
12-14-2008, 06:30
и аз се чудя дали да си я купувам,но щом черното падало бърз0 мисля,че няма смисъл :?

Затова пък ще я боядисваш по-честичко.То едното за сметка на другото.
Няма амоняк => пада по-бързо,но не си тровиш токова косата
обаче по-често ще тряба да даваш по 8-9 лв.
Така,че сама прецени.

за колко измивания пада цвета? :(

Carmen_Kass
12-14-2008, 10:21
и аз се чудя дали да си я купувам,но щом черното падало бърз0 мисля,че няма смисъл :?

Затова пък ще я боядисваш по-честичко.То едното за сметка на другото.
Няма амоняк => пада по-бързо,но не си тровиш токова косата
обаче по-често ще тряба да даваш по 8-9 лв.
Така,че сама прецени.

за колко измивания пада цвета? :(

Ами да ти кажа чесно не съм ги броила.На мене ми падна някъде за около 2 -3 мес.Ако използваш шампоан и балсам за боядисана коса може да го задържиш за по-дълго.
Лятото боядисах една приятелка с такава дори същия свят като моя.Тя никога до този момент не се беше боядисвала,нито си беше правила кичури и и изкара около 2 мес.