PDA

View Full Version : Да споделя и моля за съвет...



dronerat
12-07-2008, 12:39
Значи харесал съм си едно момиче от моето училище. В петък моят и нейният клас отидохме на екскурзия. Всичко хубаво вечерта дискотека всичко както подобава. Забравих да спомена че никога не ме е бивало с момичетата защото винаги изтърсвам някой "Интересен лаф" и всичко отива по дяволите. Та да продължа. Всички танцуват и аз все пак съм на дискотека отивам да танцувам. Неочаквано тя дойде до мен и ме покани да танцуваме. Аз и казах че никак не ме бива в танците но тя каза че ще ми покаже. След известно време тя поиска да сперм замалко да си починем.Отидохме и седнахме на масите (Дискотеката беше малко импровизирана но пък мина що годе добре), и тя каза че е забравила нещо в стаята си и иска да я придужа. Отидохме но на мен ми стана лошо по стълбите и и казах че отивам замалко до моята стая да си почина и после ще сляза долу. В коридора на нейния етаж имаше още едно момче с което не см особени приятели и смятам че той и е казал нещо и след като отидох долу тя не ми обърна внимание. И така цяла вечер тя танцуваше аз се опитвах да танцувам с нея но тя сякаш ми отказваше. На следващия ден я попитах сърди ли ми се за нещо а тя каза ,че не ми се сърди и само тези думи си разменихме за целия ден. Та ако някой може да ми каже как да постъпя дали да се опитам да разбера защо е е искала да танцува с мен повече или..... ???? Знам че на повечето от вас ще ви прозвучи тъпо, но аз наистина харесвам това момиче и незнам какво да правя.

jambo_bs
12-07-2008, 12:42
Неможем да знаем в какви отношения сте с другото момче и той какво би могъл да и каже.Щом си я питал дали ти се сърди и тя ти е казала че "НЕ" и после пак нищо не ти е казала значи има нещо!

dronerat
12-07-2008, 12:44
Да де но ми кажете да пооворя ли с нея или да оставя всичко така... Иначе преди тая вечер отношенията ни бяха приятелски.

pandelka
12-07-2008, 12:45
Мисля,че е по-добре да поговорите ;) .

dronerat
12-07-2008, 12:48
Мисля,че е по-добре да поговорите ;) .

Мерси за бързия отговор. Ще изчакам мнения и на още няколко човека за да видя какво да правя просто съм много объркан.

cinderella_gugutka
12-07-2008, 12:49
ем...ако.бях.на.неино.място.щ еше.да.ми.е.кофти.4е.сама.е.т яяло.да.ходя.до.стаята.деме к.4е.си.ме.оставил(моми4ето.м оже.да.е.имало.някви.планов .за.стаята :D )...ама.всъщност.при4ините.мо же.да.са.много.така4е.най-добре.се.опитай.да.разбереш-поговорете :)

dronerat
12-07-2008, 12:55
ем...ако.бях.на.неино.място.щ еше.да.ми.е.кофти.4е.сама.е.т яяло.да.ходя.до.стаята.деме к.4е.си.ме.оставил(моми4ето.м оже.да.е.имало.някви.планов .за.стаята :D )...ама.всъщност.при4ините.мо же.да.са.много.така4е.най-добре.се.опитай.да.разбереш-поговорете :)

Ами не точно знчи аз я придружих до стаята тя си взе работите и тръгна да слиза надолу а аз отидох до моята стая....

Beknex
12-07-2008, 13:28
Това променя нещата...
И все пак съм съгласен,че трябва да поговориш с нея..Дори да не ти е удобно трябва да опиташ или губиш.Иначе за оня...говори с него също...
И в двата случея трябва да имаш достатъчно самочувствие...
8)

dronerat
12-07-2008, 13:42
От пищов и половина водка 1 галон бира половин кило вино... питай ме колко лошо трябва да ми е било.

dronerat
12-07-2008, 13:53
:) еваля че си пияч но си разделяи времето - кога излизаш с цел пиене , и кога с цел жена че 2-те много много не вървят

като цяло всичко стана доста бързо. Аз се бях насвяткал още преди дискотеката ама даскалите ни задължиха да отидем всички иначе нямало да има и за да не съм само аз отцепник отидох.и от там нещата станаха толкова бързо че дори несъм имал време да мисля.

Едит: Благодаря на всички които ми влязоха в положението реших че ще се пристраша и ще говорря със нея дано излезе нещо...

soul1199
12-07-2008, 14:03
spored men momi4eto e imalo planove da e s tebv staqta,no sled,kato ti si oti6al v tvoita,moje bi e re6ila,4e ne q har.,pokani q da izlezete i govorete

mynichka
12-07-2008, 14:47
ем...ако.бях.на.неино.място.щ еше.да.ми.е.кофти.4е.сама.е.т яяло.да.ходя.до.стаята.деме к.4е.си.ме.оставил(моми4ето.м оже.да.е.имало.някви.планов .за.стаята :D )...ама.всъщност.при4ините.мо же.да.са.много.така4е.най-добре.се.опитай.да.разбереш-поговорете :)

Ами не точно знчи аз я придружих до стаята тя си взе работите и тръгна да слиза надолу а аз отидох до моята стая....


колко лошо да ти е било , че да не си разбрал че те кани в нейната стая .... Боже човече , ми да беше направил нещо , да беше взел една бутилка като си тръгнал от долу да пиинете по едно в стаята и ще я гушнеш и хоп - ето имаш гадже и ти предстои дълга нощ...чак ма е яд :x
+748375940
чак и мен ме хвана яд :( :( :( :( :(

dronerat
12-07-2008, 14:48
spored men momi4eto e imalo planove da e s tebv staqta,no sled,kato ti si oti6al v tvoita,moje bi e re6ila,4e ne q har.,pokani q da izlezete i govorete

Точно това мисля да направя и вече неснам. Постоянно мисля какъв глупак съм ,че не останах.

Victorya
12-07-2008, 15:50
С цел те е поканила в стаята си.Не защото й е било скучно по коридорите,а защото е искала да остане насаме с теб.доста прозрачно,по дяволите,а ти не си го забелязал.А това,че ти е било лошо,май е само оправдание.Според мен си се уплашил.Не вярвам другото момче да се е намесило.Тя е направила явна покана,а ти явно си й отказал.Нормално е да ти е сърдита...

summer_mo0n
12-07-2008, 16:36
Ми говори с нея непременно излезте на кафе или на кино и й обясни че не си искал да й откажеш а че неистина не си се чувствал добре :)

summer_mo0n
12-07-2008, 16:38
Иии след това ни кажи как е минал разговора :)

dronerat
12-10-2008, 12:05
//нецензурирано за което се извинявам на модераторите


Тъпа пача нещастна незнае дали я сърби или я боли офца загубена първо ми се натиска после разпраяла че съм я преслвдвал като аз дори несъм говорил с нея офца загубена баси кат момичетата в детската градина.

//Край на нецензурираното

Така след като казах каквото ми беше да душа искам да кажа, че въобще несъм говорил с нея защото няколко човека от нейния клас ми казаха ,че съм я преслвдвал, което не е вярно. първо ми се натиска после бяга еми не ми се занимава с първокласнички.