PDA

View Full Version : Плаче ми се! Изринах се!



reAL_TRuth
12-07-2008, 16:33
Не знам какво да направя. В пълна безизходица съм и съм напълно отчаяна!!!! :shock: :shock: :shock: :(
Когато бях на 14-15 години имах проблеми с кожата, но те изчезнаха напълно. Лицето ми стана чисто и не се влияеше от абсолютно нищо. Въпреки това избягвах сладкото, спортувах, за да избегна появата на каквото и да е. Обаче от 2-3 месеца се изринах ужасно много и това не спира. :( :( :( Моля ви, помогнете ми!!! Вие сте последната ми надежда, защото съм напълно депресирана и не искам да излизам от вкъщи. Ходих по дерматолози, но нищо. Изписват ми разни спиртове, от които положението се влоши. Много съм отчаяна. Какво ли не пробвах!!! Няма никакъв ефект. А пъпките са с гнойни връхчета. Слагах ихтиол, който изтегля гнойта, но пак се появяват. А белезите... :-# :cry: си стоят! Спрях да ползвам каквито и да е кремове, защото става все по-лошо. Не мога да се гледам в огледалото просто. Не знам от къде ми дойде тоя проблем... Моля ви, вече не вярвам на лекари и скъпи козметики. Защото не ми действа абсолютно нищо и съм в безизходица. ;( :cry: :cry: :cry: :cry: Моля ви, ако има някои от вас, които да могат да помогнат... нека да дадат съвет. Какво да правя? Пробвах хума. Но не ми действа.Правих си парни бани, маски от мед... Няма ефект. ;( ;( ;( Моля ви помогнете ми. :cry:



*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

MoMoXiXi
12-07-2008, 16:48
Кофти проблем, и аз имам подобен, но не е чак толкова зле. Не мен също лицето ми беше перфектно чисто, без нито една пъпчина, но от едно известно време по челото, слепоочието и там където е бакендбарда ( 8-) ) ми се появиха малки червени пъпчици и не се махат! Но при мен си има причина - имам кисти на яйчниците и не ги лекувам, защото след някой-друг месец ми е часа при генеколога и така... и при теб може да има някаква определена причина за това - да си виждала някаква промяна в състоянието на организма ти - примерно да ти е идвало по-често или да е пропускало, нещо по-особено .. :-o

raichEbaichE
12-07-2008, 19:26
Я направи снимки с фотошопа щи ги махна :-o
:lol:

Goddess
12-07-2008, 20:43
Вземи си Lepten.

LovelyGirl
12-07-2008, 21:08
Вземи си Lepten.

И да си даде парите за глупости ли ?

MakeMeLaugh
12-07-2008, 21:19
Вземи си Lepten.

И да си даде парите за глупости ли ?

Е да, ама помага ;)

LovelyGirl
12-07-2008, 21:22
Вземи си Lepten.

И да си даде парите за глупости ли ?

Е да, ама помага ;)

Лично не съм го ползвала,но доста хора,които познавам са го ползвали и определено грам не е помогнало.Те даже са имале съвсем леки проблеми с кожата и не е е подействало,а на нея ли ще подейства :?

MakeMeLaugh
12-07-2008, 21:28
Аз пък познавам, на дето е помогнал.

Всяка кожа е различна и реагира различно.
Продукта го преоръчват, така че може да опита.

Най-добре да иде да си направи някакви кожни изследвания, и да открият точната причина. Може би ще трябва да си заплати, но ще си заслужава ;) И так да й изпишат точните съставки за нея :)

LovelyGirl
12-07-2008, 21:33
Най-добре да иде да си направи някакви кожни изследвания, и да открият точната причина. Може би ще трябва да си заплати, но ще си заслужава ;) И так да й изпишат точните съставки за нея :)

С това съм съгласна,защото това е най-добрия вариант и при него със сигурност трябва да има положителен резултат.

Но за Лептен не съм.Не и пречи да опита,но според мен няма да й помогне.Даа,те многого рекламират,но защо като дадат резултата всички момичета са намазани адски много с фон дьо тени,пудри и тем подобни.. Нали трябва да се покаже чисто лицето за да се види наистина резултата?!

stefiii
12-13-2008, 15:43
Вземи си нещата от "Nivea Visage Young" на мен ми помагат :)

xbLaHx
12-13-2008, 16:13
Вземи си Lepten.

И да си даде парите за глупости ли ?

Е да, ама помага ;)

Лично не съм го ползвала,но доста хора,които познавам са го ползвали и определено грам не е помогнало.Те даже са имале съвсем леки проблеми с кожата и не е е подействало,а на нея ли ще подейства :?

Не е верно!Кристина пъпката си купи,ама акнето още си седи по лицето й :wink: :razz:

AliceSw
12-14-2008, 21:55
ендокринолог и изследвания за повишени нива на хормони...

techCandy
12-15-2008, 07:26
ендокринолог и изследвания за повишени нива на хормони...

И аз това щях да кажа, най- вероятно имаш проблеми с жлезите с
вътрешна секреция, може би са ти високи нивата на хормоните, трябва да пиеш противозачатъчни и т.н. Пиши, ако искаш едно лично и ше измисля нещо по козметичната част, защото това се занимавам....

varnen4e
12-16-2008, 05:48
Хормони.